دشمنان برای مبارزه با انقلاب ۳۰۰۰ میلیارد دلار هزینه کرده اند


به نقل از خبرگزاری فارس:


دشمنان برای مبارزه با انقلاب

3000 میلیارد دلار هزینه کرده اند!!!

 

شکلات - ایران - تهران
به نقل از بچه های شهر نو !
یکشنبه 5 دی 1389

majid63 - فرانسه - پاریس
هر روز یک سر خری پیدا میشه یک زر زیادی میزنه .بیسوادان و بیذاتان
یکشنبه 5 دی 1389

shahab46 - المان - هانوفر
کاشکی واقعیت داشت.حداقل شرتون کم میشد
یکشنبه 5 دی 1389

koorosh-ir - ایران - تهران
یعنی به ازای هر ایرانی مبلغی بیش از 40000000میلیون تومن اگر یک دهم این مبلغ را هم به مردم داده بودند این حکومت یک روز هم دوام نمی اورد. مطمئن باشید این اقا نمیداند این مبلغی را که گفته چطور باید به عدد بنویسد.
یکشنبه 5 دی 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
نه بابا, ماشین حسابت خرابه, قضیه بیشتر از این چیزها خرج برداشته! فکر کنم بدون یارانه حساب کردی!
یکشنبه 5 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
یک دلار = 1100 تومان , و 3000 میلیارد دلار = 3.000.000.000.000 دلار = 3.000.000.000.000 * 1100 = 3.300.000.000.000.000 تومان !? . که اگر به 60 میلیون مخالف ایرانی این مبلغ نجومی را بپردازد, به هر نفر 55.000.000 تومان خواهد رسید ^! ^ شتر در خواب بیند پنبه دانه °!°.
یکشنبه 5 دی 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
کانالهای فارسی زبان چون تلویزیون رنگارنگ، ملی، پارس، آپادانا، ایرانیان، کانال یک، آزادی، تپش، ایران، امید ایران،IPN و.. که اغلب به گروهگ ها ضد انقلابی سلطنت طلب، کمونیست ها و.. منتسب هستند به شایعه پراکنی علیه نظام اسلامی می پردازند. در راس این کانالها شبکه های B.B.C Persian و VOA ، CNN بارز تر از بقیه به نظر می رسد.و همه این شبکه ها در نهایت به CIA و M16 وصل هستند.به قول معروف هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمی گیره. ارائه تحلیل های سطحی، پرداختن به جاذبه های کذایی، پخش ساز و آواز، تبلیغ کالا درکنار دکور برنامه ها، استفاده از ادبیات کوچه بازاری و عوام فریبی کل محتوای این شبکه هاست.
یکشنبه 5 دی 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
به جون خودم اگه بدونه سه هزار میلیارد دلار چقدره؟!
یکشنبه 5 دی 1389

svenskpojke - سوئد - یمتلند
شبیه کره ی شمالی هستند اینها هم
یکشنبه 5 دی 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
این بابا اصلا نمیدونه سه هزار میلیارد چند تا صفر داره!
یکشنبه 5 دی 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
انقدر میلیارد میلیارد از مملکت چاپیدن دیگه میلیارد براشون رقمی نیست که این اعداد نجومی رو اینطور راحت تو دهنشون میارن. آخه ابله انقلاب شما اصلا ارزش داره که به اصطلاح دشمنان بیان یک همچین مبلغی خرجش کنن؟؟؟
یکشنبه 5 دی 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
سرداران دروغ وفریب!
یکشنبه 5 دی 1389

