چند عکس دیدنی از بهرام رادان، حامد بهداد و مهتاب کرامتی


چند عکس دیدنی از بهرام رادان، حامد بهداد و مهتاب کرامتی

چند عکس دیدنی از بهرام رادان، حامد بهداد و مهتاب کرامتی در مراسم افتتاحیه فیلم «آدمکش»، آخرین ساخته رضا کریمی.
tanhaee - ایران - اصفهان
به این میگن یه زن ایرانی‌ در نهایت زیبایی با حجاب نه مثل بازیگرهای خارجی‌ که همه بدنشون را بیرون میندازن تا یه عکس بگیرن
یکشنبه 28 آذر 1389

آزادی برای ایران - آلمان - اشتوتگارت
تابلو از این بدتر دیگه پیدا نکرده بودید .
یکشنبه 28 آذر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
اون عکس‌هایی که بهرام رادان با رضا هلالی داشت بیشتر به فیلم ادمکش می‌خورد تا اینها!
یکشنبه 28 آذر 1389

sorosh.van - ترکیه - وان
تو عکس اخری به دست رادان دقت کنید !!!!!!!!
یکشنبه 28 آذر 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
عکس‌های جالبیست . نمیدونم چرا انقده از این پسر حامد بهداد خوشم میاد ؟
یکشنبه 28 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
tanhaee - ایران - اصفهان : زن ایرانی‌ ازادی اجتماعی سیاسی نداره و در این ایران اسلامی حق انتخاب ندارد و با ساز اخوند ضحاکی میرقصند و گرنه ........ !
یکشنبه 28 آذر 1389

vahid4414 - امارات - دبی
از مهتاب کرامتی خیلی خوشم میاد
یکشنبه 28 آذر 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
tanhaee - ایران - اصفهان...یعنی اگه چند تا شوید از موهاش هم بیرون بود دیگه زن ایرانی محسوب نمی شد؟ باورم نمی شه هنوز تو اون مملکت تفکرات تا این حد پلاسیده هنوز وجود داشته باشه! این خانم هنرمند هم اگر دست خودش بود الان راحت تر لباس می پوشید و زیباتر هم به نظر می رسد
یکشنبه 28 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
چه چهره زیبائی داره مهتاب کرامتی !
یکشنبه 28 آذر 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
رادن کثیف برو با دوست مزخرفت هلالی ..
یکشنبه 28 آذر 1389

naeim27 - سوئد - استکهلم
tanhaee - ایران - اصفهان :حداقل اونا ظاهر و باطنشون مثه همه و مثل اینا واسه رسیدن به اهداف شومشون دائم رنگ عوض نمیکنن
دوشنبه 29 آذر 1389

yashainiran - ایران - ایران
پس عکسهای هلالی کجاست؟
دوشنبه 29 آذر 1389

keykalhor - ایران - تهران
چی میشد یکی از این زنا ی زیبا تو کابینه دولت داشتیم.اون وقت مجبور نبودیم یه زن پلاسیده مثل دستجردی رو بزاریم وزیر بهداشت.
دوشنبه 29 آذر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
tanhaee - ایران - اصفهان -اگه شماها اینقد از این زنهای بیحجاب و بیحیای خارجی بدتون میاد پس واسه چی برای یه سفر خارجی و ویزای یه کشور اروپایی همه چیزتون رو هم میدین؟ اگه اینقد بدن اینها واسه چی از بالا تا پایینتون تو نظام دائم دنبالشون موس موس میکنید و مدلهاشون و لباسهاشون و همه چیزشون رو تقلید میکنید؟ تا الان میلیاردها دلار از سرمایه مملکت رو دزدیدیدن که ازشون تو بازار سیاه سانتریفوژ و اسلحه و وسائل تکنولوژیک بخرین؟ برو عمو جون خودتی این جانماز اب کشیدنها رو برو واسه کسی بکن که نمیشناستتون. مثلآ تو گامبیا! اما نه اونجا هم با 130 کیلو هروئین و ار پی جی ها ابرویی براتون نموند.راستی جایی هست که ابرو براتون مونده باشه؟
دوشنبه 29 آذر 1389

