دور دنیا با جشن کریسمس - عکس


دور دنیا با جشن کریسمس
این کودک، در کلیسای جامع جاکارتا در اندونزی در آغوش بابانوئل جای گرفتدر سیدنی استرالیا، گردشگران لهستانی از هوای دلپذیر این شهر در روز کریسمس نهایت استفاده را کردندپسربچه فلسطینی با لباس بابانوئل در حین مراسم شب کریسمس در کلیسای شهر غزهدر کلیسای جامع حضرت مریم در یانگون، پایتخت برمه، زنی پای مجسمه حضرت عیسی را می بوسدمسیحیان پاکستان در اسلام آباد، صحنه تولد حضرت عیسی در اصطبل را بازسازی کردندسربازان کاتولیک ارتش کره جنوبی در حین مراسم دعا در جزیره یون پیونگ.
 تنش ها میان این کشور و کره شمالی طی روزهای اخیر افزایش یافته استمراسم دعا و روشن کردن شمع در کلیسای جامع "قلب مقدس" در دهلی نو در هند


در لاهور، صدها مسیحی این شهر در مراسم مذهبی شب کریسمس شرکت کردندمراسم کریسمس در کلیسای مهد در بیت لحم در کرانه غربی که باور عمومی بر آن است
 زادگاه حضرت عیسی است، با حضور هزاران نفر برگزار شددر بارسلون اسپانیا، هر ساله در روز کریسمس، سنت بر آن است تا همه
 در مسابقه شنای دویست متری در این شهر بندری شرکت کننداین افراد هم روز کریسمس سرد خود را به این نحو در برلین، پایتخت آلمان سپری کردندشکلات - ایران - تهران
هموطن های خوب و خونگرم خودم کریسمس مبارک . لحظه هاتون به شادی گوله برفها و جای منو در کنارتون در هرجای دنیا که هستین آلمان، آمریکا، انگلیس، اسپانیا و .. در قلبهای گرم و صمیمی تون خالی کنید . زیر درخت کریسمس برای من دعا کنید و اگه شوکولات خوردین به یاد شکلات هم باشین . کریسمستون شوکولاتی و زمستونتون پر از برف و برکت .
یکشنبه 5 دی 1389

ayoobirani - ایران - رشت
آخی کریسمس فقط کریسمس سیدنی!!!
یکشنبه 5 دی 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
کریسمس بر همه دوستان مسیحی مبارکباد.
یکشنبه 5 دی 1389

خرم - ایرا - تهران
درعکس آخری چه حالی میکنه این پدرروحانی. ایکاش من یک پدر بودم ازاین پدرها!!!!!!!!
یکشنبه 5 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
اووو چه نایس. کریسمس رو اندازه عید نوروز دوست دارم ولی تاحالا در ایام کریسمس خارج از کشور نبودم. خیلی دلم میخواد یه بار زمان کریسمس توی یه کشور اروپایی باشم. دوتا رویداد رو خیلی خیلی دوست دارم از نزدیک تماشا کنم. یکی جام جهانی یکی عید ژانویه.
یکشنبه 5 دی 1389

شکلات - ایران - تهران
*** ایرانیان یو کی *** سایت دوست داشتنی شکلات . کریسمس مبارک برای شفای مامانم دعا کنید .
یکشنبه 5 دی 1389

mehdi74 - ایران - تهران
چی کار کنیم که اون ماما نوئل های عکس دوم برامون عیدی بیارن؟
یکشنبه 5 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
مگر در برلین و استرالیا مسجد مسیحی وجود نداره که میرن لخت میشوند و با لخت بودن بیاد خدایشان هستند?! فکر کنم, دارند با عیسی مسیح همدردی میکنند که او هم ژنده پوش بود ! از بمبگذاری و گریه هم خبری نبود, ما هر وقت جشن تولد محمد را میگیریم, چندتا بمب هوا میکنیم ( عوض ترقه ) که باعث کشتن و خونریزی مردم میشه و ان گریه و زاری در مسجد ! راستی, دعای کمیل مسیحیها چطوریه, انها هم مداح دارند !?
یکشنبه 5 دی 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
کریسمس را به تمام هموطنانم در ایران و هرکجای دنیا که هستند با قلبی پر از شادی عیسی تبریک می گویم به امید روزی که همه باهم در ایرانی ازاد از سلطه مشتی شیاد دزد بیوطن و افراد مزدور مسلح شان جشن بگیریم. واسلام سراسر غم و اندوه را که با زور تجاوز و کشتار بما تحمیل شده را به عربستان جایگاه اصلی اش باز گردانیم.
یکشنبه 5 دی 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
شکلات-ایران-تهران. درود بر تو و خانواده محترمت. از صمیم قلب برای مادر عزیز شما و کلیه مریض ها پیش خداوند دعا میکنم و از او درخواست شفای عاجل برای تمام مریضها را دارم. و در باره مسیحیانی که در ایران هستند نمیدانم دولت به انها اجازه میدهد این روزها را جشن بگیرند یا نه به هر حال ارزوی موفقیت برای همه را دارم. کریسمس و روز تولد عیسی مسیح بر همه فرخنده باد.
یکشنبه 5 دی 1389

