کشف ۱۳۴ بسته مواد مخدر از معده یک جسد

 
کشف 134 بسته مواد مخدر از معده یک جسد

مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان پزشکی قانونی کشور از کشف 134 بسته مواد مخدر با وزن تقریبی یک کیلوگرم در داخل معده جسد یک مرد خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، محمود مباشری با بیان این مطلب افزود: هفته گذشته به دنبال کشف جسد مردی 35 ساله در سرویس بهداشتی اتوبان تهران ـ زنجان، 134 بسته مواد مخدر با وزن تقریبی یک کیلوگرم از داخل معده این فرد کشف و به مقامات قضایی تحویل شد.

وی افزود: برابر گزارشات پزشکی قانونی استان قزوین هر چند در معاینه اولیه جسد در صحنه جرم عوارض ناشی از سوء مصرف مواد مخدر علت مرگ فرد تعیین شد، اما برای بررسی بیشتر جسد به پزشکی قانونی قزوین انتقال یافت تا نسبت به کالبد گشایی و تعیین علت دقیق مرگ اقدام شود.

مباشری خاطرنشان کرد: پس از کالبد گشایی، از امحا و احشا این جسد، 134 بسته مواد مخدر به شکل لوله ای استوانه ای و به وزن تقریبی یک کیلوگرم کشف و با هماهنگی دادستان مرکز استان قزوین به مراجع ذی صلاح تحویل شد.

مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان پزشکی قانونی کشور تصریح کرد: پزشکی قانونی در راستای شرح وظایف قانونی خود با مراجع قضایی و ستاد مبارزه با مواد مخدر همکاری بسیار نزدیک دارد و آماده هر گونه همکاری با مراجع ذی صلاح در امر مبارزه با مواد مخدر است.

arian1 - ایران - ابادان
نظام کثیف جمهوری شیطانی حاکم بر کشورمان با گسترش فقر وبدبختی در جامعه ومردم همه اقشار جامعه را بنوعی بطرف مواد مخدر کشانده اند وروزی نمی گذرد که خبر دستگیری چند ایرانی در فرودگاه های کشورهای خارج جزئی از خبرها نباشد. مرگ بر جمهوری اسلامی و رهبرشان وتمام مزدورانشان
سه‌شنبه 30 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
بدبخت بیچاره ارزشش و داشت?
سه‌شنبه 30 آذر 1389

veresk - اسپانیا - والنسیا
حتی تصور همچین صحنه ای رو نمیشه کرد اخه چطور تونسته اینهمه مواد رو وارد معدش کنه یعنی اگه نمیمرد از عاقبتش خبر نداشت !
سه‌شنبه 30 آذر 1389

mashkok - ایران - تهران
خدا بیامورز عجب انباری داشته باید توی کتاب گینس ثبت بشه
چهار‌شنبه 1 دی 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
باید جسدش را اعدام کنند!
چهار‌شنبه 1 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.