مداحی امام حسین به روش امروزی : هر شب به شما تک می زنم گر جواب ندی پیامک می زنم


مداحی امام حسین به روش امروزی :
هر شب به شما تک می زنم گر جواب ندی پیامک می زنم


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=rTnbBjuWCyc

AFGPersian - سوئد - مالمو
از آخرین باری که دیدمشون {همون سه سال پیش تو سی دی ها} خیلی چاق تر شدن، هم سیب سرخی هم هلالی که دیروز ایرانیان یو کی درباره اش نوشته بود
شنبه 27 آذر 1389

kardo.p - کانادا - تورونتو
فکر نمیکنی الان دیگه زمانش فرارسیده باشه که دیسکوی حسینی-زینبی رو را بندازین. خدا همتونو شفا بده.
شنبه 27 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
قرمون گرفت !
شنبه 27 آذر 1389

Karkas - ایران - اصفهان
سئوالات بی جواب محمد رضا شاه از مردم ایران اگر فقر میخواستید *اگر درد میخواستید *اگر نکبت میخواستید *اگر اعدام میخواستید *اگر تجاوز میخواستید *اگر کوفت میخواستید *اگر تحریم میخواستید *اگر توهین میخواستید *اگر بیکاری میخواستید *اگر گرانی میخواستید *اگر بدبختی میخواستید *اگر شکنجه میخواستید *اگر کشتار عزیزانتان را میخواستید *اگر واگزاری دریای خزر را میخواستید *اگر حجاب و تو سری خوری برای زنان میخواستید چرا به خودم نگفتید حرفی نبود گفتم شب جمعه ای یادش کنم
شنبه 27 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
اینی که آقای سیب سرخی میخونه مداحی نیست.مولودیه! فارسیش رو دقیقا نمیدونم..حالا چه اشکالی داره مگه؟؟ حسین لبـیک.
شنبه 27 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
خبرنداریدفاکس هم میزنندتازه یکوقت های که خیلی دلشون تنگ میشه باskypeهمدیگررومیبیند!!!
شنبه 27 آذر 1389

kamia1 - المان - کلن
این چئ میگه? حسین لپه? منظورش نخود و لپه هستش?
شنبه 27 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس ,,saman911 - ایران - تهران .. شماها چی قره تون نگرفته ما که رفتیم , یا که میخواید تک بزنید..گفتم دیگه زمان خرافات و افراطی گری گذشته کو گوش شنوا الان ببینید وشماها هم سیب سرخی بشید .
شنبه 27 آذر 1389

masoud tanha - المان - هامبورگ
دامبول جان چه شعری گفته بود پدر سوخته اصلا بعضیا ساخته شدن که مردم بشون فحش بدن مثل همین پدر سوخته
شنبه 27 آذر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
خرافات و جهل وتحجر و عقبگرائی و بی سوادی و مرده پرستی و خاک برسری و دروغ پرستی مساوی هست با مذهب تازی به خصوص شیعه
شنبه 27 آذر 1389

saeed85 - ایران - تهران
این چه مزخرفاتی است که این مرتیکه می خونه! الهی یک دست رحمتی بیاد جان این مداحهای دین فروش را بگیرد. به خاطر پول و شهرت از دین و ائمه مایه می گذارند. ای امام حسین بزند به کمرتون! دین فروشها.
شنبه 27 آذر 1389

atena10 - ایران - تهران
آخ دلم تنگ شده برای تاسوعا و عاشورا
شنبه 27 آذر 1389

kami8488 - امارات - دبی
مستشار..اینقده بدم میاد
شنبه 27 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
آدم یاد این دی جی های پر جنب و جوش می افته. بابا اینا همه روانی هستند. خدا شفا بده این گروگوری ها رو. .... با این افکارت توی قرن 21.
شنبه 27 آذر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
خاک هر دو عالم برسرتون ! یک مشت ادم احمق بی کار عرب پرست مرده پرست ! حالا شماره موبایل حسین چی هستش ؟
شنبه 27 آذر 1389

