استاندار تهران : تاکسی و اتوبوس ومتروحق گران کردن ندارند


استاندار تهران : تاکسی و اتوبوس ومتروحق گران کردن ندارند

استاندار تهران گفت: هیچ‌ یک از بخش‌های حمل‌ونقل عمومی اعم از واحدهای اتوبوسرانی، تاکسیرانی و مترو تا پایان سال اجازه افزایش قیمت و کرایه حمل‌ونقل را نخواهند داشت.

مرتضی تمدن در گفت‌وگو با فارس‌ با تأکید براینکه هیچ مشکلی در جریان اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها و اصلاح قیمت‌ها پیش‌بینی نمی‌کنیم، اظهار داشت: با هماهنگی که از مدتها پیش به منظور اجرای این قانون به عمل آمده بود، در حال حاضر تمامی جایگاههای سوخت آمادگی کامل برای ارائه سوخت با قیمت‌های جدید را دارند.
استاندار تهران با بیان اینکه حداکثر از ساعت 30 دقیقه بامداد امروز تمام جایگاهها سوخت را با نرخ جدید عرضه خواهند کرد، گفت:‌ نرم‌افزار مربوط به محاسبه قیمت‌های جدید در اختیار تمام جایگاهها قرار گرفته و تغییرات قیمتی به صورت خودکار در تمام جایگاههای استان تهران انجام خواهد شد.
تمدن تأکید کرد: واحدهای نظارت و بازرسی استانداری تهران در سطح شهر اجازه هیچ‌گونه تخلف و افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها را نخواهند داد.
استاندار تهران خاطرنشان کرد: شبکه حمل‌ونقل عمومی در حال حاضر به طور کامل آمادگی جابجایی مسافران شهری را دارد و پیش‌بینی‌های لازم برای پاسخگویی به افزایش تقاضای استفاده از حمل‌ونقل عمومی انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد:‌ از فردا به صورت تدریجی اتوبوس‌ها و ون‌های جدید به ناوگان حمل‌ونقل عمومی تهران اضافه خواهد شد.
به گفته استاندار تهران هیچ‌ یک از بخش‌های حمل‌ونقل عمومی اعم از واحدهای اتوبوسرانی، تاکسیرانی و مترو تا پایان سال اجازه افزایش قیمت کرایه حمل‌ونقل را نخواهند داشت.
تمدن در همین رابطه افزود: این امر به تمام بخش‌های حمل‌ونقل استان تهران ابلاغ شده است.

bache shapoor - سوئد - یوسدال
همچین میگه تا پایان سال انگار چقدر مونده به پایان سال.(سه ماه). بعد از پایان سال یکدفعه قیمت سه برابر میشه!
یکشنبه 28 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
پس هواپیما قطار چی,,,, هیچ مشکلی در جریان اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها و اصلاح قیمت‌ها پیش‌بینی نمی‌کنیم,,خوده شان میدونند چه گندی زده اند و چه روز شومی در انتظار مردم است,, ای تو اون جای پدر دروغگو,.
یکشنبه 28 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
مدیریت زوری!
یکشنبه 28 آذر 1389

habibollah - ایران - تهران
حالاهرکی اینوبخونه پیش خودش میگه دمت گرم. ولی خیالتون روراحت کنم ایناکسانی هستن که به . زن وبچه خودشون هم دروغ میگن.به خودشون هم دروغ . میگن .یه روده درست حسابی توشکم اینا نیست. پس بشنووباورنکن.
یکشنبه 28 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بابا چرا زر میزنی مگه میشه تاکسی که تا دیروز 1200 تومان پول گاز میداد حالا 12000 تومان باید پول گاز بده کرایه ها رو گرون نکنه ...فکر کنم با این وضعیت باید منتظر اعتصاب تاکسیها وبخش حمل ونقل باشیم..
یکشنبه 28 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
.... اینا از سگ نجس ترند
یکشنبه 28 آذر 1389

1983 - ایران - تهران
حالا زورت فقط به اینها رسیده گوشت و تخم مرغ و ماهی و مرغ و شیر و لبنیات و وسایل یدکی ماشین و مکانیکی و تعویض روغنی و اتوشویی و خیاطی و آرایشگری و لوازم خانگی بازهم بگم یا بسه اینا چی
دوشنبه 29 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.