دردنامه بهنوش بختیاری


دردنامه بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار دردنامه‌ای از شایعه‌هایی که اخیرا درمورد او منتشر شده، انتقاد کرد.

متن کامل این یادداشت را در ادامه می‌خوانید.

نمی‌دانم این نوشته را باید چگونه آغاز کنم؟ نمی‌دانم؟! نمی‌دانم باید با اشک شروع کنم یا با بغض یا با فریاد یا … نمی‌دانم؟! این‌قدر مستاصل و آزرده‌ام که نمی‌دانم چه بگویم. انگار دیگر فقط خداست که صدای ما را می‌شنود. انگار فقط و فقط اوست و همه در گوش‌هایشان پنبه گذاشته‌اند و هرچه می‌خواهند انجام می‌دهند بدون اینکه نگرانی‌ای از عواقبش داشته باشند.

ای‌داد و بیداد. ای داد و بیداد از شمایی که هرچه می‌خواهید می‌کنید و کک‌تان هم نمی‌گزد! ای داد و بی داد از شمایی که بارها خواهش من و امثال من را دیده‌اید و باز هم دوست دارید به زندگی خصوصی ‌ما سرک بکشید! ای داد و بیداد از شمایی که وقتی سوژه‌ای ندارید درباره دیگران دروغ‌پردازی می‌کنید و به این هم فکر نمی‌کنید که این دروغی که از سر تفریح و بی‌خبری گفته‌اید شاید زندگی کسی را به خطر بیندازد.

ای داد و بیداد از شمایی که تفریح‌تان شده به لجن کشیدن عده‌ای که فکر می‌کنید به همین راحتی آمده‌اند شاید ستاره‌ای شده‌اند در رسته کاری خودشان! ای داد و بیداد از شمایی که برای خودتان می‌برید و می‌دوزید و… خدایا لااقل تو صدای دردمند مرا در این روزهای عزیز بشنو به حق همان امام بزرگی که جانش را در راه آرمان‌هایش داد تا امثال من امروز بفهمند که اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید.

دریغ از شمایی که خودتان را پیرو حسین(ع) می‌دانید و برایش عزاداری می‌کنید اما در همان مجالس ما را هم نُقل نَقل خودتان می‌کنید که مثلا شنیده‌ای فلانی را در فلان جا گرفته‌اند و… و انگار نمی‌دانید که ای دل غافل ما اصلا که هستیم که بخواهیم در چنین مجالسی درباره‌مان صحبتی پیش بیاید. ای‌داد و بیداد از شما.

چند سال پیش تعدادی از عکس‌های شخصی و خانوادگی من را مثل خیلی دیگر از هنرپیشه‌ها روی اینترنت گذاشتند و برای هم با گوشی‌های موبایل‌شان بولوتوث کردند و مثلا من را در یک میهمانی دیدند. این که چه؟ این به چه کار شما می‌آید؟ پس ماجرای حریم خصوصی و احترامی که دین ما برای دیگران قائل شده چه می‌شود و هزارتا سئوال دیگر از این دست. خدا می‌داند که این اتفاق چه دردسرهایی را برای من بوجود آورد که الان هم که به یادشان می‌افتم ناراحت می‌شوم.

خدا را شکر در همان روزها با همکاری نیروی محترم انتظامی بخشی از مشکلاتم حل شد، اما آنهایی که باید هیچ وقت پیدا نشدند تا بشود مجازاتشان کرد. اصلا اگر هم پیدا می‌شدند مجازاتشان چه فایده‌ای داشت وقتی همه‌مان در این چرخه بیمار مشارکت می‌کنیم.

قبل از هر اظهار نظری لطفا همین الان به حافظه گوشی‌های موبایلتان سری بزنید و ببینید چندتا از این دست فیلم‌ها و عکس‌ها را دارید و بعد سر و صدا راه بیندازید. حالا امروز شایعه درست کرده‌اند که فلانی را به همراه دیگرانی که شاید ورزشکار بوده‌اند در میهمانی‌ای در لواسان آن هم در روزهای نزدیک به ماه محرم گرفته‌اند.

با این یکی چه کنم؟ با این تهمتی که خودم هم تا همین چند روز پیش از ماجرایش خبری نداشتم. منی که لااقل به شعائر دینی‌ام در حد و اندازه خودم احترام می‌گذارم آیا باید اینگونه مورد سئوال بروم؟! فکرش را بکنید سر صحنه فیلم جدیدتان هستید و همسرتان هم در مسافرت به سر می‌برد. ناگهان به شما زنگ می‌زند و از آن طرف تلفن تمام ماجرا را تعریف می‌کند که مگر تو سر کار نبودی و این اخبار چیست و… باقی‌اش ماجراهایی است که می‌توانید خودتان حدس بزنید.

چرا باید با اعصاب و روان یک خانواده این طور بازی شود که حتی کار پدر و مادرم به بیمارستان کشیده شود. ای داد و بیداد از شما که ندانسته در مورد دیگران قضاوت می‌کنید. دیگر نمی‌دانم چه باید گفت تنها امیدوارم و تقاضا دارم از هر مسئولی که به این ماجرا رسیدگی کند و البته یک تقاضای بزرگ هم از شما مردم دارم.

