قایقداران بندرعباسی دست از کار کشیدند - عکس


قایقداران بندرعباسی دست از کار کشیدند

ندای سبز آزادی: روز گذشته با تغییر قیمت بنزین تعدادی از صاحبان قایق های مسافری در مسیر بندرعباس به قشم دست از کار کشیدند. آنها دلیل این کار را به صرفه نبودن جابه جایی مسافر با قیمت جدید بنزین اعلام کردند.آنها مقدار بنزین مصرفی خود را برای هربار رفت و برگشت به قشم 110 لیتر عنوان می کردند که با توجه به قیمت فعلی بلیط و افزایش قیمت بنزین ،هزینه بنزین مصرفی بیشتر از میزان دریافتی از مسافرهاست و به همین دلیل قادر با جابه جایی مسافرها نیستند گفتنیست حدود 230 قایق مسافربری در مسیر بندرعباس و قشم فعالیت می کنند.

khosh bavar - ایران - یزد
سلام به همه بچه های بندر گلم , دمتون خیلی گرم که خیلی خیلی اهل دل هستید, به امید دیدار بهمراه غذای خوشمزه ماهی سنگسر ! محسن جان دارمت ♫ ♥ ♪
سه‌شنبه 30 آذر 1389

parandeh_shargh - ایران - کرمان
اخه کی میخوایید بفهمید احمدی نزاد داره مارو به کشورایه پیشرفته نزدیک میکنه اخه کجایه دنیا دیدید همچی مفت باشه
سه‌شنبه 30 آذر 1389

elias_se99 - سوئد - استکهلم
parandeh_shargh ایران - کرمان :. اینجا همه چی مفته ! نمی دونی بدون ! تازه سوئد نه نفت داره نه گاز نه منابع طبیعی نه کشاورزی، هیچی ! همشم یخه !!! حالا بهتره فقط عکسارو نگاه کنی و حرفی نزنی که بیشتر از این بهت بخندن... !!!
سه‌شنبه 30 آذر 1389

شیر بیشه مازندران - ایران - بابل
مدیریت احمدی نژادی=خواری ملت ایران در فرودگاه دبی که این کشور کوچک در زمان محمدرضاشاه عددی نبود برای ایران.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
به این قایقها اتوبوس دریایی میگن. تقریبا نیم ساعته میرن قشم. ولی فکر نکنم تو هربار رفتن و برگشتن 110 لیتر مصرف کنند. شاید اشتباه نوشته شده.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

yashainiran - ایران -
مسافرها بهتره شناکنان برن قشم مگه چی میشه!! اصلاً برای چی میرن قشم بشینن خونشون و صرفه جویی بکنن!! هان!!!
-----------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید.
با تشکر
سه‌شنبه 30 آذر 1389

تی تی - اکراین - کیف
لطفا دوستان همینجور سنگ مفت گنجشک مفت حرف نزنند. اگه نمیدونید ,بدونید کشور ترکمنستان تا همین امروز که اینو براتون مینویسم هیچ ,توجه کنید هیچ پولی بابت اب,برق,گاز از مردم خودش نگرفته.چه بسا در کشوری که من ساکنش هستم نسبت به ایران هزینه های گاز.. واقعا مفته فراموش نکنید که ما از نظر غنی بودن این منابع رکورد دار هستیم ,حالا اقای پرنده کرمان شما بگیید تا ما هم روشن شیم علت چیه/
سه‌شنبه 30 آذر 1389

niagara - ایران - تهران
تو این وضعیت هرکی سگ جیره خور رژیم منحوس نباشه محاله صداش درنیاد.درود بر این شیرمردان.همه باید به اعتصاب سراسری بپیوندیم
سه‌شنبه 30 آذر 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
parandeh_shargh - ایران - کرمان, . پرنده برو بگیر بخواب که بد جوری تو هوائی.به امید احمقی نژاد بمونی همه کرک و پرت میریزه,اگه پیشرفت میخوای اول باید چشمهاتو باز کنی و جهل از خودت دور کنی,احمقی نژاد عرضه نداره اب دماغشو بگیره,اگه فکر میکنی این بدبختیها پیشرفته پس باید خودتو خوشبخت حس کنی!خداوکیلی خوشبختی وقتی اطرافتو نگاه میکنی??!
سه‌شنبه 30 آذر 1389
saman-uae - امارات - دبی
بندر جونم بندر عمرم https://www.youtube.com/watch?v=0O2DhlTqlmcfeature=related
سه‌شنبه 30 آذر 1389

