قتل زن و مرد معتاد در باغ


قتل زن و مرد معتاد در باغ

مردی که برادر معتادش را همراه یک زن معتاد در باغی در دماوند به قتل رسانده بود ، دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، صاحب باغی در روستای مهرآباد از توابع شهرستان دماوند، با مشاهده جسد مرد و زن جوانی در باغ که با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کرد.

در پی این تماس، ماموران با عزیمت به محل موضوع را به بازپرس ویژه قتل گزارش کردند و با دستور قضایی، اجساد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. به این ترتیب ، با تشکیل پرونده‌ای در کلانتری رودهن، تلاش برای شناسایی هویت زن و مرد کشته شده آغاز شد.

در حالی که تحقیق در این باره ادامه داشت، مردی با حضور در کلانتری با ارائه دادخواستی عنوان کرد برادرش به نام بهرام مفقود شده و تلاش‌ها برای یافتن او بی‌نتیجه بوده است.

با اظهارات این مرد که خود را کامران معرفی می‌کرد، ماموران متوجه شدند جسد کشف شده متعلق به بهرام، برادر این فرد است.در پی این ماجرا، در تحقیق از کامران مشخص شد وی اظهارات ضد و نقیضی را عنوان می‌کند.

پس از گزارش موضوع به قاضی جنایی، دستور بازداشت این فرد صادر شد و ماموران در بازرسی از خودروی وی، لکه‌های خون مشاهده کردند که با نمونه‌برداری معلوم شد این خون متعلق به مقتول است.

در پی این ماجرا، کامران زبان به اعتراف گشود و گفت: برادرم از مدتی پیش با اعتیاد شدید به مواد مخدر، از ما سلب‌آسایش کرده بود.وی افزود: روز حادثه پس از تماس با بهرام (مقتول) با او در باغ محل حادثه قرار ملاقات گذاشتم و وقتی به آنجا رسیدم، او را مشاهده کردم که همراه زنی در حال مصرف موادمخدر بود.متهم ادامه داد: پس از مشاجره لفظی با برادرم، او به من حمله‌ور شد که من نیز با او درگیر شدم و با چاقویی که روی زمین بود، چند ضربه به او زدم.

متهم اظهار کرد: هنگام درگیری با برادرم، زنی که با او موادمخدر مصرف می‌کرد، به هواخواهی برادرم به من حمله کرد که او را نیز با چاقو مجروح کردم و پس از آن که هر دو نقش زمین شدند، پیکر نیمه جان برادرم را داخل خودرو گذاشتم تا به بیمارستان منتقل کنم که در میانه راه، وی بر اثر شدت جراحات جان باخت و من نیز جسد را به داخل باغ محل حادثه بازگرداندم و متوجه شدم زن جوان نیز کشته شده است.متهم گفت: پس از فرار از محل و شستشوی خودرو، روز بعد هنگام طرح شکایت واهی در کلانتری دستگیر شدم.

در پی این اعترافات، متهم با قرار بازداشت موقت برای ادامه تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت‌ها تحویل پلیس آگاهی شد. تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

akon1361 - ایران - تهران
دستش درد نکنه.دو تا انگل کمتر,
دوشنبه 29 آذر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
عجب آدمهای احمقی پیدا میشوند . که به یک قاتل میگویند دستش درد نکنه و دوتا انگل کمتر . آخه یارو خودت انگل هستی که بقیه افراد ضعیف و بیمار را انگل میدانی . این چه طرز فکری است . در کشور آلمان حتی برای یک افغانی که در آلمان زندگی میکند . برای هر نفر صدها هزار ایورو صرف ترک و بهبود معتادین میکنند و بعد تو میشینی و اینجوری حرف میزنی . از اینکه تو هم وطن من هستی . بسیار شرم سارم .تو دیگر چه هستی
دوشنبه 29 آذر 1389

veresk - آمریکا - سن پطرز بورگ
اتفاق خاصی نیفتاد اونها که خودشون مرگ تدریجی رو انتخاب کرده بودند خوب یکی پیدا شد سر انجامشونو جلو انداخت
دوشنبه 29 آذر 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
به هر حال که مردنی بودند . تو چرا خودت رو بد بخت کردی ، بد بخت
دوشنبه 29 آذر 1389

تی تی - اکراین - کیف
اصلا خبرو نخوندم از رو همین تیترش مگم دمت گرم. فقط امیدوارم گیر نیفتی
دوشنبه 29 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
تی تی - اکراین - کیف. من خوندم گیر افتاد!
سه‌شنبه 30 آذر 1389

mina1234 - ایران - تهران
بابک خرمدین.من با اکون موافقم.دو تا انگل بودند.فکر مکنم شما خودت معتادی بهتون بر خورده.تهران
سه‌شنبه 30 آذر 1389

jp55 - ژاپن - توکیو
خدا لعنت کنه باعث بانی شو که مثل پشگل مواد مخدرو ریخت تو مملکت هیچجای دنیا مثل ایران مواد مخدر اینقدر ارزون وزیاد نیست این احمقی نژاد بجای نفت مواد مخدر اورد سر سفره ملت تو پخش شیشه ام به مدیریت جهانی فکر میکنه احمقی نژاد همچین خالی بندم نیست ما ملت دیر میگیریم چه خوابی واسمون دیده این حرومزادها
سه‌شنبه 30 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.