فال روز دوشنبه ۲۷ دسامبر - ۶ دی


فال روز دوشنبه 27 دسامبر - 6 دیفروردین

تصمیم دارید زندیگ را بربنای محکم تری قرار دهید. می خواهید با اراده قوی و مصمم مشکلات را از سر راه خود بردارید. مهم ترین کاری که باید انجام دهید آرامش است و نباید به خودتان سخت بگیرید. همسرتان، دوستان و خویشاوندان مطمئناَ شما را به خاطر خودتان می خواهند نه به خاطر استفاده .
   
اردیبهشت   

اکنون که کریسمس تمام شده است در انتظار سال جدید هستید. به میهمانی های زیادی دعوت می شوید و یکی از محبوب ترین افراد هستید.
   
خرداد

برای جشن سال نو به جاهای زیادی دعوت می شوید. خوشبختانه می توانید تصمیم بگیرید زیرا به نظر می رسد از انتخاب های زیاد اشباع شده اید، چه جالب!
   
تیر

اگر امروز احساس سنگینی می کنید چرا کمی به پیاده روی نمی روید.بهتر است همسرتان را هم با خود ببرید و مدت زیادی را از محیط خانوادگی دور هستید.
   
مرداد

حتی اگر عمیقاً باور داشته باشید که چه قدر مجبورید، هنوز هم وقتی آخر را به چشم می بینید شگفت زده می شوید. و امروز یکی از آن روزهایی است که شک ندارید مورد تحسین افراد بی شماری قرار خواهید گرفت. مطمئن شوید که پاسخ آن ها را می دهید، خصوصاً اگر منتظر لحظه ای مناسب هستید تا کسی را اغوا کرده و درگیر لحظاتی لذت بخش و رمانتیک کنید.
   
شهریور   

امروز می توانید کمی آرامش داشته باشید.اگر در این چند روز به همسرتان توجه کمی داشته اید اکنون می توانید به او رسیدگی کنید.
   
مهر

احساسی شیرین،مهربان و دلسوز دارید و این باعث می شود که انتخابی خوب برای هر کسی باشید که به دنبال همدردی دلسوز می گردد.هم چنین امروز روز خوبی برای گردش در اطراف منزل و ملاقات با مردمی است که در چند روز قبل آنها را ندیده بودید و هم چنین دیدار با هر کسی که که تصور می کنید احساس تنهایی می کند.زمانی که همه این کارها را انجام دادید،دوست دارید که در جایی لم داده وهمه هدایای کریسمس تان را در اطراف داشته باشید.
   
آبان

چیزی را که می خواهید به دیگران می فهمانید.سعی کنید زیاد سخت نگیرید.اگر واقعاً تمایل دارید تنهایی راه خودتان را بروید،به این فکر کنید که همه کارها با همکاری وتعاون بهتر پیش می روند.
   
آذر   

مراقب قدمهای خود باشید. چون همه کس قدرت صداقت و روراست بودن شما را نخواهند داشت و شاید سعی کنندحقیقت را از چشم شما دور نگهدارند. ممکن است جذب کسی شوید که با یک نفر دیگر درگیر است و گرچه امکان دارد در ابتدا این همه چیز را خیلی هیجان انگیز کند ولی در قلب خود می دانید که ممکن است بعدها باعث رنج شما شود.
   
دی   

خوشبختانه از محل کارتان مرخصی گرفته اید زیرا افراد خانواده اجازه نمی دهند که یک لحظه هم از آن ها دور شوید. دوستان نیز فراموش تان نمی کنند. اگر حواستان نباشد بیش تر وقتتان را صرف تلفنی صحبت کردن می کنید. اگر صحبت هایتان را کوتاه تر کنید دیگران و نزدیکانتان خوشحال می شوند. همیشه می توانید در سال جدید دوستان را ملاقات کنید.

بهمن   

اگر امروز از نظر احساسی آسیب پذیر هستید سعی کنید از نیش زبانهای بی مورد دوری کنید. شما بیشتر از هر کسی می توانید مراقب خودتان باشید بنابراین دلیلی وجود ندارد که خودتان را مقصر بدانید . هم صحبت خود را با دقت انتخاب کنید.
   
اسفند   

خانواده شما در پای درخت کریسمس مشغول جمع آوری سوزنهای افتاده هستند و شما در پی کسب درآمد جدید برای زندگی تان هستید. اگر شما در مسابقه زندگی با مبارزه پیش نروید از دور مسابقه بیرون خواهید بود و احتمالاً درگیر با شتاب یاد گرفتن فرهنگ.
   

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.