malmsteen - اکراین - کیف
مزخرف
شنبه 27 آذر 1389

nimaaa_4ever - اوکراین - کیف
جالب میخونه ، چه اشکالی داره از این مراسم داشته باشیم، ولی پست به موقع نبود ، این مداحی برای میلاد امام حسین هستش ، الان محرمه %
شنبه 27 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
با اینکه اعتقاد به حسین و اینجور افراد ندارم ولی اینطور عزاداری خیلی بهتر از سینه زنی و زنجیر زنی هست. لااقل بیگانگان(خارجیها)کمتر میگویند اینها دیوانه هستند.
شنبه 27 آذر 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
دقیقا به خاطر همین اراجیف و چرت و پرتهاست که گیر کردیم تو 1400 سال پیش و پیشرفت نمیکنیم, دنیا داره چهار نعل جلو میره, بعضی از مردم ما هنوز درگیر اسب حضرت عباس و خیمیه یزید هستند. افسوس, آه خدای من....
شنبه 27 آذر 1389

pashmakjon - آمریکا - علمو
واقعاً که متاسفم برای آنهایی که به این چرت و پرتها گوش میکنند ،،،بابا جمعش کنید کدوم حسین؟ من فقط اینو می‌دونم که این داستان حسین و حسن و این امامها فقط و فقط یه نون خوری برای ملاها هست و بس و ملت هم که جون میدند برای مرده پرستی ،،،،ای که حالم به هم خورد ،واقعاً فکر می‌کنید با این افکار بشه ایران رو نجات داد من که امیدی ندارم.
شنبه 27 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
موریس دوکبری (اندیشمند فرانسوی). حســـین برای شرف و ناموس مردم و بزرگی مقام مرتبه اسلام از جان و مال و فرزندان گذشت و زیر بار استعمار و ماجرا جویی یزید نرفت، پس بیایید ما هم شیوه او را سر مشق قرار داده از زیردستی یزیدیان نوعی رهایی یابیم و مرگ با عزت را بر زندگی با ذلت ترجیح دهیم، زیرا مرگ باعزت و شرافت بهتر از زندگی با ذلت است.
شنبه 27 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
ابلهانی که برای قاتلی که از ایرانیان نفرت داشت چنین می کنند تخم و ترکه های سوسمار زاده.
شنبه 27 آذر 1389

kishmish sabz - آمریکا - لس آنجلس
بچه شاهپور، نیما،.....باهاتون موافقم! منم فکر میکنم این بهتر از روضه و زوزه و گریه و چ......س.ناله و قمه زنی هست! ترکها یه مثلی دارن که میگن «بیر دَفَه باس ما»! یواش یواش! صبر کنین، اگه همین ریتمها یواش یواش نیومد تو پارتی ها! دم ایرانی ها گرم که به هر چیزی با سلاح خودش حمله میکنن! سینه زدن تبدیل شده به دست زدن، دو سه سال دیگه میشه بشکن و ...............یا علی!
شنبه 27 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ.. pashmakjon - آمریکا - علمو ...bache shapoor - سوئد - یوسدال ..واقعا همینطوره افسوس کو گوش شنوا در این موقع بعضی ها لا لمونی میگیرند یا وارد این کامنت نمیشوند و به کوچه علی چپ میزنند ولی دیگه فرار بسته باید چشم باز کنید و از زیباییها و لذتهای این دنیا که متعلق به همه مخلوقات است نهایت استفاده را ببرید ودیگه از این خرافاتها دست بردارید لااقل آینده فرزندانتان را به تباهی و خرافاتی نسپارید .raha1984 - المان - هامبورگ..واقعا که خیلی باحالی دمت گرم
شنبه 27 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
حسین بیشتر از اب تشنه لبیک بود،افسوس که به جای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادندوبزرگترین دردش را بی ابی نامیدند!!!!(دکتر علی شریعتی)
شنبه 27 آذر 1389