pegahsr - امارات - دبی
عاشق هر سه هستم فوق العاده بازی می کنند
دوشنبه 29 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
عکسهای اولی رادان شبیه فیلم نمکی(فخیمزاده) افتاده.ولی از شوخی گذشته خیلی بچه باشعور و فهمیده هست رادان..این خانمم بخاطر شرایط مجبوره که اینجوری حجاب داره.والا همین بانوان هنرپیشمون توی پارتیها حسابی با هنرهای دیگرشون تلافی میکنن و میترکونن مجلسو طوریکه شک میکنی این ادم همونه یا کس دیگریست.اگه پا بده همینامثل هنر پیشه های قبل انقلاب روی هنرپیشه های هالیودرو تو خلق صحنه های -18 رو سفید میکردن.خصیصه اصلی یکسری از ما ایرانیا تطابق سازگار(یا به قول خودمون نون رو به نرخ روز خوردنه) .به هنر پیشه های زمان شاه نگاهی بندازید.همین اقای (عنایت.ب) چه نقشهای زننده بازی میکرد ولی به اقتضای شرایط بعد انقلاب فقط نقش حاج اقاهاوو ادمهای مومن رو بازی میکنه.ادم خوبه مرد باشه نه اینکه بخاطر پول حزب باد باشه و هر روز یک رنگ عوض کنه.
دوشنبه 29 آذر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
وای مهتاب کرامتی خودش صد برابر زیباتر از این هستش ! با من هم پرواز بود و بغل دست من !من نمیشناختمش و از مسافرها و مهماندارها فهمیدم این خانم باید شخص معروفی باشه بعد باهاش صحبت کردم فهمیدم که هنرپیشه هستش باهاش عکس گرفتم !چقدر که با شخصیت و زیبا و خوش استایل هست با وجود حجاب و اریش هم نداشت به غیر روژ!
سه‌شنبه 30 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
tanhaee - ایران - اصفهان. به تو هم میگن عقب مونده اسلامی که همه چیز زن رو در حجاب تحمیلی فرهنگ فلاکت بار اسلامی می بینی. این دین فلاکت بار بجز عقب ماندگی فرهنگی و مدنی و جنایت علیه بشریت و خفقان و گسترش خرافه و جهل چیزی برای مردم ایران و جهان نداشته.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
به نظر من وقتی مردم ما اینهمه مشکلات مادی دارند و پول ندارند هزینه دارو و درمان کنند درست نیست که این بابا کلاه مسخره سرش بزاره ادعای خوشتیپی کنه و فخر بفروشه ما هم بگیم به به و چه چه !!! این کیه چرا ما از هر کسی بت درست میکنیم
سه‌شنبه 30 آذر 1389

nikbakht_s58 - ایران - تهران
tanhaee - ایران - اصفهان، خدائیش خودت همن میدونی چی داری میگی؟ به این میگن یه زن ایرانی؟ یعنی چی؟ مگه قرار بود بهش بگن زن عراقی؟ این افکار رو رو از کجانون در میارین شماها که اذیت هم نمیشین؟ واقعا خجالت داره؟ اینکه این خانم تو این مملکت، رفته تو گونی عکس گرفته خوبه و زنای غربی که آزادن هرجور می پوشن شدن بد؟
سه‌شنبه 30 آذر 1389

