دایی پس از شکستی سنگین از پرسپولیس رفت


دایی پس از شکستی سنگین از پرسپولیس رفت

علی دایی گفت که منتظر قبول یا رد استعفایش توسط مدیران باشگاه پرسپولیس نمی ماند

با پنجمین باخت پیاپی پرسپولیس، علی دایی، سرمربی این تیم استعفا کرد.

پرسپولیس عصر یکشنبه در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، یک به چهار از تیم صبا قم شکست خورد. این بازی در ورزشگاه آزادی 100 هزار نفری آزادی برگزار شد اما تنها نزدیک به هزار نفر تماشاگر داشت. به گزارش خبرگزاری های ایران،آنها در دقایق پایانی از دایی خواستند استعفا کند.

دایی بعد از این شکست در جمع خبرنگاران گفت: "من با باشگاه پرسپولیس قطع همکاری می‌کنم و تصمیمم را هم به طور جدی گرفته‌ام، فکر می‌کنم در این شرایط نمی‌توانم به این تیم کمک کنم. من برای خدمت به این تیم و کمک آمده بودم اما اکنون که فکر می‌کنم حضورم فایده‌ای برای این تیم ندارد."

او همچنین گفت که منتظر قبول یا رد استعفایش توسط مدیران باشگاه پرسپولیس نمی ماند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از شکست پرسپولیس گفت: "ظرف 24 ساعت آینده تصمیمی خواهیم گرفت که هم به سود علی دایی باشد و هم به سود پرسپولیس. هنوز استعفای علی دایی را نپذیرفته و برای انتخاب جانشین وی تصمیمی نگرفته ایم متاسفانه آقایی دایی مصمم است که دیگر به تیم باز نگردد."

پیش از این بازی، پرسپولیس در 7 بازی دیگر از 18 بازی لیگ برتر شکست خورده بود. این تیم در حال حاضر 27 امتیاز دارد، روی پله هفتم ایستاده و از ذوب آهن تیم صدرنشین لیگ ایران 12 امتیاز فاصله گرفته است.

دو ساعت پس از شکست پرسپولیس، استقلال هم در اهواز یک به چهار شکست خورد. حریف تیم آبی پوش پایتخت، فولاد خوزستان بود. سیامک سرلک (پنالتی)، آرش افشین، رضا نوروزی و علی حمودی گلهای فولاد را زدند. زننده تنها گل استقلال هم فرزاد آشوبی بود. او هم گلش را با پنالتی زد.

با وجود این شکست استقلال روی پله دوم جدول لیگ برتر فوتبال ایران ماند. این تیم 34 امتیاز دارد.

نتایج دیگر بازیهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران:

ملوان صفر - سپاهان صفر

راه آهن صفر - تراکتورسازی یک

پاس یک - استیل آذین یک

ذوب آهن یک - مس صفر

سایپا یک - نفت آبادان صفر

شاهین 2 - پیکان یک

شهرداری یک - نفت تهران صفر

sanamirani - هلند - آمستردام
دست پیشو گرفته که پس نیوفته...
یکشنبه 28 آذر 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
حیف شد کاش میموند این طوری ما بیشتر میتونستیم بخندیم
یکشنبه 28 آذر 1389

bavaffa - اذربیجان - باکو
اقای دایی ایرانیان همینن تختی کشتند گفتند خودکشی کرد قضیه ناموسی هم بهش بستند امیر کبیر کشتند ایرانی یعنی همبن که دیدی.
یکشنبه 28 آذر 1389

