کریم باقری : فقط ادعا داریم که حرفه ای هستیم ,جام ملتها را فراموش کرده ایم و دنبال مقصر می گردیم


کریم باقری : فقط ادعا داریم که حرفه ای هستیم ,
جام ملتها را فراموش کرده ایم و دنبال مقصر می گردیم

این می تواند نخستین مصاحبه کریم باقری در قالب عضو تازه وارد کادر فنی تیم ملی باشد. باقری حرف هایش را با انتقاد شروع می کند در همان آغاز گفت و گو می گوید:«همه فراموش کرده‌اند که مسابقه‌های مهمی همچون جام ملت‌ها را پیش رو داریم.»

باقری این را می گوید وبا اشاره به گمانه‌زنی‌ها برای یافتن جانشین قطبی ادامه می دهد:«وقتی قرارداد یک مربی رو به اتمام است، این حرف‌ها پیش می‌آید. الان شرایط طوری شده که همه فکر و ذکر‌شان شده سرمربی بعدی تیم ملی. در حالی که باید همه از سرمربی کنونی حمایت کنیم. متاسفانه یک روز اسم مارادونا مطرح می‌شود و یک روز اسم اریکسون. همه فراموش کرده‌اند که تا چند روز دیگر باید در جام ملت‌ها بازی کنیم. با این حال همان طور که گفتم این اتفاق جدیدی در فوتبال ما نیست. پیش از حضور در مسابقه‌های این‌چنین مهم، از تیم ملی حمایت نمی‌شود و وقتی تیم ملی نتیجه نگرفت، شروع می‌کنند به ایراد گرفتن و تهمت زدن. به خاطر همین مساله بوده که هیچ وقت نتیجه نگرفته‌ایم. فدراسیون فوتبال هم باید تمام فکر و ذکرش تیم ملی باشد، یک بچه 5 ساله هم می‌داند که فدراسیون دنبال سرمربی است.»

 انتقاد می کند و فقط انتقاد.می گوید دل کسی با تیم ملی نیست و همه تنها دنبال مقصر می گردند.باقری ادامه می دهد:«مسلما در همه جای دنیا برای فوتبال برنامه‌ریزی می‌کنند. ما هم ادعا می‌کنیم که مثل آن‌ها هستیم، اما باید از آن‌ها یاد بگیریم که فوتبال حرفه‌ای چیست. قطعا وقتی تیم ملی بازی دارد، کل آن کشور پشت سر آن تیم هستند و از مربیان، بازیکنان و تیم ملی‌شان حمایت می‌کند؛ اما در مملکت ما همه چیز برعکس می‌شود. زمانی که تیم ملی بازی دارد، کسی به تیم ملی نمی‌پردازد و وقتی تیم ملی نتیجه نمی‌گیرد، دنبال مقصر می‌گردیم.»

 مشاور افشین قطبی به تیم ملی در جام ملت های آسیا خیلی امیدوار است.به عقیده باقری ایران در گروه سختی قرار ندارد اما می گوید شرایط زیاد هم جالب نیست.«به نظرم در گروه سختی قرار نداریم، اما شرایطی که مهیا شده زیاد جالب نیست. ممکن است این شرایط به تیم ملی ضربه بزند. جامعه فوتبال باید تلاش‌شان بر روی موفقیت تیم ملی در جام ملت‌ها باشد و فدراسیون هم باید تصمیم‌گیری درباره پس از جام ملت‌ها را بگذارد برای بعد از جام ملت‌ها.به نظرم مسوولانی که قرار است درباره آینده تیم ملی مصاحبه کنند، باید شرایط و موقعیت را هم درک کنند. متاسفانه آن قدر حرف و حدیث‌هایی به وجود آمده که ممکن است لطمات زیادی را به تیم ملی بزند.»

باقری در پایان به بازی خداحافظی اش اشاره می کند و درباره جلسه با حبیب کاشانی می گوید:« قرار نبود جلسه‌ای داشته باشیم و جلسه هم برگزار نشد.»

khosh bavar - ایران - یزد
کریم باقری : زدی به خال ! ایرانی = ادعا ! هر کشوری به فرهنگ و دینش مغروره, ولی تربیت فرهنگ ایرانی در این نهفته, که بهترین فرهنگ و دین را دارد ! و انهم نتیجه غلط " نااگاهی " از کشورهای دیگر, چه از فرهنگ و دینش باشه تا طبیعتش و زبانش ! بعنوان مثال : https://iranianuk.com/article.php?id=57966 اخوند اعتقاد داره که دنیا !? بما میخندد که چرا بوزینه متکی برکنار شد !? باور کنید, اصلا چنین چیزی نبود ! و یا خمینی و خامنه ای خود را نایب خدا میدانند ?! دنیای مسیحی فقط مسیح را خدا میشناسند و جهان اسلام که 95 % ان سنی هستد, از هر چه شعیه متنفرند ! چرا این حس در ایرانیان هست که " تافته جدا بافته اند " حتا خود ایرانیها هم نمیدانند ولی ادعاشون ....!?
جمعه 26 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.