حافظ و سخنگوی وزارت خارجه بریتانیا - ویدئو


حافظ و سخنگوی وزارت خارجه بریتانیا
khosh bavar - ایران - یزد
چرا با لهجه افغانی فارسی حرف میزد ?! حتما معلمش افغانی / پاکستانی بوده ! بیخود سرم نریزید که چرا به لهجه اش گیر دادم ! اره, میدانم متن و سخنش مهمه ! انها هم به لهجه انگلیسی ماها هم میخندند و کسی نیست که به هموطن انگلیسیش اهانت کنه که چرا به لهجه انها میخندی, پس هرچه که عوض داره, گله نداره °!°
جمعه 3 دی 1389

jasminfilms - انگلستان - لندن
تاکنون در رسانه‌‌های این کشور مشاهده نشده...شاید به تازگی سخنگو شده.۲- به حرکت چشم با دقت نگاه کنید از روی متن داره میخونه ۳- چه چیزی در این ویدئو هدف قایی آن خواهد بود؟؟ اینکه یک خارجی‌ از ما بهتر به حافظ احترام میگذارد؟؟ یا سیاستی دیگر مدّ نظر است...؟ خوشحال میشیم که فقط مدیر سایت پاسخگو این سوال باشد..
جمعه 3 دی 1389

saman911 - ایران - تهران
قرآن کریم: حافظ در محضر قوام الدین عبدالله شیرازی به آموزش قرآن کریم پرداخته است و با پشتکار حافظ قرآن شد و توانست قرآن را در چهار ده روایت از حفظ بخواند.عشقت رسد به فریاد گر خود به سان حافظ قرآن زبر بخوانی در چهارده روایت¤منظور از چهار ده روایت چه بوده است؟. در قرن دوم ه.ق هفت نفر حافظ قرآن بودند که قرائت آنان مورد تائید همگان بود. این قاریان که قراء سبعه هستند هر کدام دو راوی دارند که در نتیجه 14 روایت از قرائت قرآن از راویان این هفت قاری شکل می گیرد و منظور چنین است که حافظ به سبک و سیاق تمام این چهار ده نفر راوی، قرآن را می توانست از حفظ بخواند که خود هنری بس بزرگ بود.
جمعه 3 دی 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
بابا دمت گرم, خیلی باحالی! حافظ و خیام و مولوی و سعدی و فردوسی و... هستند که زندگی کردن را بطور انسانیت و خداپسند به انسان می اموزند. اون وقت بعضیها میگن قران و یا میگن ایا کتابی علمی تر از قران هست? میخوام به این افراد بگم برید حافظ و خیام و .. بخوانید خودتان جواب سئوالتان را پیدا میکنید. به این افرا میخوام بگم ایا شنیدید اول صحبتهاش چی گفت? گفت هفته حافظ!!! در جهان برای حافظ این هفته را گرامی میدارند و مردم دنیا به این شاعران احترام میگذارند و برایشان اهمیت قائل هستند ولی برای اون کتاب عربی کسی جز عربها و عرب زادهها ارزش قائل نیست.
جمعه 3 دی 1389

perfectman - هلند - دنهاخ
jasminfilms- انگلستان - لندن. تا حالا 10 دفعه بی بی سی فارسی باهاش مصاحبه کرده. khosh bavar-yazd- مگه لهجع افغانی چشه- لهجه لهجست دیگه- نکنه همه مردم دنیا باید مثل تو صحبت کنند!!!
جمعه 3 دی 1389

saman911 - ایران - تهران
عشقـت رسد به فریاد ارخود به‌سان حـافظ¤¤قـرآن ز بـر بخوانی با چـارده روایت ¤یا. صبح‌خیزی و سلامت‌طلبی چون حافظ¤¤ هرچه کردم همه از دولت قرآن کردم.م...
جمعه 3 دی 1389

