رکورد جهانی تماشای بی وقفه تلویزیون


86 ساعت و 6 دقیقه و 41 ثانیه
 رکورد جهانی تماشای بی وقفه تلویزیون


کوین کان، ویکتور لوپز و فریس هودو سه تماشاگر تلویزیونی هستند که رکورد جهانی گینس در بخش تماشای بی وقفه تلویزیون را شکستند.

به گزارش اسوشیتدپرس به مناسبت ارائه باکس مخصوص دی وی دی متعلق به سریال 24 بیش از 100 نفر در مسابقه تماشای تلویزیون و دیدن فیلم مذکور شرکت کردند.
در این مسابقه که از نه ونیم شب دوم دسامبر شروع شد کوین کان و ویکتور لوپز و فریس هودو هر سه با شکست 97 نفر دیگر رکورد جهانی گینس را از ان خود کردند. سه تماشاگر توانستند بمدت 86 ساعت و 6 دقیقه و چهل و یک ثانیه بی وقفه سریال 24 را نگاه کنند. این مسابقه که از سوی کمپانی فاکس قرن 21 برگزار شده بود 10 هزار دلار هم جایزه داشت که بین سه نفر مذکرو در پایان مسابقه و اهدای جوایز تقسیم شد.

کوین کان اهل سان فرانسیسکو از برندگان مسابقه گفت قصد دارد با جایزه نقدی اتومبیل جیپ خود را درست کند که از تابستان تا به حال خراب شده و هزینه تعمیر انرا نداشته است. لوپز نیز آرزوی خرید گیتار برقی داشته که اینک می تواند آنرا خریداری کرده و در رستورانی که در ان کار می کند، بنوازد. فریس هودو نیز که اهل لس آنجلس است گفت قصد خرید هدایای بیشتر کریسمس را برای خانواده خود دارد. وی همچنین گفت می خواهد خوشمزه ترین سوشی را برای همسر خود بخرد و در کریسمس در کنار خانواده بخورند.

رکورد قبلی مسابقه مشابه فردی از هلند در سال 2009 بنام افرایم فن اوورن بود که بر اساس قانون مسابقات بعد از تماشای هر دو ساعت تلویزیون روی صفحه بزرگ پلاسما تماشاچیان حق 10 دقیقه استراحت دارند.
piade - ایران - تهران
اینکه کاری نداره اگر راست میگن بیان برنامه های تلوزیون ایران و فقط برای یکساعت نگاه کنن ببینم میتونن تحمل کنند.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

azadazad - ایران - تهران
اگر تونستند به مدت ده دقیقه اراجیف آخوندها را در تلویزیون ایران گوش کنند و سرسام نگیرند هنر کردند
یکشنبه 5 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.