دستگیری پیرزن قاچاقچی با ۵۰۰بسته هروئین


دستگیری پیرزن قاچاقچی با 500بسته هروئین

ماموران مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان غربی طی 48 ساعت گذشته موفق به دستگیری پیرزنی با 500 بسته مواد مخدر از نوع هروئین در شهرستان ارومیه شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس،در پی گزارشات مردمی مبنی بر اینکه تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر با تغییر روش اقدام به توزیع مواد توسط پیرزنی در شهرستان ارومیه می نمایند، بلافاصله مراتب با حساسیت لازم در دستور کار ماموران قرار گرفت.

این خبر حاکیست: در این راستا ماموران مبارزه با مواد مخدر با تلاش شبانه روزی خود و همکاری مردم موفق به شناسایی پیرزنی 70 ساله در یکی از محلات ارومیه شده و نامبرده را به همراه 500 بسته مواد مخدر از نوع هروئین در بسته های خرد دستگیر کردند.

گفتنی است،  تحقیقات از متهم جهت دستگیری همدستانش در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

manenarenji - المان - اسن
بابا دمت گرم 70 ساله و این کارا.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
وای چه پیرزنه باحال و با کلاسی
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

pesar shoja - استرالیا - استرالیا
میگن دود از کنده بلند میشه
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
در حال حاضر دو چیز تو دنیا فراوون پیدا میشه. قران و هروئین! اصلا قصد توهین به مدهب ندارم و قابل درکه که هر کسی که مسلمانه باید اقلا یه جلد قران تو خونه داشته باشه حتا اگه سال به سال بهش دست هم نزنه. ولی موندم این هروئین مگه چقدر مشتری داره که زمین و آسمون ازش پره؟!!؟ یه دوستی داشتم که هروئینی شد، وقتی از هرئین می گفت چنان با حس و حرارت می گفت که وای نمیدونی این چه چیز نازیه!!!!!!! بی خود نیست امروزه سر تجارتش دعواست و حتا سپاه هم تو معاملات نیجریه و اروپاییش دست داره
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

khayyaam - سترالیا - ملبورن
دوست عزیزفکر نمیکنید که سپاه یا بسیج در این کار دست داشته باشند وپیر زن یک وسیله است
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

gharibe UAE - امارات - ابوظبى
ehsan_2nd_time یوکی-لندن یه بار دیگه نوشتهاتو بخون برامون ترجمش کن که چی نوشتی واقعا بااین منطقی که تو داری!!!! چه ربطی داشت قران با هروئین?
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
این ننه قیصر نبوده?
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.