جانشین عبدالمالک ریگی دستگیر شد


جانشین عبدالمالک ریگی دستگیر شد

عبدالرئوف جانشین عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان توسط نیروهای امنیتی پاکستان دستگیر شد.
 
به گزارش پنجشنبه شب ایرنا ، منابع محلی در پاکستان ضمن تایید بازداشت این تروریست اعلام کردندکه نیروهای امنیتی پاکستانی توانستند در یک عملیات موفقیت امیز عبدالرئوف را دستگیر کنند.
salad shirazi - امارات - دبی
فکر نکنم حقیقت داشته باشه
جمعه 3 دی 1389

niagara - ایران - تهران
خودشون که میگفتن محمد ظاهر بلوچ جانشین ریگی شده.این عبد الرئوف دیگه کیه؟
جمعه 3 دی 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
دستگیری رهبر سابق گروه جندالشیطان( عبدالمالک ریگی) آنهم زنده توسط سربازان گمنام امام زمان و وزارت مقتدر اطلاعات ایران برگ زرینی است بر افتخارات و اقتدار این نظام مقدس.ضمن اینکه دیگر اعضای این گروه یکی پس از دیگری با پیگیری های وزارت اطلاعات در حال دستگیری و اعدام هستند.لازم به یادآوری است که آمریکا و متحدانش هنوز نتونستند یکی از سران القاعده رو دستگیر کنند.
جمعه 3 دی 1389

alireza_pa - ایران - تهران
این کجاش به رئوف میخوره آخه؟
جمعه 3 دی 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
فقط خوب نگاه کنید که حکومت کثیف ولایت وقیح سرباز ایرانی را به چه روزی انداخته
جمعه 3 دی 1389

iranazadiran - ایران - تهران
چیزی که زیاده جانشینه خوب نفر بعدی رو انتخاب کنن.
جمعه 3 دی 1389
Pezhman - اتریش - وین
مسئولین محترم سایت.صفحه مربوط به (جانشین عبدالمالک ریگی دستگیر شد)را نمشود تماما" خواند.لطفا"برای رفع نقص اقدام فرمائید.سپاس.
شنبه 4 دی 1389

KSD91022 - ایران - تهران
این سربازای بدبخت گوشت قربونی شدن.چه عکس منقلب کننده ای گذاشتین.لعنت به ریگی وگروه ادمکشش.
شنبه 4 دی 1389

davidmoor - سوئد - گوتبورگ
اهالی زمین عبدلو کشتندچون زیاد گوهمنه ای رونساخت.حالااین نادان هم نفهمیدکه مصرف گوهمنه ای بالارفته پس باید بره پیش عبدلک
شنبه 4 دی 1389

Nader Jahanbani - کانادا - تورنتو
خطاب به حرامی ولایت گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز:. اولاً چقدر حقیری که با آی دی مونث در سایت کامنت می گذاری. ثانیاً این نظام نجس و لجن و گنداب ولایت تمام و کمال توسط غرب پشتیبانی میشود و این دستگیریها به نیابت از دستگاه امنیتی تن لش و ابله رژِیم و درقبال امتبازاتی که از طرف جمخوری اسهالی! به طرفهای غربی داده میشود,توسط دستگاههای جاسوسی و امنیتی غرب صورت میگیرد و نه واواک ابله آخوندی که شلوار خود را هم قادر نیست بالا بکشد.!!
شنبه 4 دی 1389

alibabatabrizi - یران - تبریز
حالا قبر این ریگی کجاست. اصلا کجا چالش کردن که بریم ... کنیم تو قبرش.ا
شنبه 4 دی 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
Nader Jahanbani - کانادا - تورنتو اولا من پاسخ حرفهای کسی که شعور حرف زدن رو نداره رو نمی دم.ولی استثنائا چه فرقی میکنه برای تو که من پسرم یا دختر؟ اگه فکر میکنی من پسرم خوب فکر کن.مهم نوع تفکرمه که با شما ظاهرا یکی نیست.دوم اینکه این غربی که شما میگی خودش توی دستگیری سران القائده مونده حالا می خواد به ایران کمک کنه؟ سوم اینکه اونا اگه دوست ما بودند که دست به تحریم نمی زدند.صرفا جهت اطلاع
یکشنبه 5 دی 1389

manenarenji - المان - اسن
گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز گل دختر عاشق رهبری میشه بگی عاشق کدوم رهبری همون سید علی گدا تریاکی اون که رهبر نیست بابا عنتره.
یکشنبه 5 دی 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
بسیجی پشمالو(گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز) این جند الله هم یک اشغالی است مثل حزب الله فقط انها عمر پرستند.کاش زمانی بیاید شما را همه به روم قدیم صادر کنیم که در امفی تاترها با هم بجنگید و سربازهای بیچاره و بی گناه را در جنگ حیوانی خودتان دخالت ندهید.
یکشنبه 5 دی 1389

Pezhman - اتریش - وین
خل و چل دختر عاشق ضحاک علی - ایران - اهواز . طبق حکم اسلام زن عقلش یک چهارم مردان است. برای همین مردان چهارتا , چهارتا امثال شما را .. صیغه می کنند.آیا مردان ازجمله ضحاک علی قبول میکنند همسرشان را با چند مرد سبل کلفت کلفت کلفت تقسیم کنند؟ غیرت برای همه یکسان است چه زن وچه مرد.ولی حکم اسلام و تازی نامه آن است که امثال شما چهارتا چهارتا مال این وآن باشید وشوهرتان را بازنان دیگر تقسیم کنید.هر دینی بهتر از این دین عصر قیر سفید است. بروید واگر غیرت دارید خود را ار یک چهارم بودن خلاص کنید. واز هم بستر شدن ناموس وشرفتان با چند نفر دیگرجلوگیری کنید. گرچه بعید میدانم زن باشید.(اگر یک کمیته ای بخواهد بجای جنس مونث نقش بازی کنه چنین اسمی روی خودش میگذارد.).درود بر زنانی که اسلام ضد زن را به زباله دان تاریخ انداخته , بجای آن عزت و شرف را برگزیده.حاضر به بی ناموسی نیستند.مگر حیوان هستیم که دسته جمعی هم بستر شویم؟عزت زیاد.گر چه عزت خانم هم نزد حزب الهی ها خیلی وقته صیغه شده رفته پی کارش.
یکشنبه 5 دی 1389

دستان - ایران - تهران
انشا اله هر چه سریعتر به سزای عمل ننگینش برسد.
دوشنبه 6 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.