رسایی: ۵ وزیر دیگر برکنار می‌شوند


رسایی: ۵ وزیر دیگر برکنار می‌شوند


حمید رسایی نماینده مجلس از احتمال کنار گذاشته شدن حیدر مصلحی، صادق محصولی، مسعود میرکاظمی، احمد وحیدی و مرضیه وحید دستجردی خبر داد.

 رسایی که از حامیان تندروی  احمدی‌نژاد در مجلس  به شمار می‌رود، در یادداشتی که در هفته‌نامه تازه تاسیس «۹ دی» منتشر کرده، از نحوه برخورد احمدی‌نژاد با منوچهر متکی و مهرداد بذرپاش انتقاد کرده است.

این نماینده مجلس نوشته که «دیر یا زود باید منتظر چند برکناری دیگر باشیم مثلا برکناری آقایان مصلحی، محصولی، میرکاظمی، سردار وحیدی، خانم وحید دستجردی و حتی آقای زریبافان.»

رسایی علت برکناری احتمالی این افراد را چنین برشمرده است: «حلقه‌ای که برای اثبات خود حرف پرمایه‌ای ندارد و توانسته خود را به همجواری بالاترین مقام اجرایی کشور بکشاند مجبور است برای دوام خود دیگران را نفی کرده و مدام یک دشمن فرضی بتراشد.»

وی در بخش دیگری از یادداشت خود نوشته که علی‌اکبر صالحی خبر انتصاب خود به عنوان سرپرست وزارت خارجه را از طریق «پیامک» دریافت کرده است.

رسایی در پایان نوشته که «احمدی‌نژاد، متکی را علیرغم میل باطنی و به دلیل مناسبات سیاسی از جمله امکان رأی‌آوری از مجلس و توان تعامل با سایر نهادهای حکومتی انتخاب کرده بود.»

ساعت 12 - ایران - تهران
رسائی سر دسته لاتهای اسلامی است.
دوشنبه 6 دی 1389

kara - هلند - رتردام
این هم نظریات من، دوستان کمک کنید ببینم کدومش درسته: احمدی نژاد سابقه قتل داره، سابقه دانشگاه و تحصیل هم داره، سابقه شکنجه کردن هم داره، سابقه ۲ سال بستری شدن به عنوان بیمار روانی هم داره، سابقه تشکیلات مخفی‌ هم داره، مغزش هم خیلی‌ خوب کار میکنه که تا اینجا رسیده(دوستان لطفا نگید بیشعور هست، به خدا عدم باید آیکیو بالا داشته باشه بتونه اینکارها بکنه، یکی‌ مثبته یکی‌ مثل این منفی‌) با این اوصاف: ۱- این آقا ضدّ اسلام و جمهوری اسلامی هست چرا که عملکردش به ضرر حکومته، تابوی شرعی بودن حکومت، رهبر، دین شکسته. ۲- این آقا با برنامه داره بساط تقویت نظام و محکم کردن دیکتاتوری از بدترین نوع آن مشابه ۱۴۰۰-۱۵۰۰ سال قبل جور میکنه. ۳- این آقا در حماقت لنگه نداره فکر میکنه کارهاش در جهت تقویت نظام هست. خودم فرضیه سوم را قبول ندارم،چرا که این نظام تابحال نشون داده که خوب بحران‌ها پشت سر می‌گذاره حتا به قیمت قربانی کردن یاران خودش. اگه این آقا احمق بود تا بحال سرشو زیر آب کرده بودند. ولی‌ نظر شما چیه؟.
دوشنبه 6 دی 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
به کجارسیدیم که پست ترین آدمها برای کشور تصمیم بگیرند!
دوشنبه 6 دی 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
kara - هلند - رتردام ،دوست گرامی تنها جذابیت احمدی نژاد اینه که با دروغها و حرفهای احمقانه اش باعث از کوره در رفتن روشنفکران و اتحاد آنها در مقابل او و رژیم میشه ،و امادر مورد زرنگ بودن و یا زرنگ نبودن ایشان، به نظر من ایشان ابلهی است که از او فقط حمایت میشه و گرنه خود خامنه ای می دونه احمدی نژاد دروغگو و سفسطه گر و بی مغزیه منتها هیچ کسی را بهتر از این عروسک خیمه شب بازی برای پیشبرد اهداف شخصی خودش در دوره کنونی نمی بینه .موفق و شاد باشی.
دوشنبه 6 دی 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
آقای رسایی آقای میر کاضمی و زریبافان و سردار وحیدی جزء نفرات خوب ترکیبند و معمولا به ترکیب تیم برنده دست نمی زنند.
سه‌شنبه 7 دی 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز ،مرده شور این ترکیبی را که گفتی ببرند.
یکشنبه 12 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.