احمدی نژاد: امام حسین در تمامی اتم ها حضور دارد! - ویدیو


احمدی نژاد: امام حسین در تمامی اتم ها حضور دارد!


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=XEVIsig06eE

Green_Fighter - ایران - کرج
راستش هر جوری که فکر می‌کنم "داروین" بیشتر دیده می‌شه توی همه ذرّات دنیا تا حسین! مرتیکه برو یکم کتاب بخون!.
جمعه 26 آذر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
باز چه کسی افسار این مرتیکه دیوونه رو ول کرد؟ این مموتی لولو اصلا دست خودش نیست. وقتی میکروفون می بینه جو گیر میشه و میزنه به صحرای برهوت!
جمعه 26 آذر 1389

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
این بیچاره انتری نژاد شبها هم خواب اتم میبیند. یکی به این یابو بگه شیعیان جهان که در طی چند قرن گذشته به اوج کمال و جمال رسیدند تمام شد حالا شما یک لطفی در حق این دوستان درجه یک و کمونیست خودتون بکنید و این امام حسین را ببرید چین و کره شمالی و روسیه شاید این بی خداها هم به این آقا کمال برسند و با خدا شوند.
جمعه 26 آذر 1389

yeki mesle hame - فنلاند - کوولا
در باره امام حسین زیادشنیده ام ولی نه به این حد چرت و پرت .امام حسین اتمی مبارکه........
جمعه 26 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
مظنون حسین !
جمعه 26 آذر 1389

Negah* - المان - فرانکفورت
اینجا هم دروغ میگه......تمام عالم در غم ذرات اتمی حسین عزادارند...جمعییت کل عالم 7,039,641,740 هستش که بقول انتری همه گل بر سر عزادار هستند...خدا لعنت کنه ادم دروغگو را .
جمعه 26 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
مردک چنان از امام حسین تعریف میکنه که انگار شناسنامه شو او واسه اش صادر کرده. اخه قبل از مدیریت جهانی مموتی در اداره ثبت احوال چای میداده. مردیکه الدنگ, جوکر پاسور, ابدارچی توالت عمومی اگر یکی مثل حسین یا یکی از کسانی که یه ربطی به حسین داره یه جایی تو رو اون اطراف میدیدن از راه دور با یک شمشیر خیلی دراز, که کثیف نشن, اون تاپاله نجاست بین دوتا گوشای درازت رو با یه ضرب دو شقه میکرد. که اینقدر با دروغات میکرب پراکنی نکنی. حالا تو انگار ازپسر خاله ات تعریف میکنی?
جمعه 26 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
راه حسین راهی بود که خودش و یارانش رو به فجیع ترین شکل به کشتن داد. چطور میتونه راه نجات باشه؟
جمعه 26 آذر 1389

Manhatan - فرانسه - پاریس
اى تف به گور پدر هر چى ادم زالو صفته ،این انتر روانى سرا پا عقده هست مرتیکه مشنگ .... شعر تحویل ملت میده ، خون مردم رو کردن تو شیشه، همون حسینى که بهش اعتقاد ندارى تو کمرت بزنه..:(
جمعه 26 آذر 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
میره !
جمعه 26 آذر 1389

maqame ozma - ایران - تهران
بهترین هجوم بدترین دفاع. اولئک کالانعام بل هم أضل
جمعه 26 آذر 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
تا بحال اینقدر چرت و پرت و مزخرف در عرض 2.5 دقیقه نشنیده بودم, دکی اینجا هم رکورد زد. این مردک بیسواد مجنون که میگه همه عالم عزادار حسین آقا ایناست, باید فقط به خودش زحمت بده یه سری بیاد اینجا (البته اگه راهش بدهند) تا با چشمهای کور خودش ببینه که مردم چه جوری در حال عشق و حال و جشن و سرور هستند. چقدر دروغ? چقدر ریا? چقدر تزویر? تو که عاشق حسین هستی خب برو پیشش تا همه از شرت راحت بشن.
جمعه 26 آذر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
احمدینژاد از فواید حسین میگوید .
جمعه 26 آذر 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
حسین بن علی,سفینه البحار و مدینه الاحکام و الاثار,صفحه 146 :ما از تبار قریشیم,هواخواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانیان. هر عربی از هر ایرانی بهتر وبالاتر.هر ایرانی از دشمنان ما هم بدتر,ایرانیها را باید دستگیر وبه مدینه آورد.زنانشان را فرختن ومردانشان را به بردگی و غلامی اعراب گماشتن
جمعه 26 آذر 1389

