بازداشت فعالان جنبش سبز در شهرستان بهبهان


بازداشت فعالان جنبش سبز در شهرستان بهبهان

پس از حوادث ۱۶ آذر ماه سال جاری، “حجت‌الله نخستین” و “جواد ابوعلی” دو نفر از فعالان اجتماعی شهرستان بهبهان دستگیر و به زندان همین شهرستان منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار کلمه این دو نفر که از حامیان میرحسین موسوی هستند، از دو هفته پیش دستگیر شده‌اند. اتهام این دو نفر، توزیع روزنامه کلمه و سی‌دی‌های جنبش سبز در شهرستان بهبهان عنوان شده است. آنها پس از دو هفته بازجویی، دیروز به بند عمومی زندان بهبهان منتقل شده‌اند.

همچنین طبق اخبار رسیده به کلمه، پس از وقایع شانزدهم آذرماه سال جاری، هزاران تراکت و سی‌دی درباره جنبش سبز و فراخوان برای حضور دانشجویان در روز دانشجو و حمایت از مجید دری، دانشجوی تبعید شده به این شهر، در میان مردم بهبهان توزیع شده است.

مسئولان زندان همچنین از هرگونه ارتباط این دو فعال جنبش سبز با مجید دری، دانشجوی ستاره‌دار که چندی پیش به این زندان تبعید شده است، جلوگیری می‌کنند. آنها به این دو گفته‌اند اگر با مجید دری صحبت کنید، عواقب ناگواری در انتظارتان خواهد بود.

مجید دری، دانشجوی ستاره‌دار، از ۲۵ مهرماه امسال و به دنبال اجرای حکم ۶ سال تبعید خود، به زندان شهرستان بهبهان تبعید شده است و هم اکنون در شرایط بسیار سختی دوران زندان در تبعید خود را می‌گذارند.

khosh bavar - ایران - یزد
همش تقصیر زیتون بهبهان سایت میباشد ! چرا مزاحم جوانان مردم میشی !?
یکشنبه 5 دی 1389

sharmant - ایران - تهران
دوستان عزیز امروز سالروز زلزله بم هستش روزی که حدود چهل هزار تن از هموطنهای عزیزمان زیر اوار جان باختند.بخاطر بی لیاقتی این رژیم دیکتاتور و ددمنش این روز را از تقویمها برداشتند.با ارزوی نابودی هر چه زودتر این رژیم صفاک و جاهل یادی از این عزیزان بکنیم.
یکشنبه 5 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.