TOROBCHE - استرالیا - سیدنی
جالب بود!
یکشنبه 5 دی 1389

mehrnazdiba - نروژ - اسلو
. red.boy - ایران - تهران . یه هدیه برا تو دوست خوبم . از امسال که گذشت به امید خدا برا سال دیگه ببا نروژ و تعطیلات کریسمس رو پیش ما باش. قدمت رو چشم من. از حالا هم این جمله رو یاد بگیر ( god jul) یعنی‌ کریسمس مبارک....
یکشنبه 5 دی 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
*Wish U a Merry Christmas Happy New Year* . سال نو میلادی رو باندازه ی سال نو خودمون دوست دارم. تصاویر جالبی بودند. میرسی. دوست عزیز "شکلات" با سپاس از تبریک صمیمانه شما, من هم بهترین آرزوها رو برای شما و مادرتون دارم دعا میکنم که هر چه زودتر عافیت یابد و در کنار کانون گرم خانواده سال خوش و پر برکتی داشته باشید.(آمین)
یکشنبه 5 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
mehrnazdiba - نروژ - اسلو _ مرسی دوست عزیز. مشکل سربازیم حل بشه چشم حتما میام. البته قبلش باید شما بیای خون ما
یکشنبه 5 دی 1389

AFGPersian - سوئد - مالمو
خدایش یه چیزی بگم ناراحت نشین. الان اگه به میلادی برای مسلمانا بود صد در صد به فحش میبستین همه شونو . درست میگم یا نه؟.
یکشنبه 5 دی 1389

love-iran - ایران - مشهد
کریسمس زیباست اما ما نوروز رو داریم نه کریس مس مرگ بر اخوند مرگ بر امریکا
یکشنبه 5 دی 1389

kami33 - ایران - طالقان
red.boy ایران-تهران راست میگن که دروغگو کم حافظه است.در لینک بازدید خاتمی از پشت صحنه قهوه تلخ مدعی شدی که به 30کشور اروپایئ سفر کردی ولی حالا میگی مشکل سربازی داری و نمیتونی به خارج از ایران سفر کنی وحتی نمیدونی که چیزی به نام عید ژانویه نداریم بلکه کریسمس رو داریم عید میلاد مسیحه در 25 دسامبر وجشن سال نو که اول ژانوبه برگزار میشه و چند روز با هم فاصله داشته هیچ ربطی بهم ندارن کسی که حتی یکی دو بار بخارج ایران سفر کرده و یا حتی یکی از اقوامش خارج از ایران زندگی کنه اینو میدونه پس کمتر خالی ببند
دوشنبه 6 دی 1389

ali51reza - سوئد - وستروس
به فیض خداوند به زودی در ایران جشن خواهیم گرفت نه در اقلیت بلکه در اکثریت با حضور فرشتگان و شاهزادگان خداوندم عیسی مسیح.
دوشنبه 6 دی 1389

شکلات - ایران - تهران
از همه هموطن های عزیزم که برای مامانم دعا کردند ممنونم . برای شما ارزوی بهترین ها را دارم . سالی خوب و لحظه هایی شوکولاتی و شیرین و زمستونی پر از گوله برفهای شاد و پاک . به امید شفای همه بیمارها و آزادی همه اسیرهای در بند
دوشنبه 6 دی 1389

