تیراندازی یک فرد نقاب دار به نیروى انتظامى در اهواز - ویدیو


تیراندازی یک فرد نقاب دار به نیروى انتظامى در اهواز


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=D2BFOGauq8s

اقتدار - دانمارک - هالته
یک نفر نبود دو نفر بودن با فیلمبردار 3 نفر.
جمعه 26 آذر 1389

miniator - ایران - تهران
دمش گرم.
جمعه 26 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
بپاخیز, ازجاکن ,برای جان دشمن, واقعا وقتش رسیده, زنده باد و درود بر تو ای حق طلب اهوازی.
جمعه 26 آذر 1389

tochal - ایران - تهران
یک نمایش جدید از بسیجیان برای بدنام کردن مردم بدبخت و به قول خودشون سران فتنه
جمعه 26 آذر 1389

elias_se99 - سوئد - استکهلم
داریم میشیم افغانستان و عراق ! به همه تبریک میگم مخصوصا به مسلمونا ! ( بیشتر از همه ایرانیهای بی ناموسی که عربارو میپرستن ) قشنگ مملکت ما ها رو به ...دادید ! حالا برید خوش باشید معموریتاتونو خوب انجام دادید !! خدا کنه فقط مسلمونا یا عربا زیر دست من نیفتن !!!
جمعه 26 آذر 1389

karkas - ایران - اصفهان
سئوالات بی جواب محمد رضا شاه از مردم ایران اگر فقر میخواستید *اگر درد میخواستید *اگر نکبت میخواستید *اگر اعدام میخواستید *اگر تجاوز میخواستید *اگر کوفت میخواستید *اگر تحریم میخواستید *اگر توهین میخواستید *اگر بیکاری میخواستید *اگر گرانی میخواستید *اگر بدبختی میخواستید *اگر شکنجه میخواستید *اگر کشتار عزیزانتان را میخواستید *اگر واگزاری دریای خزر را میخواستید *اگر حجاب و تو سری خوری برای زنان میخواستید چرا به خودم نگفتید حرفی نبود گفتم شب جمعه ای یادش کنم
جمعه 26 آذر 1389

shirmardan - ایران - تهران
karkas - ایران - اصفهان ... ای گفتی ...
جمعه 26 آذر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
مبارزه مسلحانه تنها راه رهائی و اولین هدف همه کلم به سرها هستند. یک آخوند خوب یک آخوند مرده است!
جمعه 26 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
tochal - ایران - تهران- آفرین به بصیرتتان. آدم دقیقا یاد پاره کردن عکس آیت الله خمینی در عاشورای پارسال میفته
جمعه 26 آذر 1389

parsou_mash - کانادا - تورنتو
به کسانی‌ که اینجا نوشتند "دمش گرم" می‌خوام بگم که این کاری که کردن نه انسانی‌ بود نه ایرانی‌. فقط بیقیرنتیست. اون یک سرباز ایرانی‌ بود که توسط چندتا عربی‌ که افکار او‌ اندیشه تروریستی داشتند تیر خورد. اگر هدف مبارزه با رژیم بوده این راهش نیست. این فقط بهانه دست رژیم میده...همین! مرگ بر ج.ای. که چنین وضعیتی برای مردم ما بوجود اوردست. .
جمعه 26 آذر 1389

has.danmark - دانمارک - کپنهاک
مرتیکیه ... اون بدبخت فقط یک سرباز هست.شما اگه خ... داری بروماموران وزارت اطلاعات بکش. تازی .
جمعه 26 آذر 1389

احتراز - آلمان - دورف
بکشید همه حرام زادها‌ رو
جمعه 26 آذر 1389

iran4ever - انگلستان - پلیموث
بدبخت‌های تروریست، حمله کردن به یه سرباز بی‌چاره هنره؟. خدا نسل هرچی‌ وطنفروش رو از بین ببره.
جمعه 26 آذر 1389

gharibe UAE - امارات - ابوظبى
فیلمه بابا!!!!!!!!شما هم هرچی دمدستتون بود میزاریداینجا
جمعه 26 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
karkas - ایران - اصفهان . ایشون هیچ وقت نمیتونست اینهم خواری روبینه! اگه الان زنده بود دق میکرددوباره میمیرد! کشوری که چهارمین قدرت نظامی دنیا بود و با امنیت ترین کشور در نا امن ترین نقطه دنیا! بالاخره بوسیله یه دورگه هندی به ویرانه ای تبدیل شد! .
جمعه 26 آذر 1389

