مظلومی:اگر حوار به تیم دیگری می رفت پرسپولیسی ها از این حرف ها نمی زدند!


مظلومی:
اگر حوار به تیم دیگری می رفت پرسپولیسی ها از این حرف ها نمی زدند!

سرمربی استقلال می گوید چرا پرسپولیسی ها تا حالا به فکر طلب خود از حوار ملا محمد نبوده اند؟

« چرا پرسپولیس تاکنون برای گرفتن طلب خود از حوار ملا محمد اقدامی نکرده بود؟»این حرف های پرویز مظلومی پس از پایان تمرین استقلال است.او این را می گوید و با اشاره به غیبت حوار در تمرینات و پیگیری باشگاه پرسپولیس برای طلب 20 درصدی از این بازیکن ادامه می دهد:« نمی‌دانم چرا پرسپولیس حالا به فکر گرفتن طلب 20 درصدی از حوار ملا محمد افتاده است؟ شاید او اگر به تیم دیگری می‌خواست برود چنین صحبت‌هایی مطرح نمی‌شد. اگر پرسپولیس زودتر به دنبال طلبش بود ما هم آگاه می‌شدیم که او بدهکار است و سراغش نمی‌رفتیم اما ما از این ماجرا خبر نداشتیم. مدیر برنامه‌ هایش هم به ما چیزی نگفت.»
مظلومی ادامه می دهد:« من نمی‌دانم قوانین چیست ولی قبل از این فقط بازیکنان که قرارداد 2 ساله می‌بستند باید 20 درصد قرارداد خود را به باشگاه می‌دادند ولی ظاهرا به تازگی آنهایی که هم قرار یک ساله دارند باید این پول را پرداخت کنند. به هر حال ما روی حوار ملا محمد حساب باز کرده بودیم که جذبش کردیم. نیازمان را در او دیدیم و با توجه به سابقه‌ای که داشت انتخابش کردم. من فکر می‌کنم مدیر برنامه‌های او مقصر است.
کارت بازی این بازیکن صادر شده و جای دیگری هم نمی‌تواند بازی کند. مدیر برنامه‌هایش می‌گوید به خاطر پول باشگاه پرسپولیس است که فعلا نیامده و در حال مذاکره است تا مبلغ قراردادش را بالاتر ببرد و این پول را به پرسپولیس پرداخت کند.»
مظلومی ادامه حرف هایش را به شرایط تیم ربط می دهد و می گوید:«برای بازی روز یکشنبه با فولاد، فرهاد مجیدی میلاد میداودی، محسن یوسفی، مهدی امیر آبادی و امیر حسین صادقی را به عنوان مصدوم داریم اما با همین بضاعت تلاش می‌کنیم با تمرین خوب و پشتوانه هوادارانمان در اهواز که کم نیستند برای پیروزی به میدان برویم. دوست داریم در تعطیلات صدرنشین جدول باشیم.
در تهران به فولاد باختیم. آن زمان شرایط چندان خوبی نداشتیم. فولاد تیم خوب با کادر فنی با تجربه‌ای است. آنها فوتبال بازی می‌کنند و این برای ما خوب است چون ما هم به دنبال بازی هستیم. می‌خواهیم با تلاش بازیکنان و همتی که دارند 3 امتیاز را کسب کنیم چرا که پیروزی در این دیدار برای ما حیاتی است.


سرمربی استقلال درباره روند آماده سازی برای لیگ قهرمانان آسیا و اینکه فتح الله زاده عنوان کرده در صورت صعود به مرحله بعدی از بازیکن طراز اول استفاده می‌شود، گفت:« ما در همین مرحله اول نیاز به بازیکن طراز اول داریم. اکنون همه امیدواریمان این است که بازیکنان مصدومان به آسیا برسند. با وجود رسیدن این مصدومان باز نیاز به تقویت داریم. لیگ قهرمانان آسیا با بازی‌های لیگ فرق می‌کند. همه به دنبال جذب بازیکن خوب هستند و ما هم با تمام قدرت وارد این مسابقات شویم.»

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
حسودا نمیتونن موفقیت مارو ببینن...بدبختا به جای این کارا برین تیم مزخرفتونو درست کنین تا دوباره نبازین:)
جمعه 26 آذر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
این مظلومی این روزها خیلی زبون دراز شده. هر روز پاچه یک نفر را می گیره. یک روز قطبی و حالا پرسپولیس.
جمعه 26 آذر 1389

h.r.r/esteghlali - [ژاپن] - [چیبا]
آخه پرسیُولیس هم تیمه که بخوای در بارش حرف بزنی۰
شنبه 27 آذر 1389

good will hunter - امریکا - سندیگو
خوب گفتی پرویز خان این رو. لنگ جماعت یعنی حسود. امریکا سندیگو
شنبه 27 آذر 1389

piki82 - ایتالیا - تورین
واقعا درپییت تر از این یارو تو فوتبال ندیده بودم !! حتی نمیدونه پرسپولیس یاد. طلبش نیوفتاده و این قانون هست که بازیکن باید 20% پول بده تا بتونه بازی. کنه ! با این کلاه گیسش !(((((:
شنبه 27 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.