استعفای وزیر اطلاعات پس از دخالت های مشایی


استعفای وزیر اطلاعات پس از دخالت های مشایی

خبرنگار خبرگزاری «انتخاب» از استعفای حجت الاسلام مصلحی وزیر اطلاعات خبر داد.

یک منبع مطلع در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ، ضمن بیان مطلب فوق، ادعا کرد: مصلحی وزیر اطلاعات به دلیل آنچه "دخالت های مشایی در این وزارتخانه" خوانده شده، از سمت خود استعفا کرده اما هنوز مورد موافقت رییس جمهور واقع نشده است.

این منبع مطلع، در مورد آنچه "دخالت های مشایی در وزارت اطلاعات" خواند، چنین گفت: ظاهراً آقای مشایی به صورت هفتگی رفت و آمدهای بسیاری در وزارت اطلاعات دارند و حتی یک اتاق شخصی نیز در این وزارتخانه، به خود اختصاص داده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه "عزم مشایی برای شرکت در انتخابات" جدی است، از تکرار برخی ادعاهای پیشتربیان شده از سوی مشایی در قالب فایل صوتی (و البته تکذیب شده) خبر داد.

این منبع مطلع، همچنین از برخورد جدی حجت الاسلام مصلحی با مشایی خبر داد و گفت: این وزارتخانه به دستور مصلحی، مانع ورود مشایی ریس دفتر رییس جمهور به ساختمان اصلی این وزارتخانه شده است.

خبرنگار ما در ادامه کسب اطلاع کرد که مشایی نیز از رییس جمهور خواسته با استعفای مصلحی موافقت کرده و فرد مورد تایید وی را بر مسند این وزارت خانه ی مهم، بنشاند.
شیر بیشه مازندران - ایران - مازندران
هر دم از این باغ بری میرسد....
چهار‌شنبه 1 دی 1389

keykalhor - ایران - تهران
سه سال بعد ------->> اسفندیار رحیم مشایی با کودتا رئیس جمهور ایران می شود و از آنجایی که رفیق فابریک احمدی نژاد است دوباره احمدی نزاد می شود همه کاره مملکت . و چهار سال بعد دوباره احمدی نژاد در انتخابات شرکت کرده و دوباره با کودتا رئیس جمهور ایران می شود .بعد از چهار سال دوبار .............. همین جوری برید تا تهش . اوضاع وخیم تر از این حرفاست.
چهار‌شنبه 1 دی 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
مستر بین خان باور کن که تو میتوانی ،،، پیشا پیش رئیس جمهوریت را تبریک میگم ،. مردمی که به یارانه های ناچیزتان راضی هستند به رهبر شدنه تو هم رضایت میدهند .، ملت شهید پرور ایران این شما و این هم مذهب تان دو دستی بچسبید یه وقت فرار نکنه
چهار‌شنبه 1 دی 1389

ایران دوست - ایران - تهران
متکی داره موش میدوونی!بلاخره اقای مشایی رییس دفتر ریاست جمهوریه!!!
چهار‌شنبه 1 دی 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
مستر بین و این غلطها, من به محمود چاخان پیشنهاد میکنم اصلا همه وزیرها را اخراج کنه و بجاش خودش و مستر بین با امام زمان سه تایی کشور را بگردونند, اینجوری دیگه زحمت بقیه مخصوصا خایمنه ای کمتر میشه, والا, کی به کیه? فکر میکنید توی جمهوری ولایت وقیه فرقی هم میکنه که کی چیکارست? از اون سید علی سگ دست بگیر, تا اون بسیجی جان بر کف که مغزش با ساندیس کار میکنه همشون روی هم دیگه اندازه یه بزغاله شعور ندارند! حالا دیگه چه فرقی میکنه که مشائی بیاد یا مصلحی بره! سگ زرد برادر شغاله...
چهار‌شنبه 1 دی 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاگ
ریزش در رژیم سد علی خمینی نژاد بشدت در حال پیشرفت است . بعد از متکی اینک نوبت جنایتکار دیگری از قبیله ی عنتر نژاد رسید . سرنگونی اراذل و اوباش اخوند بعد از ریزش مهمترین پستهای کلیدی رژیم دیر نخواهد. ملت شمارش معکوس را شروع نموده است .. صبح ازادی ایران زمین نزدیک است.
چهار‌شنبه 1 دی 1389

yankee - سوئد - استکهلم
مشایی من یاد یک چیزی انداخت کسی سریال The x files رو دیده یه کارکتر بود به نام Cigarette Smoking Man که پشت هر توطئه بود جال تو FBI هم اطاق داشت ولی کسی نمی دونست چیکارس و قدرتش با اینکه مقامی نداشت از همه بیشتر بود
چهار‌شنبه 1 دی 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
امید است که این مشنگی پیروز و زنده باشد تا پدر همتونو در بیاره بخصوص آخوندها از جمله جنتی ذلیل مرده کفن ,,خبرهایی هست ولی فعلا معلوم نیست باید صبر کرد و شاهد اتفاقات جدیدی در داخل رژیم باشیم این جنایتکارها باید مثل کرم به پای همدیگه بپیچند
چهار‌شنبه 1 دی 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
همین بی ناموس مصلحی دستور بازداشت مردم بیگناه را صادر میکند. بدون هیچ مدرک و دلیلی. مشایی نشان داده در سخنانش که از یک جمهوری ایرانی حمایت میکند تا جمهوری اسهالی.و با جماعت اخوندکها رابطه خوبی ندارد.چون منتخبات علی سگدست را دارند بیرون میکنند.متکی هم منتخب رهبر بود.لاریجانیها هم منتخب رهبر هستند.و حتی اژه ای. از رفسنجانی شروع کردن جون قدرت زیادی داشت.چون رهبر انتخابی کرده وراه برگشتش نابودی خودش هست. به دلیل همین هست که به قم رفت و امدش زیاد شده چون گوهی خورده که خودش توش مونده و دنبال چاره است. اختلافات درونی بسیار است و احتمال کودتائی محرض.به امید ازادی ملت ایران از دست اخوندها ی اسهالی جنایتکار.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

ناگفتنی - ایران - یزد
خدا نکنه قدرت دست نااهل بیافته"یاد وصیت کورش کبیر همیشه زنده باد"
پنج‌شنبه 2 دی 1389

hassan5 - ایران - تهران
معلوم نیست که احمدی نژاد ملیجک مشائی است یا مشائی ملیجک احمدی نژاد
شنبه 4 دی 1389

koorosh-ir - ایران - تهران
درود بر مشایی
شنبه 4 دی 1389

1983 - ایران - تهران
باز این بز یه حرومزاده رو اذیت کرده
شنبه 4 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.