احمدی نژاد : فردا طرح هدفمندکردن یارانه‌ها آغاز خواهد شد


احمدی نژاد : فردا طرح هدفمندکردن یارانه‌ها آغاز خواهد شد

رئیس جمهوری اسلامی ایران با اعلام اینکه از ابتدای یکشنبه 28 آذر ماه مرحله اول طرح هدفمندکردن یارانه‌ها آغاز خواهد شد، خطاب به مردم عنوان کرد: از مردم می خواهم که بلافاصله برای دریافت یارانه های نقدی خود به بانک ها مراجعه نکنند.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمود احمدی نژاد ایران شامگاه امروز شنبه در گفتگوی زنده تلویزیونی با اعلام این خبر افزود: اگر مردم بخواهند یارانه های نقدی  خود را بلافاصله دریافت کنند این پول وارد بازار خواهد شد و افزایش نقدینگی موجب ضرر آنهادر جامعه خواهد شد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مردم باید  یارانه نقدی را مدیریت کنند، گفت: تمامی دستگاههای دولتی آماده اجرای هدفمند کردن یارانه ها هستند.

وی با بیان اینکه مردم برای استفاده از یارانه های نقدی که به حسابشان واریز شده است برنامه ریزی کنند، گفت: میزان واریز یارانه نقدی به حساب مردم در گام های بعدی قانون هدفمند کردن یارانه ها حداقل به دو برابر میزان فعلی خواهد رسید.

احمدی نژاد با بیان اینکه گام بعدی اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها را سال آینده بر خواهیم داشت ابراز امیدواری کرد که نمایندگان مجلس همکاری های مورد نظر را برای تصویب لایحه بودجه سال آینده به عمل بیاورند.

رئیس جمهوری تصریح کرد: اگر آنچه که مورد نظر من است و همچنین قوانین اجازه دهد میزان واریز یارانه های نقدی به بیش از دو برابر نیز خواهد رسید.

احمدی نژاد در ادامه با اعلام اینکه یک واریز نقدی دیگری هم برای مرحله اول اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها خواهیم داشت افزود: انشاءالله طی هفته آینده 4 هزار تومان دیگر به ازای هر نفر برای یارانه نان به حساب مردم واریز خواهیم کرد و یا به عبارتی دیگر طی دو ماه به ازای هر نفر 8 هزار تومان یارانه نقدی به حساب مردم واریز خواهد شد.

وی هم‌چنین افزود: مردم فقط به اطلاعیه های رسمی سازمان هدفمند کردن یارانه ها و ستادهای زیرمجموعه آن توجه کنند.

ساعت 12 - ایران - تهران
مرگ بر احمدی نژاد مدیر سیرک جمهوری اسلامی ویران.
یکشنبه 28 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
قبل از اعلام هدفمند کردن یارانه همه جای تهران پر از نیروهای ضد شورش شده ...
یکشنبه 28 آذر 1389

koorosh-ir - ایران - تهران
اگر این طرح شامل حال جماعت مفت خور حماس و حزب الله و سایر از ما بهتران شود و از طرفی عقلانیت در بکار گیری این پول باشد قطعا بد نیست.00
یکشنبه 28 آذر 1389

ایران برای ایرانی - ایران - مشهد
وقتی در ابتدا جمهوری اسلامی قول آزاد گذاشتن احزاب رو میداد و بلافاصله پس از به کرسی نشستن آخوندها با شدت هر چه تمام تر نهضت آزادی و سایر احزاب غیر وابسته به جمهوری اسلامی را از صحنه کنار زد بایدیش بینی این روز را می کردیم
یکشنبه 28 آذر 1389

amir-amir - کانادا - تورنتو
جمهورى اسلامى از امروز یکشنبه رسما شروع به کندن قبر براى خودش نمود
یکشنبه 28 آذر 1389

1983 - ایران - تهران
وای از فردا بدبخت شدن مردم قشر ضعیف شروع می شود چون قشر قوی همیشه یه سوراخی پیدا می کنند تا ازش پول در بیارند
دوشنبه 29 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.