farid5566 - آمریکا - شیکاگو
نه عزیزان اینها نه سران فتنه هستند نه حق طلب , اینا جزو به قول خودشون خلق عرب هستند که میخوان حکومت مستقل داشته باشند و بجز وحشیگری و زورگیری از قوم فارس و جنایت و بی فرهنگی هیچ چیز برای این استان (خوزستان) نداشته و نخواهند داشت
جمعه 26 آذر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
این کثافتهای اشغال غیر مستقیم عامل دست حکومت هستند برای کشاندن جنبش به خشونت و سرکوب خونین مردم.
جمعه 26 آذر 1389

bahar86 - آلمان - بن
حالا مثلا که چی ؟ این کجاست جالب بود جز ناامنی چه چیز دیگه ای میتونه همراه داشته باشه بعدشم باید چشمام را خوب باز میکرد و میدید که به طرف چه کسی داره تیراندازی میکنه اون یه نگهبان بود یه سرباز ! ما که آبرویی برامون نمونده با این کارها بدتر هم میشه .
جمعه 26 آذر 1389

wildpiony - هند - بمبیی
https://www.persianfilm.net/musicvideo.php?vid=8f227eca3 اگر ایرانی هستید این فاجعه رو ببینید و مثل من یه ساعت گریه کنید:((
جمعه 26 آذر 1389

richard - المان - کان
من کارش را تائید نمیکنم دولت وحشیه چرا این سرباز بدبخت باید کشته بشه این نا امنی را خامنه ائی به وجود اورد.خدا لعنت کند تو را .
جمعه 26 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
برادر کشی!! چراااااااا؟؟؟؟ اون بیچاره یه سرباز وظیفه بود! « به یزدان که گر ما خرد داشتیم ---- کجا این سرنوشت بد داشتیم »
جمعه 26 آذر 1389

KSD91022 - ایران - تهران
خانه به دوش-سوئد-استکهلم-متاسفم برات.اگه اون سرباز بدبخت برادر خودت بود بازم اینو میگفتی.اصلا اگه راست میگی, خیلی وطنتو دوست داری, چرا برنمیگردی ایران با این رژیمی که اینقدردم ازدشمنی باهاش میزنی بجنگی,ترسو..مااگه قدرت مبارزه نداریم لاف زیادی هم نمیزنیم.پس اینقدر برای مرگ یک هموطن شادی نکن.
جمعه 26 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
parsou_mash - کانادا - تورنتو ..باهاتون موافقم .اینم یه جوون ایرانی بیگناه بود مثل همه اونائی که در این سالها کشته شدن
جمعه 26 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
این نوع مبارزه بجائی راه بر نیست. سر مار در تهران است و نزدیک به یک سوم جمعیت ایران . نتیجه این مبارزه در نهایت به شکست و سرکوب. و در ضمن الت دست بیگانه و فرصت طلبان خارجی میشود که نتیجتا اتحاد مردم برعلیه مبارزان است و مبارزه را لوث می کند و مبارزان را منفور جامعه. بهتر انست از تهران با برنامه ریزی درست شروع شود. حالا فرض کنید اهواز را هم برای مدت کوتاهی تصرف کردید بعد با یک یورش سریع هماهنگ از مرکز و حمله هوائی و کشتار مردم بیگناه.سرکوب میشود. میدانید رژیم رحم نمیکندو گناهکار و بیگناه نمی شناسد. دول خارجی را تحریک به تروریست خواندن مبارزان می کند و چون سرکار است حمایت میشود. و عملیات خود حق توجیه می کند.
جمعه 26 آذر 1389

assyria_power - امریکا - مدستو
دمش گرم .
جمعه 26 آذر 1389

Haghighat09 - المان - کلن
فرید 5566 ..شما دزفولی هستین ?
جمعه 26 آذر 1389

echose - انگلیس - منچستر
نه بابا شما هم زود سیاسیش میکنید. تو درگیریه قبیلهال یکیشون رو گرفتن اینها هم این جوری حمله کردن به پاسگاه. تو خوزستان خیلی پیش اومده که به پاسگاه حمله کردن. حالا این بار فبلم گرفتن
جمعه 26 آذر 1389

