نماینده اراک:فردوسی‌پور را ممنوع التصویر کنید


نماینده اراک:فردوسی‌پور را ممنوع التصویر کنید

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ممنوع التصویر شدن «عادل فردوسی‌پور» را خواستار شد.

عباس رجایی در گفت‌و‌گو با ایسنا با انتقاد شدید از مسائل مطرح شده توسط مجری برنامه 90 در برنامه دوشنبه گذشته،گفت: «فردوسی‌پور» در برنامه 90 هفته گذشته مطالبی را در خصوص تصمیم‌گیری‌های دولت و همچنین نمایندگان استان مرکزی بیان و اقدامات نمایندگان استان در جهت پرداختن به مسائل مردم را حرکت در جهت انتخابات و رای گرفتن عنوان کرد که جای تاسف داشت.»

رییس کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد:« واقعا جای تاسف است که رسانه ملی چیزی حدود سه ساعت را در اختیار حرف‌های بی‌ربط قرار می‌دهد و تاسف بارتر این که، رسانه ملی وقتی مسائل مهم و اساسی مملکت مطرح می‌شود و در واقع قرار است یک بحث محتوایی در صدا وسیما مطرح شود، برای یک دقیقه وقت اضافه هزار و یک اما و اگر می‌آورد.درعین حال حق نمایندگان استان مرکزی است که در دادگاه علیه این مجری طرح شکایت کنند.»

رجایی در پایان گفت:« ممکن است از دیدگاه هر شخصی هر اقدامی در مملکت قابل تقدیر و بررسی باشد اما، آیا ما می‌توانیم هر نظر، نقد و بررسی شخصی را در یک برنامه زنده تلویزیونی در اختیار بینندگان قرار دهیم؟»

pandora - آلمان - کلن
بیشین بینیم بااااابا :)))))
شنبه 27 آذر 1389

shahpur - برزیل - اوهه
زر ووو زر .. زیادی فرمودی !!!
شنبه 27 آذر 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
آره دیگه چون حرف حق می‌زنه باید اصلا از زندگی‌ حذفش کرد ، چون سوژه جدید بخور بخور آقایون را رو کرده، جا به جایی تیم‌ها برا جیب پر کنی‌ حضرات . خدا یا مملکت کوروش به دست چه کسانی‌ افتاده ؟
شنبه 27 آذر 1389

mellita - کردستان عراق - اربیل-دیانا
واقعا که اگه این مجلس ایران توو کردستان عراق بود همه خبرنگارا و مجریارو تا حالا از کار برکنار کرده بوودن بیچاره عادل خان.چقدر تیتیش مامانین این نماینده های اراک.
شنبه 27 آذر 1389

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
یعنی چی خوب برنامه فردوسی پور فوتبال رو از هر حیث و زاویه نقد و بررسی می کند و مهم نیست طرف مقابل چه کسی ایست باید همه چیز شفاف باشد از لیدرها /تماشاچیان/ خطای بازیکنان توی زمین/ زد و بند دلالها /کوتاهی داوران تا بگیر وببند کله گندها در خرید و فروش بازیکنان باشگاهها .......چرا بقیه اگه خطا کنند باید عنوان شود ولی به بالا دستی ها که میرسه با یک انگ کارش میشه سیاسی باید دادگاهی بشه چرا اقای x تو به واسطه منه مردم شدی نماینده مجلس// ما خواستیم ///فردوسی پور رو هم ما خواستیم ///اون مدافع حقوق ورزش از طرف ماست فوتبال رو هزار تیکه نکنید صاحب دارد///تو باشی ونباشی 70 میلیون صاحب این ورزش اند برای دفاع از جیبت از امتیازی که از طریق ما کسب کردی سو استفاده نکن عمر این میز و کرسی کوتاه ست اقای محترم کارت و انجام یده . عادل وظیفه اش را خوب انجام میدهد مشت خاطی راباز می کند از هر صنف و گروهی که باشد فرقی ندارد
شنبه 27 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
اگه وظیفه نمایندگی خودتان را خوب و درست انجام دهید ..(گام به گام با دولت). نظر و نقد ِ خلاف میلت ! از رادیو و تلویزیون نمیشنوی!
شنبه 27 آذر 1389

aminbvlgari - انگلستان - لندن
حالا برین آبو بریزین اونجایی که داره می سوزه!....:-)
شنبه 27 آذر 1389

alireza_pa - ایران - تهران
بد بختهای مفت خور بیکفایت.خوب راست گفته فردوسی پور دیگه.حقیقت تلخه آره؟. خیلی هم برنامه ی پرمحتوا و با ربطی بود.
شنبه 27 آذر 1389

m.vz - ایران - اندیمشک
بدبخت اگه طالا پاکه چه منتش به خاکه !!!؟ حتمن فردوسی پور راست میگه که تو مفت خور این کارو کردی ؟عقده ای اخه اینه که تو تصویره اونو نشون بدی ما خوزستانی ها به خصوص بچه های اندیمشک عاشق عادلیم..
شنبه 27 آذر 1389