sorosh.van - ترکیه - وان
خاک تو سرش ...بلد نیستی مربی نشو .....
یکشنبه 28 آذر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
چی شد پس قرار بود سه تا جام بیاره برای پرسپولیس ????
یکشنبه 28 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
چی بگم؟!چی میتونم بگم؟!پرسپولیس امسال از همه نظر مشکل داره و فقط باید خدا خدا کنیم که سقوط نکنه.
یکشنبه 28 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
فوتبال ایران کثیفه فوتبال ایران ناپاکه. علی دایی خودش خوب میدونه این باختها دست خودش نیست خوب میدونه اگه مسی و رونالدو شابی و پیکه رو هم داشت نتیجه همین بود که الان هست چون اون بالایی ها با پرسپولیس و استقلال خوب نیستن. پس کار خوبی کرد که رفت حداقل احترمش پیش مردم حفظ میشه. دایی دوستت داریم تو اسطوره ای
یکشنبه 28 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
bavaffa -اذربایجان .چون گفتی ایرانی جواب میدم .وگرنه کاری به کامنت شما ندارم .علی دائی خودش به تبریزی ها فحش میده .بیخود پانترک بازی در نیاره .من خودم اذری زبانم .و متنفر از هرکسیکه بد ایران و ایرانی را بخواهد .بی خود ابروی اذری ها رو نبر و برو توسایتهای خودتون . خوش گلدی .فرلما.
یکشنبه 28 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
کاربر گرامی
بدلیل عدم توجه شما به تذکرات و نقض مکرر قوانین سایت , نام کاربری کنونی نیز مسدود می گردد. خواهشمند است از ایجاد اسامی کاربری جدید خودداری فرمائید .
با تشکر
دوشنبه 29 آذر 1389

ramin_ARAZ - اذربایجان - باکو
یاشاسن علی دایی....
دوشنبه 29 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
bavaffa - اذربیجان - باکو ..بخش نخست. بی خردی است که اینگونه فله ای در مورد ملت بزرگ و ایران باستان بابزرگان همچو کوروش کبیرپادشاهی ایرانی که فرمانش سرلوحه سازمان ملل است ونامش در کتاب تورات به نیک یاد شده که بخش اعظم فرهنگ آسیا را بوجود آورده قضاوت ساده لوحانه شود.اگر پیشه وری این دستمال آغشته به مخاط بینی روسها ازتبریز فرار کرد.دلیل بی غیرتی تبریزیها نیست که از او حمایت نکردند. بلکه او را دوست نداشتند.ولی در چالدران مردم تبریز نشان دادند چقدر وطن دوست هستند ومردانه دشمن تادندان مسلح را کشتند و زمین گیر کردند. نیمی ازما آذری هستیم یا یکی از والدین ما رگ وریشه آذری داریم.ازجمله خودمن. وبدون تعارف بگویم: وقتی نام ایران میآید حس وطن پرستی ما تحرک و دشمن را خواهیم کشت. حب وطن وکشتن دشمن مهاجم منافاتی با دمکراسی ندارد.برو دنبال کارت این وصله ها بما نمی چسبد.خامنه ای ترک است میخواهیم با موسوی عوضش کنیم اوهم آذری است.توچی میگی؟!. توراسننه
دوشنبه 29 آذر 1389

jp55 - ژاپن - توکیو
اقای دایی همینکه بی خیال پرسپولیس شدی ما پرسپولیسیها مدیونت شدیم تو تا این تیم رو به زمین خاکی نمی کشوندی ول نمی کردی اشکال لحجه ات هست برو عملش کن تا بچهها بفهمن چی میگی تو
دوشنبه 29 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
bavaffa - اذربیجان - باکو ..بخش دوم. امیر کبیر را ناصر الدین شاه قاجار فرمان قتلش را صادر کرد.ناصرالدین شاه ترک بود.اگر خلخالی وآیت الله های مثل اردبیلی وغیرو آدم کشتند پای ملت ایران نباید نوشت.البته هردو هم ترک بودند.مثل آقامحمد خان قاجار که اهالی بیگناه شهر کرمان را کور کرد.اگر راست میگویی بروید نگورنی قرباغ را پس بگیرید. ارمنستان خیلی کوچک است.در مورد تختی لازم نیست شما غصه بخوری او قهرمان ما ایرانیان است و عکس و یاد او در بسیاری از منازل ما ایرانیان است.او سمبل قهرمانان ما و با پوریای ولی برابر است.واین حرفهای سخی که زدید برازنده خود شماست نه خانواده جهان پهلوان تختی. ازشما تشکر میکنم که باعث تحریک ما شدید وباعث بیداری ملت ایران شده یادمان انداختید که چه کسانی دشمن هستند.البته طرز برخورد بادشمن را ما خود بهتر میدانیم.ازمن دلخور نباشیداگر برادرم درسنگر ضد ایران قرار گیرد.دشمن محسوب میشود.واما درمورد آقای علی دایی برایت این لینک را می فرستم .نظرش درمورد مردم تبریز. https://www.youtube.com/watch?v=MMbYPeSc6k4feature=related
دوشنبه 29 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
از روزی که دائی با فدراسیون فوتبال سرحقش در گیر شد.اول از داوریهای ناحق شروع شدو ممنوع المصاحبه شدن وبعد با خرید باقری اخرین تیر خلاص را زدند.این رژیم اسهالی اگر هر کسی برای حقش صدایش بلند شود در ندفه خفه میکنند.امثال دائیها زیادند در ورزش که خفه شده اند بخاطر این اسهالیها.
دوشنبه 29 آذر 1389