شیر بیشه مازندران - ایران - مازندران
اونا 3000 میلیارد دلار هزینه کردند شما چقدر هزینه کردید؟
یکشنبه 5 دی 1389

vahid4414 - امارات - دبی
خداییش اگه بهش بگن چند تا صفر داره نمیدونه!!
یکشنبه 5 دی 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
این هم نتیجه مدرسه نرفتن و درس نخوندن!!! آخه این سردار بدبخت از کجا باید بدونه که میلیارد و دلار چی هستند؟!!! حرفهای جنتی رو از توی نماز جمعه شنیده و تکرار میکنه. اصلا اگه میدونست میلیارد چی هست که سردار نمیشد!!!!
یکشنبه 5 دی 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
:::::::::: اون الاغی که این حرف را زده می دونه یک میلیارد چند تا صفر داره که میگه دشمنان 3000 تای آنرا خرج کرده اند تا پوشک آقای خامنه ای را سرش بکشند؟؟؟؟؟؟!:::::::::::
یکشنبه 5 دی 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز ،گل دختر چرا از رهبر بدت میاد مگه نمیدونی رهبر ورود به این سایتها را برای مردم غدقن کرده و آیا می دانی حضور در چنین سایتهایی یک تو دهنی محکم به دهان آقا خامنهای و دهن کجی به ایشان است؟؟؟ بیش از ایشان را آزار ندهید و به سایتهای اسلامی فاطی و چادر عربی اش و قصه های دروغکی برای بچه بسیجی های محل و آقا لالا آقا لالایی محمود خوابید مثل همیشه ،مجتبی خوابید مثل همیشه لالا لالائی لالالالائی . بروید تقبل ا... التماس دعا
یکشنبه 5 دی 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز ،خواهر احتمالاً قصد تزویج نداری ،من در محله مان یک بسیجی سراغ دارم که اگر ابوی و والده گرام اجازه بفرمایند این اخوی را برای برپائی سنت حسنه تزویج با شما خواهره عفیفه نجیبه ولائی معرفی کنم تا روح ولایت از این ازدواج مسرور و خورجین ایشان از عنایت شما لبریز از نقل و نبات گردد و شیطان شرمنده از این تزویج دستمال رحیل بر پیشانی بندد و عین ترقه منفجر گردد ، باشد که در برپائی این سنت حسنه رفیعه سائر اخوی ها و بنات به شوق سرکشیدن شربت و آب نبات به خیل مزدوجان پیوسته و با این حکم شریعه رفیعه نسل اسلام زیاد و اغیار در خاک مذمت نسلشان اسیر و دین اسلام تمامی ممالک را در بر گرفته و پیروز گردد ،عروس خانم وکیلم: بععععععععله؟؟؟؟
یکشنبه 5 دی 1389

farzad_s - ایران - تبریز
شاید منظورش: دشمنان برای مبارزه با انقلاب. 3000 میلیارد دلار درآمد کسب کرده اند!!!
دوشنبه 6 دی 1389

hameshehbahar - انگلستان - لندن
ساعت 12 - ایران - تهران عزیز جان گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز خودشو فقط وقف خاینه ای کرده بههیچ کس دیگر بعله نمیگه !!
دوشنبه 6 دی 1389

Pezhman - اتریش - وین
خل دختر - عاشق ضحاک علی- ایران - اهواز . فقط یک کمیته ای واطلاعاتی اینها را میداند .خوب خودتو لو دادی.زن از نظر اسلام یک چهارم بیشتر بحساب نمیاد.مردها چارتا چهارتا میتوانند زن صیغه کنند.ولی زنها باید بی شرفی را بتن بخرند وناموسشان را با چندتا زن دیگر تقسیم کنند.شرافت وناموس تقسیم کردنی نیست آیا زن ضحاک علی میتواند طبق حکم تازی نامه چهارتا سبیل کلف راهمزمان صیغه کند؟اسلام زن را با مرد برابر نمیداند بعد تو سنگ رهبرت ضحاک علی را به سینه میزنی.!! خود را از این ننگ اسلام برهان وانسان باش ناموست را بادیگرن تقسیم نکن. ما انسان هستیم نه حیوان حیوانات بصورت گروهی جماع میکنند.بیدار شو.
دوشنبه 6 دی 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
گور بابای خودتان و انقلاب کثیفتان---- نخیر 150 میلیون دلار از سوی کارتر هزینه شد تا با یاری خیانتکاران چپ مجاهد و حزب اللهی شما اشغالهای یک مادر 100 پدر عرب بر جان و مال ناموس ایرانی حاکم شوید عوضی.
دوشنبه 6 دی 1389

