فال روز سه شنبه ۲۱ دسامبر - ۳۰ آذر

 
فال روز سه شنبه 21 دسامبر - 30 آذر 

فروردین


اگر کارهای بانکی یا تجارت های بزرگ دارید اکنون زمان خوبی است. می توانید پیشرفت کنید واز تصمیمی که می گیرید مطمئن هستید. سعی کنید کسی شما را نترساند.


اردیبهشت


روابط دوستانه و روابط با سایرین دارای اهمیت زیادی هستند. روابط اجتماعی جدیدی را آغاز می کنید. بانوانی که در اطرافتان می باشند برای شما مفید و مهم هستند نه تنها از نظر روابط احساسی بلکه به دلایل دیگر. آن ها نصایح خوبی به شما می کنند. هدف شما در زندگی واضح تر می شود به همین خاطر راحتر می توانید به دنبال هدفتان بروید. درچند روز آینده فعالیت های گروهی اهمیت زیادی دارند


خرداد


باید کمی از وقت آزادتان را صرف اتمام کاری کنید تحسین یک نفر باعث می شود اعتماد به نفستان افزایش پیدا کند اما بهتر است وقتتان را صرف کارهای بیهوده و بی نتیجه نکنید و به کارهای مهم تر بپردازید. تا جایی که می توانید شاد و سرحال باشید.


تیر


فصل تعطیلات نزدیک است و رئیس تان کار جدیدی برای تان دارد.سعی کنید به او نشان ندهید که عصبانی هستید و با کمال میل قبول کنید.مطمئن باشید پول خوبی به دست تان می رسد.


مرداد


امروز شما نسبت به کنایه ها بسیار حساس هستید و از دور آن ها را حس می کنید. هم چنین حس می کنید کسی شما را از جمع حذف می کند چرا که آنها توانایی شما را در انجام کارها ندارند. سخت می توان تشخیص داد که این افکار شماست که شما را به بازی گرفته و یا شما گرفتار جریاناتی شده اید که از آنها مطلع نیستید.


شهریور


امروز به فکر سلامتی خود باشید،زیرا کمی حالت مریضی دارید.بهترین دلیل برای رسیدن به خودتان است مخصوصاً اگر اخیراً با مشکلات سروکار داشته اید.یکی از همکاران به هم دلی شما نیاز دارد و می دانید که آنها نیز برای شما همدرد خوبی بوده اند.

مهر


امروز خورشید وارد علامت بز کوهی شده و توجه شما را متوجه مسائل فامیلی و خانوادگی می کند.گرچه هنوز هیچ علامتی از این که زندگی اجتماعی شما آرام شده باشد،به چشم نمی خورد ولی شما می خواهید که بیشتر وقت تان را در خانه و همراه چهره های آشنا بگذارنید.هم چنین ممکن است در نظر داشته باشید که اصلاحاتی در در محل زندگی خود بوجود آورید و یه وقتی برای فکر کردن در این باره نیاز دارید.


آبان


امروز عشق و احساس در زندگی تان رونق می گیرد.از همه طرف به شما عشق و محبت نثار می شود،بنابراین از لحظات لذت ببرید.مراقب باشید گول نخورید.


آذر


امروز ممکن است باندازه ای که دوست دارید آزاد نباشید. این به این دلیل است که یکنفر یا سرکار و یا در خانه به کمک شما نیاز دارد. با اینحال، این موضوع شما را از این که شما با کسی به گفتگوهای خودمان بپردازید باز نمی دارد. یادتان باشد بهرحال که یک مقدار اطلاعات فقط برای گوشهای شما بازگو می شوند سعی کنید سر نگهدار باشید.


دی


در این موقع از سال با حسن نیت زیادی رو به روی می شوید و از وجود آن ها شگفت زده می شوید. چرا آن قدر شگفت زده شدید؟ با یک یا دو نفر از دوستان رفتار بسیارخوبی داشته اید و حالا آن قدر از این خوب بودن شما قدردانی می کنند.

بهمن


گاهی اوقات پیش می آید که نمی توانید افکارتان را بیان کنید.اما اکنون این مساله دیگر اتفاق نمی افتد. در روزهای آینده برای صحبت در مورد ایده ها و بیان طرز تفکرتان اعتماد به نفس زیادی دارید.در هر صورت مراقب باشید آن قدر زیاد از حد صحبت نکنید که دیگران نتوانند اظهارنظر کنند. به خاطر داشته باشید که گوش کردن نیز قسمتی از صحبت کردن است.


اسفند


تعداد اعصاب و راحتی با همسایگان و کارپردازی یکدیگر درباره طاقت فرسایی بچه ها می تواند راه لذت بخش برای گذراندن عصر باشد یک حوصله زیاد و یک رفتار خوش از منطقه محلی تان است .لطفاً بفرمایید بپیوندید.

porharfi - هلند - آرنم
مدیریت گرامی سایت ایرانیان -انگلستان:جشن شب یلدا بر شما و همکاران. خوبتان شاد و خوش باد !!....
سه‌شنبه 30 آذر 1389

veresk - آمریکا - سن پطرز بورگ
چه تصویر رویایی و زیبایی آدم هوس میکنه بره اونجا
سه‌شنبه 30 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
وااااااقعامریضم !من خودم بدنبال سنگ صبورم:(یلدای ادمین سایت مبارک خسته نباشی .
سه‌شنبه 30 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.