خودکشی بازیکن فوتبال بخاطر ارتباط هم تیمی با نامزدش

 
خودکشی بازیکن فوتبال بخاطر ارتباط  هم تیمی با نامزدش

هنوز دخالت جان تری در زندگی خصوصی هم تیمی اش وین بریج فراموش نشده که پل تری با الگو گرفتن از برادرش زندگی زوج دیگری را نابود کرد.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از خبر دروازه بان جوان تیم راشدن در دسته سوم باشگاه های انگلستان پس از اینکه از رابطه نامزدش با برادر بزرگتر جان تری مطلع شد ، خود را حلق آویز کرد .دیل رابرتز 24 ساله پس از جدایی نامزدش از بازی در کنار تری خودداری کرده بود و همین موضوع باعث شد تا تری در ماه آگوست به تیم دارلینگتون بپیوندد. لیندسی نامزد این دروازه بان در ماه می از او جدا شده بود و از آن پس شرایط روحی دیل کاملا به هم ریخته بود و نتوانست با این موضوع کنار بیاید.پلیس جسد حلق آویز شده دیل را در منزل شخصی اش پیدا کرد و نشانه ها خودکشی را کاملا تایید می کند.دیل کمی پیش از خودکشی به یکی از دوستانش گفته بود:"متوجه شدم که نامزدم با پل آشنا شده و قصد ازدواج با من را ندارد .ما جدا شدیم ولی من نمی توانم او را از یاد ببرم وواقعا به هم ریخته ام.این که او دوست ندارد با من زندگی کند سخت است ولی  قبول اینکه با یکی از هم تیمی ها آشنا شده برایم به مراتب سخت تر است ."

دیل رابرتز

سخنگوی این باشگاه کوچک  هم درمورد این حادثه تلخ گفت :"دیل سالها برای ما بازی می کرد و در بین هم تیمی هایش محبوب بود و ما از شنیدن این خبر واقعا متاسف شدیم."

پل تری

پیش از این  جان تری با ارتباط نامشروع با نامزد وین بریج مدافع تیم چلسی زندگی آنها را به هم زده بود و علیرغم تمام تلاشهای او این قضیه در روزنامه های زرد انگلیسی فاش شد.

pandora - آلمان - کلن
لیاقتت همون مردنه!واسه کسی بمیر که برات تب کنه نه واسه یه اشغال که رفت پیش یکی لنگه خودش
جمعه 26 آذر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
گور پدره دختره ،چرا خودت را کشتی؟!
جمعه 26 آذر 1389

kingstorm6463 - اکراین - کی یف
اره رفیق ... باهات موافقم. خود کشی کلا کار ابلهانه ایه .. چه برسه به این که واسهٔ حمصهین هرزیی خود کشی کنی‌. یه چیز زیاده ، دختر خوب .. فقط باید یه مقدار بیشتر چشمشو باز میکرد !
جمعه 26 آذر 1389

sapho - ایران - اصفهان
ماشالا چه مرد قدرتمندی آفرین به اون دختر باهوش که فهمیده آدم به این ضعیفی به درد نمیخوره
جمعه 26 آذر 1389

reza dana - سویس - زوریخ
خاک بر سرت که به خاطر زن خودکشی‌ میکنی‌.
جمعه 26 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
اخه ایم مردک(پل تری) با این قیافه کچل کلنگیش چه جوری مخ زده؟امان از این زن.....2تا چیز منشا تمام بدبختیهاست:1-پول 2-شهوت یابه نوعی میشه گفت:زن.....میدونم که الان خانمها با کامنتاشون کچلم میکنن.حقیقت تلخهالبته منظورم همه خانمها نیست.
جمعه 26 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
مثل مجنون بوده بنده خدا چرا حالا خودکشی؟
جمعه 26 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
واقعا متاسفم این مسائل در شان هیچ یک از فوتبالیست ها نیست. فوتبالیست ها الگو جوانان در سراسر دنیا هستند پس باید از این نوع قضایا اجتناب کنن. چه ایران چه خارج. البته دوست دختر داشتن به هر تعدادی جرم و کار زشت نیست کریستیانو رونالدو 27 تا دوست دختر همزمان داره. ولی خودکشی و خیانت در شان و منزلت فوتبالیست نیست.
شنبه 27 آذر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
شاید فقط از دست دادن دوست دخترش نبوده که براش خود کشی کرده ! آدما معمولا وقتی کسی رو خیلی دوست دارن از میدن این رفتن فقط اون شخص نیست که تحملش غیر ممکن میشه بلکه بی جوابی سوالاتی که تو ذهن و فکر و دل آدم میان.انسان از چیزای ناشناخته میترسه ولی وقتی دنبال یه جواب یا راه حلی با تمام وجودش باشه و نرسه ،هیچ بعید نیست که مغز انسان نتونه اینو بپذیره و مغز انسان چند بار بعد از این که مساله خود کشی رو به عنوان راه حل تحلیل میکنه تا شاید بتونه بعدا در یک لحظه برا فرار از درد ، امتحانش بکنه. برا فرار از درد بی جوابی یا بی محتوایی و یا نا چاری (بی راه حلی ). کلا فهم و بررسی مساله خود کشی پیچیده تر از تحلیل و نظرات معمولی آدماست .بعضی شریک زندگیشون رو خیلی گسترده تر میبینند و بعضی ها نه !اگه مثلا زن آدم فقط شریک سکسی و خدماتی خانگی باشه خوب وقت از دست دادنش هم کمبود سکسی و سرویس خونه و کمی تنهایی رو حس میکنی ولی وقتی که همسرتون شراکت گستر ده ای در زندگی تون داشته باشه و وقتی هم که دیگه نباشه کاملا شرایط فرق خواهد کرد .
شنبه 27 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
واقعآ ضعف داشته پسره. این باین خوشگلی و خوش تیپی مگه واسش کم هست که بره واسه یه هرزۀ هرجایی که کلید قلبش و همه جاش دست همه میافته دست به خودکشی بزنه! این جور دختر رو من میبرم دمه در و یه لگد تو پشتش میزنم و میگم : آمد مگسی پدید و ناپیدا شد.
شنبه 27 آذر 1389

1983 - ایران - تهران
دیگه زن مجرد تو کشورت نبود باید خوشحال باشی که یه همچین هرزه ایی گیرت نیومد
شنبه 27 آذر 1389

keykalhor - ایران - تهران
این خانواده تری ها چقدر خانوم بازن !!!!
شنبه 27 آذر 1389

yashainiran - ایران - ایران
به قول دایی من: آدم باید کاری بکنه که دخترا برات خوشونو بکشن نه خودتو واسه اونا بکشی
یکشنبه 28 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.