دارنده رندترین شماره ملی: کاش این شماره ملی را نداشتم


دارنده رندترین شماره ملی: کاش این شماره ملی را نداشتم


آیا دوست داشتید صاحب رندترین شماره ملی درایران باشید؟

شاید پاسخ خیلی از شماها به این سوال مثبت باشد، اما جالب است بدانید دارنده راحت‌ترین کد ملی که شامل 10 عدد یک (1-111111-111) می‌باشد، اصلا از این وضعیت راضی نیست.

عبدالرضا سلمانیان قهد ریجانی، از اهلالی شهر فلاورجان در این زمینه می‌گوید تاکنون هنوز موفق به ثبت اطلاعات خانوار در سایت رفاه نشده‌ام چرا که این سایت هنگام ورود کد ملی، این شماره را به عنوان شماره ملی معتبر نمی‌داند.

وی افزود: برای دریافت عابر بانک شش ماه و برای دریافت گذرنامه چهار ماه در انتظار بودم و تمامی این مراکز کد ملی مرا علت این مشکل عنوان می‌کنند.

سلمانیان تصریح کرد: این شماره ملی هیچ چیز جز دردسر برای من نداشته است و علی‌رغم این‌که علاوه بر کارت ملی تاییدیه جداگانی از اداره ثبت احوال برای شماره ملی‌ام گرفته‌ام ولی باز هم بسیاری از ادارات و سایت‌های اینترنتی کد ملی را نمی‌پذیرند.

گفتنی است، دارنده رندترین کد ملی کشور متولد شهر قهد ریجان، از توابع شهرستان فلاورجان اصفهان است.

DADA_ST - هلند - آمستردام
بعد از کلی‌ خندیدن به شکل و قیافه کارت ملی‌ ، مقأیسه کنید با کارت‌های که دست خودمونه ( ساکنین خارج از ایران )(البته نه کشور‌های عربی‌) هنوزم کاغذ پرس میکنند . جالبه که هم شناسنامه داریم هم پاسپورت و هم کارت ملی‌ .
چهار‌شنبه 1 دی 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
مملکت گل و بلبل به همین میگویند. مدارک خودشان را هم قبول ندارند. برو خدا را شکر کن که سر از اوین سر در نیاوردی.
چهار‌شنبه 1 دی 1389

Nani2008 - انگلستان - لندن
آخه این شماره را باید به یک آدم سرشناس درجه یک کشوری میدادند نه به یک روستانشین نا آشنا که همه به ایشون شک کنن. عقل هم خوب چیزیه به خدا. من هم بودم شک میکردم.
چهار‌شنبه 1 دی 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاگ
در کجای دنیا نام و فامیل و کد ملی یک شخص را اینگونه در اینترنت پخش میکند. 1k adame sadegh - کانادا جدا´ کشور گل و...سنبل اخوندی بهتر از این نمیشه. دانمارک کپنهاگ
چهار‌شنبه 1 دی 1389

gharibe UAE - امارات - ابوظبى
هلند امستردام با گاز مردم کتریت جوش اومده? اینا که ان کارت درست کردن یکی مثل من و تو بودن تو که عقل کلی میخواستی مونی بهترش درستکنی چیرا به ر ایرانیا میکشی?
چهار‌شنبه 1 دی 1389

piade - ایران - تهران
خوب حالا که چی مثلا ! الان دیگه همه فهمیدند دارنده این شماره ملی اسمش چیه و کیه. یعنی چی که همه مشخصات این بدبخت و فاش میکنید.
چهار‌شنبه 1 دی 1389

KHANOOM - کویت - کویت
کارت ملی یعنی چه ?یعنی ID CARD? اگه ID کارت هستش چقدر سایزش بزرکه و دیتلزش کمه
پنج‌شنبه 2 دی 1389

amir-0631 - ایران - اص
KHANOOM - کویت - کویت --- بابا خارجی ، بابا آی دی کارت ، بابا دیتلز . حالت شما بد نشه یه وقت . خوبه توی کشور ملخ خورا رفتی و اینقدر فازت بالا رفته .
شنبه 4 دی 1389

KHANOOM - کویت - کویت
amir -ایران تهران ممنون دوست عزیز از پاسخ و کامنت زیباتون .اقای محترم من نه از ایران رفتم به اینجا نه ایرانی هستم که اینقدر شما و بعضی از دوستان همیشه به بنده نظر لطف دارید .من زمانی فقط بنا به علاقم وشرایط خاص زندگیم که توش قرار گرفتم ب ایرن و ایرانیان علاقمند شدم .و با رسومات و چیزهای دگشون اشناشدم و.... اوکی بکذریم
یکشنبه 5 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.