شاهکار جدید فدراسیون , عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به عنوان خبرنگار از بن‌همام سوال پرسید


شاهکار جدید فدراسیون , عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به عنوان خبرنگار از بن‌همام سوال پرسید

کسی نفهمید چه اتفاقی افتاد که شفق تصمیم گرفت نقش یک خبرنگار را بازی کند و از رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا سوال بپرسد.

ناصر شفق عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران که خودش را به عنوان خبرنگار جا زده بود، از بن‌همام سوال پرسید.

این عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال از بن همام پرسید «آیا AFC قصد تغییر برنامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مطابق با تقویم اتحادیه فوتبال اروپا را ندارد؟» که بن‌همام در پاسخ گفت: «وقتی قرار شد لیگ قهرمانان آسیا را برنامه‌ریزی کنیم، 10 کشور پیشنهاد خود را ارائه کردند که از شرق آسیا کشورهای کره جنوبی، ژاپن و چین حضور داشتند و از غرب آسیا کشورهای ایران، عربستان، قطر و ازبکستان پیشنهاد دادند که در نهایت پس از بحث و تبادل نظر همه به این نظر واحد رسیدند. این مساله شرایطی را به وجود آورده که تیم‌ها بتوانند در دو بازه زمانی بازیکنان مورد نظرشان را جذب کنند. این تقویمی است که از سال 2003 پیشنهاد شده و اگر مشکلی وجود داشت، تیم‌های غربی و بویژه ایران نمی‌توانستند در این مسابقه‌ها به موفقیت دست یابند.»

ehsan_14 - اتریش - وین
قیافها چقدر چندش اوره
سه‌شنبه 30 آذر 1389

romano - ایران - تهران
قیافه طرف نشون می‌ده شغل اصلیش چی باید باشه
سه‌شنبه 30 آذر 1389

(tirdad)e dash jamshidina - ایران - تهران
حالا کجاش رو دیدین؟. آقا شفقه سر طلایی غیر از خبرنگاری,تهیه کننده سینما,مدیر فوتبال,سردار سپاه,ایجنت فوتبال (قضیه آوردن خاویر کلمنته که شفق داشت از پله های برقی فرودگاه در کنار کلمنته با مخ میومد زمین) هست و کلن ایفا گر نقش هایه زیادیه و کلی هم مایه داره!!!!
سه‌شنبه 30 آذر 1389

keykalhor - ایران - تهران
بازم خوبه حداقل با این احمق بازی ها تو دنیا مطرح می شیم.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
در این شب بس بلند و تاریک وطن - هزاران هموطن ما در سیاه چالهای رژیمی سیاه منش و سیاه روز در بند هستند ، عزیزانی که تنها و تنها جرمشان حمایت از ما در برابر اراذل و اوباش آخوند و پاسدار و بسیجی بوده است ، عزیزانی که تمامی هستی خود را برای ما مایه گذاشته اند تا شاید ما آینده ئی روشن و بی دغدغه از زور و قلدری و تاریکی داشته باشیم بیاد تمامی هموطنان در بندمان در این شب یلدا - طولانی ترین شب وطن - به امید صبح درخشان آزادی میهن عزیز مان ایران - همراه با نغمه ی وطن - از آنان بار دیگر یاد کنیم : . https://www.youtube.com/watch?v=A9Ssu8YQxZwNR=1feature=fvwp . یاد تمامی بچه های وطن که بخاطر ما قیام کردند گرامی باد - عمرتان یلدا باد - یلدتان مبارک
سه‌شنبه 30 آذر 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
این مرتیکه قبلا پالون خر میدوخته و اسب نعل میزده, حالا از موقعیکه مموتی و خایمنه ای کودتا کردند, ترفیع مقام گرفته و از بن همام سوال میپرسه و برای سعیدلو نوشابه باز میکنه. همه این آت و آشغالها رو بدی, یه آدامس خروس بهت نمیدن, افسوس از ایران که ویران گشته !!!
چهار‌شنبه 1 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.