عمل جراحی عجیب برای خارج کردن غده مغزی در هند + ویدیو


عمل جراحی عجیب برای خارج کردن غده مغزی در هند

در هند یک عمل جراحی عجیب برای خارج کردن غده مغزی انجام شد.
 
به گزارش واحد مرکزی خبربه نقل از شبکه تلویزیونی پرس تی وی، جراحان هندی در یک عمل جراحی عجیب از شیوه جدیدی برای خارج کردن غده مغزی از سر یک بیمار استفاده کردند.

پزشکان برای خارج کردن این غده مغزی از سر این بیمار بجای جمجمه از بالای چشم او حفره ای ایجاد کردند و توانستند تومور را خارج کنند. این غده مغزی به اندازه توپ گلف بود که مانع ارتباط اعصاب چشمی این بیمار با مرکز بینایی در مغز او شده بود.

 جراحان پوست بالای ابروی این بیمار را شکافتند ،یک تکه از جمجمه وی را به شکل مثلث جدا کردند ، سپس ده سانتیمتر وارد مغز بیمار شدند و در نهایت غده مغزی را از این طریق خارج کردند. در حال حاضر، پرتودرمانی روی این بیمار هندی انجام می شود تا سلولهای سرطانی باقیمانده نابود شوند.

حال عمومی این بیمار خوب است و بینایی او بهبود پیدا کرده است.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=tMzWc3GYApM

Pezhman - اتریش - وین
این معجزه است. نه مزخرفات اسلام عرب بادیه نشین هزار وچندصد سال پیش.
جمعه 26 آذر 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
Pezhman - اتریش - وین / درود برتو / معجزههای روی زمینو ول کردیم چسبیدیم به معجزات ندیده و برای چند تا عرب پا پتی تو سرو کله خودمون میزنیم و دمبال معجزه و باطل کردن دعا میگردیم ! طرف اه در بساط نداره از گرسنگی داره میمیره رفته پیش دعا نویس برای دعا که دعای اون طرفو باطل کنه و شفاء پیدا کنه ، اونوقت دعانویس دست چپو راستشم نمیدونه کدومه سوادم هم نداره میخواد دیگرونو با دعا شفاء بده . بدرود
جمعه 26 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
پزشکان اینها در خدمت علم و تحقیقات پزشکی و مردم هستند و انوقت دکون باز کرند و هر روز قیمتها را بالا میبرند. بجای تحقیقات علمی و خدمت به مردم. گروه گروه میشوند بیمارستان که چه عرض کنم پاساژ بازمی کنند برای سرکیسه کرن مردم حالا رژیم جبار انها را مسلح هم کرده که اگر ادم کشتندکسی جرات اعتراض نداشته باشه. در صورتی با پول این ملت پزشک میشوند منظور با امکاناتی ...
جمعه 26 آذر 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
Pezhman - اتریش - وین...اصلاً خود معجزه هم یه جورایی مزخرفه و به دین بر می گرده
جمعه 26 آذر 1389

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
جراح پوست! اصلا در پزشکی ما جراحی پوست نداریم! اگر منظور جراحی پلاستیک است که باز هم اینکار در توانایی این رشته نیست. این جراحی را فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب انجام میدهد.
جمعه 26 آذر 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
می‌شه به این وسیله غده سرطانی مغز ایران ( مموتی چرکول نژاد ) رو هم جراحی کرد از بین مردم بیرون کشید ؟ اینا کجا رسیدن پزشکان ما دماغ عمل می‌کنن فقط
جمعه 26 آذر 1389

ehsan abadan - انگلیس - برایتون
خوب که تو ایران نبود وسط جراحی برق میرفت بعد خر بیار و.. ولی واقعا اگه بود میگفتن به یاری امام زمان ودعای علی گدا دکتر و علم و.. همه پشم
جمعه 26 آذر 1389

delaram d - کویت - کویت
سلام من عضو جدید هستم دوست عزیز جراح پوست بالای ابروی بیمار را شکافت
جمعه 26 آذر 1389

parsm - دانمارک - کپنهاک
vahid.sharifi - کانادا - ونکوور: جراحان, پوست بالای چشم ........
جمعه 26 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
Darvish101 - انگلیس - لندن . درود برشما. آئینه اروپا وغرب پیش روی نسل جوان است.این بار کار مذهب را مانند اروپائیان یکسره خواهیم نمود.وظیفه مااست چراغی را که احمد کسروی وصادق هدایت ودشتی وامثالهوم افروختند روشن نگهداشته آنرا نگهبان باشیم.
شنبه 27 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت.معجزه وجود نداره.چون خدایی درکار نیست منظورم آن بود که: اگر بنا به احتیاج وتنگی قافیه این واژه مورد نیاز قرا گرفت , پسندیده تر آن است که درمواردی ماند مورد بالا استعمال گردد.
شنبه 27 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.