مشاور احمدی نژاد: رفسنجانی تکیه گاه اصلی فتنه بود


مشاور احمدی نژاد: رفسنجانی تکیه گاه اصلی فتنه بود

غلامحسین الهام مشاور حقوقی رئیس جمهوری ایران، تکیه‌گاه اصلی "فتنه گران" را اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دانست.

هواداران دولت محمود احمدی نژاد، از معترضان به انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته با لفظ "فتنه گر" یاد می کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، آقای الهام امروز ۲ دی (۲۳ دسامبر) نقش‌آفرینی خانواده آقای هاشمی رفسنجانی را در این اعتراضات "محرز" اعلام کرد و افزود: "برخی از شخصیت‌های انقلابی کشورمان در این جریان رفوزه شدند و نتوانستند در مسیر دفاع از خط ولایت نمره قبولی بگیرند".

در پی انتخابات ریاست جمهوری دهم، برخی فرزندان اکبر هاشمی رفسنجانی از سوی هواداران دولت به نقش داشتن در اعتراضات خیابانی منتقدان دولت متهم شده اند.

سه ماه بعد از انتخابات، فاطمه، محسن، فائزه، مهدی و یاسر هاشمی در نامه ای سرگشاده به صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه، انتشار اتهامات علیه خود را نوعی "اهرم فشار" علیه آقای هاشمی رفسنجانی و ابزاری برای "حذف" او دانستند.

غلامحسین الهام در بخش دیگری از سخنان امروز خود، هشت ماه تظاهرات خیابانی بعد از انتخابات ریاست جمهوری را "سنگین‌تر" از هشت سال جنگ با عراق توصیف کرده و افزوده است: "از هاشمی رفسنجانی که آدم پخته و باتجربه‌ای در علم سیاست بود، حرکاتی که در حادثه سال گذشته به نام او و با پشتیبانی حامیان او صورت گرفت بعید به نظر می‌رسد."

وی در ارتباط با نحوه برخورد حکومت با رهبران اصلاح طلبان معترض (میرحسین موسوی، مهدی کروبی و محمد خاتمی) گفته است: "اگر امروز سران فتنه دستگیر نشده‌اند به خاطر مصلحت نظام بوده است و برخی خواص نیز پشتیبان چنین شخصیت‌هایی در کشور هستند."

آیت الله خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، بعد از انتخابات در اظهارنظرهایی جداگانه، شخصیت ها و مسئولانی که در مقابل "فتنه گران" موضع گیری نکرده اند را "خواص بی بصیرت" نامیده و مورد انتقاد قرار داده است.

برخی از نیروهای نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی، یکی از مخاطبان انتقادات آیت الله خامنه ای را از "خواص بی بصیرت"، اکبر هاشمی رفسنجانی دانسته اند.
khosh bavar - ایران - یزد
هشت ماه تظاهرات خیابانی ╪ هشت سال جنگ با عراق, بلکه سنگینتر از این دوران جنگ نام برد, که این اعتراف زیباترین و شیواترین اعترافی بود که از دشمنان ایران زمین میشنویم. دوستان مبارزم, همانطوریکه بارها گفتم, شکست دادن این رژیم خیلی اسانتر از ان است که ما فکرش را میکنیم, زیرا دشمن ما جایگاهی در دل ملت ندارد. امیدواریم امسال در مراسم سالگرد نداها فشار و ضربه بیشتری به انان وارد کنیم.
جمعه 3 دی 1389

ضد خ.ر - ایران - تهران
الهام ننگت باد، مرگ بر تو و همه ارکان جمهوری اسهالی.
جمعه 3 دی 1389

شب قطبی - امارات - دبی
فعلا که تکیه گاه شما احمدینژاده.دوره زمونه ی این هم تموم میشه و شما میمانید و حوضتان.اسیاب به نوبته
جمعه 3 دی 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
ارتباط آقای رفسنجانی با سران فتنه و پشتیبانی مادی و معنوی از آنها و همچنین حمایت از فرزندانش از جمله مهدی که جرمش ثابت شده است باعث شده که عملکرد خوب او در گذشته نیز زیر سوال بره.آقای رفسنجانی شما در حال حاضر رفوزه ای.
جمعه 3 دی 1389