بچه شمرون - هلند - روتردام
از روی متن میخوانه البته چیزی هم مفهوم نبود. پاینده باد ایران زنده باد ایرانی و زبان شیرین پارسی که سخت ترین زبانهارو راحت میتوانن تلفظ بکنن.
جمعه 3 دی 1389

saman911 - ایران - تهران
قسمت سوم قران وعلم. پیش بینی بد دهنی ها علیه مسلمانان. وَلَتَسْمَعُنَّ مِنَ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ مِن قَبْلِکُمْ وَمِنَ الَّذِینَ أَشْرَکُواْ أَذًى کَثِیرًا وَإِن تَصْبِرُواْ وَتَتَّقُواْ فَإِنَّ ذَلِکَ مِنْ عَزْمِ الأُمُورِ ﴿۱۸۶﴾ « و از کسانیکه پیش از شما به آنها کتاب داده شد و از مشرکین بد دهنی های زیادی را خواهید شنید. اگر افراد استواری باشید و رهنمودهای دین را بکار گیرید این یکی از آن مسائل سختی خواهد بود که خواهید دید اگر صبر کنید و پرهیزگارى نمایید این [ایستادگى] حاکى از عزم استوار [شما] در کارهاست (۱۸۶)آیه پیش بینی می کند که مسلمانان از یهودیان، مسیحیان و ماتریالیستها بد دهنی های زیادی را خواهند شنید ادامه دارد...
جمعه 3 دی 1389

saman911 - ایران - تهران
دوم:::امروز با وجود اینکه 1400 سال از این آیه گذشته، و در این دوران انسان خیلی پیشرفتهای چشمگیر در زمینه های مختلف داشته، و خیلی چیزها عوض شده، و همه شعار آزادی اندیشه و احترام به اندیشه و تغییر و تحول و غیره می دهند، ولی بد دهنی های این تیپ افراد چنانکه آیه پیش بینی کرده همچنان به قوت خود باقی است و این پیش بینی قرآن درست درآمده است. در کشورهائی که هر کسی می تواند هر چه خواست بگوید و هر چه خواست بنویسد، بد دهنی های این تیپ افراد خیلی زیاد است. مثلاً در کشور سوئد که رادیوهای محلی زیاد است و ماتریالیست ها برنامه دارند، وقتی از اسلام حرفی می زنند، تهمت و ناسزا و واژه های خاص فرهنگ خودشان، خیلی زیاد می گویند.
جمعه 3 دی 1389

vahid_ - انگلستان - گلاسگو
لب لوچه هارو ببین مثل فرمون هیدرولیک چرخش می زنه.....
جمعه 3 دی 1389

ezatdf - ایران - تهران
چرا زیرنویس نداره؟! من که نفهمیدم چی گفت
جمعه 3 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
perfectman - هلند - دنهاخ : همانطوریکه خودم از انتقادم انتقاد کردم, فقط خواستم اشاره ای به " انتقاد " کردن از لهجه خارجیها بکنم همانند انها از ما ! و از طرفی, بعنوان مثال, من برای اینکه " بت " بودن شخص فرخزاد را بشکنم, زیرا میدانستم ایشان طرفداران زیادی دارند, و بدینخاطر از نحوه شعرگفتنشان انتقاد کردم و منتظر واکنش شدید بچه ها بودم که " خوشبختانه " بچه ها از این ازمایشم سربلند بیرون امدند و ایشان را خدای شعر نمیبینند, و از انتقادگر خرده نمیگیرنند که چرا از ایشان انتقاد کردم, و اینهم https://iranianuk.com/article.php?id=58289 , شاد و انتقادگر باشید °!°
جمعه 3 دی 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
saman911-ایران-تهران. اقای 911 ایا این کتاب عربی که شما میگویید ننوشته به چه خاطر یهودیها و مسیحیها به مسلمانان و این کتاب بد دهنی میکنند? بابا گذشته از اینکه نظر هر کس محترم است و هر کس میتونه در این سایت نظر خودش را بگوید. ولی شما نظر نمیدهید! شما تبلیغ دین اسلام را میکنید! شما در هر خبر نظراتی میدهید بدون اینکه این نظر مربوط به اون خبر باشه و چند خط خرچنگ قورباغه ای مینویسید به عنوان سند که مثلا از قران حرف میزنی!!! در این سایت مسیحیان زیادی نظر میدن ولی تاحالا دیدی که کسی تبلیغ از مسیحیت بکنه و یا از انجیل چیزی بنویسه? چی را میخواهی نشان بدهی یا ثابت کنی. مرگ بر عرب و عربزاده و عرب پرست.
جمعه 3 دی 1389

