استعفای دایی پذیرفته نشد


استعفای دایی پذیرفته نشد

سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد استعفای علی دایی پذیرفته نشده و ظرف امروز و فردا شرایط برای بازگشت این مربی به جمع سرخپوشان فراهم می شود.

به گزارش مهر، نشست سرپرستان دوباشگاه استقلال و پرسپولیس با علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی و ریاست مجمع این دو باشگاه عصر امروز در محل سازمان تربیت بدنی برگزار شد. در این نشست که از ساعت 17 و به مدت 2 ساعت به طول انجامید در خصوص مسائل مختلف بحث و گفتگو شد که مهمترین آن تصمیم گیری در خصوص کناره گیری علی دایی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس بود.

حبیب کاشانی در پایان نشست با ریاست مجمع باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر افزود: با استعفای آقای دایی موافقت نمی شود و تا فردا شرایط را مهیا می کنیم تا ایشان در محل تمرینات حضور پیدا کرده و مراحل آماده‌سازی تیم را زیر نظر بگیرد.

در نشست سرپرستان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با ریاست سازمان تربیت بدنی پیرامون وضعیت مالی این دو باشگاه نیز بحث و تبادل نظر شد که مقرر شد سرپرستان دو باشگاه مطرح تهرانی ریز هزینه های خود را به ریاست مجمع این باشگاهها ارایه کند تا بخش عمده ای از هزینه های آنها از سوی سازمان تربیت بدنی تامین شود.

h.r.r/esteghlali - [ژاپن] - [چیبا]
علی دایی برمیگرده تا با پرسیُولیس رکوردهای جدیدی را ثبت کند لنگیه پاره پوره
سه‌شنبه 30 آذر 1389

sinamohammadipour - کانادا - مونترال
به نظرم دایی نباید برمی گشت. حالا باز اگه دوباره نتیجه نگیره همون آش و همون کاسه، ولی اینبار دیگه باید با فضاحت بره.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
پرسپولیس اسمی است مغایر با مظاهر اسلامی .دائی را اوردن که پرسپولیس نابود بشه .دائی اصلا برای مربی گری مناسب نیست .
چهار‌شنبه 1 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.