دستگیری عضو سپاه قدس ایران در افغانستان


ناتو می‌گوید یک عضو سپاه قدس ایران
 را در افغانستان دستگیر کرده است
خبرگزاری فرانسه گزارش کرده است یکی از اعضای سپاه قدس، وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در جنوب افغانستان دستگیر شده است.


به گزارش خبرگزاری فرانسه، به نقل از نیروهای نظامی ناتو مستقر در افغانستان، این متهم که از او به عنوان «واسطه کلیدی تهیه اسلحه برای طالبان» یاد شده، روز شنبه در ولایت قندهار افغانستان دستگیر شده است.

این در حالی ست که به گزارش روزنامه تایمز، ایران بتازگی شماری از اعضای بلندپایه القاعده را که در بازداشت خود داشت از زندان آزاد کرده است.
hamedya - پارس - پارس
هورا!!!! اول شدم
جمعه 3 دی 1389

potatis - سوئد - مالمو
خوب که چی آن وقت همه میدونن که جمهوری اسهالی با استعمار غرب هم پیالست این بازی ها قدیمی شده ، انگلیس این روباه پیر، پدر اسلام ،مگه راضی میشه که دنیا آرامش داشته باشه
جمعه 3 دی 1389

mo.miyai - نروژ - اسلو
هر دم از این باق بری میرسد. قابل توجح کسایی که فک میکردن ایران بدون چشم داشتی داره به افغانستان کمک میکنه. این احمدی احمق به مردم ایران رحم نمیکنه چه برسه به مردم عزیز افغانستان
جمعه 3 دی 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
بکشیدش اشغال عوضی را
جمعه 3 دی 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
وقتیکه رژیم آخوندی چندین مرتبه ساکهای پر از دلار را به کرزایی بخشش میکند خیرات باباش که نیست. اونها حق سکوتی در برابر نفوذ و خرابکاری در افغانستان جناب کرزایی هم فکر سلامتی و جیب خودشه. اگر سرتاسر افغانستان آتش بگیره یا اراضی سرتاسر. از این بیشتر خشخاش بکارند و به همه جا صادر کنند یا از این بیشتر ملت بدبخت تر و معتادها بیشتر شوند خم به ابرویش نمی شیند شرمباد هر رژیمی که به فکر رفاه و امنیت مردمش نیست.
جمعه 3 دی 1389

svenskpojke - سوئد - یمتلند
زمان سالهای دهه ی نود سپاه پاسداران اقدام به تاسیس گروهی به نام سپاه پاسدان در افغانستان کرد که برای اهداف ایران در افغانستان تلاش کرد که بعد ها با دیگر گروههای نظامی متحد شدند با نام وحدت که البته فکر کنم شاخه ای از این گروه جدا است ولی مطمئن نیستم. وقتی حزب وحدت تشکیل شد به رهبری عبدل علی مزاری و قبول نکردن اجرای دستورات ایران و سپاه این گروه از کمکهای ایران محروم شد و گروههای دیگری همچون حزب اسلام حکمتیار و گروه به ریاست احمد شاه مسعود برای اجرای دستورات ایران در نظر گرفته شد و بعد جنگهای داخلی ابعاد گسترده تری گرفت . این را یادم رفته کجا خواندم .
جمعه 3 دی 1389

feminism - انگلستان - لندن
یکی از وظائف طلائی و مشخصه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، معامله و تجارت اسلحه میباشد.
جمعه 3 دی 1389

iranazadiran - ایران - تهران
بترکن که مثله موش کور از هر سوراخی سر در میارن.
جمعه 3 دی 1389

KSD91022 - ایران - تهران
گل دختر عاشق رهبر.ساکتی؟hamedya-پارس-خیلی باحال گفتی.کلی خندیدم.
شنبه 4 دی 1389

davidmoor - سوئد - گوتبورگ
. خودمونیم این احمقی نزاد با گوهمنه ای میلولندا
شنبه 4 دی 1389

garfieldx - ایران - تهران
feminism - انگلستان - لندن نشد توی اون موضوع قبلی پاسختون رو بدم. کاملا با موضوعی که اونجا مطرح کردید موافقم و امیدوارم نسل این حور انسانها منقرض بشه. کریسمس مبارک :)
شنبه 4 دی 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
hamedya - پارس - پارس. اول فکر کردم چون یارو رو گرفتن خوشحال شدی و هورا کشیدی!
شنبه 4 دی 1389

feminism - انگلستان - لندن
garfieldx عزیز ممنونم از توجه تو. روزگارت شاد و خرم .
یکشنبه 5 دی 1389

Herzl - هلند - ارنهم
این همه دخالت بى جا ایران در امور امنیت کشورهاى هم سایه وکشورهاى منطقه و کشورهاى افریقایى وامریکاى لاتین وبعد با کمال پرروى مى گویند نه ما هیچ دخالتی در امور کشورها نداریم بعد تو ایران اگر کسى نفس بکشه میچسبوننش به شرق وغرب وامریکاى جهان خوار اسرائیل بعد میگویند اسرائیل غده سرطانى حالا کى غده سرطانى است اسرائیل یا ایران واقعاء نظام حاکم بر ایران از سرطان هم بدترن به امید روزی که ملت ایران و تمام کشورجهان از غده سرطانى(نظام حاکم ایران)خلاص بشن
یکشنبه 5 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.