داستان سعید ملک پور محکوم به اعدام از زبان همسرش - ویدیو


داستان سعید ملک پور محکوم به اعدام از زبان همسرش

سعید ملک پور، ۳۵ ساله، در مهر ۱۳۸۷ به جرم طراحی و گرداندن سایت هایی که دولت ایران "مستهجن" می خواند بازداشت و به تازگی به اعدام محکوم شده است. در این ویدئو خانم فاطمه (زهره) افتخاری همسر وی دلایل بازداشت سعید، شکنجه هایی که بر روی او انجام شده و ظلمی که بر او رفته است را به تفصیل بیان میکند. او میگوید سعید به عنوان یک برنامه نویس مستقل اقدام به برنامه نویسی کد وبسایت میکرده و سپس کد خود را میفروخته است و هیچ گونه اطلاعی از نوع وبسایتی که کد ساخته شده در آن به کار گرفته میشده است، نداشته است.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=sZPot5auoLA

دانلود
mp4 - 3gp

donya77** - آلمان - آلمان
این خانم داره از روی چی حرف میزنه خیلی ضایع هستش. خیلی مصنوعی.
شنبه 27 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
اشک ما رو در اورد . خانواده های بی فکر از جمله خانواده خود من زنگ میزنند میگن بیا ایران کسی کاری نداره . بفرما عین اب خوردن اعدام میکنند
شنبه 27 آذر 1389

youtopia - کانادا - کانادا
من به شدت حکمی را که برای سعید در نظر گرفتن برای جرمی که مرتکب شده محکوم میکنم ، اعدام فقط برای گرفتن جان قاتلینی است که قتل عمدی مرتکب شدند . اما خانم دکتر لطفا مردم را سیاه نکنید ، من خودم طراح وب هستم ، نوشتن برنامه یا کد برای وبسایت در بین کدهای یک پیج کپی میشه و نیازی به اسم و آدرس نداره ! همسر شما احتمالا این وبسایت را طراحی کرده و به اسم خودش رجیستر دومین و فضا کرده که الان گیر افتاده . استفاده از چند خط کدهای طراحی شده هیچ اسمی از خودش به جا نمیگذاره و همه اینو میدونن که مسئول یک وبسایت کسی است که نام و فضا را اجاره میکنه و پرداخت هزینه هاش را به عهده میگیره . چرا همسر شما جانفشانی میکنه و اسم اصلی صاحب سایت را نمیده ؟! دیگه واقعا گاهی ایرانی ها از بیسوادی اکثریت سو استفاده میکنند و خودشون و کارهاشون را توجیه میکنند !
شنبه 27 آذر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
خانوم عزیز هیچ کسی در سیستم غذایی(!!!) ایران و حکومتی ایران صدای شما را نمیخواهند که بشوند!شما بسیار غلط میکنید که میخاهید به ایران خدمت کنید و با رنج و زحمت تحصیل میکنید !شما اگر سعید همسرتان را میخاهید حتما باید اول به ایران خیانت کنید تا مورد رفعت و توجه اسلامی قرار گیرید(مثل همین دسته سایبری سپاه ) .شما و همسرتان فکر کردید فوق دکترای فیزیک وبرنامه نویسی کامپیوتررا بگیرید میتوانید به ایران خدمت کنید و مایه افتخار مملکت تان شوید!!؟ در همین حوزه های علمیه سرزمین هخامنشی خودمان،میبینید خردمندان و فرزانگانی که در راه رفتن و لباس های فراخ خودشان وقتی که باد معده را هم خالی میکنند میشینند و کتاب و رساله هوا میکنند و به هزاران نفرسخن رانی میکنند و اصلا هم مستهجن نیستند و نمیکنند(مثل آقای گلستانی وان یکی که نماز جماعت سکسی و لخت زنانه میداشته اند و .. )و کلی ایران را تا به امروز جلو برده اند و خدمت ! حالا شما آمده اید از دان لود و آپ لود صحبت میکنید!عجب ایرانستانی ما داریم!
شنبه 27 آذر 1389

heramas - هند - هند
حرف های این خانم رو نمی شه زیاد باور کرد . انگار اینارو حفظ کرده داره تحویل می ده
شنبه 27 آذر 1389

pad74 - ایران - تهران
این همسرشه؟!!!! این که خیلی سن داره بهش میاد49 -50 ساله باشه.
شنبه 27 آذر 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
آخر ساختگی بود ، اینکه خودش و شوهرش در دانشگاه چی می خوندنو چرا باید از روی نوشته نگاه کنه؟!!! بیشتر شبیه یک گویندۀ خبر بود
شنبه 27 آذر 1389