kingstorm6463 - اکراین - کی یف
واقعا که بعضی‌‌ها آخر بی‌ شعورن. خاک بر سر همهٔ اون ابله هایی که این کار رو تشویق می‌کنن.و با افتخار اسمشون رو مینویسن و کامنت میذارن. به یه سرباز بد بخت که اختیاری هم از خودش نداره ، شلیک کنی‌ ، خیلی‌ هنر و مردانگیه ؟؟؟. تف به غیرت هر چی‌ آدم مزخرفه .. سر حرفم با اون ابله هاییی که اون سر دنیا نشستن و دارن و با کودنی هرچه تمام این کار‌ها رو تشویق می‌کنن. همین آقایون تفنگ به دست ، خیلی‌ مرد هستند ، برن کسایی مثل عنتری نژاد و اون خامنه ییی حرومزاده رو مورد هدف قرار بدن
جمعه 26 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
اگه تیر باید زد, باید به سیجی یا پاسدار زد و نه سرباز بیچاره. این کار بر عکس بنفع اینها تمام میشه با تبلیغاتی که میکنند. اینها رادیو و تلویزیون تو دستشون هست.
جمعه 26 آذر 1389

Haghighat09 - المان - کلن
iranesabz. مگر الان حکومت داره مردم رو ناز میکنه ?
جمعه 26 آذر 1389

shahruz-kh - المان - مونستر
احتراز - آلمان - دورف . خواهش دارم تو همون دورف بمون و نظر نده مرسئ
جمعه 26 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
Zorro از اهواز !
جمعه 26 آذر 1389

milanahwaz - سوئد - نورشپینگ
تروریست ها بدانند که هر جا را بتواند نا آرام کنند اهواز را نمیتوانند .اهواز شهری است که قربانی جنگ است و ریشه هر کس را که بیاید و جنگ کند میکند .زنده باد اهواز
جمعه 26 آذر 1389

آینه - انگلیس - لندن
parsou_mash - کانادا - تورنتو و farid5566 - آمریکا - شیکاگو کاملا حق با شما دوستان هست و به نظر من اگر اینها ...ه داشتند سران رو ترور میکردند نه یک سربازی که همه ما مردان ایرانی دوره ای رو به اجبار باید بگذرانیم و این سرباز از روی اجبار داره در شب کشیک میده. ای خاک بر سر هرچی تجزیه طلب هست
جمعه 26 آذر 1389

kaveh123 - کانادا - اتاوا
اعراب جدای طلب به ایرانی رحم نمیکنند چه حکومت اسلامئ باشد چه ملی . هدف اونها سرنگونی رزیم نیست بلکه هدفشان تجزیه ایران است. کانادا اتاوا
جمعه 26 آذر 1389

donya77** - آلمان - آلمان
کدوم یک از اینهایی که *دمت گرم * نوشتن تا حالا تو اهواز زندگی کردن. من بچه اهواز هستم و میدونم اونجا حرج و مرج بیداد میکنه. شماها اگه مرد عمل هستین پاشین برین تو مملکتتون علیه دولت حتی یه شعار کوچولو بدید جنگیدن پیشکشتون. مردم عادی چه گناهی دارند ؟ بعضی از این عربها ادعای مالکیت اهواز رو میکنن باور کنید اگه یه روزی جنگ بشه توی خوزستان به زن و بچه رحم نمی کنند بعد یه عده در میان میگن دمشون گرم . متاسفم واسه همه روشنفکران بی فکری که اینجوری شعار میدن.
جمعه 26 آذر 1389

farid5566 - آمریکا - شیکاگو
@ Haghighat09 - المان - کلن . خیر بنده از قوم پاک و اصیل بختیاری هستم
جمعه 26 آذر 1389

potatis - سوئد - مالمو
با عرض معذرت از دوستان گرامی.. برای من عجیبه حتی شماهایی که خارج از ایران زندگی میکنید هنوز به این درک نرسیدین که با قتل و کشتار هیچ مملکتی آباد نمیشه.
جمعه 26 آذر 1389