masoud tanha - المان - هامبورگ
saman911 - ایران - تهران. تا امثال تو هستند که از حافظ فقط همین اندازه میدانند و همه چیزو به قرآن ربط میدهند باید امثال احمدی نژاد پشت دین هر کاری که می خواهند بکنند واقعا به اندازه فهم مان نصیبمان میشود . دوست عزیز متاسفم که بیشتر از این نمیفهمی
جمعه 3 دی 1389

mashkok - ایران - تهران
معلوم نیست که چه حسابیه که هر چی کج و کولس میاد سمت ایران خدا به خیر بگزرونه
جمعه 3 دی 1389

ghom.666 - ایران - قم
حافظ از 19 سالگی از اسلام برگشت حتئ در وصیت نامه اش هم گفته بوده که با شراب بشورنش.
جمعه 3 دی 1389

echose - انگلیس - منچستر
اول فکر کردم طنزه. چه دهانی داره.
جمعه 3 دی 1389

manis - انگلیس - شفیلد
کارگردان ، فیلمبردار ، منشی صحنه ، تهیه کننده ، نور پرداز ، صدا بردار ، آبدارچی ، این همه آدم یکی نبود یقه این بابا رو درست کنه ؟؟؟؟
جمعه 3 دی 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
اینایی که اینو مسخره میکنند بجاش باید خجالت بکشند. این آقا سخنگوی وزارت خارجه است و زبان فارسی را در حد حافظ خوندن بلده. اونوقت در کشور اسهالی خودمون رییس جمهور بیسواد جواب How are you را نمیداند
جمعه 3 دی 1389

feminism - انگلستان - لندن
متشکرم !
جمعه 3 دی 1389

sheipor - قبرس - لارناکا
ezatdf - ایران - تهران هههههههه خیلی باهال اومدی دمت چیز
جمعه 3 دی 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
saman911 تهمت و ناسزا و واژه های خودشون رو در مورد دین اسلام نمیگن !! همگی حقیقتی هست روشن مثل روز و این حقیقت برای بعضیها تلخ است!
جمعه 3 دی 1389

iranazadiran - ایران - تهران
آفرین وقتی آدما زبون یکدیگر را متوجه میشن چقدر فاصله ها کم میشه. البته منظورم زبان دل هست. مشخصه کاملا به معنای این شعر زیبای حافظ واقف است. البته گمونم تو اصفهان فارسی یاد گرفته لهجش گاهی اصفهونی میزنه. اینجور وقتاست که انگلیسی ها یا دیگران متوجه میشن آموختن زبان بیگانه چندان آسون نیست.
جمعه 3 دی 1389

Tarantino - انگلیس - لندن
به یاد حکایت سفیر انگلیس و گاو هندی افتادم......خرد پشت و پناه تمام ایرانیان
جمعه 3 دی 1389

