بارش برف تردد در شمال اروپا را مختل کرد


بارش برف تردد در شمال اروپا را مختل کرد

بارش سنگین برف تردد در بسیاری نقاط اروپا را مختل کرده است

پرواز هواپیماها و حرکت قطارهای زیادی که شمار آنها به هزاران می رسد به دلیل بارش برف و یخبندان لغو شده و بسیاری از مسافران سرگردان شده اند.

روز دوشنبه تعداد کمی از پروازها از فرودگاه هیتروی لندن، شلوغ ترین پایانه هوایی در اروپا، انجام شد و یک سوم پروازها در فرودگاه های بزرگی مانند پاریس و فرانکفورت لغو شد.

همزمان گزارش شد که به دلیل کمبود مایعات ضدیخ، پروازها از بروکسل تا روز چهارشنبه معلق خواهد بود.

وضعیت جاده ها نیز در شماری از کشورها خطرناک توصیف می شود.

بریتانیا، فرانسه و آلمان شاهد سنگین ترین بارش بوده اند و کارشناسان آب و هوا هشدار می دهند که یخبندان تمام هفته ادامه خواهد داشت.

خدمات خط آهن یورواستار با تاخیرهای شدید بین بریتانیا و فرانسه و بلژیک همراه است و قطارهای تالیس میان فرانسه و بلژیک نیز به علت اعمال محدودیت سرعت تحت تاثیر قرار گرفته است.

در ایستگاه سن پانکراس لندن صف هایی چند صدمتری تشکیل شده و یورواستار که حتی مشتریان دارای بلیت را جواب کرده است، از مسافران خواسته سفرهای خود را در صورت امکان لغو کنند یا عقب بیاندازند.

بارش برف بیشتر در ناحیه پاریس باعث مشکلات جدی برای رانندگان شده و وسایلی که بار سنگین حمل می کنند از ورود به جاده های اصلی منع شده اند.

"آر اِی تی پی" که مدیریت اتوبوس پاریس را به عهده دارد شماری از سرویس های خود را لغو کرده است.

کنسرت "لیدی گاگا" در استادیوم برسی پاریس که قرار بود یکشنبه شب برگزار شود به علت نرسیدن کاروانی از تجهیزات کنسرت لغو شد.

همچنین خدمات یک شرکت آهن در آلمان تحت تاثیر بارش برف قرار گرفت. برف سنگین در برلین باعث مشکلاتی برای قطارهای مسافربری و نیز در جاده ها شد. شرایط در جاده های نزدیک کلن هم خطرناک گزارش شد.

مقام های هلندی سرعت مجاز را در شماری از بزرگراه ها به 50 کیلومتر در ساعت کاهش داده اند و یخ و برف باعث مشکلات تردد در جاده های سوئد شده است.

در مالمو برنامه حرکت بیش از 100 قطار مسافربری لغو شد.

حتی در مسکو نیز که 9 هزار وسیله برف روبی مشغول به کار هستند بعضی جاده ها عملا بسته شده است.

در ایتالیا، فرودگاه های فلورانس و پیزا پس از اختلالات روزهای شنبه و یکشنبه بازگشایی شد.

khosh bavar - ایران - یزد
هر که بامش بیشتر برفش بیشتر ! ولی مردم اروپا لذت میبرنند از این برف سپید زیرا الان عید کریسمس شان هست که بابا نوئل برایشون سوغاتی میاره ! راستی, پس کجاست ان گرمی کره زمین که همه از ان حرف میزنند و وحشت دارند ¿ ** ۩
سه‌شنبه 30 آذر 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
اینها چون بی حجاب میگردن خدا زیاد برف و بارون بهشون میده که اذیت بشن. ولی چون مردم در ج.ا. حجاب دارن خدا هم تو پاییز و زمستون اصلا برف و بارون نمیفرسته که یکوقت بندگان مومنش به رنج و سختی نیفتند.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
جالبه سوئد که خیلی بیشتر از انگلیس و المان برف اومده همه چی منظم داره کار میکنه حداقل استکهلم که اینجوریه.ولی کلا کشورای اسکاندیناوی در مدیریت زمستونای سخت استادن و بقیه کشورای اروپایی همیشه مشکلاتشون در مقایسه با این کشورا خیلی بیشتر بوده
سه‌شنبه 30 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
لندن که اینروزا سوز گدا کشی داره, خیلی سرده و برف هم همه جا رو پوشش داده اما خوبیش اینه که شهر خیلی خلوت شده !
سه‌شنبه 30 آذر 1389

AFGPersian - سوئد - مالمو
مالمو رو درست گفتن . ما برای سر کلاس رفتن هم باید قطار بگیریم که این هفته همه اش اتوبوس جایگزین شده بود.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.