pegahsr - امارات - دبی
kamia1خیلی بی .... bache shapoorمگه خارجیا عزاداری دارن ما حرفی داریم. یه کم به خودتون بیاید
شنبه 27 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
. آخوندها در همه زمینه ها قافیه را در بین ملت ایران باخته اند . وقتیکه بزرگ عمامه داران دراز کشیده تو بهشت زهرا میگفت ما هر چه داریم از محرم و حسین داریم - جوانان ایرانی با دیسکو کردن این مزخرفات و خرافات آخوندی تو دهنی به ملایان و عمله های حوزه خرافات و خریت میزنند. اگر به فیلم با دقت بنگرید می بینیم که هیچکدام از آنان لباس سیاه آخوندی بر تن ندارند و بجای سینه و زنجیر دست میزنند و همراه با شعارهای مداح که با سر هم نمودن اراجیف به هیکل و موجودیت آخوندی میتازد - میخندند بر عکس سالیان قبل . هی خمینی بلند شو ببین چگونه ملت بر اعتقادات دارد تر میزند .
شنبه 27 آذر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
من فقط میتونم یه چیز بگم: خدایا شکرت قبل از اینکه عمر من سر بیاد سر اومدن عمر این فرقه شیعه و شیعه گری رو دارم میبینم. بله عزیزم شما که الان میگی باز این کافره اومد از این حرفها بزنه برو یه نگاهی به باورهای مردم و راه بزرگداشتشون بنداز تا ببینی راست میگم یا نه! قدیم تو محرم یه عرق فروشی نبود که کار بکنه الان همه اینها تا خرخره کشیدن و تزریق کردن و نشعه اومدن از پیامک حسین بهمدیگه میخونن و کف میزنن! قدیم بی اعتقادترینها یا نمیرفتن و اگه میرفتن هم جدی میشستن سرجاشون اما الان ببین معتقدترینها بهوای خنده بازار و قیمه و پول در اوردن میرن. خوب شما مرگ یه فرقه رو در چی میبینید؟ غیر از اینه که عرض کردم؟ خدا بیامرزتتون. ..
شنبه 27 آذر 1389

a-mobydick - ایران - تهران
تازه تو فیس بوک هم هی پوکش میکنه تا برن تو اسکایپ با هم چت کنن !!!!. (سیب سرخی کیوسکی)
شنبه 27 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
سفینه های غزب به مرز منظومه ی شمسی رسیده اند این دیوانگان اشغالگر ایران بند کرده اند به عرب متجاوزی که زنان و دختران ایرانی را برده ی اعراب شهوتران و دزد و قاتل جزیره االعرب کرد
شنبه 27 آذر 1389

cat - اتریش - وین
قربونت برم یا امام حسین ( ع )
شنبه 27 آذر 1389

TOROBCHE - استرالیا - سیدنی
عجب !! پیامک میزنی؟؟!! خوب شماره امام حسین رو بده ما هم در تماس باشیم با ایشون!! چی میگه این؟؟؟؟
شنبه 27 آذر 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
آزه خوب من هم هر روز تو فیس بوک پوکش می کنم و like میدم، ignore می کنه.
شنبه 27 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
عجب!!! این هم مدل جدید نوحه سرایی ماه محرمه! مملکت گل و بلبل ما چه پیشرفتی کرده!؟ .. از هیچ چیز در این جهان باندازۀ افراط,جهل, مرده پرستی و تبلیغ آن بیزار نیستم.
شنبه 27 آذر 1389

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
آهای ملت مرده پرست فکری به حال زنده هایی بکنید که برادر و خواهران من و شما هستند که زیر شکنجه ظالمانند و جور ما را میکشند که شاید وضع ما را کمی بهتر کنند حسین برای در دست گرفتن خلافت یا ولایت فقیه خودش را به کشتن و خانواده نگون بختش را به اسیری فرستاد اما زندانیان سیاسی فقط برای کمی آزادی هر روز صدای شکستن روح و استخوان خود را میشنوند
شنبه 27 آذر 1389

lonely_man - ایران - گرگان
kamia1 - المان - کلن. دوست عزیز من هم فکر کردم میگه حسین لپه ولی خوب که گوش دادم دیدم میگه. حسین لبیک...!!!
شنبه 27 آذر 1389