iranazadiran - ایران - تهران
کریسمس بر همگان مبارک. بنده هم پیشاپیش سال نو میلادی را به همه مخصوصا مدیریت و کارکنان و کار بران محترم سایت تبریک می گویم و سال پر بار و سرشار از شادی و سلامتی برای همگان آرزومندم. حنه، مادر مریم : نواده ام مسیح، در ماه دسامبر در ناصره متولد شد. شبی که مسیح به دنیا آمد مردانی از مشرق زمین به دیدار ما آمدند. آنها عجم هایی بودند که به همراه کاروان مصریان بوده اما جایی برای سکونت نیافته بودند از ما در خواست کردند که در سرای خود آنها را ماوا دهیم. پس از خوشامد گویی به آنان گقتم چون دخترم امشب پسری زائیده اگر نتوانم آن گونه که شایسته است از شما پذیرائی کنم کوتاهی ام را خواهید بخشید. آنان سپایگزاری کرده پس از شام گفتند دوست داریم نوزاد را ببینیم. ....
شنبه 4 دی 1389

iranazadiran - ایران - تهران
...عجم ها چون مریم و نوزادش را دیدند، از همیانهای خود طلا و نقره و اسپند و کندر بیرون آوردند و نثار قدم های نوزاد کردند و با تعظیم دعاهایی به زبانی غریب خواندند. صبح هنگام پیش از ترک ما به من گفتند: این نوزاد یک روز بیشتر ندارد ،اما ما نور خدای را در چشمان و لبخند او را بر لبانش دیدیم از شما می خواهیم با دقت از او مراقبت کنید تا او نیز با عنایت خویش شما را پاس دارد. ( خلیل جبران خلیل )
شنبه 4 دی 1389

skilss - انگلستان - پرستون
. عشقت رسد به فریاد ار خود به سان حافظ.. قرآن ز بر بخوانی با چهارده روایت(یا در چهارده روایت). در زمانی‌ که قرآن را تدوین می‌‌کردند، ویرگول و نقطه نبود و پشت سر هم می‌‌گفتند. به همین دلیل است که شعرهای فارسی را خیلی‌‌ها غلط می‌‌خوانند، برای اینکه آن مکث‌های کوتاه و بلندش را نمی‌‌دانند کجاست. قرآن هم همین جور بود و هرکسی قرائت خودش را می‌‌خواند. حافظ هر چهارده قرائت را حفظ بود. وی پس از اینکه مقداری به جلو رفت شک آورد و گفت:. جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه.. چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند.
شنبه 4 دی 1389

skilss - انگلستان - پرستون
. سپس ترسش ریخت و نگفت لعنت بر خرد، بلکه رفت دنبال خرد و وقتی‌ که به خرد رسید گفت:. پیر مغان حکایت معقول می‌کند.. معذورم ار محال تو باور نمی‌‌کنم.. پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت.. نا‌ خلف باشم اگر من به جویی نفروشم.. تا به کی‌‌ای زاهد فریبی به سیب بوستان و جوی شیرم(منظور بهشت است)...من که امروزم بهشت نقد حاصل میشود.. وعدهٔ فردای زاهد را چرا باور کنم.. بشنو این نکته که خود را ز غم آزاده کنی‌.. خون خوری گر هوس روزی ننهاده کنی‌.. آخرالامر گل کوزه گران خواهی‌ شد.. حالیا فکر سبو کن که پر از باده کنی‌.
شنبه 4 دی 1389

skilss - انگلستان - پرستون
. حافظ این مسیر را پله پله طی‌ نمود و هرچه از این کوه بالاتر می‌‌رفت، افق دیدش باز تر میشد و دور تر‌ها را می‌‌دید تا به اینکه به کفر رسید:. این حدیثم چه خوش آمد که سحر گه میگفت.. بر در میکده‌ای با دف و نی ترسایی.. گر مسلمانی از این است که حافظ دارد.. وای اگر از پس امروز بود فردائی. و سپس شلنگ اندازان و پای کوبان میگوید:. این خرقه که من دارم در رهن شراب اولی...وین دفتر بی‌ معنی‌ غرق می ناب اولی.. چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم.. در کنج خراباتی افتاده خراب اولی. منظور از دفتر بی‌ معنی‌ همان دفتریست که میگفت "قرآن ز بر بخوانی با چهارده روایت". حال به جائی رسیده است که قرآن را دفتری بی‌ معنی‌ می‌‌نامد
شنبه 4 دی 1389

