فال روز شنبه ۲۵ دسامبر - ۴ دی


فال روز شنبه 25 دسامبر - 4 دیفروردین

کریسمس مبارک! امروز، روز فوق العاده ایست از این که در را برای هر کسی باز کنید لذت می برید و از برخورد گرم شما خوشحال می شوند.

اردیبهشت
   
کریسمس مبارک!‌ هیچ مشکلی نیست که امروز روز فوق العاده ای است.دوست دارید به خرید بروید و تخفیف بگیرید . چرا که نه !‌ خرید هایتان را دوست دارید و به دیگران نشان می دهید و آنها هم همین طور .

خرداد

کریسمس مبارک! خوشبختانه پول زیادی خرج نکرده اید! اگر این کار را کرده بودید مطمئناً همسرتان را عصبانی می کردید. در هر صورت پول با زحمت به دست آورده خود را به هدر نداده ایدو این موضوع خوشحال کننده است.
   
تیر
   
کریسمس مبارک!به فکر تفریحات خانه هستید.دوستان و خویشاوندان به خانه شما می آیند.و از این که مهمان نوازی تان را به آنها نشان دهید خوشحال خواهید شد.

مرداد

کریسمس مبارک! کریسمس برای شما میزان زیادی انرژی به همراه آورده واین تصمیم را خواهید گرفت که خوش بگذرانید. اگر می خواهید روزتان را درکنار افراد زیادی سپری کنید، اولین کسی خواهید بود که پیشنهاد می دهید برای هضم شدن غذا یک پیاده روی طولانی بسیار مثمرثمر خواهد بود و یا ممکن است که فرش را جمع کرده و شروع به رقص کنید. هر کاری که تصمیم بگیرید انجام دهید، به زودی تبدیل به مهمانی بزرگی با رقص و آواز خواهد شد.

شهریور

کریسمس مبارک!روز لذت بخشی را پیش رو دارید.مخصوصاً اگر بتوانید در کنار دوستان صمیمی و اعضای خانواده باشید.می خواهید تا جایی که می توانید پرانرژی باشید.به همه توجه کنید و کسی را مورد بی توجهی قرار ندهید.ایده های خوب تان را یادداشت کنید.
   

مهر
   
شما دوست دارید که تفریح کنید ولی هم چنین باید اتفاقی غیر منتظره که نیاز به تصمیم گیری سریع دارد،روبرو شوید.ممکن است با دیدار کنندگانی شگفت زده روبرو شوید و یا از خورد بعضی از غذاها،احساس سنگینی کنید ولی جای هیچ نگرانی نیست چرا که شما و دیگران لحظات بسیار خوشی را سپری خواهید کرد.
   
آبان

کریسمس مبارک!آماده رفتن به میهمانی هستید.بسیار مفید و سود بخش هستید.از دیگران پرانرژی تر هستید و تمام کارهای سخت را می توانید انجام دهید.اگر خسته می شوید از دیگران کمک بگیرید.
   
آذر

کریسمس مبارک!- امروز کاملاً با هر چه در حال اتفاق افتادن است هم ارتعاشید و آگاهید- واین حس فوق العاده آرامش و صلح و هارمونی به شما میده. چه در خانه در حال استراحت هستید و چه در حال مهمانی هستید و چه در حال لذت بردن از یک تعطیلات، کاملاً شما از همه چیز لذت خواهید برد و در بهترین فرم خود خواهید بود و حتی یکبار هم آرزو نخواهید کرد ایکاش جای دیگری بودید یا بگوئید مرغ همسایه غاز است.
   
دی

کریسمس مبارک! امروز سعی دارید که جشن رابا نظم خاصی برقرار کنید. اما باور کنید که اشتباه می کنید چون در هر صورت موفق نمی شوید. واقعاً فایده ای ندارد که طبق قانون همه چیز اجرا شود واگر می خواهید که بازنده شوید، سعی کنید. همه ازاین که در کنار هم باشید خوشحال می شوید، بنابراین به آن ها ملحق شوید و خودتان را به خاطر مسائل جزئی ناراحت نکنید.
   
بهمن

کریسمس مبارک! امروز مریخ به عطارد و ونوس در آذر با عنصر آتش می پیوندد همه با هم حضور دارند. حتی اگر هم بگوییم که امروز تمام کارها برایتان روبراه است باز هم کم گفته ایم بنابراین اکنون هر چه قدر می توانید از جزئیات زندگی خود لذت ببرید و به خاطر داشته باشید که هر چقدر بیشتر فعالیت کنید بیشتر موفق می شوید بنابراین با آغوشی باز از زندگی استقبال کنید.
   
اسفند
   
عید مبارک نهایتاً آماده سازی های بی انتها در آخر ارزشمندند شما از دم سحر از طرف خدا برای نوشیدن دو گیلاس مشروب بخشیده می شوید. شما زمانی که تمام کسانی که دوستشان دارید جمع می شوند در حد اعلای رضایت هستید. بنابراین می دانم در محیط دلخواهتان هستید.
borJ - ایران - بوشهر
چرا لینک دانلود پارازیت 35 نیست؟ :(
شنبه 4 دی 1389

KH0o0o0oshtip - آرژانتین - سانتاماریا
مرسی جالب ب.ود
یکشنبه 5 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.