OzveMardom - فرانسه - پاریس
11 لیتر نیست?
سه‌شنبه 30 آذر 1389

mahdi.uk - انگلیس - لندن
مردم ما تا کی همه چیو مجانی میخوان??تو همین انگلیس قیمتا 3برابر ایران هست.مردم ما عادت کردن به مصرف زیاد با کمترین هزینه.چرا باید یه مسافرکش و یه بنز سوار یه قیمت پوله بنزین بدن.یکم مردم صبر کنن همه چی درست میشه
سه‌شنبه 30 آذر 1389

Hassan1338 - المان - دورتموند
این رژیم جنایتکار برای ارسال اسلحه و یا قاچاق ان خوب سوخت مصرفی در اختیار کشتی ها قرار میزاره ولی برای ملت درمانده کوچکترین ارزش قائل نیست. اخه ملت تا کی باید سواری داد یک خودی تکان بدید واین اخوندها روکه یکایک سوار بر شما هستند رو به زمین بکوبید .
سه‌شنبه 30 آذر 1389

khan.dadashh - ایران - تهران
مردم از این ناراحت نیستن که پول واقعی رو بدن..می دن ولی به شرطی که برای همه یکسان باشه نیای پول صرفه جویی مردم ایران بدن به کشور های دیگه. مردم سختی بکشن که کشور های دیگه کیف کنن؟
سه‌شنبه 30 آذر 1389

svenskpojke - سوئد - یمتلند
mahdi.uk - انگلیس - لندن شما مطمئنی انگلیس به اندازه ی ایران نفت دارد و مطمئنی کارگران انگلیسی هم به اندازه ی کارگران ایرانی حقوق میگیرن؟.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

venoosi - بلژیک - ورویر
mahdi . چرا بیخود حرف میزنی .حقوق ماهیانه انگلیسی ها با حقوق ماهیانه ایرانیهای بدبخت تفاوتش زمین تا اسمونه .چه بسا که قیمتها در انگلیس نسبت به حقوق ماهیانه خیلی خوب و ارزونه..اما ایرانیها چی?? با این حقوق ماهیانه کم و قیمتهای گزاف و پول اب و برق و اجاره خونه و غیره رو هم حساب کن..باز این احمدی نژاد بی اصل و نسب اومد تو تلویزین و یه مشت حرف مفت زد و امثال تو هم باور کردن که بلللله ما میخوایم به مردم کم مصرف کردن و یاد بدیم .زرشک . مردم همینجوری همه بدبختن حالا با حذف یارانه ها چه شوددد.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ahoramazda.pers - هلند - امستردام
به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم
سه‌شنبه 30 آذر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
parandeh_shargh - ایران - کرمان و mahdi.uk - انگلیس - لندن. اینها اعضای ارتش سایبری بسیجی هستن با اسمهای کاربزی مختلف که پول میگیرن برای کامنتهای بی منطق و مزخرفشون, ادم فروشهای ضد ایران و ایرانی, خائنین ساندیسی
سه‌شنبه 30 آذر 1389

m3rt3ga - امارات - دبی
این تازه شروع داستانه...راستی بندرعباسو عشقن
سه‌شنبه 30 آذر 1389

love-iran - ایران - مشهد
کاره خوبی کرده تا کی مفخوری را مردم از این شیخ ها یاد بگیرن تا چند ماه دیگه عادی مشه مثلا من که الان یک دندان پر میکنم 22 تومان 40 تومان پر میکنم بعد تاکسی که 5000 میگیره 10000 بگیره البته زمان میبرد اما درست میشه مرگ بر اخوند مرگ بر امریکا
سه‌شنبه 30 آذر 1389