azadi2011 - ایران - تهران
saman911در اینکه تو تبلیغ قران میکنی شکی نیست که خودت را وزبان عرب را که زبان نیاکانت است را خراب میکنی. اما ما دوست داریم با زبان خودمان و لهجه ی خودمان مانند فردوسی سخن بگیم. به تو چه اسیبی میرسد که این همه نگران زبانت شده ای و زیر پرچم حافظ و سخنوران ما خودت را پنهان میکنی . بدان که ما زبان فارسی را بر زبان تو زیباتر یافتیم تا خیالت راحت شود.گرفتی
شنبه 4 دی 1389

saman911 - ایران - تهران
bache shapoor - سوئد - یوسدال.با شما بحث میکنم به دو شرط 1 .بگویید ایا شما مسیحی هستید یا چه مذهب دیگه ای دارید ??2.ادب داشته باشید اینجا رو با چاله میدون اشتباه گرفتید!مطلب اخر خداوند درقران فرموده:مسلمانان میتوانند بادیگر ادیان بحث اعتقادی وعلمی کنند??اگر مسیحی هستی میتونی به من یک ایه علمی از انجیل بیان کنی??تا من بدانم .در ضمن چرا باید یعقوب با خدا ویا فرشته خدا کشتی بگیره.??2.بر طبق چه فقهی حضرت لوط با دو دخترش همبستر میشه!!??وبا انها زنا میکنه!??درعهد قدیم نوشته شده
شنبه 4 دی 1389

pelle - سوئد - استکهلم
.youtube.com/watch?v=wtnL-cUHvKEfeature=related. این ویدیو را ببیند این بابا عربی هم صحبت میکند .
شنبه 4 دی 1389

tiger.man - نروژ - برگن
در اینکه حافظ شاعر بزرگی بود شکی نیست اما این جمله ( اهمیت حافظ در جهان امروز ) از زبون یه انگلیسی اون هم کارمند وزارت خارجه انگلیس، واقعا مشکوک میزنه
شنبه 4 دی 1389

saman911 - ایران - تهران
raha1984 - المان - هامبورگ :درود بر شما کاملا درست.
شنبه 4 دی 1389

saman911 - ایران - تهران
raha1984 - المان - هامبورگ :در اروپا به پیامبر اسلام با کشیدن عکس توهین میکنند ودر امریکا هم همینطور برنامه سوزاندن قران می گذارند دولتها ی غربی حمایتشان هم میکنند میگویند ازادی بیان!!!ولی در غرب کسی جرات نداره افسانه هلوکاست منکر بشه سریع بازداشت میکنند وحتی اجازه تحقیق هم نمیدن صهیونیست هایی که بوسیله مسیحیها درکوره های اتش سوزانده میشوند انوقط تاوانش باید مسلمانها بدهند این چه عدالتی هستش انوقط مسیحیان مسلمانها رو وحشی میدونند !!!!!!??قران کلام حق ودین اسلام کامل ترین و بهترین دین. کسانی که دنبال حقیقت باشند. مثل روز روشن.غربیها با ازادی بی حد و مرزشون جامعه را بسوی حیوانیت. سوق دادند
شنبه 4 دی 1389

