لواش ۱۰۰, سنگک ۴۰۰,بربری ۳۵۰

 
لواش 100 ,سنگک 400, بربری 350

فارس: قیمت انواع نان سنگک، بربری، لواش و نافتون در تهران دقایقی پیش در جلسه استانداری تهران نهایی و مصوب شد که همان قیمتهای پیشنهادی منتشر شده در فارس است.

یک مقام آگاه با بیان اینکه جلسه امروز استانداری تهران برای تصویب قیمتهای جدید نان در تهران دقایقی پیش به پایان رسید گفت: بر اساس مصوبه استانداری قیمت نان لواش 100تومان، سنگک 400تومان، بربری 350تومان و تافتون 200تومان تصویب شد.

پیش از این خبرگزاری فارس قیمتهای پیشنهادی انواع نان را که در جلسه دیشب استانداری تهران مطرح شده بود به شرح زیر اعلام کرده بود.

قیمت نان پس از هدفمندی یارانه آرد و نان 20 درصد ارزان‌تر از واحدهای آزادپز خواهد بود، آخرین قیمت‌های پیشنهادی انواع نان که در جلسه شب گذشته استانداری تهران بر روی آن بحث شده بود را به شرح زیر اعلام کرد:

نوع نان----------------وزن چانه/گرم-----------------قیمت نان/ریال
لواش --------------------- 160 ------------------------- 1000
سنگک--------------------- 650 ------------------------- 4000
تافتون---------------------- 300 ------------------------- 2000
بربری---------------------- 600 ------------------------- 3500
وی افزود: این قیمت ها در جلسه دیشب استانداری تهران نهایی نشده است و قرار بر این شده تا امروز در جلسه ای با فرمانداران قیمت ها نهایی و به وزیر بازرگانی اعلام شود.
این منبع آگاه گفت: قیمت نان با هدفمندی یارانه ها در شهرستان های استان تهران متفاوت خواهد بود.

به گزارش فارس، سالانه در حدود 4 هزار میلیارد تومان به گندم و آرد یارانه دولتی تخصیص داده می شود که هزار و 300 میلیارد تومان آن در راستای حمایت از کشاورز و در حدود 2هزار و 500 تا 2هزار و 700 میلیارد تومان به مصرف کنندگان نهایی پرداخت می شود.
در ابتدا برای هدفمند کردن یارانه‌ آرد و نان 3 سناریو وجود داشت. سناریوی اول ادامه وضع موجود سناریوی دوم پرداخت کل یارانه به مصرف‌کننده و سناریوی سوم که یک سناریوی بینابین و تلفیقی بود در راستای حمایت از کشاورز و مصرف‌کننده بود که به تصویب رسید و دو سناریوی اول در کارگروه تحول اقتصادی رای نیاورد.
در طرح هدفمندی یارانه ها و بر اساس سناریوی سوم (سناریوی تلفیقی)، یارانه حمایت از کشاورز گندم کار در جای خود باقی می ماند و تنها یارانه مصرف کننده نهایی هدفمند و با باز توزیع یارانه ها پرداخت می شود تا قدرت خرید خود را ازدست ندهد.

به گزارش فارس قیمت انواع نان هم اکنون با آرد دولتی و آزاد پز پیش از هدفمندی یارانه ها در استان تهران به شرح زیر است:

الف: دولتی

نوع نان----قیمت آرد/ریال-------وزن چانه/گرم--------قیمت نان/ریال
لواش------- 75--------------------- 190------------------- 300
لواش------- 450--------------------- 210-------------------350
بربری------- 75-------------------- 650 ------------------- 1200
بربری------- 450-------------------- 750 -------------------1500
تافتون------ 75-------------------- 225 --------------------400
تافتون------ 450------------------- 500--------------------- 900
سنگک----- 75-------------------- 750---------------------1500
سنگک----- 450------------------- 750 ------------------- 1750

ب: آزاد

نوع نان---- وزن چانه/گرم----------- قیمت نان/ریال
سنگک-------- 750------------------- 5000
تافتون--------300-------------------- 2000
بربری--------650--------------------3000

Pezhman - اتریش - وین
پول نفت آمد سرسفره ملت. مموتی وضحاک علی هرچی گفتند , دروغ از آب در آمد.درست مثل آب وبرق مجانی که خمینی لعنتی ودروغگو بما وعده داد.خمینی وسران انقلاب(انقولاب)(انفولانزا)همگی با آگاهی وبابرنامه ای از پیش تنظیم شده مارا فریب واز اعتمادمان به روحانیت ومعنویت سو استفاده کردند.پس غل وغش در کارشان بوده وما رای( آری جمهوری اسلامی)را پس میگیریم .نظام مشروعیت قانونیش را بدلیل خلف وعده از دست داده و وجاهت شرعی وقانونی ندارد. والسلام .الفاتحه.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

سبز باشید - نیوزلند - اکلند
خدا لعنتتون کنه حروم زاده ها دیکه مردم بیجاره حتی از نون خوردن هم محروم شدن بس جی بخورن این بیجاره
سه‌شنبه 30 آذر 1389

koorosh-ir - ایران - تهران
خمس وزکات پولی که گرفتین یادتون نره وگرنه زلزله و خشک سالی ولتون نمی کنه.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

DrPhil - دانمارک - نوبغو
یه دونه نون لواش صد تومن, یه چای قند پهلو صد تومن , تو خواب هم نبینی باقلوا , چار تا برگ هلو صد تومن!!
سه‌شنبه 30 آذر 1389

mg42 - ایران - قزوین
درباره ی سوخت هم بنویسید.گازوئیل16تومنی شده 150 با کارت.کامیوندارای کرمان ماشیناشونو حرکت نمیدن. نه گاز داریم نه بنزین/پولشو بردن فلسطین/
سه‌شنبه 30 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
اینها همانهائی هستند که زمان شاه خدا بیامرز وقتی نان کمی گران شد. تافتون از دانه ای سه ریال پنج ریال رفتند روی منبر به تحریک اربابان انگلیس خود سینه چاک دادند و روسری زنشان ا برداشتند و عربده زنان وامصیبتها گفتند که مردم چرا نشسته اید مملکتی که روی منابع عظیمی از نفت و گاز است چرا باید ساده ترین قوتمان را به این قیمت بخریم یا زمانی که گوشت یخزده را با کیلوئی شش تومان فروختند خشتک زنشان را دراوردند که ملت گوشت گوسفندمان را میبرند و گوشت خوک و به می خورانند اسلام درخطراست اینها حرامند. این پدرسگها هروز مردم را علیه حکومت تحریک می کردن اکنون که صاحب قدرتند ببینید که هر روز گردنشان کلفتر میشود فقط بفکر مال اندوزی و رفاه خود و بستگانشانند و چپاول ثروت کشور همه افتادند به تجارت. میرند خارج ببهانه ای و برای ماده سگ وتوله هایشان زیور الات هدیه میاورند دیگر حرفهائی که روی منابر میزدند فراموش کردند حال ببینید شاه بیشتر دنیا پرست و بیوطن بود یا اینهاخوب چهرشان را نشان دادند.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.