zhaleh_r - آمریکا - ساکرامنتو
tanhaee_ایران_اصفون! من میگم یه سری به گنجتون بزنی بد نیستا!!!. چند تا از اون فیلم های ایرانی 35 سال پیشو در بیار. سر راه از زیر پلی خاجو یک کیلو تخمه جاپونی بخر بشین یک دل سیر زنهای ایرونی را تماشا کون. بعد بگو هالیوود برو بوق بزن.........در ضمن ما بچه های جزیره لختی ها اصلا با حجاب حال نمیکنیم .من نمیدونم این حجاب انقدر خوبه چرا همش تعار فش میکنین? بابا نوش جونتون, دوستان به جای ما.......ما بهشتی که تو و اون اخوندا توشینو نمی خواهیم............جهنم به ز بهشت توست اگه لازم باشه برای ورودش این 2تیکه را هم میکنم...............صلوات بلند ختم کن
سه‌شنبه 30 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
چقدر مهتاب کرامتی زیباست!
سه‌شنبه 30 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
ایران دوست - ایران - تهران : متاسفانه به یک نقطه دردناک و ضعف جامعه توجه کردی, ولی این دید و نظر شما " کاملا " اشتباه میباشد, به چندین جهت: 1- ایشان بالغ و هنرمند هستند و نیازی به سفارش ما نداره 2- شاید اگر ایشان چنین تظاهری کند, ممکنه یک برادر ساندیسی ازش ایراد بگیره که چرا مثل ما ساندیسی ها که از مظهر اسلام و دین دفاع میکنیم لباس نمیپوشه ?! 3- نکته سوم که از همه مهمتره, در زمان شاه خدابیامرز, هنرمندان مینی ژوپ پوش در بغل همدیگر عکس میگرفتند, که اخوند و اخوندپرستان توی گوش مردم خواندن که چرا حجاب را رعایت نمیکنند, زیرا ما مسلمان هستیم و در کشور اسلامی زندگی میکنیم و " شاه یهود " ! ایران را به فحشا کشید و از این چرت و پرتها, که مردم بیسواد را جریحه دار کردند که باعث این فلاکت شپشی شدیم °!° پس دوست گرامی ایران دوست, هوشیار باش و تحت تاثیر قرار نگیر !
سه‌شنبه 30 آذر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
ایران دوست - ایران - تهران. شما ظاهرا بدجوری عصبانی هستید .ولی دوست عزیز فقر و بدبختی ملت ما نه با کلاه گذاشتن بهرام رادان و نه با برداشتن کلاهش درست میشود،مقصر این بدبختیها و فقر کثافتهائی هستند که از زشتی میمون پیش آنها لنگ انداخته . در تمام دنیا هنرپیشه ها سعی دارند جلوی دوربین خوشتیپ باشند ،چرا وقتی هنرپیشه های هالیود را می بینیم به به و چهچه میگوئیم ولی هنرپیشه های خودمان را توهین باران میکنیم. شاد باشید.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

parsou_mash - کانادا - تورنتو
فرش قرمزشون اصلا فرش نیست. ضمنا مثل اینکه تا زمانی‌ که پاچه خاری کنی‌ (بحرام رادان) میتونی‌ هر چه قدر بخوای موهاتو بلند کنی‌.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
zebelkhan_آمریکا گفتارت شیرین و خوش آیند است ! زنده باد .
سه‌شنبه 30 آذر 1389

milanahwaz - سوئد - نورشپینگ
بعضی ها اینجا میان دیگران و به چیز های الکی گیر میدن.به حجاب و چیز های شخصی مردم و از آنطرف هم بعضی از با کلاس ها هم میان گیر میدن به رادان و ماجرای عکسش با هلالی .میخام بگم اصلان به شما چی هرکی هر جوری هست تو چی هستی که حرفتان باشه . عکس ها جالب بود و خیلی با حال است حامد از بازی حامد خوشم میاد ..طبیعی و ساده.فیلم لیلی و مجنون و گربه های ایرانی شاهکار بود .
چهار‌شنبه 1 دی 1389

dokhteiran - دانمارک - وایله
zhaleh_r - آمریکا - ساکرامنتو . خیلی با حال گفتی . دمت گرم
پنج‌شنبه 2 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.