zamanphp - ایران - اصفهان
گل دختر عاشق رهبر : بگو ببینوم دیگه عاشق کجای رهبر چلاقت هستی ؟ ها؟
جمعه 3 دی 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
خطاب به رفسنجانی: آهن آبدیده را زنگ عوض نمی کند //چهره انقلاب را جنگ عوض نمی کند. به دشمن علی بگو به کوری دو چشمتان / پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی کند.
جمعه 3 دی 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
مردیکه الدنگ چه ربطی به رقسنجانی دارد.ملت عقل و شعور دارند میدانند به جه کسی رای دادند.فکر کردید سال 57 یا 58 که جمهوری اسهالیتون را در حلقوم مردم فرو کردید.وملت ایران 30 سال زندگی مکنند با اعمال شاقع. اگر وجودش را دارید الان رفراندم برگزار کنید . همین ملت ان جمهوری اسهالیتون را همچنان در حلقومتان فرو کنند که دیگر اثری از ان در تاریخ باقی نماند.
جمعه 3 دی 1389

iranazadiran - ایران - تهران
الهام خانم چطور از آق فاطی نترسیده نیشاشو اینهمه باز کرده. خاک تو سریش. که مشخصه اما خندش مشکوک میزنه.
جمعه 3 دی 1389

vahid4414 - امارات - دبی
2 کلام از مادر عروس الهام خانوم
شنبه 4 دی 1389

davidmoor - سوئد - گوتبورگ
این اکبرشاه نبود ایران بعدجنگ ازجنگو کی ابادمیکرد گوهمنه ای????یاسگ های بسیجی
شنبه 4 دی 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
الهی به جای این‌که تو رو آل ببره فاطی سرتو بخوره.
شنبه 4 دی 1389

marjamak - نروژ - اسلو
. zamanphp - ایران - اصفهان . دوست عزیزم چه فکر میکنی? گو دختر عاشق رهبر -ایران - اهواز. عاشق کجای رهبر چلاق هست؟ ها؟ lol.
شنبه 4 دی 1389

yahosen - ایران - تبریز
کسانی که مسلمان هستند ولی مخالف رهبری .انهااگر درزمان علی علیه السلام زندگی میکردنند حتما از دشمنان انحضرت بودند.اگر توبه نکنیدشما رابشارت میدهم وبه محشور شدن با ال ابوسفیان وابن ملجم
یکشنبه 5 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
yahosen - ایران - تبریز _ دوست عزیز یه جور دیگه هم میتونیم تعبیر کنیم. اینایی که الان مخالف خا منه ای هستن اگر در زمان حضرت علی بودن قطعا از مخالفان معاویه بودن. شما هم بمن توضیح بده برای هر کامنتی که مینویسی چقدر پول میگیری؟ نقدی میگیری یا چک؟ یا شاید هم کارت به کارت میریزن به حسابت نه؟ اصلا چی شد تو و گل دختر عاشق ره بر باهم تو این سایت عضو شدین؟ نکنه ...
یکشنبه 5 دی 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
yahosen - ایران - تبریز ،اگر تو هم زمان یزید و حسین بودی،حتماً در ارتش یزید بودی چون یزید مثل خامنه ای خود را امیرالمومنین می نامید و باز خامنه ای مثل یزید که حق و فرصت حرف زدن به حسین نمی داد این فرصت را به میر حسی نداد،خامنه ای مثل یزید مردم بی دفاع را می کشت ....خامنه ای خود یزیده چرا درست فکر نمی کنی؟؟؟ تازه اش هم yahosein درسته نه yahosen.
یکشنبه 5 دی 1389

گل پسرعاشق رهبر - ایران - تبریز
ایران-تهران-ساعت 12.هرکسی برحسب فهم گمانی دارد.راستی من دراملا غلط داشتم .وقابل اصلاح است .ولی شما درفکر .اندیشه .شناخت ایمان وحقیقت
دوشنبه 6 دی 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
گل پسرعاشق رهبر - ایران - تبریز ،اگر کسی رهبر را امام و بداند و کشتن مردمی که حقشان را ضایع کرده بر حق بداند بدون شک مثل شما در راه کجی قدم بر می دارد که انتهای آن عذاب جهنم است،فقط یک سوا از شما دارم امیدوارم که مثل یک مرد جواب بدهی: (چرا خامنه ای مثل یزید که حق و فرصت حرف زدن و دفاع از خود کردن را به حسین نداد او هم این فرصت را به میر حسین نداد؟؟؟؟؟)امیدوارم که جواب بدهی ،دلیلش هیچ چیز نیست جز اینکه از حرف حق می ترسد درست مثل یزید که از حرف حق حسین می ترسید و عاقبت سرش را برید تا دیگر کسی کلامی از حسین نشنود.آیا حقیقت اینست که خامنه ای مردم را بکشد و خون مردم را به کف خیابانها بریزد و ما هم به و به و چح چح برایش راه بیاندازیم؟
دوشنبه 6 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.