بازداشت خانواده حبیب لطیفی


بازداشت خانواده حبیب لطیفی

برخی منابع خبری در کردستان اعلام کرده‌اند که خانواده حبیب لطیفی بازداشت شده‌اند. گفتنی است روز گذشته، حکم اعدام حبیب لطیفی، با اعتراض و تجمع مردم سنندج در مقابل زندان این شهر و درخواست وکلای وی، تا اطلاع ثانوی به تاخیر افتاده بود. این مساله توسط رییس زندان سنندج و در جمع مردم این شهر، اعلام شده بود.

در حالی که پیش از این برخی خبرها، حکایت از آن داشت که خانواده حبیب لطیفی - دانشجوی کرد محکوم به اعدام -  با وی ملاقات کرده و حال وی را خوب توصیف کرده‌اند، اکنون برخی منابع خبری در کردستان معتقدند هشت تن از اعضای خانواده حبیب لطیفی بازداشت شده‌اند. پدر، مادر، برادران و خواهران و همسر یکی از برادران حبیب لطیفی در میان بازداشت‌شدگان هستند.

گرچه هنوز منابع رسمی، این خبر را تایید نکرده‌اند، اما منابع خبری کرد می‌گویند که منابع آنان در کردستان معتقدند خانواده حبیب لطیفی، بلاشک بازداشت شده‌اند. هنوز مشخص نشده است که بازداشت این افراد به چه اتهامی صورت گرفته است.

گفتنی است روز گذشته، حکم اعدام حبیب لطیفی، با اعتراض و تجمع مردم سنندج در مقابل زندان این شهر و درخواست وکلای وی، تا اطلاع ثانوی به تاخیر افتاده بود. این مساله توسط رییس زندان سنندج و در جمع مردم این شهر، اعلام شده بود.

برخی منابع محلی هم اعلام کرده‌اند که در شهر سنندج، سرعت اینترنت به طرز مشکوکی پایین آمده و همچنین اختلالاتی در تماس‌های تلفنی به وجود آمد است. هم‌چنین گفته می‌شود تلفن‌هایی زندان سنندج نیز قطع شده است.

ام البنین - ایران - تهران
چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی
دوشنبه 6 دی 1389

شکلات - ایران - تهران
آخه چرا برای پدر و مادرت دردسر درست کردی ؟ چرا فکر خونواده ت نبودی . امیدوارم که زودتر آزادی بشی و دیگه دور سیاست رو خط بکشی .
دوشنبه 6 دی 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
مسیح علی نژاد که گفته بود با خواهرش حرف زده یعنی باز خالی بست؟؟
دوشنبه 6 دی 1389

prhm - ایران - رشت
اگه این چند نفرم نبودن که باید در این کشورو گل می گرفتن ام البنین خانم، شکلات جان این کامنتای شما یعنی هر کی به فکر خودش گور پدر بقیه، فرهنگ امروز ایران رو خوب منعکس می کنین
دوشنبه 6 دی 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
klopatra7 - آلمان - دوسلدورف. مصاحبه مسیح علی نژاد با خواهرش را من از رادیو فردا شنیدم. حقیقت داره ولی این جلادها با خانواده‌اش چه‌ کار دارند؟
دوشنبه 6 دی 1389

شکلات - ایران - تهران
prhm - ایران - رشت نه من برای آزادیش دعا کردم و فقط دلم میسوزه برای خونواده ش ، همین .
دوشنبه 6 دی 1389

seda-iran - برزیل - ریودوژانیرو
ام البنین - تهران . مشکل ما کردها اینه که مانند شما ام البنین نشدیم. من خودم کرد م مذهبم شیعه/ اما عزیزم هنوز گدائی و گرسنگی ندیدی. هنوز بهت نگفتن لباست رو اونجور که ما میگیم بپوش . هنوز بهت نگفتن با زبانی که ما میگیم حرف بزن. هنوز هویت و شخصیتت رو ازت نگرفتن. هر وقت این بلا ها سر تون اومد باز هم میگی چرا عاقل کند کاری? اگه به حسین اعتقاد دارین بدون اوون واسه ازادی و ازادگی مرد. ما هم داریم همون کار رو میکنیم
دوشنبه 6 دی 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
دوستان طومار ازادی این جوان را امضا کنید.به یاریتان نیاز است. https://www.gopetition.com/petition/40470/sign.html.
دوشنبه 6 دی 1389

pelle - سوئد - استکهلم
ام البنین - ایران - تهران. نمیدانم چرا نام شما مرا بیاد کاترین پسرزا در قهوه تلخ انداخت ، ظاهرا هر دو فقط پسر میزائید.
سه‌شنبه 7 دی 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
اینها اثرات استفتا آن مردک پیر و خرفت و نادان بیات زنجانی است که چندین ماه آن مغز فندقی را جنباند تا بگوید اعدام در ماه محرم حرام است.
سه‌شنبه 7 دی 1389

m_h_gol - ایران - تهران
ام البنین - ایران - تهران > عزیزم بهتر نیست تو ... اظهار نظر نکنی ؟ اینجا جای تو نیست .
سه‌شنبه 7 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.