شبیه ساز ساعت مچی برای موبایل


شبیه ساز ساعت مچی برای موبایلBest FSClock  نرم افزاری جالب برای شبیه سازی صفحه موبایل به یک ساعت مچی شیک و زیبا است. در این برنامه شما می توانید از ۷ پوسته زیبا و گرافیکی موجود در آن استفاده کنید و گوشی خود را همانند یک ساعت مچی تماشا کنید. این برنامه بر روی گوشی های سری ۶۰ ویرایش سوم قابل نصب و استفاده است.

جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

پسورد فایل فشرده www.downloadneshan.com می باشد.saman911 - ایران - تهران
https://www.persianorarabiangulf.com/index.php. به تازگی اعراب یک نظرسنجی برای تغییر نام خلیج فارس با نام مجعول خلیج ع**##ر**## ب**# ی و پیشنهاد آن به گوگل راه***اندازی کرده***اند. شما می توانید به آدرس زیر بروید و به خلیج فارس رای بدید.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

rezanl - هلند - امستردام
چی?!
پنج‌شنبه 2 دی 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
خیلی بد چاپ شده . نوشته ها کنار صفحه معلوم نیست. مطلب قابل خواندن نیست.
پنج‌شنبه 2 دی 1389
sepher - استرالیا - سیدنی
saman911 - ایران - تهران . مگه حقیقت رو به رای میزارن? اسم یه منطقه ثبت شده بانظر کسی عوض نمیشه! در ضمن اعراب منطقه 250 میلیون نفرهستند که میتونید اسم تهران رو بزارین به رای گیریی!!!. شنیدی به جزیره کیش میگن قیس!? خلیج مکزیک که در دل کشور امریکا واقع هست رو چرا اسمشو عوض نمیکنن? به رای تعداد امریکاییهابیشتره, زور امریکاهم بیشتره!!.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

rojina9000 - ایران - تبریز
sepher - استرالیا - سیدنی !!. خودت هم فهمیدی چی گفتی؟؟
جمعه 3 دی 1389

darius mis - انگلستان - لندن
تی تی اکراین کیف.درود بر شما من از شما درخواستی دارم .من در کیف به دنبال دوستی به نام حبیب و برادرش به نام حجت هستم انها بچه های آبادان هستند..سالها جستجوی کردم ولی از آنها نشانی نتوانستم پیدا کنم .آخرین بار حبیب را در بازار درایزرای سم در کیف دیدم و حجت برادرش هم توی کار فروش دلار بود. ولی از ان موقع تا حالا چیزی نزدیک به 10 سال میگذرد. و من دیگر نتوانستم با آنها تماس برقرار کنم و همدیگر را گم کردیم.ممنون میشم اگر خبری داری به من برسان میتونم شماره تلفن و ایمیلم را برات بفرستم .ممنون اگه به من جواب بدهید.باسپاس
جمعه 3 دی 1389

rezanl - هلند - امستردام
rojina9000 - ایران - تبریز . مگه تو نفهیدی?! روشن تر از این ?!. مثل این میمونه که من وجود شما رو به رای گیری بزارم!!!
جمعه 3 دی 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
rezanl - هلند - امستردام . سپاس عزیزم, من پاسخ به کسی که خودش را به خواب زده نمیدهم,rojina9000 - ایران - تبریز هم خواب نیست تظاهر به خواب میکند. تبریز اسمش ماداتروپاتن بود یعنی پایتخت مادها, خانم هارون الرشید خلیفه عرب(عباسی) نام تبریز رو بر ان شهرتاریخی نهاد, مادها از اصلی ترین شاخه قوم اریا هستند و زرتشت در اذربادیگان زاده شد, امروزه برخی نابخرد با انکار گذشته خودشان دم از تجزیه می زنند تا راه را بر یک جمهوری ایرانی ببندند, ضد دموکراسی هستند, اما با اعراب خلیج پارس هم پیمان شده اند برای رای گیری!!!! البته وقتی در مورد دیکتاتورهای عرب خلیج پارس و یا دیکتاتور سلطنتی علیف حرف میزنند رای گیری اصلاحرام است!!
شنبه 4 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.