saman911 - ایران - تهران
bache shapoor - سوئد - یوسدال :در همین کشورهای اسکاندیناوی هر روز در روزنامه ومجله هاشون با کشیدن عکس به پیامبر اسلام توهین میکنند قران را میسوزانند دولتهاشون حمایتشون هم میکنند میگویند ازادی بیان دل 1.5میلیارد مسلمان جریحه دار میکنند, ولی کسی جرات نداره افسانه هولوکاست منکر بشه یا حتی درموردش تحقیق بشه!تا متوجه بشوند سریع. بازداشتت میکنند,صهیونیست ها توسط مسیحی ها کشته میشوند سزاشو. باید مسلمانها بدهند!!همین صهیونیستها زمانیکه درجنگ جهانی2,1 در کشورهای مسیحی امنیت نداشتند به راحتی در کشورهای مسلمان زندگی. میکردند.باز هم میتونی منکر بشی!!???
شنبه 4 دی 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
درود بر تو که شعر زیبا و پرمحتوای حافظ, شاعر نامدار سده ی هشتم ایران زمین را به خوبی خواندی. سپاسگزارم. بجاست یادی از شعر حافظ کنیم « باغبان گر پنج روزی صحبت گل بـایدش ----- در جفای خار هجران صبر بلبل بـایدش ----- ای دل اندر بند زلفش از پریشانی منال ----- مرغ زیرک ون بـدام افتد تحـمل بـایدش» شاد و پیروز باشید
شنبه 4 دی 1389

saman911 - ایران - تهران
masoud tanha - المان - هامبورگ :چه ربطی به احمدی نژاد داره,هرچیزی را به اون ربط میدی!تمام شاهان ایرانی بعد از اسلام پیرو دین اسلام بودند, هیچ زوری بالای سر شاهان نبود
شنبه 4 دی 1389

ahwazy1925 - انگلیس - نوریچ
من نمیدونم چرا ایرانیها به همه عیب وایراد میگیرند . مگر افغانیها چه مشکلی دارن چرا همیشه خود را برتر از بقیه میبینید در صورتی که شما اصلا خود ایراد هستید. این اقا بارها در تمام کانالها ظاهر شده و بسیار مسلط به سیاست و فارسی وعربی هست. عیب وایراد خودتون رو پیدا کنید!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 4 دی 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
جالب بود.این موارد جای تشویق دارد نه تمسخر.ببخشیدها,ولی همین ما ها که این اقا را مسخره میکنیم یک غزل حافظ را نمیتوانیم بدون غلط بخوانیم.
شنبه 4 دی 1389