yeki mesle hame - فنلاند - کوولا
من هم تشنه ام و هم گشنه ام و هم بدهکار بیکارم و گاهی هم بیمار. ایا کسی فریادرسم خواهد بود? اغراق نیست اگر بگویم من حسین زمانم. وشما برای کی وچرا بر سرتان میزنید? برای هر کس و یا هر چیز باشد برای من و بینوایانی مانندمن نیست ونخواهد بود این رامن وشما بر سرتان میکوبید خوب میدانیم وشما تکرار کنان میکوبیدو میکوبید و من و ما ازاین درد همچنان مینالم و مینالیم.اخ و اوخ ازاین درد.
شنبه 27 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
katrin,باحال گفتی مرسی:))
شنبه 27 آذر 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
این خود دلیلی است که شیعیان صادق را به تفکر وادارد و بجای خودفریبی و اوردن دلیل از مرحوم شریعتی که در روش و استدلالی اشتباه خیانت بزرگی را به جامعه روشنفکری ایران کرده و ارزشهای ایرانی را لباس شیعه پوشاند و نسل جوان را پنجاه سال از راستی دور کرد با صداقت به اندیشه بپردازند.تنها کسی را که نمیتوان فریفت خود انسان است.
شنبه 27 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
saman911 - ایران - تهران .تو باز تبلیغ کردی -چرا نمیری صداوسیما پیامهای بازرگانی اشی مشی تبلیغ کنید..از جون مردم چه میخواید یعنی. تو مغز کلی و دیگران که این کامنتها را گذاشته اند ناحالیند ,برو جمش کن دکانتو توی لبنان و عراق و فلسطین پهنش کن خریدار بیشتری داره,,تو شیوه اونارو سرمشقی برای خودت بکن- البته بیچاره تر از شما فرزندان شما هستند..
شنبه 27 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
Karkas - ایران - جنابعالی با اعلیحضرت همایونی در آن دنیا ارتباط دارید یا اینکه سخنگوی ایشان در این دنیا هستید . همه ی این بدبختیها که الان ملت ایران میکشد از صدقات حکومت اعلحیضرتان ایران است . رژیم آخوند ی زائیده ی حکومت خودکامه ی شاهنشاه آریامهر است اگر اعلیحضرت- شاه بودند با یه ترق تروق با اجازه گرفتن از سفارتهای خارجی فرار را بر قرار ترجیح نمیدادند و ملتش را اینگونه در برابر یه مشت آخوند---نشور تنها نمیذاشتند. بهتر است شب جمعه یی یاد اموات خودتان را بفرمائید و برایشان خیرات پخش کنید.
شنبه 27 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
pandora - آلمان - کلن-قابل نداشت عزیزم..
یکشنبه 28 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
متاسفم.چراکسی به این یابوسرخی اعتراض نمیکنه.یکعده ابله دورخودش جمع کرده وشیهه میکشه.ابروی امام حسین رامیبرنداینها.که گفته,,ای مردم اگردین ندارید حداقل ازاده باشید,,ملتی نباشیدکه هرخواری وخفت رابپذیرید.اوبرای هدفش بزگترین پیشنهاهارانپذیرفت.تاشهیدشد.زیربارظلم نرفت .قانون ازادی راوارزش انرابهانسانهایادداد.تاپیروانش یادبگیرند.ایامردم ایران ,,شیعیان,,پیرواوهستند.مهاتماگاندی اگرچه شیعه نبودولی خودراپیرواو میدانست .حالا,,یابوسرخی,,اینگونه معرفی میکنه.
یکشنبه 28 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
خانه به دوش - سوئد - استکهلم :...اینقدر مغزت گونگ و کوچیک که نمی فهمی که نباید به عقاید دیگران توهین کرد،تو که تحمل عقاید دیگران نداری چطوری خودتو یک انسان میدونی‌؟در ضمن ایران برای مردمی که با تمام سختی‌هاش دارند داخلش زندگی‌ میکنند نه برای امسال تو که در خارجی‌؟!تو سهمی از ایران نداری!؟پس نمیتونی‌ به مردم ایران توهین کنی‌ تو برو کلیسا پیش کشیش ت , ولی‌ مراقب باش!?? ...درضمن من تبلیغ می‌کنم چون دلم می‌خواد تو هم اگه چیزی داری بگو ولی‌ چیزی نداری چون مغزت خالی‌.
یکشنبه 28 آذر 1389