Anarchist - ایرلند - دبلین
donya77** - آلمان - آلمان. دنیای عزیز درد رو تو صورت این خانم نمیبنی..?.
شنبه 27 آذر 1389

bavar88 - هلند - امستردام
اول فکر کردم که مادرش هست!!ههههههههه حالا تعریف کن چطور گرفتنش؟ بیماری که بهانه بود..خر خودتی قبلا که می گفتی خبر از هیج یک از کارهای اون نداشتی...داره مظلوم بازی در میاره..خیلی خنده دار حرف می زنه بازحو بهش گفته ما داریم برای بودجه ازش اعتراف می گیریم// شک نکن که بلبل زبونی بیجای شما باعث سوق دادن زودتر اون به گام مرگ شده است. تازه می گی برای چی؟ برای از بین بردن زندگیهای که نابود کرده باید هم زندگیش نابود بشه ای ننگ بر شما که از علم خودتون (اگه داشته باشید؟) برای تابود کردن زندگی جوانان ایرانی استفاده می کنید
شنبه 27 آذر 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
چقدر فداکاری کرده ، که زده به چاک
شنبه 27 آذر 1389

afshin7174 - ایران - تهران
راستی لطفا از زندانیان محکوم به اعدام آمریکایی هم مطلب بگزارید. متشکرم.
شنبه 27 آذر 1389

sanamirani - هلند - آمستردام
اینو ببینید آدم نمیدونه کدومو باور بکنه https://www.youtube.com/watch?v=UD7ghaCkpNc
شنبه 27 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
ماجرای دردناکیه..امیدوارم همسر این خانم اعدام نشه وبه اغوش گرم حانوادش برگرده...در مورد دوستانی که گیر دادند به چهره این خانم باید بگم غم وغصه ادمو پیر میکنه...شماها چه توقعی دارید از یه خانمی که دوساله شوهرشو انداختند انفرادی..یه چیز کاملا طبیعیه..هر کی باشه داغون میشه
شنبه 27 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
آخوندها با مطرح کردن این پرونده و اعلام من در آوردی این احکام تنها و تنها قصد دارند از دولت کانادا باجگیری کنند - آخوند جنایت پیشه بعد از قتل زهرا کاظمی - تبعه ی کانادا در زندان اوین - که بشدت در مجامع بین المللی محکوم شده بود در ضربه های کاری دیگری که از دولت کانادا در سازمان ملل در زمینه ی محکومیت در شورای حقوق بشر و تلاش دولت کانادا در حمایت از ملت ایران در زمینه ی حقوق بشر و محکومیت اعدامها ی خود سرانه و دیگر جنایات رژیم آخوندی واقع شده است اینک با اسارت این فرزند بی گناه ایران زمین قصد شاخ و شونه کشیدن با دولت کانادا را دارد و بدین ترتیب بیگناهی را با توجه به روند پرونده و اعمال سپاه جنایت پیشه دیده میشود هیچ توجیه ی دیگری در امر دستگیری این جوان تحصیل کرده و روشنفکر ایرانی ندارد. همه با همه جنایات رژیم را افشا و در مقابل دریدگی این اراذل و اوباش در مجامع بین المللی کوشا باشیم .
شنبه 27 آذر 1389

pegahsr - امارات - دبی
عین یه بازیگر آماتور که هنوزم بلد نیست چه جوری از رو سناریو بخونه.خیلی مصنوعی میحرفه
شنبه 27 آذر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
واقعآ این وضعیت قابل تحمل نیست. جناب ایرانیان یو کی مثل اینه که مدتیه شما دوستان خواب تشریف دارید. هر ادم معمولی و ساده ای متوجه میشه که یکی دو نفر هستن که این کامنتها رو در بالا با چندین نام نوشتن اما مثل اینکه در سایت شما این نه تنهت خلاف نیست بلکه یک صفت هم شده و احتمالآ این افراد که بنام ملت و مردم نظرهای ارتش سایبری و سپاه رو مینویسن جایزه هم ازتون میگیرن! همه سایتهای سکسی و مستهجن الان دیگه مثل روز روشن شده که کار خود سپاه و این دارو دسته بسیجی بود و ازادانه بدون اینکه حتا فیلتر بشن کارشون رو میکردن الان هم دارن کسایی رو که ازشون برنامه میخریدن رو بعنوان مجرم میندازن جلو تا باز هم خون بریزن، این تشنگی بخون ارازل و اوباش تموم شدنی نیست. یکراه بیشتر نداره و اونهم نابودی و زدن ریشه همشونه.
شنبه 27 آذر 1389