mehrabooon - ایران - تهران
خدایا ببین چه کسی جای کوروش نشسته!! مرده خواران تکیه بر جایه جهانداران زدند / این سزای نابجا الله واکبر گفتن است!! شانس اوردیم امامانمون هیچکدومشوش باسواد نبودند والا اینا میگفتن مثلا فیزیک کوانتومی رو امام محمد باقر کشف کرده!همونطور که میگن در قران اومده که زمین گرده!کجاش اومده تو پیدا کن پرتقال فروش را !!
جمعه 26 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
تا ابله در ایران هست این قاتلها هم هستند// افسانه های پوچ اسلامی برای مغزهای اکبند به سر خود بکوبید در عزای یک مشت وحشی و قاتل که دودمان ایرانی را بر باد دادند.
جمعه 26 آذر 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
اینطور که شنیده ام دو نفر با دو دست باز نمیتوانسته اند دور کمر حضرت حلقه کنند پس در نتیجه ایشان خود بمب اتم بوده. در ضمن احمدی این تیکه را راست میگه که داره راه امام حسین را ادامه میده چون حضرت دشمن سر سخت ایران و ایرانی بوده و همیشه خواستار از بین بردن ایرانیها بوده و احمقی داره اینکار را به سر انجام میرسونه.
جمعه 26 آذر 1389

heramas - هند - هند
نه سر داره نه ته حرفاش . چرت و پرت داره می گه . تجلی تجلی
جمعه 26 آذر 1389

Hassan1338 - المان - دورتموند
اقای مموتی چرا از برادرش تعریف نمیکنی حسن حسین که کاره نبود وقتیکه برادربزرگ با یزید بیعت کرد. تشنه تصرف قدرت بود مانند تو . که با 72 نفر جلوی سپاه چند هزارنفری ایستاد. اقای رییس ج... کمی کتاب در این رابطه بخوان. .
جمعه 26 آذر 1389

KSD91022 - ایران - تهران
Artemes-sw-فرانسه-پاریس-تو چرا همه کامنتات خشنه.انگار با خودتم دعوا داری.بیچاره زنت.یکم خودتو کنترل کن.relax..relax...relaxtar..,..
جمعه 26 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
بدرستی که "تا عقل نباشد جان در عذاب است".
جمعه 26 آذر 1389

amsterdam420 - نروژ - اسلو
مموتی در نقش تفسیر تاریخ.
جمعه 26 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
محمود اتمی خیر و بهره نبینی انشالله داری ایران رو نابود میکنی .یباره بگو حسین کاشف اتم و مولکول بوده و.............
جمعه 26 آذر 1389

ARTEMIS-SW - .فرانسه - .پاریس
ملتی که قهرمانان ملی و راستین خود را نشناسد و برای قاتلان اجداد خود بر سر بکوبد لایق همین ملاهاست اگر از 1000 ایرانی سوال شود/سورنا...اریو برزن..رستم فرخزاد کیست 50 نفر هم جواب سوال را نمی دانند ولی تاریخچه ی کورو کچلهای تازی را کامل...تعجب نکنید مطالعه صفر هویت صفر و این می شود که صدای دانشجویان مبارز /نه انها که بفکر تثبیت اسلام هستند/ بجائی نمی رسد.اخوند هم که بر نااگاهی ملت حکومت می کند مزدوران رنگارنگ خود را به خارج می فرستد تصویری بود از قم که 20 نفری پشت کامپیوتر نشسته و برای نفوذ در سایت ها مشغول تحمیق که در این سایت هم تعدادی فعالیت دارند
جمعه 26 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
KSD91022 - ایران - تهران . اتفاقا همسرم می گوید بعد از بزرگترین فاجعه تاریخ ایران حکومت ملایان قاتل و دینش خیلی هم معتدل هستم درد همین که ایرانی هستی و هنوزنمی دانی ارتمیس نام بانو هست نه اقا....کمی مطالعه کن ضرری ندارد
جمعه 26 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
میگن این ادم چقدر با شجاعت حرفشومیزنه. نه به خدا این مردک یک دلقک بیش نیست به دلقک فرجی نیست او هر حرکتی که میکند یاحرفی میزند فقط و فقط جهت خنداندن مردم است نیت دیگری ندارد. اما یک تفاوت احمدی با دلقک دارد و ان اینست که او حرکاتش را بااراده و اگاهی ونیت تفریح و خنداندن مردم انجام میدهد اما این از روی دیوانگی و حماقت مدرک تحصیلی این نفهم را و او استادانی که به او نمره دادند تا دکتر شود بهتر است به موال فرستاده شوند. اگر امام حسینش زنده بود یک پس گردنی محکم به این ابله نثار می کرد.
جمعه 26 آذر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
برای همین اتم ها باید شکافته شوند تا حسین از آنجا رها شود ،انرژی هسته دار هم برای همیناست که:( انرژی حصطه ای هغ مثلم ماصط)
جمعه 26 آذر 1389

