رتبه تحقیقات بازاریابى ایران پایین تر از عراق و یمن


رتبه تحقیقات بازاریابى ایران پایین تر از عراق و یمن

براساس آخرین آمار اعلام شده از سوى ایزومار سالانه تنها ۸ میلیارد تومان در ایران صرف اجراى پروژه هاى تحقیقات بازاریابى مى شود. عباس عنایتى، مدیر تحقیقات بازار یک شرکت پژوهشى با اشاره به اینکه بر اساس آمار مرکز تحقیقات بازاریابى اروپا (ایزومار) ایران دررده بندى خاورمیانه از نظر هزینه هاى صرف شده در پروژه هاى تحقیقات بازاریابى هم رتبه یمن و عراق اعلام شده است، گفت:بر اساس امار اعلامى سالانه ۸ میلیارد تومان در ایران صرف اجراى پروژه هاى تحقیقات ایران بازاریابى مى شود.

وى در ادامه افزود :گردش مالى ناشى از تحقیقات بازاریابى در سال ۲۰۰۸ ۲۸، میلیارد دلار اعلام شده که نسبت به سال قبل با رشد ۴ تا ۵ درصدى همراه بوده و نشان مى دهد، تحقیقات بازاریابى در اروپا ۳ درصد ،آسیا ۶ درصد و خاورمیانه ۱۸ درصد رشد داشته و بیشترین رشد و هزینه ها بابت تحقیقات بازاریابى متعلق به آمریکا،انگلستان،آلمان وژاپن (بزرگترین شرکت تحقیقات آنلاین جهان) است که گردش مالى تحقیقات بازاریابى جهان را به خود اختصاص داده اند.

عنایتى اظهار داشت:در این بررسى بیشترین پروژه هاى تحقیقات بازاریابى درحوزه خاورمیانه به کشورهاى بحرین ،کویت ،امارات ،عربستان ،دبى ،عمان و قطر تعلق دارد که با این حال به خاطر شرایط خاص حاکم بر منطقه خاورمیانه دسترسى به آمار دقیق و درست غیر ممکن است به طور مثال وجود اعمال تحریم ها ى اخیر در ایران باعث شده ،سهم تحقیقات بازاریابى در ایران درست محاسبه نشود چراکه بسیارى از برند هاى معتبر جهانى که تا کنون در ایران داراى دفتر نمایندگى بوده بعد از تحریم ها دفاتر مرکزى خود را از ایران خارج و در دبى مستقر نموده اند و همین باعث مى شود دبى از لحاظ رتبه بندى از ایران در رده بالاترى قرار بگیرد.
arian1 - ایران - ابادن
واقعا فقط باید گفت که جمهوری اسلامی ورهبر بی کفایت ان کشورمان رابسوی نابودی کامل می کشانند. مگر اخوندهای دزد وقاتل وحرامزاده بغیر از زیر شکم به چیز دیگری هم می توانند فکر کنند .
پنج‌شنبه 2 دی 1389

شیر بیشه مازندران - ایران - مازندران
نتیجه مدیریت آخوندی بهتر ازاین نمیتونه باشه.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
اخوند با ایران و ایرانی مخالف هست و به قول بختیار اینا می خان ایران و ایرانی رو نابود کنن و هیچ هدفی غیر از این ندارن, داریم با چشمان حیرت زده مون می بینیم که چه بلائی سر ایران اوردن اینا و نیاز به اثبات کردن نداره
جمعه 3 دی 1389

Green_Fighter - ایران - کرج
حکومت امام زمان همینه دیگه! چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!.
جمعه 3 دی 1389

reza1351 - ایران - مشهد
مبارکه
جمعه 3 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.