mehrdad79uk - انگلستان - لندن
امیدوارم که کشتن یکدیگر برایمان عادت نشود.اون سرباز بیچاره چه گناهی داره که باید بهش تیراندازی بشه لندن
جمعه 26 آذر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
آخه اون فقط یک سرباز بیچاره است که داره نگهبانی میدهد . اگر راست میگوید . جلوی ماشین خامنه ای یا اون رفسنجانی دزد و یا عوامل وزارت اطلاعات را نشانه بگیرید . و ملتی را از این ظلم نجات دهید .
جمعه 26 آذر 1389

nilofar_uk - انگلستان - لندن
اصلا کاری به نیروی انتظامی نداشتند این عربها وحشی اند. حتما یه نفر رفته اونجا ازشون شکایت بکنه اینام رفتن طرف رو بکشن
جمعه 26 آذر 1389

manenarenji - المان - اسن
واقعا شرم اوره کشتنه یک سرباز بیگناه واز اون بدتر تایید کردن این حرکته.اقایونی که اینجا نشستن بیرون گود و میگن لنگش کن راست میگید اگه مردید اسلحه بگیرید خامنه ای را بکشید نه یه سرباز درحال انجام وظیفه رو.
جمعه 26 آذر 1389

love-iran - ایران - مشهد
هر کی موافقه خاک تو سر وطن فروش اش که دیدن مرگ یک انسان حتی کثیف ترین انها مثل اخوندها درد اک هست چه برسه به یک سرباز وطن فروش های فراری مرگ بر اخوند مرگ بر امریکا
جمعه 26 آذر 1389

Haghighat09 - المان - کلن
nilofer uk. خودت وحشی هستی
شنبه 27 آذر 1389

Haghighat09 - المان - کلن
farid 5566. پس تاریخ رو بخوان . ببین عبداله خان کیه
شنبه 27 آذر 1389

kingstorm6463 - اکراین - کی یف
خانه به دوش - سوئد - استکهلم -. تو که معلومه از اون...تازه به دوران رسیده ایی هستی‌ ، که ۲ روزه پا شدی رفتی‌ اروپا کارگری ، و پیش خودت فکر میکنی‌ که خیلی‌ آدم روشن فکری هستی‌.نخیر به خدا چوپونی. بالا بری ، پایین بیای چوپونی بیش نیستی‌. واقعاً از اینکه میبینم ، انسانهای فهیمی هم هستن که فرق خوب رو از بد ،کاملا صحیح تشخیص میدن ، خوش حال میشم. همین انسان‌های ابله هستند که با این افکار بدون تعملشون ایران عزیزمون رو ویران کردن. نمونش همین آقایی که اون بالا اسمشو بردم.
شنبه 27 آذر 1389

Haghighat09 - المان - کلن
donya77. فکر کنم تازگی اهوازی شدی
شنبه 27 آذر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
مرگ بر جمهوری اسلامی . مرگ بر خامنه ای و رفسنجانی دزد و جنایتکار و درود بر آمریکا و زند باد اسراییل و جاوید ایران عزیزما و براقراشته باد پرچم سه رنگ شیرخورشید . و جمهوری فدرال ایران که سکولاریستی و دمکراتیک اداره میشود و در چهار رکن دمکراسی در آن اجرا میشود. البته بعد سرنگونی ملا
شنبه 27 آذر 1389

Haghighat09 - المان - کلن
kaveh 123. مگر فارسا به اعراب رحم میکنن ?
شنبه 27 آذر 1389

nilofar_uk - انگلستان - لندن
donya77باهات موافقم. hagheghat09شما به جای اینکه از عربها طرف داری کنی برو اهواز بین این عربها چه جنایتها که نمیکنن.
شنبه 27 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
kingstorm6463 - اکراین - کی یف ,,تو برای چی میسوزه اون هم مثل تو ساندیسی تو اگر درک اینو داشتی یا که انسانیت داشتید از. این جانورها دفاع نمیکردی همینها روی پل کارون اهواز چندین نفر را به پایین پرت کردند برایشان فرقی نمیکرد در چه رده سنی باشند به جون تو قسم. من حدود 8 سال است که در خود سوئد استکهلم زندگی میکنم من افتخار میکنم که مغازه دارم و کارگری زن و بچه ام را میکنم و داخل مغازه 4 تا مثل تو نظافت میکنند , لابد تو اونجا راننده سفیری یا که نگهبان جلوی میخانه ای . چون از نوشتن مقاله ات معلومه ..در ضمن همون آقایی که اون بالا اسمشو بردی برادر کوچک شماست عزیز دل برادر.
شنبه 27 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
KSD91022 - ایران - تهران ,,حتما توهم ساندیس خوری
شنبه 27 آذر 1389