اینکه این‌قدر به راحتی با آبروی بقیه بازی نکنید فقط به جرم اینکه مثلا فلانی هنرپیشه است و شما فکر می‌کنید آدم بی دین و ایمانی است. هرچند که بعد از همه این اتفاقات فکر می‌کنم این تقاضا مثل آب در هاون کوبیدن است و بس. و همین می‌شود که تنها برایم یک کار می‌گذارد که داد و بیدادم را پیش خداوند بزرگ ببرم تا شاید او به داد دل امثال چون منی برسد.
katrina - اسکاتلند - گلاسگو
عشقم روکی اذیت کرده? فدات بشم بهنوش جون..
جمعه 3 دی 1389

niagara - ایران - تهران
اینم اسم خودشو گذاشته هنرپیشه ستاره ...هروقتم کم میارن میشن مسلمونو حسین و علی و شعائر دین رو دست آویز میکنن.تو مملکت آخوندا البته دکون بهتر ازین نمیشه باز کرد.جم کن بابا.همین دین دین میکنین که دیدن قیافه نحس تو میتونه بعضی هارو سرگرم کنه و به این روز بشوندت.خانه از پای بست ویران است خواجه در بند نقش ایوان است
جمعه 3 دی 1389

parsiboom - ایران - مازندران
به قول "یاس":. تو که حاضری خود رو بکشی واسه حسین. تو که محرم رو سیاه می‌پوشی واسه حسین. حسین گفت اگه دین نیست، باشیم آزادمرد. نه واسه یه سی‌دی کثیف کنیم بازار رو گرم. اون دختر، زحمت‌ها کشید تا به شهرتی رسید. واسه لذت بردن از اسمش یه مهلتی بدید. گفتید «صحبتی جدیده. نوبت همینه». با سرعتی عجیب. چه تهمتی زدید!. پس کجا رفته غیرت مردای این شهر شلوغ؟. تموم شهر پر شده از مردم سر تا پا دروغ. الکی تبصره نزن، خودتو تبرئه کنی. تو عقل داشتی، خود تو رهبر خودی. ولی دونسته خودت رفتی عقب گناه. پس بشین تو منتظر غضب خدا. ولی نه! ماهی رو هر وقت که از آب بگیری تازه‌ست. پس بدون که راه برای برگشت، باز هست. باید راه بست به تبلیغ بیشتر. و سعی کرد برای تبدیل خویشتن. به انسان واقعی با همه‌ی صفات. باانصاف و واقع‌بین، حاضر واسه‌ی دفاع
جمعه 3 دی 1389

cat - اتریش - وین
اخه دلم براش سوخت,چه نازم هست این دختر
جمعه 3 دی 1389

alireza_pa - ایران - تهران
به هرحال این فرهنگ غلطیه که جا افتاده.هرچیزی قبل از اینکه بیاد باید فرهنگش بیاد.موبایل هم همینه اگه فرهنگش نباشه همین میشه که با آبروی هزاران نفر بازی میشه.البته خود این افراد هم مقصر هستند.چون بعضی ها واقعا آنها را میپرستند و آنها را الگوی خود قرار میدهند و اینگونه افراد باید الگوی مناسبی باشند.کمی از کمال الملک یاد بگیرید.
جمعه 3 دی 1389

ghom.666 - ایران - قم
حسین و علی وووو این عربها عدی نیستن که هر دفعه اسمشونو میگی
جمعه 3 دی 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
البته بهنوش جان تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها. چرا این اخبار واسه مثلا فاطمه معتمد آریا درست نمیشه که علنا مخالف حجاب و رژیم استبدادی جمهوری اسلامیه؟
جمعه 3 دی 1389

jp55 - ژاپن - توکیو
niagara ایران تهران یعنی چی هنر پیشه دین ایمون نداره تو ناراحت نکن خودتو خدایی نکرده از راز و نیازت عقب می افتی
جمعه 3 دی 1389

shaki59 - ایران - ملاط اباد
اقا صلوات بفرستید.اولا اون شوهری که دهن بین باشه و حرفه مردمو باور کنه خیلی شوته.دوما:یجورایی راستم میگه .ما ایرانیا استاد به گند کشیدن وشایعه هستیم .نکنین این کارارو.سوما: منکه وجدانا اصلن تو گوشیم کلیپ ندارم
شنبه 4 دی 1389

sajad_1963 - ایران - شیراز
دوستان بسیار ارجمند انصافمان کجا رفته نامه خوب بخونید درد بزرگی ست چرا. با سادگی وبدون درک مطلب از آن میگذریم وبناحق نظر میدیم
شنبه 4 دی 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
بهنوش بختیاری شما بازیگر بدی نبودی اما با همکاری با ده نمکی و شرکت در رازبقای درندگان(اخراجی های 3)بمیزان بسیار زیادی محبوبیت خود را نزد مردم از دست خواهی داد ،ما این درد را به که بگوئیم که چرا با ده نمکی همکاری می کنی؟؟؟ از فرادای روزی که این رازبقا روی پرده سینما برود جواب مردم را چه می دهی؟ شما هم ده نمکی چی شدی؟؟؟
شنبه 4 دی 1389

امپراطور - انگلستان - لندن
خانم بختیاری، اصلا آب در هاون کوبیدن نیست و من بسیاری از هموطنان را می شناسم که اصلا حاضر نیستند چنین چیزهایی را تماشا کرده و یا پخش کنند. بسیاری از ما هم همواره از طرق مختلف با این کارها مبارزه می کنیم. تعجب می کنم که چرا به اراجیف اینقدر اهمیت می دهید و مردمان شریف و صدیق را فراموش کرده اید.
شنبه 4 دی 1389

annahit92 - کانادا - ونکوور
حرف خانوم بختیاری در این مورد کاملن درسته. ولی از وقتی خبر بازی در فیلم پایان نامه رو شنیدم ازش بدم اومده...
یکشنبه 5 دی 1389

omid be ayande - فیلیپین - مانیل
خانوم بختیاری از اخراجیها بیا بیرون تا چهرت تو مردم خراب نشه
یکشنبه 5 دی 1389

Aida joon - ایران - تهران
آخییییییییییییی طفلی ، دلم سوخت ...جووووونم
چهار‌شنبه 8 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.