movafeg - ایران - زوریخ
کسانی که در این قسمت نظر داده اند به شخصیت بزرگی چون علی دایی توهین کرده اند بدانند که اولا خودشان بی شخصیت هستند دوما شما چه عددی هستید که به کارهای اسطوره بزرگی چون علی دایی دخالت می کنید .یه عده منفور امثال شماهاست که باعث شدند ایرانمان به این چنین روز بیافتد شماها ثبات شخصیت ندارید امروز از کسی تعریف وتمجید می کنید واورا بالا می برید فردا از بالا به پایین پرت می کنید شماها این جور آدم هستید اول کمی جلوی آیینه به شخصیت خود بنگرید اصلاح کنید بعدا با شخصیتهای دیگر کار داشته باشید .جای علی دایی فیفا هست نه اینجور جاهای کثیف .پرسپولیس چیه استقلال چیه فکر می کنید تیم درست حسابی دارید !!!یه عده اراذل اوباش شدند بازیکن !دیگه اون بازیکنان قدیمی هیچ وقت نمی آیند وشما سالها منتظر ظهور یک علی دایی دیگر خواهید نشست.
دوشنبه 29 آذر 1389

keykalhor - ایران - تهران
هنوز چیزی از دست نداده و با ذوب آهن تنها 12 امتیاز فاصله داره. من میگم می تونه
دوشنبه 29 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
کاشکه میموندش..تازه داشت ازش خوشمون میومد...من نگران پسپولیسم واقعا...دیگه کل کل با پسپولیسیها حال نمیده..واقعا ضعیف کشیه;)
دوشنبه 29 آذر 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
دایی فوتبالیست بزرگی بود و لحظات خوبی‌ را برای همه ایرانیان رقم زده است ، در این که او‌ مربی خوبی‌ هم هست یا نه ، جای حرف زیاده ، هر وقت تیمی را از میانه راه تحویل گرفت ، موفق بود و هر تیمی را که خودش بست ، ناموفق ! شاید به روحیه او بر میگردد که سخت‌کوش و زود رنج است ‌ و این زود رنجی‌ برای یک مربی سم است و شاید بخواهیم دایی جان ناپلئون وار دست غیر را مقصر بدانیم و شاید نداشتن تجربه کافی‌ در امر مربی گیری ؟! در هر صورت آنچه مسلّم است در پرسپولیس موفق نبود مثل خیلی‌ دیگر از مربیان کوچک و بزرگ داخلی‌ و خارجی‌ ولی‌ این دلیل نمیشود به او توهینی نمائیم ، به نظر من علی‌ دایی به درد کار اجرایی در فدراسیون جهت سکوی پرتاب به کنفدراسیون آسیا میخورد.
دوشنبه 29 آذر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
کاشکی از دنیا میرفت
سه‌شنبه 30 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.