AMIR_PERSIAN - هلند - اترخت
پس یک درس میگیریم از مموتی :که هرکی اتمو بترکونه حسین رو ترکونده
جمعه 26 آذر 1389

TOROBCHE - استرالیا - سیدنی
چقدر حرف زد! بعضی حرفاشم که بی معنی و پوچ بود!! انگار مردک یه جو سواد نداره!
جمعه 26 آذر 1389

mashkok - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس مثل اینکه خیلی با ایران ایرانی ها لجی خوب توکه اینقدر از ایران بدت میاد چرا انقدر خودتو خسته میکنی سایت ایرانی نگاه میکنی برو باهمون هم شهری های اون وریت زندگیتو بکن درضمن اسمت هرچی که هست مثل خودت عجیبو غریبه کسی لازم نمیدونه بره در باره اسم تو مطالعه بکنه
جمعه 26 آذر 1389

TOROBCHE - استرالیا - سیدنی
mashkok-ایران-تهران با نظر شما کاملا موافقم . موفق باشید.
جمعه 26 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
نمونۀ احمدی نژاد از 1200 سال پیش بوده, پس از جنگ بر سر قدرت بین امویان و علویان و عباسیان به ایران هجوم آوردن, چون حس کردن یه عده احمق بی بندوبار پشت اینها هستند تا اینکه صفویان و قاجارها واسشون سنگ تمام گذاشتند و فرزندانشون رو هم به ایران دعوت کردند و نتیجش پر شدن ایران از سید و آخوندها شد.تا ابله در جهانه,مفلس در نمی مانه. یکعده احمق هنوز هستند که به این اراجیف صحه بگذارند.
جمعه 26 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
بقیه امام ها پس چی , انها کجا هستند !?
جمعه 26 آذر 1389

shown - امریکا - دیترویت
حالانگفت بمب اتمه یانیروگاه اتمی
جمعه 26 آذر 1389

Negah* - المان - فرانکفورت
عنصر 103. خبر؛................-. به دنبال اظهارات محمود احمدی نژاد مبنی بر اینکه «امام حسین درتمام اتمها حضور دارد.»، مرکز مطالعات انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران با مسرت و شعف فراوان عنصر 103 جدول مندلیف را با نام «امامحسینیوم» معرفی و در این جدول جایگزین نمود. پایان خبر.
جمعه 26 آذر 1389

alis431 - المان - برلین
آخه آدم احمق تو رو چه به راجع به اتم صحبت کردن پشکل خان تو مغزت از یک اتم هم کوچیکتره تو فقط میتونی در مورد گوسفند چروندن حرف بزنی پس لطفا" خفه......
جمعه 26 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
mashkok - ایران - تهران . مستر مشکوک رژیمی- بدیهی است که نام ارتمیس را نشنیده باشی چون تاریخ امثال تو از عربستان اغاز می شود نام اشنا برای شما//عذرا خدیجه صغری کبری فاطمه خدیجه و زینب است چون امثال تو از نوه نتیجه های تازیان قاتل هستند مثل تمام ملایان..افلیج فکری.
جمعه 26 آذر 1389

hameshehbahar - انگلیس - لندن
پس امام حسین تو جدول مندلیف هم است تو کدام ستونه?
جمعه 26 آذر 1389

s_pol3000 - کانادا - تورنتو
ببین من یک چیزی میگم به عزت وجلال خداوند قسم میخوریم شمارا هم میخواهم بگید قبول انشاالله ما با اقا امام حسین محشور شویم در روز قیامت وشما.با دشمنا ن امام حسین ...احمدی نژاد خر کیه ..اینها از مقام امام حسین میخواهند سو استفاده کنند..هیچ وقت از روی جهالت حرف نزنید.یک سرچ کوچک توی اینترنت بکنیدمسلمانی را با مسلمانان دروغین غاطی نکنید
جمعه 26 آذر 1389

a-kasravi - قطر - دوحه
ساعت 12-ایران-تهران دستت درد نکنه عالی بود کلی وقت بود اینطور نخندیده بودم
جمعه 26 آذر 1389

