گودبای پارتی افشین قطبی در خیابان فرشته


افشین قطبی در فرشته برای خود گودبای پارتی گرفت

من شور را به فوتبال ایران هدیه دادم

قطبی که شنبه صبح همراه تیم ملی به قطر می‌رود، دیگر به ایران بازنخواهد گشت.

گروه دل شیر که متعلق به افشین قطبی است، دیشب برای سرمربی تیم ملی جشن گودبای پارتی گرفت. قطبی قرار است صبح شنبه همراه تیم ملی به قطر برود و تا شروع جام ملت‌ها آنجا می‌مانند. بعد از پایان کار تیم ملی ایران در جام ملت‌ها، قطبی دیگر به ایران برنمی‌گردد و به همین دلیل او برای خود یک جشن خداحافظی گرفت.

این جشن در رستورانی در خیابان فرشته تهران گرفته شد و قرار بود در آن علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، ستاره‌های تیم ملی مثل نکونام و شجاعی و هنرمندانی مثل رضا عطاران، هنگامه قاضیانی، نیکی کریمی، مصطفی زمانی و علیرضا عصار حضور داشته باشند. اما نه تنها علی کفاشیان به این مراسم نرفت، بلکه از شجاعی و نکونام هم خبری نشد. ایمان مبعلی و محمدرضا خلعتبری ستاره‌های فوتبالی این مراسم بودند.

از هنرمندان هم هادی کاظمی و عارف لرستانی در این مراسم حضور داشتند. ضمن این‌که اعضای کادر فنی تیم ملی نیز به این جشن رفته بودند.

قطبی در این مراسم گفت: «من ادبیات جدیدی را به فوتبال ایران اضافه کردم. سعی کردم شور و هیجان را بیاورم و همه را به همدلی وادار کنم.»
شکلات - ایران - تهران
وای فکرشو بکنین منو دعوت کنن تا با این هیکل مانکنم براشون برقصم . یه راست می یام تو یوتیوب به اسم ویدئوی رقص یه خرس در خیابان فرشته!
شنبه 4 دی 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
میترسه برگرده ایران.....انشالله واسه فوتبال دیگه برنگرده ایران
شنبه 4 دی 1389

parsik - ایران - تهران
پس بالاخره افشین خان هم فهمید که این ایران اون ایرانی نبود که فکرشو میکرد.هراستعدادی که توایران بمونه خواه ناخواه تو منجلاب سیاست ایران نابود میشه.یا باید لجنزاربشی یا قربانی مرداب..
شنبه 4 دی 1389

آبی ترین - ایران - تهران
هرچی پول از لنگیا و فدراسیون به جیب زد نوش جونش.آدم باید فرصت طلب باشه دمش گرم.
شنبه 4 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
شکلاتی, داری کم کم خوردنی و بامزه میشی, پس 100 افرین به شما !°
شنبه 4 دی 1389

شیر بیشه مازندران - ایران - مازندران8
800 میلیونو عشق است .قول قهرمانی هم که نداده.
شنبه 4 دی 1389

شمبلیله - انگلیس - لندن
شکلات جان چهارتا جشن برقصی هیکلت میزون میشه .. روش کار کن به خدا خوب وا ...میزون شدی یه ندا بده . غلام شما شمبلیله
شنبه 4 دی 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
شکلات - ایران - تهران. چرا به خودت توهین میکنی دختر؟
شنبه 4 دی 1389

nimma - ایران - تهران
اقای قطبی ملت ایران هرگز فراموش نخواهند کرد آن زمانی را که ندا ها و سهرابها توسط مزدوران کشته شدند و تو به پابوسی خامنه ای رفتی هر کجا می روی برو اما نفرین ما بدرقه راهت
شنبه 4 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
شکلات - ایران - تهران _ دوای درد شما اسب سواری یا ایروبیکه. هردوش برات خوبه میشی باربی. اگه اسب سواری خواستی بری من درخدمتم میتونم راهنماییت کنم. البته ای کاش پسر بودی تو فوتبال میتونستم کمکت کنم بری تیم ملی
یکشنبه 5 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
nimma - ایران - تهران _ قطبی با این عمل زشتش واقعا جایگاهشو تو مردم از دست داد. من یک پرسپولیسی دواتیشه و تعصبی هستم.قبل از این ماجرا رو قطبی حساب دیگه باز میکردم فکر میکردم ادم شریف و باشخصیتیه گول لباس پوشیدنش ولی وقتی رفت تو اون مراسم .. شرکت کرد نظرم 180 درجه ازش برگشت.بعشد هم که تو تیم ملی موند بیشتر خودش رو خراب کرد با اون بازیکن دعوت کردنش که همه بازیکنا شدن از سپاهان (البته به سفارش تاج و کفاشیان) با این کاراش از چشم همه افتاد. یه عده بازیکن مثل علی کریمی و مهدوی کیا و نکونام و شجاعی و کعبی و نثرتی و علی دایی و دادکان و .. یه عده هم مثل قطبی قلعه نویی و رضازاده
یکشنبه 5 دی 1389

bluestar - ایران - تهران
شکلات - ایران - تهران - پس زلزله کرمان کار شمابوده؟
یکشنبه 5 دی 1389

شکلات - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران هیسسسسسس * red.boy - ایران - تهران بابا بی خیال ، بیچاره اسبها منو ببینن رم میکنن و پا میزارن به فرار ، اونوقت تو میخوای حالیشون کنی که بابا این آدمه ، خرس نیست !شمبلیله - انگلیس - لندن * جونم من اگه رقص بلد بودم که الان بجای خرس یه باربی خوش اندام بودم .
یکشنبه 5 دی 1389

afsaneh555 - ایران - تهران
شکلات - ایران - تهران من باهات شرط میبندم که همه رو سر کار گذاشتی. اگه آره که دمت گرم :D
دوشنبه 6 دی 1389

شکلات - ایران - تهران
afsaneh555 - ایران - تهران . نه به جون خودم . به خدا دیروز ، همین دیروز رفتم مطب دکتر کرمانی واسه رژیم
دوشنبه 6 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.