احمدی نژاد به تودیع متکی هم نمی رود

 
احمدی نژاد به تودیع متکی هم نمی رود

فردا با حضور معاون اول رئیس جمهور، منوچهر متکی وزیر سابق امور خارجه و باسابقه ترین وزیر دولت محمود احمدی نژاد تودیع و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی به عنوان سرپرست این وزارتخانه معارفه می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این مراسم صبح شنبه 27 آذر ماه در ساختمان شماره 1 وزارت امور خارجه  با حضور محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور و مدیران و معاونان وزارت امور خارجه برگزار خواهد شد.

منوچهر متکی باسابقه ترین وزیر دولت محمود احمدی نژاد بود که با برکناری در هنگام ماموریت کاری در سنگال به رکورد خود در این دولت پایان داد.

دکتر علی اکبر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی  اتمی همزمان به عنوان سرپرست وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران مشغول به کار خواهد شد.

به گزارش مهر، علی اکبر صالحی متولد 1328 در شهر مقدس کربلا است و به زبان های عربی و انگلیسی تسلط دارد. وی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه آمریکایی بیروت و دکتری را در علوم فنی و در سال ۱۹۷۷ از ام‌آی‌تی در آمریکا دریافت کرده است.
 
علی‌اکبر صالحی، با مرتبهٔ علمی دانشیار، عضو هیئت علمی دانشکده انرژی دانشگاه صنعتی شریف است وبین سال‌های۱۳۶۱ تا ۱۳۶۳ و ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۲ ریاست دانشگاه صنعتی شریف را بر عهده داشت.
 
در کارنامه وی فعالیت به عنوان نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دیده می شود و همچنین، وی بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹، معاونت دبیر کل سازمان کنفرانس اسلامی را بر عهده داشته‌ است.
 
وی تیرماه1388 به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی منصوب شده بود. 

sharmant - ایران - تهران
یه شارلاتان که با انتخابات مهندسی شده به ریاست رسیده و یه شارلاتانتر ازش طرفداری میکنند بیشتر از این نباید انتظار داشت.هر چند که همشون سروته یک کرباسن.
جمعه 26 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
من تا حالا نمیدونستم که این بوزینه ها هم از همدیگر " قهر " میکنند !?
جمعه 26 آذر 1389

آینه - انگلیس - لندن
من میدونم چرا احمدی متکی رو بر کنار کرد از بس که این متکی هر وقت با خانم خارجی ملاقات کرد با چشمهای از حدقه بیرون زدش خانم هارو نگاه میکرد و ابروی احمدی رو برده بود با این ندیدم بازیش و دیگه خودتون حدس بزنید سر خانم چه جنگی که راه نمی افته
جمعه 26 آذر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
حداقل مشخص است که مدرک واقعی! دارد. سوابق خوبی دارد وقت آنست که همه اش را به باد دهد.
جمعه 26 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
وای که بدبخت شدیم! این مرتیکه 100% عرب است! او متولد کربلا است. واااااااااااای بر ما!!!!!!!!!!!!
جمعه 26 آذر 1389

علیرضا-علیدوستی-فیلیپین - فیلیپین - مانیل
احمدی نژاد که ادم نرمالی نیست فقط به درد خادم مسجد بودن میخوره معلومه وزرا کابینه هم چی از اب در میان کشوری که مردمانش با قمه تو سرشون میزنن میخوای احمدی نژاد نزنه متکی نباشه یه خر دیگه
جمعه 26 آذر 1389

reza1981 - المان - هانوفر
از فردا منوچ هم میاد جزو منتقدان احمدی نژاد که پیرو خط ولایت هستن...حالا بماند که خود ولایت پیرو محموتی هستش...کلی هم ژست دیپلمات میگیره...مملکته داریم...
جمعه 26 آذر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
احمدی نزاد جانوری است که از بخت بد ما در ایران بدنیا امد.
جمعه 26 آذر 1389

parsiboom - -
ما میگیم .. نمیخایم، پالون .. عوض میشه.
جمعه 26 آذر 1389

شمبلیله - انگلیس - لندن
انرژی هسته ای از نان شب واجب تر است . بله وقتی ملتی قدر شاهنشاه خود را ندونند و به پیشواز یه هندی و عرب زاده بروند مملکت همین میشه که میبینید. العان تو همین دولت و مجلس رو نگاه کنید چند تا عرب زاده میبینید نمونش همین وزیر جدید خارجه. علی اکبر صالحی متولد 1328 در شهر کربلا . بگو جاوید رضا پهلوی ,اگه واقعا ایران را دوست داری و یه ایرانی هستی. 2500 سال افتار رو دادید به چی رسیدید? بگو جاوید رضا پهلوی یگانه امید ایران زمین
جمعه 26 آذر 1389

shayanaziz - ایران - آزاد
. نقدی عراقی-صالحی عراقی-شاهرودی عراقی. وای از دست این آخوندهای وطن فروش و بوزینه بد ترکیب
شنبه 27 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
کشور ما دارند به دست عربزادههای نجف نابود میکنند.
شنبه 27 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.