rozstar - استرالیا - سیدنی
کریسمس مبارک. جالب بود
دوشنبه 6 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
kami33 - ایران - طالقان _ دوست عزیز خواستی مارو ضایع کنی ولی نگرفت زدی به کاهدون من 18 سالم بیشتر نیست. امسال ممنوع الخروج شدم و تا قبل از 18 سالگی به این کشورها سفر کردم. درضمن دقت کرده باشی تو اون کامنت نوشتم با این سن کمم به 30 کشور سفر کردم. اخرین سفر خارجی من نوروز سال 1389 بود یعنی امسال که از روز قبلش یعنی 19 اسفند از ایران خارج شدم و دیگه هم نمیتونم ( مگر قید وثیقه)
دوشنبه 6 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
kami33 - ایران - طالقان _ از سکوت طولانی مدتت معلومه بی جواب موندی و شرمنده شدی. ماله اینه که خواستی منو ضایع کنی اما تیرت خورد به سنگ. دیدی که برات توضیح دادم فکر کنم جوری توضیح دادم که حرفی توش نمونه. ولی تا جواب منو ندی ولت نمیکنم هر روز میام به این لینک سر میزنم.
دوشنبه 6 دی 1389

siavash siavash - انگلیس - لندن
red.boy به نظر من شما راست نمیگوئید که اینقدر اصرار میکنی. خارج نبودن که اشکالی نداره. اون بنده خدا که تو نروژ نشسته و حقوق دولتی میگیره که دعوتت کرد. همیشه راست بگو جوان.
سه‌شنبه 7 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
kami33 - ایران - طالقان _ دو روز پیش برام اون کامنت رو نوشتی و من هم جوابتو دادم اونم نه یه بار بلکه چندبار. حالا هم همه شاهدن که جوابی برای گفتن نداری. خواستی ابروی منو ببری.نتونستی. حالا اگه مردی یا بیا جوابی بده یا بیا از من معذرت خواهی کن.
سه‌شنبه 7 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
siavash siavash - انگلیس - لندن _ نه داداش اشکالی نداره ولی میدونی چرا امثال تو و کامی طالقان میگید دروغ؟ چون براتون قابل درک نیست. من تا کامی طالقان نیاد جوابمو نده ولش نمیکنم.حرف بی ارزش زده یا باید بیاد دفاع کنه یا عذر خواهی. وگرنه ابروش رو تو سایت میبرم چون میخواست ابروم رو ببره ولی نتونست. اگر تو هم اندازه یه بال مگس درک کنی کامنتمو بخونی میفهمی بودم یا نبودم رفتم یا نرفتم.
سه‌شنبه 7 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
بابا من اصلا نگران حال طالقان شدم. میترسم وقتی جواب منو دیده شوکه شده باشه و سکته .. بابا کامی جون بیا به ما بگو زنده ای یا نه.
سه‌شنبه 7 دی 1389

perestige - ایران - تهران
اول از همه این روزها رو به همه مردم صلح طلب دنیا تبریک میگم و برای همه آرزوی سلامتی و بهروزی دارم . ما هم خدا بخواد تو آینده نزدیک جشن چهارشنبه سوری و نوروز خودمون رو تو ایران با چنان شکوهی برگزار میکنیم که همه دنیا بدونن ما شادترین و پاکترین مردم دنیا هستیم.
سه‌شنبه 7 دی 1389

r125 - ایران - یزد
کاش اون دخترهای عکس دوم را برای شب کریسمس میدادن من و صبح تحویل میگرفتند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
سه‌شنبه 7 دی 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
من خود یک اتئیست هستم ولی با هیچ مذهبی در جهان جز اسلام ننگین در ستیز نیستم در اسرائیل می توان از موسی انتقاد کرد و موجودیت او را زیر سوال برد در جهان مسیحیت کسانی چون مادر ترزا و دیگران را دید که عمر خود را وقف فقرا و ستمدیدگان کنند در بودا می توان راهبان را دید جز خدمت به مردم کاری ندارند//بگذریم از چند کشیش بچه باز که طبق دینشان نیست-------- و کمک مسیحیان به پناهندگان اخراجی از هر لحاظ بی انکه از انان بخواهند مسیحی شوند اعیادشان همراه با رقص موزیک و شادی// در عوض به قول صادق هدایت اواز اسلامی چسناله.عیدشان عید خون. و هزار کوفت و زهر مار دیگر از مساجد اولین بو بوی ادرار پدوفیلیا ازاد -کشتن برای الله ازاد به عنوان جهاد- به ازدواج گند زده اند با 4 زن و صیغه دزدی از دیگران ازاد به عنوان مسخره ی کافر همان کافر مرد را می کشند و همانشب با همسرش می خوابند و حلال-- این کار رهبر اسلام و همه ی امامان بود .افتخار کنید ارتش سایبری ملا و اسلامش ننگگگگگگگگ.
سه‌شنبه 7 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.