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫وحید انگلستان. ‫خدا بگم چکارت نکنه که من از خنده مردم از نظرت ها ها ها
شنبه 4 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
Afshin London - انگلستان - لندن, ahwazy1925 - انگلیس - نوریچ, bita tehrani - کانادا - ونکوور: دوستان گرامی, هدفم تمسخر نبود, بلکه میخواستم " شجاعت و اجازه " انتقاد کردن و انتقاد دادن را در فرهنگ ایرانی اسلامی " ترویج " و " تشویق " کنم ! و این حس انتقادگری را ایجاد کنم , زیرا میدانستم صدها نفر به به و چهچه میگویند که جای خجالتی داره در این تاپیک کسی " انتقاد " نکرده باشه و با خواندن 2 بیت حافظ طرف نمیشه ایرانشناس و ایراندوست, همانند کسانیکه از بچه گی قران را حفظ کردند و اجازه انتقاد و سوال را نمیدهند زیرا ادعاهایشان همین است که گفتید: " چون ما قران را بلد نیستیم حق انتقاد از دستورات و قوانین اسلامی را نداریم " !? اهانتی به لهجه افغان نشد, اگر هم به لهجه شمالی یا اصفهانی حرف میزد, حتما تذکر و اشاره میکردم ! شاد و انتقادگر باشید °!°
شنبه 4 دی 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
saman911 - ایران - تهران باز دوباره یه منگل پیدا شد!!دوباره از تو قرآن نوت بوک و لیزر و.. رو بکشه بیرون!!آخه مخبط عقب مونده اگه تو راست میگی که الان وضع مسلمونا این نبود برو چهار تا کتاب درست درمون بخون!!23 سال علی دشتی واسه شروع بد نیست!
شنبه 4 دی 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
حال دیگه حافظ هم بت شد برای ما, راست میگفت: برسرتربت ما چون گذری همت خواه, که زیارتگه رندان جهان خواهد بود!!! ملتی هستیم عاشق بت پرستی! حالا ایشون هم با اون لهجه نخراشیده چند تا شعر خوند, که چی? 5 میلیون ایرانی در دنیا به هر زبانی مینگارند, . همین اقا اگر بری برای مصاحبه برای گرفتن یک شغل یک کلمه انگلیسی رو با لهجه دیگه ای. بگی چنان قیافه اش عوض میشه ! درجا ردی!-----------ahwazy1925- انگلیس - نوریچ . شمابا خودت مقایسه نکن, ایرانیها اکثرا برترهستد چون تلاش میکنند.
شنبه 4 دی 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
با درود دوباره, فرا رسیدن فرخنده زادروز مسیح را به همه کارکنان مسئولین محترم و کاربران گرامی سایت *ایرانیان - انگلستان* تبریک و شاد باش میگم. امیدوارم سال نو میلادی سالی سرشار از بهروزی و پیروزی, شادی و تندرستی برای همه ی انسانها در سراسر جهان باشد.(آمین) iranazadiran - ایران - تهران دوست بزرگوارم با درود و سپاس از تبریک صمیمانه ی شما ,من نیز این روز فرخنده رو به شما و همگان شاد باش میگم و بهترین ها رو برای شما و خانواده ارجمندت آرزو می کنم.شاد , سربلند, پیروز باشی.
شنبه 4 دی 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
khosh bavaar جان اومدی نسازی ها.اولا کسی قرار نیست به ایشان جایزه ایران شناسی بدهد.دوم اینکه یادگیری زورکی قران را با حافظ خواندن (قطعا غیر زوری) این اقا مقایسه نکن.سوم اینکه چون میدونستی همه به به میکنن تصمیم گرفتی "انتقاد" کنی???!!!!!
شنبه 4 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
bita جون, خیلی رسا توجیه کردید زیرا ما خودمان را یک کمی از لحاظ انتقاد تنبل کردیم, و از طرفی ترسیدم که یکی از کاربران به احمقی نزاد " پیشنهاد " هدیه باغ ارم شیراز را به ایشان بکند, بدینخاطر دست جلو گرفتم که عقب نیافتیم, که خوش باورانی هستند که از ایشان نیم کیلو انتقاد کردند, نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیشتر , شاد و پیروز باشید ! راستی, از خرسها چه خبر, هنوز جلوی راهت سبز میشوند ?!
یکشنبه 5 دی 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
kosh bavar شاد و منتقد باشید.خرسها هم خوبن .بدخواه مدخواه داشتی در خدمتن!
یکشنبه 5 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
مرسی بیتا جون, مواظب خودت باش که من به کمک اشخاصی مثل شما نیاز دارم , پس تا بعد °!
یکشنبه 5 دی 1389

Fareed - ایران - تهران
حافظ اگه فقط یه عیبم داشت همین حافظ بودن قرآن بود . sepher - استرالیا - سیدنی :. دوست عزیز برای خودتون هی‌ پپسی باز نکنید اون چیزی که در مورد ایرانیا میگید در اقلیتشون هست نه اکثریتشون .سی‌ سال پیش با اینهمه هشدار های بختیار دها میلیون نفر یه دیکتاتور بیسوادو آوردن کردن بت و رهبرشون عکسشم تو ماه دیدن .حالا چرا راه دور بریم همین الان میلیونها نفر تو ایران میلیون ها تومن خرج می‌کنن که برن حج شیطونو با سنگ بزنن . عربستان بالا ترین درآمدو از حجاج ایرانی‌ داره سالانه چیزی بیش از پنج میلیارد دلار با اینکه پادشاهش از آمریکا می‌خواد که به ایران حمله کنه .نه هر که طرف کله کج نهادو تند نشست کلاه داری آئین سروری داند . .
یکشنبه 5 دی 1389