سبز کم رنگ - امریکا - امریکا
ای خاک بر سر نظام که با اعدام کردن ملت و نخبه ها حال میکنه. ای خاک بر سر خامنه ای ای خاک بر سر احمدی نژاد
شنبه 27 آذر 1389

آزادی برای ایران - آلمان - اشتوتگارت
تا ازاد نشه از پا نشین 24 ساعت کوشش کن.
شنبه 27 آذر 1389

sanaz2paris - فرانسه - پاریس
bavar88 - هلند - امستردام @واقعا برای بعضی از هموطنان متاسفم که زود قضاوت می کنند .حالا یک شخص حتی اگه سایت سکسی هم راه اندازی کرده باشه باید اعدام بشه . شاید برای ایرانیان خارج و یا 2 کشور دیگر فارسی زبان باشد سایت های که طراحی کرده باشد ,
شنبه 27 آذر 1389

اقتدار - دانمارک - هالته
massoudoslo - نروژ - اسلو ـــ اگر مشق شب می نوشتید الان دیکته صفر نمی شدید, یک کمی مشق بنویس, درس تصمیم کبری را هم بخوان:))
شنبه 27 آذر 1389

dokhtare koorosh - امارات - دوبی
odin - بلژیک - انتورپن کاملا با شما موافقم کاش مسوولین سایت در این مورد اقدام کنن
شنبه 27 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
اعدام تنهابرای,,قاتلین,,اجرامیشه.نه برای سایت مستهجن.دوم اینکه اینخانم سخنوریاسخنران نیست که شماایرادمیکیرید.همسرش راازش میگیرند.ودرغربت وبیکسی زندگی میکنه.بزرگترین پشتوانه یکزن کی میتونه باشه به جزهمسرش.دراین دنیای بی دروپیکر.حیزی وسوئ استفاده ماهموطنان دردرجه اول حتی درکشورهایی که مهددمکراسی هستند.خانمها بی پناهند.مگرهمسری داشته باشه. بااینشرایطخانم حق داره ناراحت باشه.وفرسوده.وشماهاهمدرجستجوی emil یاشماره تلفن که کمکش کنید.
یکشنبه 28 آذر 1389

high class - کانادا - ونکوور
sanamirani - هلند - آمستردام ممنونم دیدم خیلی جالب بود .بنظر منهم این خانم دارهیلم بازی میکنه .
یکشنبه 28 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
sanamirani - هلند - آمستردام.اگر گوش کرده باشید خانمش هم گفت که ازش اعتراف گرفتن برای خودشون.ولی باز مشخص نیست ادم کدومو باور کنه!?
یکشنبه 28 آذر 1389

siyavash-irani - ایران - تهران
massoudosloبرای شمابسیارمتاسفم به چنددلیل ابتدابخاطرقضاوت سطحی شمادوم بخاطرعدم آشنائی شمابااین حکومت سوم بدلیل غرض ورزی شما چهارم بدلیل بیسوادی شمادرنگارش لغات فارسی که این وجه ازقضیه نشان دهنده ایرانی نبودن ومزدوربودن شماست ولی چه بدبخت وبیچاره اندکسانی که به توبرای این مزخرفات دلارپرداخت میکنند.ا
یکشنبه 28 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
دربازداشگاهای باترفندهای مختلف ,,کتک,محبت,معمولی,قول کمک برای راستگویی,و.......ولی اعتراف کردی میبینی همه دروغ برات گفتن وکارتمامه.چون من گزراندم.اماخانم محترم شماتلاشت رابکن.واسوده رهایش نکن.حق باشماست.سایت مستهجن همباشه جرمش اعدام نیست.
یکشنبه 28 آذر 1389

azadeh11 - هلند - آمستردام - آمستردام
امیدوارم که ازاد بشه. خدا به شما صبر بده .
دوشنبه 29 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.