گزارشی درباره افشاگری‌های ویکی‌لیکس درباره ایران - ویدیو


گزارشی درباره افشاگری‌های ویکی‌لیکس درباره ایران

بی بی سی : بر اساس سند تازه ای از ویکی لیکس، دیپلماتهای آمریکایی در مکاتبات محرمانه شان گفته اند ایران ماهانه بیست و پنج میلیون دلار به گروه حماس کمک می کند. دولت ایران از ابتدا اسنادی را که ویکی لیکس منتشر کرده فاقد ارزش خوانده است. اما مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، برای بررسی ابعاد این اسناد، نشستی برگزار کرده است.محمد امینی گزارش می دهد

khosh-kheyal - ایران - شیراز
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.
دوشنبه 29 آذر 1389

سوئیس علی قمی - سوئیس - زوریخ
این نشان می دهد دولت ایران واقعا چه جنایت هایی می کنه و مظلوم نمایی می کند
دوشنبه 29 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
چرا جمهوری اسلامی به لبنان و فلسطین کمک می کند؟ . https://www.youtube.com/watch?v=pWEZkAFHeOU.
دوشنبه 29 آذر 1389

تی تی - اکراین - کیف
ایران فقط اون پنچ تا کانال مزخرف ودروغگوی خودش رو قبول داره.
دوشنبه 29 آذر 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
این جا چیزی برای دیدن وجود نداره. لطفا لینک رو بگذارید.
دوشنبه 29 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
سیاست سیاست سیاست کثیفترین.لجنترین.بیشرمترین.پست ترین.بیرحمترین.وبی پدر مادرترین تفکرات بشری برای بقای خود و منافع خود است به هر قیمتی.سیاستمداران 99 درصدشان چه بخواهند چه نه باید ادمهای متظاهر محافظه کار و البته دروغگو باشند.کثیفتر از مادیات و پول که همه را بجان یکدیگر می اندازد سیاست است که ملتهای زیادی را فدای خود میکند.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ben 15 munich - المان - مونیخ
با این افشاگراییها میخوان اعتبار ویکی‌لیکس را بیارن پائین والا اینو همه میدونه لازم به ویکی لیکس نیست.اول تروریستهای حزب الله لبنانی دوم حماس سوم کوفت زهرمارافریقا و جنوب امریکا بیان افشا کنند که این اخوندا و تروریستها تو کدام کشورهای غربی پول خابوندن که این کمکیست برای مان.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
اینکه سران غارتگر حکومت استبداد-دینی سالهاست پول بی زبان ملت مال باخته ی ایران رو خروار خروار در خورجین حزب الله و حماس می ریزند خبر تازه ای نیست اما مقدار کلان آن یعنی 25 میلیون دلار و پرداخت سالانه ی آن آنهم به یک شاخه حزب حماس فلسطین( تازه دوستان توجه بفرمایند هنوز مونده اجورات سرسام آور و سالانه ی حزب الله لبنان !!) ..اونموقع دریغ از تامین نیازهای اولیه مردم بیچاره ما و دولت منصوب همه اش بر طبل کهنه و توخالی هدفمند کردن یارانه ها می زنند و امان از مردم جامعه ی استبداد زده رو گرفته. گذشته از دغدغه ی آزادی بیان, امروزه برای مردم تامین کالاهای مهم مصرفی همچون نان و آب و بنزین ...الخ, کابوس شب و روز شون شده! ...راستش این افشاگریها داره برام جالب می شه. بقول نماینده مطلقه ی خدا بر روی زمین "طیب الله انفاسکم" ویکی لیکس, باز هم افشاگری کن.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
ای کاش ویکی به اسناد محرمانه ی//..ع.قلاب باشکوه 1357..// دست داشت تا هیچ افلیج سیاسی اسلامی جرات نکند این افتضاح را شکوهمند بخواند که باعث اعدام و کشته های میلیونی و هزار کوفت و زهر مار دیگر شد.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.