Negah* - المان - فرانکفورت
hameshehbahar - انگلیس - لندن . hoseinium با علامت اختصارى HO بعد ازنوبلیوم(Nobelium) قرار دارد وعدد اتمى آن 103 میباشد,این عنصر براى اولین بار توسط دکتر نابغه عالم هستى محمود احمدى نژاد که در عصر ایشان دختر بچه هاى دبیرستانى در زیر زمین خانه خود مشغول ساختن انرژى اتمى بودند,اتفاقى این ذرات حسنیوم را کشف کردند وبه دکتر خبر دادند جناب دکتر هم این راز را فاش نکرد که در روز عاشورا مردم را از وجود چنین اتم جدیدى آگاه نماید. ویژگی‌های فیزیکی این عنصر:حالت استاندارد: رادیو اکتیو است وبراى دفع آن باید خون از بدن جارى گردد ویا درگل ولاى خوابید چون زیادى در بدن بماند باعث بهم ریختن اوضاع روانى وبیمارى ;;روان‌گسیختگی یا اسکیزوفرنی (شیزوفزنی )Schizophrenia. ب
جمعه 26 آذر 1389

Negah* - المان - فرانکفورت
روان‌گسیختگی یا اسکیزوفرنی (شیزوفزنی )Schizophrenia. به طور ساده در این بیماری ارتباط فرد با واقعیت قطع شده است . گوئی در یک دنیای دیگر سیر میکنند ( یکبار دیگر به ویدیو نگاه کنید متوجه اوضاع روحى ایشان خواهید شد). اسکیزو فرنی یک اختلال شدید هست که مشخصه ی اصلیش فرایند فکری درهم ریخته است. گاهی این افراد بطور عجیبی رفتار میکنند و هیجانات نا مناسبی بروز میدن.دچار توهم میشن.به طور ساده در این بیماری ارتباط فرد با واقعیت قطع شده است . گوئی در یک دنیای دیگر سیر میکنند بطور مثال د کتر احمدى نژاد
جمعه 26 آذر 1389

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
s_pol3000 - کانادا - تورنتو یکم اینکه شما مسئله امام حسینت را با یک میلیارد سنی مذهب مسلمان حل کن دوم شما خودت احتیاج داری که تو اینترنت بیشتر بگردی و بیشتر کتاب بخونی و چیز یاد بگیری تا از جهالت نجات پیدا کنی سوم افرادی مانند شما هر چه زودتر به حسین و حسن عرب بپیوندید به سود ایران که چه عرض شود به سود کل جامعه بشریت است...
جمعه 26 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام :به تو چه, کی به چی اعتقاد داره!!به تو چرا فشار میاد,هر انسانی میتونه اعتقاداتی داشته باشه تا زمانی که موجب ازار دیگران نباشه, افکار صهیو نیستی رو از ذهنت پاک کن!?سعی کن انسان باشی??
شنبه 27 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
* توماس کارلایل (فیلسوف و مورخ انگلیسی). بهترین درسی که از تراژدی کربلا می گیریم این است که حســین و یارانش ایمان استوار به خداداشتند. آنها با عمل خود روشن کردند که تفوق عددی در جایی که حق با باطل روبرو می شود اهمیت ندارد و پیروزی حســــین با وجود اقلیتی که داشت باعث شگفتی من است.
شنبه 27 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
چارلز دیکنز (نویسنده انگلیسی). اگر منظور حســــین جنگ در راه خواسته های دنیایی بود من نمی فهمم چرا خواهران و زنان و اطفالش به همراه او بودند ؟ پس عقل حکم می کند که او فقط به خاطر اسلام فداکاری خویش را انجام داده باشد .
شنبه 27 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
* موریس دوکبری (اندیشمند فرانسوی). حســـین برای شرف و ناموس مردم و بزرگی مقام مرتبه اسلام از جان و مال و فرزندان گذشت و زیر بار استعمار و ماجرا جویی یزید نرفت، پس بیایید ما هم شیوه او را سر مشق قرار داده از زیردستی یزیدیان نوعی رهایی یابیم و مرگ با عزت را بر زندگی با ذلت ترجیح دهیم، زیرا مرگ باعزت و شرافت بهتر از زندگی با ذلت است.
شنبه 27 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
* کورت فریشلر (مورخ مشهور آلمانی و نویسنده کتاب امام حسین و ایران). تصمیم ثابت حســـین برای فداکاری مطلق نه ناشی از لجاجت بود، نه معلول هوی و هوس؛ او باپیروی از عقل مصمم شده بود که به طور کامل فداکاری کند تا مجبور نشود بر خلاف عقیده و آرمان والای خود با سازش کاری با یزید بن معاویه به زندگی ادامه دهد.
شنبه 27 آذر 1389