2figh - ایران - بندرعباس
110 لیتر بنزین ؟ مگه بویینگ 747؟ چه خبر بابا ما همیشه میریمو میایم 20 مین بیشتر تول نمیکشه تازه تندرو با این عظمتش کمتر مصرف میکنه این که دیگه اتوبوس دریاییه قایق موتوری هم که با یه موتوره اینا اعتصاب نکردن بابا چرا خبر دروغ میدین به ملت
سه‌شنبه 30 آذر 1389

mahdi.uk - انگلستان - لندن
Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند. دقیقا..من نمیدونم وقتی اینا تو ایران نیستن چرا اظهار نظر میکنن.وقتی تو ایران نیستن چرا در موردش حرف میزنن.ایران در حال پیشرفت هستش ولی کم کم.اگه یکم اخبار ایران بخونن می فهمن که به خاطر یارانه ها حقوقا اظافه میشه , قیمت اجناس هم کم داره میشه.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
دوستان عزیز و خردمند. عنتری نژاد بزرگترین نعمتی است که نصیب ملت ایران شده چرا که با نادانی, بی لیاقتی و خرابکاریهایی که در اقتصاد و تار و پود رژیم انجام داده و همچنین لگد پرانیها و عر و تیز کردنهای نامربوط و شاخ و شانه کشیدن برای جهانیان و عقده خود بزرگ بینی در عین نادانی و جهالت و حمایتهای بی دریغ سید علی گدا رهبر الدنگ بسیجیها در حال یکسره کردن کار رژیم است و حکومت ملایان را به نابودی کامل نزدیک کرده. فرار سرمایه ها و مغزها از ایران شدت گرفته و اوضاع سیاسی اقتصادی کشور در داخل بشدت متزلزل است و در دنیا نیز کشوری وجود ندارد که از این دیوانگان حمایت کند. قدرتهای غربی نیز جدیدا اعلام کردند که مذاکره با ایران به جایی نمیرسد. سرنگونی رژیم منحوس اسلامی نزدیک است. عنتری نژاد و رهبر الدنگش کاری کردند که دیگر کسی اسم اسلام را در ایران نبرد. پاینده ایران آریایی و عاری از آخوند. شادی نزدیک است.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
Ahoora Mazda - نیوزیلند در تأئید سخنان شما باید اضافه کنم ارتش سایبری آخوندی که متشکل از اراذل و اوباش بسیج و سپاه و آخوندها و عمله های مفتخور و تن پرور لمیده در حوزه های عملی میباشند که با هوشیاری باید جلوی آنان را در همه جا ایستاد و آنان را افشاء نمود. نمونه های این تن پروران و مفت خوران و نوکران با جیره و مواجب دربار آخوند سد علی یدست پرنده هائی از شرق هستند که همه چیز در ام القرای خمینی - سد علی برایشان مفت و مجانی است و جلوتر از حوزه و جماران و جمکران و قبر آقاشون و بینی شون جائی را ندیده اند و تنها پیشترفتشان در عمه م نجیب الله حال الحول بوده است .
سه‌شنبه 30 آذر 1389

(tirdad)e dash jamshidina - ایران - تهران
mahdi.uk - انگلیس - لندن . اگه نمیدونی بدون که حقوق کارگرانه ایرانی 330000 (سی صد و سی )هزار تومانه یعنی حدوده 295 دلار در ماه. شما در انگلیس چقدر حقوق میگیری؟. نفست از جایه گرم در میاد مشتی؟!!. اون پرنده هه رو آسمونای کرمون داره بال میزنه از زمین خبر نداره. اونی که میخواست ایران پیشرفت کنه الان جسده مبارکش تو مصره. اینا که میخوان سر به تنه من و تو نباشه.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