ناگفتنی - ایران - یزد
اگه جرات دارین این برنامه رو تعطیل کنین
شنبه 27 آذر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
معلومه بدجوری داری میسوزی از برنامه فردوسی پور با اون مخاطب چند میلیونیش . ولی خوب پیش مردم شهرتون ضایعتون کرد برید حالشو ببرید .
یکشنبه 28 آذر 1389

shayanaziz - ایران - آزاد
یک بار برای همیشه. پیشنهاد میدم تا این آقای نماینده و بقیه همفکرانش در همین برنامه نود این موضوع را از طریق اس ام اس به رای بگذارند تا بدانند چند مرده حلاجند . آیامردم فردوسی پور را به خاطر بیان واقعیت محکوم می کنند یا شما چاپلوسان مفت خور وکثیف تر از آنچه فردوسی پور گفتند.ضمنا رفراندومی هم برای نظام خواهد بود . حال این گوی و این میدان
یکشنبه 28 آذر 1389

mehdi-leeds - انگلیس - لیدز
برو بابا بو میدی
یکشنبه 28 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
چطوره تو کثافت مزدور را ممنوع الزندگی کنیم.ان روز نزدیک است دستمال بدست اراکی الدنگ
یکشنبه 28 آذر 1389

sam48 - ایران - تهران
نماینده کیلو چنده .. همشون یه مشت ...
یکشنبه 28 آذر 1389

marsel - ایران - تهران
احمق ها یه کسی رو هم به جنگ عادل فرستاده بودن که دو کلمه حرف بلد نبود بزنه! به قول معروف عادل فیتیله پیچش کرد!
یکشنبه 28 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
این پسپولیسو بندازن زاهدان:)
یکشنبه 28 آذر 1389

shiva_v - ایران - شیراز
مرتیکه گوسفند...کاش اندازه یه گوسفند سودت به مردم میرسید حیف اسم گوسفند که به این نمایندگان قلابی بزنند.مطمئنم مردم اراک هم به اندازه همه جاهای کشور میفهمند که شما جز منافع شخصی خودتان به هیچ چیز فکر نمیکنید .شما بزرگترین خائنان به ملت هستید .
یکشنبه 28 آذر 1389

تی تی - اکراین - کیف
مرد هم اینقدر دستمال وترسو می شه,حاجی دیگه این حنای شما پیش هیچکی رنگ نداره. کلک علی و نقی حسن رو هم پیش کسی بزن که این ...مال بازی هاتو ندونه,مرتیکه دهاتی بشین دو تاکتاب بخون تا جلو دوربین کم نیاری مجبور شی ...اقا رو بخوری.اراکی ...مال
یکشنبه 28 آذر 1389

sepanta68 - ایران - مشهد
مرتیکه ی افراطی ازپشته کوه فرار کرده داره واسه رسانه ملی بی دروپیکر تعیین تکلیف میکنه.
یکشنبه 28 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
من جای فردوسی پور بودم مثل رستم پور مجری برنامه های ورزشی که رفت دانمارک پناهنده شد میرفتم و این حیوونها را به حال خودشون میذاشتم.
یکشنبه 28 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول...تو رو هم باید بندازن کهریزک با این تیمت...شما هم که امروز 4 تایی شدید چرا اینقد زر میزنی
یکشنبه 28 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
مرتیکه بیسواد الدنگ. چلغوز.از فلان خر سر در نمیاره .بقول کامنت یکی از دوستان گوسفند از اینانماینده ها بیشتر سود داره واسه مردم.تف به اون روتون که فقط فکر دزدیهای خودتونینتو همه کار میخان دخالت کنن.کم دارن میچاپن مملکتو .یکی هم که حرف حق میزنه میخان کلشو بکنن زیر اب.اگه دنبال واقعیت هستید جرات دارید یه مسابقه اس ام اس بگدارید.
یکشنبه 28 آذر 1389

1983 - ایران - تهران
... یکی هم که حرف حق رو می زنه سریع اون زبون شتری تو می چرخونی به تو چه ربطی داره ممنوع التصویر بشه یا نشه تو برو تا سفره مجلس جمع نشد نونتو بخور
دوشنبه 29 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.