nilofar_uk - انگلستان - لندن
hagheghat09. کلا فکر کنم شما با اصل قضیه کاری نداری فقط امدی فضولی کنی که کی چی نوشته. .
شنبه 27 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
بیچاره سرباز!.
شنبه 27 آذر 1389

pesar shoja - استرالیا - استرالیا
kingsrorm6463 اکراین. شما که با شعور میدونی خودتو چرابس به اون اقا توهین میکنی. مثل اینکه جمهوری اسلامی خیلی روت تاثیر گذاشته که بیرو مخلص شدی
شنبه 27 آذر 1389

daniall - فرانسه - نانت
خانه به دوش - سوئد - استکهلم امیدوارم همیشه موفق باشی خیلی با مزه جواب دادی.بالاخره دست خودش نیست اینم سهم همه از وطن پرستی رو برا خودش برداشته واسه ما هیچی نذاشته ما فقط باید در مورد طرز تهیه غذا کامنت بذاریم البته اگه این وطن پرستای جوگیر بذارن.اون یکیشون هم مشغول درود فرستادن به امریکا و ایسرائیله.
شنبه 27 آذر 1389

Haghighat09 - المان - کلن
nilofer_uk .اصل اینکه اگر کمی از درامد خوزستان رو خرج خودش میکردن .. کار به اینجا نمیکشید .. چون خوزستانی نیستی از هیچی خبر نداری
شنبه 27 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
Haghighat09 - بختیاری ها از اصیل ترین و کهن ترین اقوام پارسی هستند و همواره برای آزادی و سربلندی ایرانزمین جنگیده اند. پس به انها بهتان نزن.
شنبه 27 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
خاک بر سر این حکومت، پیش از آن، اهواز یک شهر روبراه و صنعتی بود، قبیله های عرب هم در ولایات خودشان سرشان به کارشان بود. جنگ که شد همین اعراب جلوی هم زبانان خود ایستادند و بهمراه ایرانیان دیگر با صدام جنگیدند. پس از جنگ، بجای دست درد نکنی و ساختن ویرانه های جنگ، زمینهایشان را گرفته و اینها که کشاورز بودند بیکار شدند. اکنون امکاناتشان زیر صفر است، سد رحمت به افریقا. در نداری و بیچارگی و بی بهداشتی کامل بسر میبرند. میدانید بی برقی در گرمای پنجاه درجه یعنی چه؟ یک مشت ادم نفهم و خائن هم به کمک عربستان حزب الاهواز راه انداخته و ادعای جدایی دارند. آدمهای بدبخت و بیچاره نیز بسادگی جذب اینها میشوند.
شنبه 27 آذر 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
از کامنتهای افراد میتوان فهمید که از چه خانواده هستند و چه تربیتی دارند.افرادی گکه واقعا میهن پرستند و شعور سیاسی شان هم بالا است و در عین حال درجه انسانیتشان هم در حد اعلا هستند همه انها که از کشتن یا ازردن یک سرباز ازرده میشوند و در عین حال به سران خائن رزیم ولایت فقیه لعنت میفرستند(نمونه ان اکثر افراد بالا که بعصی هاشان را دوست دارم وبا بعضی شان هم همفکر نیستم ولی بعنوان انسان بهشان احترام میگذارم)گروه دوم ادمهای بزدل وترسویی که از جنگ و خونریزی و ازار اذیت دیگران لذت میبرند و هم وقت شعار بکش میدهند و کشته شدن سرباز و زن و بچه مردم نشئه شان میکند با اینکه ظاهرا طرفدار خامنه ای نیستند و گاهی هم نام ایران را الوده کرده خود را ایرانی میدانند ولی ادبیات همان خامنه ای و رفتار مولود همان ژن کثیف تازی است که دیدن خون شادشان میکند و صحبت کشتن قند در دلشان اب میکند.البته در عمل شلوار خیس نمایشگر شجاعتشان است.نمونه ان هم انکه سگ عرب خلق اهواز را میستاید و برادر زردش از فرانسه که روزه شادی میکشد
شنبه 27 آذر 1389

