پیام موسوی به زندانیان اعتصاب‌کننده : پیام ایستادگی شما را نسیم سبز رساند، اعتصابتان را بشکنید

 
پیام میرحسین موسوی به زندانیان اعتصاب‌کننده :
پیام ایستادگی شما را نسیم سبز رساند، اعتصابتان را بشکنید

کلمه : میرحسین موسوی در پیامی خطاب به زندانیانی که در اعتصاب غذا به سر می‌برند، از همه‌ی آنها خواست که به اعتصاب غذای خود پایان دهند، چرا که به گفته‌ی وی، امروز دلبستگان به آزادی و عدالت و عظمت ایران نگران سلامت آنها هستند.

موسوی در این پیام کوتاه ابراز امیدواری کرده است که این زندانیان با شکستن اعتصاب غذای خود در این روزهای یاد و یادآوری حماسه‌ی حسینی، خانواده‌ها و همراهان جنبش سبز را از نگرانی نجات دهند.

به گزارش کلمه، نسرین ستوده، محمد نوری‌زاد، غلامحسین عرشی، رضا شهابی و آرش صادقی از جمله زندانیانی هستند که در اعتصاب غذا به سر می‌برند و اوضاع جسمی همه‌ی آنها وخیم گزارش شده است.

متن کامل پیام میرحسین موسوی خطاب به زندانیانی که در اعتصاب غذا به سر می‌برند، به شرح زیر است:

دوستان و همراهان در بند،
طرفداران آزادی و حقوق انسانی و پایبندان پر استقامت ارزش‌های ایرانی و اسلامی

ملت ما امروز بیش از همیشه از رنج‌ها و فداکاری‌های شما آگاه است. پیام ایستادگی شما را نسیم سبز آگاهی دهن به دهن و سینه به سینه به همه‌جای ایران عزیز رسانده است.

امروز دوستداران ملت می‌دانند در این راه زنان و مردانی دلیر آماده‌اند که تا آخرین نفس مقاومت کنند تا همچنان امید برای تحقق زندگی شایسته برای مردم زنده بماند.

ترکیب کسانی که امروز در زندان‌ها جان بر کف نهاده‌اند، قابل تأمل و عبرت است: زن و مرد و هنرمند و کارگر و حقوقدان و معلم؛ انسان‌هایی فرهیخته از هر صنف و طبقه و گروه و قشر.

دوستان جان بر کف

امروز دلبستگان به آزادی و عدالت و عظمت ایران، نگران سلامت شما هستند و امید آنکه شما با شکستن اعتصاب غذای خود در این روزهای یاد و یادآوری حماسه‌ی حسینی، خانواده‌ها و همراهان جنبش سبز را از نگرانی نجات دهید.

میرحسین موسوی

Big_bang - المان - درتموند
نمیخواسته قیمه امام حسین کوفتش بشه. اقای موسوی سبز کم رنگ , جرا شما یه روز هم که شده اعتصاب غذا نمی کنید. فقط بلدی حرفهای بزرگتر از دهنت بزنی. این مردم بدبخت رو یکبار پدرو مادرشونو 30 سال پیش با همین حرفها رنگ کردینو عقلشونو ازشون گرفتین, حالا بچه هاشون بزرگ شدن میخوای اونهارو تحت کنترل بگیرید?. اصلا تو از کجا پول درمیاری و منتظر چی هستی? چرا اعتصاب غذا نکنند? همه اعتصاب غذا کنند حتی بگو ماها که اینور ابیم هم اعتصاب کنیم , یا مرگ یا زندگی. اینتوری خون و زحمت دیگران هم پایمال نمیشه.این پیام توست اگر واقعا ریگی در کفشت نباشه. میترسی بکشنت?, خب اگر ازاده مرد باشی که برات افتخار میشه و اگر فقط یک زریو زدی و توش موندی, باز هم خوب میشه چون ملت رنگ شده نجات پیدا میکنند. برو مردک برو دنبال کارت. ایرانو ایرانیو در کثافت تکوندید.
جمعه 26 آذر 1389

ناگفتنی - ایران - یزد
جنبش سبز زنده و پرانرژی به حرکت خود ادامه خواهد داد و به ایستادگی های شما عزیزان در پشت میله های زندان ارج می نهیم و به تمام عزیزان و خانواده هایی که در این راه سختی متحمل شدند آرزوی صبر دارم و همیشه به یاد این عزیزان که برای هدف کتعالی حرکت کردند خواهیم بود و ادامه راه این انسان های شجاع و با غیرت تا آزادی و حفظ ایران عزیزمان.
جمعه 26 آذر 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
من که فقط میگم بشین بینیم بابا . گاگول هنوز دوره نخست وزیریت رو یادم نرفته که نخست وزیر همین مردک معلول حال بودی . مترسک دستش ، همین که گنده شدی کشیدت پایین ، حالا تو میخوای تلافی اون دوره‌ها رو در بیاری ولی‌ یادت رفته که تو کوچیک شدی ولی‌ علی‌ خوش دست گنده
جمعه 26 آذر 1389

gogoli - ایران - تهران
Big_bang - المان - درتموند .. بنگی جان! تو خودت اگه قلوه سنگ تو کفشات نیست، فردا تو یکی از میادین اصلی شهر دورتموند بعنوان اعتراض خودتو آتیش بزن! مطمئن باش که خبرش تا اینجا میرسه! آاااباریکلاااا ! ببینم چیکار میکنی! .
جمعه 26 آذر 1389

kafechi - ایران - تهران
بیا بروووووووو بابا ضیغی......................................
جمعه 26 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
یاحسین میرحسین. یا مهدی شیخ مهدی . یاحسین میرحسین. قسم به نام مادرت فاطمه مطیع فرمان توییم ما همه
شنبه 27 آذر 1389

marsel - ایران - تهران
gogoli , kafechi , DADA_ST : ببندید لطفاً!!! شمام که دارین عینه ریئس جمهورتون بی منطق چرند میگید! دنبال چی میگردین؟ مثلاً خودش اعتصاب بکنه که به کجا برسیم؟!؟! ینفرم که میفته جلو شما ها پاچشو میگیرید! مردش بودین وامیستادین یه دونه باتوم تحمل میکردین!
شنبه 27 آذر 1389

gogoli - ایران - تهران
marsel - ایران - تهران .. باهوش جان! کامنت من با اون دوتای دیگه که اسم بردی یکی بود؟! اصلا متوجه شدی من چی گفتم؟ من گفتم آقای موسوی اعتصاب بکنن؟! از این به بعد بیشتر دقت کن!.
شنبه 27 آذر 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
دو کلام از مادر عروس.
شنبه 27 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
gogoli - ایران - تهران - واقعا راست گفتی. پای گود که نه.. جرات ندارند از هزار کیلومتری گود رد بشند میگن لنگش کن. یکی نیست بهشون بگه خیلی جرات داری بیا ایران تو تظاهرات شرکت کن.
یکشنبه 28 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.