yassen_uae - امارات - شارجه
رسول خدا(ص)فرموده امام حسن وامام حسین رضى اله عنه سروربهشتیانند،ودرجاى دیکرامام حسین خطاب به خواهرش فرمود،مبادابس ازمرکم بیراهنی باره شودیاکسی بکرید.بس دلیل این سینه زنى وبه سروسینه زدن جیست؟ایاامام حسین ازاین عمل زشت خوشحال خواهدبود؟.
شنبه 27 آذر 1389

tehranester - انگلستان - منچستر
عرب پرست اشغال.
شنبه 27 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن. درود بر شما همگی شان برای قدرت و منافع و تصرف بعضی چیزها....مردم را به اعماق گورستان بردند الان مموتی انگار از اونجا برگشته و جزء یارانش بوده... s_pol3000 - کانادا - تورنتو ,,تو برو مشهور شو ماها پیشکش مموتی واقعا خوب تفسیر و تمجیدی میکند,, البته اینهم جوکی تازه شد برای سایرین . jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس ,,تو کجایی دل انگیز از آغوس دربیا برو تو آغوش مموتی که نقاله گوی خوبی. - .
شنبه 27 آذر 1389

mashkok - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس دوشیزه مهترمه ارتامیسسسسسس تو از اون فرقه ادمهای هستی که به پشتت میگی دنبال من نیا بو میدی هر انسانی برای خودش شخصیت دارد انقدر به هموطنانت بی ادبی نکن بهتر ان است که خودت را به یک روان پزشک مجرب و حرفه ای معرفیکنی.......
شنبه 27 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
yassen_uae - امارات - شارجه نمیدانم دنیای مردگان چگونه است.مهم هم نیست. زیرا مرده اند.ولی یک چیزمهم راخوب میدانم. و آن سواری دواله پاهایی به اسم ملا و آخوندک است که با دکان فریب وریا خون ملت را میخورند.وامام حسین را ابزارکارشان کرده اند.
شنبه 27 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
s_pool3000 باید بگم واست متآسفم چرا که شما سر پل صراط گیر کردی و نمیدونی به کجا متعلقی. یا رومیه رومی یا زنگیه زنگی. آنان که به اسلام آشنا باسند میدونند که اسلام یکی بیشتر نیست و جمله ای از دهن کسی بیرون میاد یک معنی بیشتر نخواهد داشت و اینکه یکعده بیخ.د بگن این تفسیر ریالرآن غلط هست و اون یکی درسته فقط دارن کلاه سر خودشون میذارن و به خ.دشون دروغ میگن. اسلام درست و صحیح اسلام بن لادن و طالبان و هیچ چیز دیگه غیر از این نیست. چرا خ.دتون را گول میزنید؟ عزیز جون یا قبول کن یا بشور بذار کنار. چی چی رو یه عده میگن این اسلام راستین نیست! چرا خودتون را گول میزنید, برید راجع بهش مطالعه کنید و از والدینتون همینجوری یلخی چیزی را به ارث نگیرید.
شنبه 27 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
mashkok - ایران - تهران . .. ملا و اسلامش را بچسب که پول خون در انست فکر کردی این سایت هم اوین محل کارت است??? دینت خود توهین به ایرانیت است به تو هیچ ربطی ندارد انتقاد از اسلام////...نان.دانی امثال تو برای سواری از حماران//
شنبه 27 آذر 1389

mashkok - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس دوشیزه ارتامیسسسس دیدی گفتم احتیاج به روان پزشک داری درد گوش چه ربطی به شقیقه داره کی از اسلام حرف میزنه که تو همه چیز رو سیاسی میکنی اگر جواب نداری بدی چرت وپرت حرف نزن بدبخته فراری
شنبه 27 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.