minabathaee - انگلستان - میدلزبرو
حالا اگر یک نفر غیر از این آقای مداح این جفنگیات رو میخوند،به جرم توهین به مقدسات و حرمت شکنی و عناد با ائمه و حرکت علیه نظام و اقدام علیه امنیت ملی از ... آویزونش میکردن تا عبرت همگان بشه!!!
یکشنبه 28 آذر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
saman911 - ایران - تهران بسیجی ساندیسی ایران فروش خرافه پرست
یکشنبه 28 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
کم کم رقص نور وبعدش پس زن پرده میان زنان ومردان , نی همبانه وبچه های آبادان و یهو ویکدفعه, رقص بندری...جشن پیروزی اسلام شیعه!!!
یکشنبه 28 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
saman911 - ایران - تهران ,,,,تو که کله بزرگی داری و و خیلی می فهمی این آخرشه چون از بس که در طول عمرتان مزخرفات توش. ریخته ای اتوماتیک وار خول میشید توکه لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره همون کله هم نوع های خودت را از این مزخرفات پر کن دیگه به مردم نچسپ منظور من اینه که عقاید بنویس ولی برای بقیه نسخه نپیچ همینی که نوشتی پس بیایید ما هم شیوه او را سر مشق قرار داده .این دخالت در امور دیگران و پند دادن و دعوت کردن دیگران به. رجزخوانیست تو خودت نمی فهمی معنی این جمله ها چیه چطور باد انتقاد میگیری من اگر اروپا هستم. 8سال خانواده ام را ندیده ام 2 تا بچه و همسر دارم کسی که انسان زن و بچه داشته باشد میفهمه منظور من چیه ,,ولی اون ساندیسهایی که تو توزیع میکنی کارتنهاشو ما آتش زدیم و به اینجا در رفتیم.
یکشنبه 28 آذر 1389

nilofar_uk - انگلستان - لندن
خودمونیم ها. با مزه میخونه آدم رقصش میگیره
یکشنبه 28 آذر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
چیزی که حد نداره خریت که دارند نشانش میدهند.چه جوری بگویند که خرند و نمی فهمند.
یکشنبه 28 آذر 1389

doost-ir - فرانسه - پاریس
...اینها فقط برا قیمه پلوست عزیزان نه چیز دیگه ! ولی نفهمیدم حسین...تو عزاش قیمه زعفرونی ایرونی چطور سر در اورد ??!!
یکشنبه 28 آذر 1389

shervin_kuwait - کویت - کویت
وای که حال میده واسه رقصیدن...:))))))
یکشنبه 28 آذر 1389

amsterdam420 - نروژ - اسلو
سلام دوستان به نظر من خیلی قشنگ می خونه.
یکشنبه 28 آذر 1389

rony - آمریکا - لس آنجلس
اینها قرار سینه بزنن چرا دارن دست میزنن ؟!! .
یکشنبه 28 آذر 1389

atash123 - انگلستان - لندن
بعد جماعت بگن که چرا ایران هیچ دیسکو وجود نداره،پس این چی‌ چیه؟ولی‌ به غیر شوخی این حسین لپه یعنی‌ چی‌؟؟؟واگن به گل یکی‌ از کاربران همون نخود لپه خودمونه؟ل
یکشنبه 28 آذر 1389

sara5 - ایران - تهران
rony - آمریکا - لس آنجلس چون تولد است. من یکی که خیلی خوشم امد ولی حیف لینک دانلود نداره
یکشنبه 28 آذر 1389

love-iran - ایران - مشهد
منم وقتی مشروب بخورم نمیفهمم چی میگم مثل اینها جای تعجبه نداره خدایا عذابم نده که سر به زیرم از این همه ظلم به ملت نادان
یکشنبه 28 آذر 1389

salt - سوئد - استکهلم
یادتون نره که این امام حسین از همون طایفه ایست که به ایران حمله کردند و راندند و بردند و تجاوز کردند و نتیجش همین عقبماندگان ذهنی هستند که هنوز هم میرانند بر ذهن و روان جوان ایرانی.
دوشنبه 29 آذر 1389

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.