رامین رفت


رامین رفت

یک منبع آگاه خبر داد: محمد جعفر محمدزاده به‌عنوان معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جایگزین محمد علی رامین شد.
   
این منبع آگاه در گفت‌وگو با ایرنا، افزود: سید محمد علی حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمد جعفر محمدزاده را به‌عنوان معاون مطبوعاتی این وزارتخانه منصوب کرده و حکم انتصاب وی، به‌زودی در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

محمدزاده پیش از این مسوول دفتر معاون اول رییس‌جمهوری بود و انتصاب وی به‌عنوان معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ، پس از کسب نظر موافق محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهوری صورت گرفت.

محمدزاده سوابق رسانه‌ای و مطبوعاتی متعددی از جمله معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهوری، مدیر کلی روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، معاونت موسسه و روزنامه جام جم و همچنین فعالیت در صدا و سیما و تالیف چند کتاب را نیز در کارنامه خود دارد.

وی در طول حدود دو سال فعالیت به‌عنوان معاون ارتباطات ریاست جمهوری، تعامل سازنده ای با رسانه ها برقرار کرده بود.

دهم آبان ماه سال گذشته، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمد علی رامین را به‌عنوان معاون مطبوعاتی خود منصوب کرده بود.

همچنین به گزارش  فارس، مراسم تودیع و معارفه محمدعلی رامین و محمدجعفر محمدزاده دقایقی قبل در شورای معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

محمد زاده پیش از این معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور و سپس رئیس دفتر رحیمی معاون اول رئیس جمهور بود.
Pezhman - اتریش - وین
جابجایی( رامین رفت و محمد جعفر محمدزاده آمد.)سگ زرد برادر شغال است ... تودیع و معارفه.. واژه بهتری پیدا نکردید.؟ اینها دیگرچه واژگانی هستند ؟ چقدر ازخود بیگانه شده ایم. استادان گرامی دانشگاههای ایران وبیرون از کشور.چرا خاموش نشسته اید.؟مگر نمیبینی که نابینا وچاه است , اگر دستش نگیری تو , گناه است.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

پهلوون مفرد - آلمان - کلن
رخصت.. تازه وارد هستم! درود بی‌چون و چرا ‌به میزبانان گشاده‌روی سایت ایرانیان یوکی؛ عرض ارادت بی‌غل و غش به بانوان محترم و آقایون ارجمند هوادار سرنگونی حکومت نعلین‌پوشان اسلامی.. زت زیاد.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
خوب رفت که رفت، یه خر رفت خری دیگر جایگزین شد، به ما چه؟.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

albalooo - ایران - تهران
اینجا چه خبره؟ گاو میره خر میاد
سه‌شنبه 30 آذر 1389

پهلوون مفرد - آلمان - کلن
چندش‌علی رامین، دوره‌ای که آسدعلی خائـنه‌ای خلیفۀ وقت بود یک بورس تحصیلی تلکه‌گیری کرد و به هوای تحصیل در دانشگاه کارلس‌روهه آلمان با زورچپانی فلنگ رو از ایران بست. از پایه‌گذاران هستۀ فدائیان ولایت و مسئول اتحادیه راه اسلام در اروپا و پایه‌گذار انجمن اسلامی دانشکده فنی Clausthal-Zellerfeld آلمان بود. چنان ذوب در ولایت شد که بنام "ممد فالانژ" معرفی می‌شد. در سال 1982 با درگیری بسیار خشونت‌آمیزی که با دانشجویان مترقی و آزاداندیش آن هنگام صورت گرفت، منجر به پس‌گردنی و اردنگی زدن به این حیف‌نون از دانشکده فنی و نزدیک به یک‌سال لنبوندن آب‌خنک از توی کاسه‌سفالی در پشت میله‌های حبس شد و بعد با جنگولک‌بازی خلفای حکومت اسلامی و لاس‌خشگه‌ زدن با دولت‌ آلمان، چندش‌علی رامین به آغوش گرم ساندیس‌خورها ارجاع داده شد..
سه‌شنبه 30 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
ان طرف مویش را بعنوان artificial intelligence رنگ کرده که مثلا من مثل فرنگیها فکر میکنم ^!^
سه‌شنبه 30 آذر 1389

dara20 - ایران - تهران
به درک که رفت.مرتیکه بی خاصیت
سه‌شنبه 30 آذر 1389

niagara - ایران - تهران
سگی رفت و گرگی آمد
سه‌شنبه 30 آذر 1389

manenarenji - المان - اسن
کاش میرفت سینه کش قبرستون.
شنبه 4 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.