farhadoo - ایران - شیراز
. اند نامردی
یکشنبه 28 آذر 1389

daniall - فرانسه - نانت
فریدون شیرازی - ایران - شیراز اقا تو راست میگی کولی قشقایی تو به همون سلطنت بچسب تا اموراتت بگذره بی سواد تو دیگه واسه ما رو ممبر نرو جونه عزیزت.4 کلمه حرف بلد نیست بزنه داره تحلیل سیاسی اجتماعی میکنه .برو با خودت حال کن عمو تا عمرت تموم نشده خودتو زیاد درگیر مسائلی نکن که مغزت کشش نداره...
یکشنبه 28 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
فریدون شیرازی - ایران - شیراز ,,ادم بزدل وترسو کاکه شیرازیهاست که از جنایت در خوزستان بی خبرید.. روزی یکی از مستخدمین خلیفه هارون الرشید ماست خورده و قدری ماست در ریشش ریخته بود بهلول از او سوال میکند چه خورده ای، مستخدم برای تمسخر گفت:کبوتر خورده ام بهلول جواب داد قبل از آن که لب باز کنی من میدونستم . مستخدم پرسید از کجا میدو نستی؟ بهلول گفت چون فضله کبوتر بر ریشت نمودار است.تو هم لازم نیست چندین مرتبه اسم شیراز را بنویسی چون از بزدلی همه ملت شماهارا می شناسند چون سردمدار و علمدار شماها محی الدین مکارم، و ناصر مکارم شیرازیه که هزاران تن از جوانان سیاسی این مرز و بوم را به جوخه اعدام و شکنجه و تیرباران فرستادند در ضمن اگر در عمل شلوارهر کسی خیس شود نمایانگر مردی و شجاعتشان است چون پای چوبه دار رفتند طناب را خود به گردن انداختند ولی مثل شماها وطنفروشی نکردند, کسی که وطن را فروخت ,,,کام 2 برو
یکشنبه 28 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
فریدون شیرازی - ایران - شیراز ,,کسی که وطن را فروخت ,وطن یعنی تاریخ شخص .ناموس شخص .غیرت شخص. آبروی شخص .ولی شخصی نمیبینم. دوباره می‌سازمت وطن. اگر چه با خشت جان خویش. ستون به سقف تو می‌زنم. اگر چه با استخوان خویش. دوباره می‌بویم از تو گـل. به میل نسل جوان تو. دوباره می‌شویم از تو خون. به سیل اشک روان خویش. دوباره می‌سازمت وطن. اگر چه با خشت جان خویش. ستون به سقف تو می‌زنم. اگر چه با استخوان خویش( بااین کامنتها جواب خود را گرفتی فعلا روزگار به کام شماها میچرخد).
یکشنبه 28 آذر 1389

nilofar_uk - انگلستان - لندن
hagheghat09. عربها به این دلیل به حقوق همشهریان و دیگران تجاوز میکنند که پول خوزستان خرج خودش نمیشه؟. این چه حرفیه؟. این فیلم نشات دهتده اینه که تو خوزستان عربها دارن هر کاری مکیکنند . تجاوز قتل دزدی. من اینو با چشمهای خودم دیدم. اتفاقا من خوزستانی هستم و از بدو تولد اونجا زندگی کردم. و به خوزستانی بودنم افتخار میکنم
یکشنبه 28 آذر 1389