بهار سبز - ایران - تهران
جناب آقای saman911 - ایران - تهران . بدترین بددهنی ها این است که کسی به اسم قرآن و پیامبر خدا بیاید و روز عاشورا زن مسلمان ایرانی را با ماشین زیر کند و جوان ایرانی را از بالای پل به پایین پرت کند و در ماه محرم جوانان را به اعدام محکوم کند. دنبال بددهنی دیگر ادیان نرو، به خودت نگاه کنم و جامعه ای که ساخته اید. بزرگترین ضربه ها را محمد و قرآنش از خود مسلمانان ریاکار خورده اند نیازی نیست به دیگران گیر بدهید.
یکشنبه 5 دی 1389

ARAMESH2 - استرالیا - سیدنی
saman911-ایران-تهران. برو بینیم بچه بسیجی نوچه احمقی نژاددروغگو.
یکشنبه 5 دی 1389

ARAMESH2 - استرالیا - سیدنی
bache shapoor - سوئد - یوسدال . راستش را بخواهی اینجا سر هر کوچه و خیابان یکی دو نفر وایستاده اند و با زور میخوان یک جزوه از انجیل تحویلت بدهند و دین به مسیحیت دعودت کنند. خب بیکارند دیگه چون هیچ کس نگاهشون هم نمیکنه.
یکشنبه 5 دی 1389

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
saman911-این چرندیاتی که تو میگی دیگه یک پشیز ارزش نداره ومثل خواندن لالایی برای بزرگسالان است حتی همان زمان 1400 سال پیش عربهای بدوی هم ابتدا آنرا هذیان و چرندیات میدانستند و فقط به محمد میخندیدند و او را جدی نمیگرفتند اما متاسفانه عده ای نادان دنبال او را گرفتند و کم کم قدرت گرفت و حتی اگر دقت کنید زمانی که قدرت نگرفته بود آیه های خوب با وعدۀ بهشت و حوری و رحمت میداد و بعداز به قدرت رسیدن شروع کرد به نزول آیات غضب و انتقام از همه و حتی هشدار به همسرانش که مبادا با غریبه ها بپرند و دقیق مثل خمینی که ابتدا آنهمه وعده های شیرین داد و وقتی جای پایش محکم شد همه را سلاخی کرد
دوشنبه 6 دی 1389

fatemeh shin - انگلیس - لندن
آفرین به همگان-- خوشبختانه کامت ها دلرند یواش یواش خواندنی میشوند. مزه پرانی های بی مزه وفحاشی هاومرگ بر ها کمتروکمترانشاءالله بزودی به صفر برسد.واما saman 911 لطفا به کامت ها توخه کنیدحتی یکنفر حرف بد یا مخالفی درباره حافظ نزده اوستکه در سرتاسر این شش قرن گذشته فاتح .دلهای ایرانیها وفارسی زبانهاهندیها بسیاری از مردم بوده.پس شماهم دیوان حافظ را(که دارای چهاده روایت است) بجای قرآن (که دارای یک روایت است)انتخاب کنیدکه بعلاوه دارای تفاسیردلنشین ومطالب حکیمانه وعالمانه همیشه نو وبروزشده آنهم بشکل تابلو هائی فوق العاده زیباونفیس که تا عمرداریم جلوه گیری میکند وروح رانوازش وعقل وخردرا تحریک.
دوشنبه 6 دی 1389

fatemeh shin - انگلیس - لندن
ایضا هیچ کامتی درباره مناسبت خواندن این شعراظهار نظرنشده بود اینطور فهمیده میشود که منظور وزارت خارجه بریتانیا خطاب به احمدی نژادوسایراحمدی نژادهاست. میگوید بدانید وآگاه باشید افراد کوتوله وحقیر که حرفهای بزرگ پرصدا میزنندمضحکه هائی هستند بی اطلاع ونادان وباعث خنده (البته درلباس پندواندرز)
دوشنبه 6 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.