jp55 - ژاپن - توکیو
گل دختر عاشق انتر چرا نمیگی مدیر بی بی سی فارسی کی هستش روت نمیشه نه تو هر ده خبری که تو سایت میاد فقط 1 روز امام حسینی درباره همشون نظر بده بازم روت نمیشه میگردی ببینی توکدوم خبر حرفی برای گفتن داری سریع سرو کلت پیدا میشه من از این ناراحتم که امثال تو اگر روزی طقی به طوقی بخوره ریش و پشم میتراشی پر پاچرم میریزی بیرون می افتی تو خیابون نون به نرخ روز خور هر رژیمی بیاد شما پاچه خارها هستید
دوشنبه 6 دی 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
اصلا از سردار بپرسید میلیارد چند تا صفر داره.از ابجی واله شیدا میتونه کمک بگیره ولی!!
دوشنبه 6 دی 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
راستی گلی شیدای کوچولو تو کی برای عشق و عاشقی وقت داری ابجی?تو که همه اش پای ماهواره بابا نبینم سید علی رو برنجونی ها خب?
دوشنبه 6 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
بیتاجون, باورکن من دلم برای این گل دختر خیلی میسوزه که فکر کنم سن ایشان زیر 25 سال باشه که اینطور با مشکلات و سوالهای اجتماعی برخورد میکند و از یک لحاظ برایش ناراحتم که همه به او اعتراض میکنند ! گل دختر, شما هم مثل خواهر من و بیتا جون که دارای احساسات پاکی هستی, ملت ایران از اسلام زده شدند و اکتریت دین اسلامی ایرانی را رد میکنند = دمکراسی = اکثریت بر اقلیت حاکم است ! راستی بیتا جون, من امضا کردم و مرسی از اطلاع رسانی شما, پس تا بعد !
دوشنبه 6 دی 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
khosh bavar هموطن عزیز سپاس از شما.بهترینها را برایتان ارزومندم.
دوشنبه 6 دی 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
khosh bavar - ایران - یزد من از اینکه شما از اسلام زده شد ه اید خیلی متاسفم.شاید توی بعضی از مسائلی که مطرح میشه حق به جانب شما باشه.ولی دلت برای من نسوزه.من خوب و بد رو تشخیص میدم.به هر حال عیسی به دین خود و موسی به دین خود.ضمن اینکه شما هرچند چند بار به من توهین کردی از نظر من شما کاربر خوب سایت هستید
سه‌شنبه 7 دی 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
خوشی جون باید شیرینی بدی قبول شدی:))))))))
سه‌شنبه 7 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز: باورکن گل دختر خانم, مقصر من نیستم که از اسلام زده شدم ! اگر من بمدت 32 سال هر روز یک گل را بو کنم و یا یک غذا بخورم, باعث مریضی من میشود, با توجه به اینکه گل و غذا , انسانها را بی دلیل اعدام و شکنجه نکردند, مردم را اواره و بی فرهنگ نکردند و و و ! میدانم, شماها از روی ایمان به اسلام همانند پروانه عاشق نور اتش که باعث نابودی ان میشود, ولی راهی که شماها انتخاب کردید به تاریکی و شکست ختم خواهد شد, و از طرفی بقول معروف اگر مسلمان نیستی ازاده باش, بدینجهت اکثریت مردم خواهان ازادی سیاسی و اجتماعی هستند و ...... ! شاد و گل دختر باشید و از شما عذرخواهی میکنم که باعث ناراحتی شما شدم, زیرا از روی احساس عمل کردم !
سه‌شنبه 7 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
بیتا جون, داد نزن, ممکن بقیه بشوند و کار دست من بدهند, من که اهل وصلت و تولیدنسل نیستم ?! ولی بتازه گی در این سایت شاهد یک گل پسر بودیم, رقیب بزرگ من شد ?! ما اگر شانس داشتیم, اسمم بود خوش شانس نه خوش باور °!°
سه‌شنبه 7 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.