پیروانی از سرمربیگری تیم فوتبال امید ایران کناره گیری کرد


پیروانی از سرمربیگری تیم فوتبال امید ایران کناره گیری کرد

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان از ادامه همکاری با این تیم کناره گیری کرد تا در آستانه رقابت‌های مقدماتی المپیک لندن آینده این تیم در وضعیت مبهمی قرار گیرد.

غلامحسین پیروانی صبح امروز دوشنبه با اعلام این خبر به خبرنگار مهر، اظهار داشت: از فدراسیون فوتبال، کمیته فنی و تمامی کسانی که در طول دو سال گذشته از من حمایت کردند تشکر می کنم و امیدوارم تیم امید در ادامه راه موفق باشد.

وی تصریح کرد: من به احتمال 95 درصد جدایی‌ام از تیم امید قطعی است و ایمان داشته باشید که این بار دیگر از تصمیمم بر نمی گردم. امیدوارم که فدراسیون فوتبال تا دو ماهی که تا بازی‌های مقدماتی المپیک لندن باقیست یک مربی توانمند برای این تیم انتخاب کند.

پیروانی یادآور شد: تصمیم خود را ظرف امروز یا فردا به فدراسیون فوتبال اعلام خواهم کرد و حرف‌های بسیاری برای گفتن دارم که در آینده آنها را بازگو خواهم کرد.

از کارشکنی ها خسته شدم

سرمربی تیم فوتبال امید با بیان اینکه از آنهایی که از خدا نمی ترسند به شدت می ترسد، کارشکنی و وجود اختلافات با مسئولان کمیته ملی المپیک را دلیل کناره گیری‌اش از این تیم عنوان کرد.

غلامحسین پیروانی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: همیشه از آنهایی که از خدا نمی ترسند، ترسیده‌ام و به خاطر آبرو و اعتباری که در فوتبال دارم از اینگونه آدم‌های بی تقوا همیشه هراس داشته‌ام.

"صلاح ندیدم با این شرایط با تیم امید ادامه بدهم"، پیروانی با تاکید بر این موضوع اضافه کرد: از فدراسیون فوتبال، آقای کفاشیان، تاج، هیئت رئیسه و کمیته فنی که به من لطف داشتند و مرا در تیم امید ابقا کردند، تشکر می کنم ولی با این شرایط دیگر صلاح نبود در تیم امید باشم و این جدایی به نفع هر دو طرف است.

وی تصریح کرد: ایمان داشته باشید این بار تصمیمم برای کناره گیری از تیم امید قطعی است و دیگر به این تیم برنمی گردم.

پیروانی با انتقاد از بی مهری‌های مسئولان کمیته ملی المپیک از زمان انتخاب شدنش به عنوان سرمربی تیم امید یادآور شد: با وجود اینکه فدراسیون فوتبال به من اعتماد و چنین مسئولیت سنگینی را به من واگذار کرد اما مسئولان کمیته ملی المپیک و شخص آقای افشارزاده از روز اول مدام با این حرف که این تیم به هیچ جایی نمی‌رسد و باید مربی خارجی بیاوریم نه تنها حمایتی از تیم امید نکردند بلکه مدام باعث دلسردی کادر فنی شدند. با این شرایط بهتر دیدم بروم تا آقایان به خواسته‌های‌شان برسند.

سرمربی مستعفی تیم فوتبال امید کشورمان در پاسخ به این پرسش که "در فاصله دو ماه تا بازی‌های مقدماتی المپیک آیا این کناره گیری به ضرر تیم امید نخواهد شد؟"، اظهار داشت: بهرحال تا اولین بازی تیم امید دو ماه فرصت باقی مانده و فدراسیون می تواند مربی بهتری را پیدا کند.

وی در مورد اینکه بهتر است یک مربی ایرانی برای تیم امید انتخاب شود یا نظیر تیم فوتبال بزرگسالان از مربی خارجی که خواست و نظر کمیته ملی المپیک هم هست، گفت: تفاوتی نمی کند مربی تیم امید ایرانی باشد یا خارجی، فقط هر کسی می آید از او حمایت کنند چون زمان ما که چنین حمایتی از تیم امید وجود نداشت و هر وقت اردو گذاشتیم تنها 6 یا 7 نفر سر تمرین حاضر شدند و به جز دو سه باشگاه بقیه تیم‌ها همکاری خوبی با تیم امید نداشتند.

پیروانی یادآور شد: تصمیم کناره گیری‌ام از تیم امید را ظرف امروز یا فردا به فدراسیون فوتبال اعلام می کنم و از همه کسانی که ظرف دو سال گذشته از بنده و همکارانم حمایت کردند تشکر می کنم و امیدوارم تیم امید در راهی که برای صعود به المپیک دارد موفق باشد.

DADA_ST - هلند - آمستردام
فرقی‌ هم نمیکرد ، چون قرار بود عوضش کنن ، از قبل هم قرار بود بعد این مرحله مربی‌ خارجی‌ بیارن برای سر پوش گذاشتن رو گند کاری هاشون
دوشنبه 29 آذر 1389

nader46 - انگلیس - لندن
دمت گرم کاکو شیرازی.کارت بیست.چون تا به لجن نکشندت دست از سرت ور نمیداشتن.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
عینک دودیش منو کشته..این اقا شکی نیست که ادم درستیه ولی امید بخدا وتوکل به اون که تاکتیک نمیشه.بدرد همون سپاسی شیراز میخوره و هیت و روضه خونی.ولی از لحاظ اخلاقی اگر همه مربیان ایرانی مثل او بودند فوتبال پاک پاک میشد.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

tanhaee - ایران - اصفهان
آفرین جون خودت را راحت کردی
سه‌شنبه 30 آذر 1389

shown - امریکا - دیترویت
monga287گویاشماپیروانی رانمیشناسی درسته که به قول شماروضه ونوحه خونه ولی همین مردباکمترین بودجه وبایک مشت جوون باتیم سپاسی چندسال تولیگ برتروجام حذفی نتایج خوبی گرفت وهمین الان هم تعدادزیادی ازبازیکنان اسمی ایران که دارن تولیگ برتربازی میکنن ازشاگردهای جناب شاغلام بودن دلیلی نداره چون نوحه میخونه مربی خوبی نباشه فقط حیف که ازسپاسی جداشداونم بخاطرتیم امیدکه اخرشم اینقدراذیتش کردن که مجبوربه استفاشد
سه‌شنبه 30 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
به نظر من کار درستی‌ کرد. قبل از اینکه این حیواناتی که در فدراسیون هستند خرابش کنند کنار کشید. پیروانی مربی‌ بسیار خوبی‌ هست که اگه حمایتش میکردن در بازی‌های آسیایی هم میتونست موفق باشه. مساله اینه که فوتبال ما بد جوری سیاسی شده، و نمونش رو توی تیم ملی‌، پرسپولیس و استقلال میبینیم. پرسپولیس و استقلال تیم‌هایی‌ نبودن که به حریف‌های شهرستانی ۳ تا ۴ تا گل بخورن و ببازن، ولی‌ الان…. افسوس.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.