زیکو سرمربی آینده تیم ملی ایران؟


زیکو سرمربی آینده تیم ملی ایران؟

سایت ویکیپدیا در صفحه مخصوص زیکو مربی برزیلی، او را سرمربی تیم ملی ایران در سال 2011 معرفی کرده است.

این مربی برزیلی که به پله سفید معروف است، از مربیان مطرح فوتبال دنیاست که در جام جهانی 2006 آلمان روی نیمکت تیم ملی ژاپن نشست. با توجه به این‌که جام جهانی آینده در برزیل برگزار می‌شود خیلی از کشورها بدشان نمی‌آید یک مربی برزیلی را جذب کنند.

ایران هم با توجه به جدایی افشین قطبی و حضور او در جی‌لیگ ژاپن مجبور است با یک گزینه دیگر وارد مذاکره شود که با توجه به شناخت خوب زیکو از فوتبال آسیا، او گزینه‌ای مناسب برای ایران به نظر می‌رسد.

البته نوشته‌های سایت ویکیپدیا چندان قابل استناد نیست و این اطلاعات توسط هر شخصی قابل تغییر است ولی نام ایران و زیکو در قسمتی از این سایت مقابل هم نوشته شده‌اند که قابلیت اصلاح توسط کاربران اینترنتی را ندارد. این بخش از سایت ویکیپدیا، قسمتی است که خود مسئولان سایت آن را اصلاح کرده‌اند و توسط اشخاص عادی قابلیت اصلاح را ندارند.

khosh bavar - ایران - یزد
چرا نه !? به ایشان قورمه سبزی بدهید که شاید مثل دروازه بان برزیلی با یک خانم ایرانی ازدواج کند و بیشتر به بچه های فوتبالیست ایرانی فن فوتبال برزیلی را یاد بدهد !
پنج‌شنبه 2 دی 1389

dariush_1 - ایران - گنبد کاووس
بابا این سناریو تکراری شد.دیگه حنا شون رنگی نداره خدا به داد برسه از زیکو شروع شد آخرش به یه بوق ایرانی ختم میشه.میگین نه خوب صبوری کنید معلوم میشه.......
پنج‌شنبه 2 دی 1389

habibollah - ایران - تهران
خب بشه کی بهتراززیکو؟ولی اسم هرکس روکه میارن(به عبارتی لو میره) فدراسیون لج میکنه ومیگه نه اصلا ازاین خبرهانیست.آخرش هم میرن قلعه مرغی پیزوری رومیارن که اصلا سواداین کاررونداره.البته همون قلعه مرغیها بدردتیم ملی میخورن چون بلدن چه جوری تیم رونابودکنن.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.