احتمال اجرای هدفمندی یارانه ها از روز یکشنبه

 
احتمال اجرای هدفمندی یارانه ها از روز یکشنبه

در حالی که به سرعت به پایان سال نزدیک می شویم دولت باید با افزایش قیمت حاملهای انرژی و هدفمندسازی یرانه ها را به شکل رسمی آغاز  آغاز کند.

به گزارش خبرانلاین این موضوع به طور حتم باید قبل از آغاز لایحه بوده سال 90 در مجلس صورت گیرد زیرا در غیر این صورت در عمل دولت برای نحوه تامین منابع در سال آتی بامشکلات جدی مواجه خاهد شد و با در نظر گرفتن همین موضوع شنیده ها حکایت از آن دارد که دولت دهه دوم محرم را برای آغاز هدفمندسازی یرانه ها در نظر گرفته و قرار است در مصاحبه تلویزیونی محمود احمدی نژاد در تاریخ 27 آذر ماه افزایش قیمت حاملهای انرژی کلید بخورد.

البته با توجه به آنکه دولت تلاش دارد از هر نوع تشدید جو روانی در مورد هدفمندسازی یرانه ها جلوگیری کند به نظر می رسد در روز   خبر عدم افزایش قیمت بنزین توسط رئیس جمهور اعلام خواهد شد و افزایش قیمت احتمالی این حامل حساس به سال 90 موکول می شود البته در این مصاحبه در مورد کیفیت بنزین تولید شده در پتروشیمی ها از سوی خبرنگار صدا وسیما سئوالاتی مطرح می شود تا  محمود احمدی نژاد در مورد نگرانی هایی که در هفته های اخیر پیش آمده، پاسخهایی ارایه دهد.

قابل ذکر است بر اساس الام رسمی سایت دولت قرار است این مصاحبه در ساعت 21 روز شنبه 27 آذر ماه از شبکه یک صدا و سیما پخش می شود.

 در خبر فوق آمده است:رئیس جمهور شنبه 27 آذر بعد از اخبار سراسری ساعت 21:00 شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران، درباره مهم ترین مسائل کشور با مردم سخن می گوید.
ریاست جمهوری،دکتر محمود احمدی نژاد شنبه 27 آذر در گفت وگوی مستقیم تلویزیونی با مردم به تشریح مسائل مهم کشور و موضوع هدفمند کردن یارانه ها خواهد پرداخت.

monga287 - ایران - تهران
ای خداااااااااااااا....چیکار کنیم ما از دست اینا؟اینهمه جا تو دنیاست چرا مارو اینجاتو ایران خلق کردی؟بیخود نیست جوانهای مملکت حاضرند به هرطریقی برن خارج.تا چند سال دیگه ایران خالی میشه اونوقت ملاها حال میکنن خودشون رو خودشون حکومت میکنن.تازه سال دیگه قراره اکسیژن هم سهمیه بندی بشه!
جمعه 26 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
خلایق هرچه لایق!
جمعه 26 آذر 1389

louisette - فرانسه - مارسی
امان از این مردم ساده دل وبی تفکر.این یارانه را نمیدونند بابت ارزاق 10 برابر شده شان است.اخر تا کی باید به مردم تفهیم کرد که این پول یا مفت نیست.این پول خورد وخوراک خانواده تو است.بعدا نباید ناله کنید که آی گرانی است.این پول یارانه گرفتن یعنی بسوز وبمیر است.
جمعه 26 آذر 1389

yashainiran - ایران - ایران
اینا میگن از افزایش قیمت ها در صورت اجرا شدن هدفمند کردن یارانه ها جلوگیری خواهیم کرد هنوز اجرا نشده قیمت ها رفته بالا حالا وای به روزی که اجرا بشه
شنبه 27 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.