کارگران توانبخش الوند قزوین ۲۱ ماه حقوق نگرفته‌اند


کارگران توانبخش الوند قزوین 21 ماه حقوق نگرفته‌اند

تعدادی از کارگران توانبخشی الوند قزوین با مراجعه به دفتر خبرگزاری ایلنا نسبت به عدم توجه صاحب این کارخانه و برخی از مسئولان به نپرداختن 21 ماه از حقوق‌شان معترض بودند.

این کارگران که تا 25 سال سابقه کارگری دارند در مراجعه به دفتر خبرگزاری ایلنا در شهر صنعتی البرز از عدم پرداخت حقوق 21 ماهه خود شکایت داشتندو گفتند: با توجه به اینکه کارخانه در حال حاضر تولید و فروش دارد، ولی متاسفانه کارفرما با ادعای ورشکستگی ،به ما کارگران حقوق نمی‌دهد.

عدم پرداخت بیمه این کارگران به تامین اجتماعی در 9 ماه گذشته از دیگر مشکلات کارگران توانبخش الوند قزوین است و این کارگران اعلام داشتند: در جلسه کمیسیون امنیت کارگری شهرستان البرز که همزمان با سفر رئیس‌جمهوری محترم به استان برگزارشد، نماینده این شرکت در جلسه قول داد تا پانزدهم آذر ماه جاری نسبت به پرداخت 3 ماه از حقوق معوقه اقدام کند که تاکنون این قول عملی نشده است.

در ادامه کارگران معترض به طرح شکایت از صاحب شرکت به اداره‌های کار، تامین اجتماعی، دادگستری و... اشاره کردند و گفتند: با سیلی صورت‌مان را سرخ نگه می‌داریم، برخی‌ها از ما کارگران هنوز مستاجرند و فرزند دانشجو دارند، کسی به دادمان نمی‌رسد.

یکی از این کارگران که نخواست نامش اعلام شود، گفت: وقتی مشکلات‌مان را برای برخی از مسئولان می‌گوییم، انگار آقایان به داستان گوش می‌دهند و درکی از 21 ماه حقوق نگرفتن کارگران ندارند که جای تاسف دارد.

یکی دیگر ازاین کارگران با اشک‌های در چشم گفت: تا به حال مشکل‌مان را رسانه‌ای نکردیم تا شاید کاری کنند، ولی صاحب کارخانه به تعهد نماینده‌اش در پرداخت مطالبات کارگران پایبند نیست.
Nani2008 - انگلستان - لندن
آفرین به شما مردم غیور قزوین! تا حالا که 21 ماه حقتونو خوردند و از ترس، دم نزدید. به همین سکوت هم ادامه بدید بلکه شاید فرجی پیش بیاد.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
کارگران توانبخش = حتما توان بخشش را دارند که از انان سواستفاده میکنند !?
پنج‌شنبه 2 دی 1389

shahab46 - المان - هانوفر
بر روح خمینی دجال لعنت
پنج‌شنبه 2 دی 1389

feminism - انگلستان - لندن
قابل توجه معشوقه رهبر ,این همان حقوق بشر چشمگیریست که نظام فاشیستی به مردم پیشکش داده ! نابود باد خامنه ای و مزدورانش!
پنج‌شنبه 2 دی 1389

شیر بیشه مازندران - ایران - مازندران
هرروز دریغ از دیروز.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
تروریستهای جانباز, و خانواده انتحاریهای فلسطین و لبنان عزیزترند..ای تف به شرف شماها آخوندا ,,
پنج‌شنبه 2 دی 1389

omide azadi - ایران - تهران
خیلی جالبه این چی چی بود نام کاربری ... گ.. دختر معشوقه انتر،تو یکی از کامنتاش گفته بود ک شما نمی دونید این حذف یارانه ها چقدر سود داره در آینده می فهمید.یکی از پیامداش هم افزایش صادرات هستش.یکی نیست بگه آخه ... چیو می خوای صادرکنی هان؟پرایدتو که با 2 میلیون می خواستی بکنی تو پاچه ی سوریه و کره شمالی که حتی این کشور های عقب افتاده هم نگرفتند ازت؟هان؟میدونی چیه ...
پنج‌شنبه 2 دی 1389

omide azadi - ایران - تهران
Nani2008 - انگلستان - لندن:عزیز من.فکر کردی این مملکت سراسر دیکتاتوری آمریکا یا انگلیس یا .. هستش؟خیال کردی بریزن بیرون اعتراض کنن جوابشون چیه؟. ندیدی با جنبش سبز چیکار کردن؟این پست فطرت های بی همه چیز خیال کردی جواب اعتراض با چی میدن؟کافیه یه اعتراض کوچیک بکنن،دیگه خانوادهاشونو نمیبینن.اون خانواده ی بیچارش که دیگه رنگ حقوق 400،500 هزار تومانو هم که تازه قبلا میگرفترو نمیبینه.
جمعه 3 دی 1389

shown - امریکا - دیترویت
باباغصه نخوریدحالاکه دیگه ماهی چهل هزارتون ازپولهای پربرکت امام زمان بهتتون میدن بریدخوش باشیدفقط حواستون باشه اسراف نکنیدهمشوخرج نکنیدپس اندازم کنیدچون این پول متبرکه احمدی نژادازخودپردازچاه جمکران گرفته تموم نمیشه
جمعه 3 دی 1389

Nani2008 - انگلستان - لندن
امیدجان! راست میگی؛ اگر بریزن بیرون همشون رو از دم تیغ و گلوله میگذرونن. اگر هم اعتراض کنن، هیچکس جوابشونو نمیده.اگر هم سکوت کنن، جان و مالشون به خطر میفته. بهترین راه برای اینها استعفا و گذشتن از حقشون هست. گمونم دولت خدمتگذار توی رو در وایسی افتاده و به خدمات این بیچاره ها نیازی نداره.
جمعه 3 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.