آنتی اسلام - ایران - اهواز
یه سوال از دوستان "امام خمینی" امام چه جور آدمهایی است؟!
یکشنبه 28 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
فریدون شیرازی - ایران - شیراز ,کامنت قبلی وقت نشد اما اینجا جوابتو میدم نمیزارم دربری ...با همان زبان تازیت با هم دینانت هزیون بگو و ایرانیان را با اعتقادات ....نیازار تو هم مثل حائریها و مکارم شیرازی با برادرهایش, جنایتکار رژیم و خودفروش هستید ...,, یادمه خدمت سربازی 1365 که شیراز بودم پشت باغ عفیف آباد که در جنوب خیابان قصرالدشت قرار دارد هزاران جوان بی نام را زنده به گور کردید البته اکثر این جوانها تابع استانهای دیگری بودند خجالت هم خوب چیزیه ولی روی سنگپای قزوین را هم سفید کرده ای از بس پاچه خواری کرده ای هیچ چیزی برایت عیب نیست و از رو نمیری.
دوشنبه 29 آذر 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
daniall - فرانسه - نانت /نیک پیداست که کولی چه کسی است و مغز کدام کشش ندارد.((الان دو هفتست همش دنبال گزاشتن کلیپ تو یوتیوب بودم سر کلاس نرفتم امتحانامو ندادم توی وبلاگم مطلب میزاشتم ولی برای خودم متاسفم که اسم ایرانی روی منه)تجمع ایرانیهای پاریس 24خرداد88) تو بچه تازی که متاسفی اسم ایرانی رویت است به گور...میخندی توی سایت ایرانیان می ایی!! تو که ایرانی نیستی باز هم به گور .. میخندی نوشتار یک پارسی را با هجویات اجداد عربت مقایسه میکنی.تو که مثل بقیه دشداشه پوشان هر از چندی پاچه خواری گروهی را میکنی بهتر است خفه خون بگیری که بوی ان سارگوزی را از سار محروم کرده. ((شمخانی و همرزماش تاریخ گواه است با جان فداکاریاشون با اینکه عرب بود خاک ایران از دشمنان پاک کردن افرین به بچه بوستان)چهار‌شنبه 5 خرداد 1389 ))انکه با شمخانی در بوستان چریده لیاقت هم کلامی ندارد.بده یک پارسی زبان کامنتهایت را بخواند تا بفهمی سواد چیست؟؟
سه‌شنبه 30 آذر 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
خانه به دوش - سوئد - استکهلم /من خدا را شکر میکنم که موجودات بی ریشه و نادانترین کامنت نویسان سعی میکنند علیه من مطلب بنویسند و این مثل تبلیغ برای من است. اگر بچه هایی که توانایی نوشتن و شعور سیاسی بالا و شخصیت خانوادگی دارند علیه من موضع میگرفتند باید سر به بیابان میگذاشتم.بخاطر اینکه خودت را انسان تصور کنی کوتاه جوابی برایت دارم.1گور پدر بهلول و هارون الکثیف وبقیه تازیهای بی پدر و بیناموس2 تو کبوتر خوردی بمن چه !!! 3/((نوشتی(تو هم لازم نیست چندین مرتبه اسم شیراز را بنویسی چون از بزدلی همه ملت شماهارا می شناسند)))ما که نفهمیدیم منظورت چیست اگر در قریه شما مترجم پارسی زبان است بگو ترجمه کند تا جوابت را بدهم.4/گور پدر بهلول و مکارم شیرازی نام عرب نژاد و بقیه تازیها اینجا هم تو خجالت بکش بچه عرب5 / هر روز و تنگ غروب تو شهر ما..صفا داره لب شط پای نخلها..خوشه با جنگ و نی و ساغر و می..میشه با شادی و غم زمانه طی..چه خوب و قشنگه..لب کارون چه گل بار ووو اگر بگویی شعر میسازمت وطن خانم بهبهانی که توسط داریوش اجرا شد چه ربطی بتو دارد منهم میگویم لب کارون چه ربطی بمن دارد
سه‌شنبه 30 آذر 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
خانه به دوش - سوئد - استکهلم /5 / هر روز و تنگ غروب تو شهر ما..صفا داره لب شط پای نخلها..خوشه با جنگ و نی و ساغر و می..میشه با شادی و غم زمانه طی..چه خوب و قشنگه..لب کارون چه گل بار اگر بگویی شعر میسازمت وطن خانم بهبهانی که توسط داریوش اجرا شد چه ربطی بتو دارد منهم میگویم لب کارون چه ربطی بمن دارد6/ در سال 1365 یادت است که هزاران جوان را پشت باغ عفیف اباد زنده بگور کردند. تو از کجا میدانی پیرمرد جنایتکار !! اگر خودت انجا شریک نبودی؟؟یعنی من که ان زمان هنوز مدرسه نمیرفتم باید جلوی جنایت تو و دیگر هم پیاله ای هایت را میگرفتم
سه‌شنبه 30 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.