kamran-75015 - فرانسه - لیون
parandeh_shargh - ایران - کرمان و mahdi.uk - انگلیس - لندن. شما دو راس ( !? ) برین ساندیستون رو بخورید بهتر نیست !?
چهار‌شنبه 1 دی 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
love-iran - ایران - مشهد ... تو و بقیه که چیزی سرتون نمیشه از چیز اقتصاد اظهار نظر نکنید!!
چهار‌شنبه 1 دی 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
اخه از اخوند جماعت با یک کتاب عربی چه توقعی دارید
چهار‌شنبه 1 دی 1389

mahdi.uk - انگلستان - لندن
tirdad)e dash jamshidina - ایران - تهران. منظور از جسد همون نبود که 30 میلیارد دلار از کشور خارج کرد و تو ایران نیستی بدون که دستمزد کارگر ساده روزی 30000 تومان هست..ضمن ینکه در لندن با اینهمه گرونی یه 10 ساعت کار کنن 40£ بیشتر نمیشه...جسد همونی نیست که نفت رو مجانی میداد بره؟؟؟؟
چهار‌شنبه 1 دی 1389

mahdi.uk - انگلستان - لندن
tirdad)e dash jamshidina - ایران - تهران. شاه اگه می خواست ایران پیشرفت کنه از سال 47 تا 57 فقط 2تا مدل ماشین تولید نمیکرد,پیکان و ژیان..اونم به خاطر اینکه انگلیس پیکان رو از رده خارج کرد و جناب جسد رفت خرید.جسد همونی نیست که تو کله 57 سال شاهی خودش و پدرش فقط 5 تا پل فلزی ساختن؟؟؟؟؟ واقعا خنده داره.از شما بعیده این حرفا.من طرف هیچکس نیستم ولی یه پسر تحصیلکردم که خوب و بد کشورم رو خودم با خوندن زیاد پیدا میکنم نه حرف مردم
چهار‌شنبه 1 دی 1389

afshin7174 - ایران - تهران
به نظر من parandeh_shargh - ایران - کرمان داره درست میگه. ما عادت به مفت مصرف کردن و نق زدن کردیم. تازه تو کشورهای اروپایی که بیشتر از طریق دزدی از کشورهای دیگه ارتزاق میکنند هم چیزی مفت نیست.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

Nani2008 - انگلستان - لندن
بچه ها اجازه بدید، موافق و مخالف نظرشون رو بگن. ما طرفدار دموکراسی هستیم. اگر قرار باشه هرکس که با نظر ما مخالفت میکنه را به باد تحقیر و تمسخر بگیریم، پس ما با این جانیها که موجب شرمساری و تحقیر مردم شریف ایران شده‌اند، چه فرقی می‌کنیم؟. پرنده شرق، مهدی از انگلستان! نظرتون رو بگید. شاید شما روزی به اشتباه خود پی ببرید و نظرتون عوض بشه، شاید هم شما درست میگید. به هر حال شما حق آزادی بیان دارید. ما به نظر شما بعنوان یک منتقد که دوست دارد نظرش را به اشتراک عموم بگذارد، احترام قائلیم.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

kamran-75015 - فرانسه - لیون
mahdi.uk - انگلستان - لندن. برادر آی کیو ! در زمان شاه مردم با 8 ساعت کار زندگی خوبی داشتند. نه از شلاق خبری بود و نه از سنگسار - مخالف اینکه شاه اشتباه زیاد داشت نیستم. ولی اینکه بگوییم که حکومت منحوس ولی وقیح از حکومت زمان شاه بهتر هست حرف فوقالعاده احمقانه ای است !!
پنج‌شنبه 2 دی 1389

mahdi.uk - انگلستان - لندن
Nani2008 - انگلستان - لندن.... عزیز من هم دارم طبق اطلاعات که از خوندن و اخبار بدست اوردو میگم.همه میگن گرونیه.چرا دستمزدا بالا نمیره؟پس ماهی 40 تومن چیه؟؟از رو منطق حرف نمیزنن.یکم صبر داشته باشن درست میشه.
پنج‌شنبه 2 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.