دو عامل انتحاری انفجار امروز چابهار - عکس


دو عامل انتحاری انفجار امروز چابهار

شبکه خبری العربیه لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد که  جندالله مسئولیت دو انفجار ساعاتی پیش در جنوب شرقی ایران را پذیرفت.

خاطرنشان می شود انفجارهای امروز چابهار در میان عزاداران حسینی تا کنون 86 کشته و مجروح بر جا گذاشته است. منابع خبری از دستگیری عامل این انفجارها خبر داده اند.

مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان روز چهارشنبه اعلام کرد که انفجار انتحاری در شهرستان چابهار، در جنوب شرقی ایران،  موجب کشته شدن دستکم  ۳۹ نفر شده است.

پیشتر رئیس سازمان امداد و نجات جمهوری اسلامی روز چهارشنبه اعلام کرده بود که انفجار انتحاری در شهرستان چابهار در میان دسته‌های عزاداری تاسوعا موجب کشته شدن دستکم ۳۸ نفر و زخمی شدن ده‌ها نفر شده است.

  علی عبدالهی، معاون امنیتی وزیر کشور، نیز گفت دو انفجار نزدیک به هم رخ داده و یکی از این انفجار ها به دلیل اینکه قبل از انجام عملیات شناسایی شده بود آسیب کمتری نسبت به انفجار دیگر برجای گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری های داخل ایران این انفجارها در میان دسته های عزاداری تاسوعا و در میدان فرمانداری چابهار رخ داده است.

به گزارش ایسنا، به گفته شاهدان عین این انفجارها در میان هیئت عزاداری که در مقابل مسجد امام حسین این شهرستان تجمع کرده بودند به وقوع پیوسته است.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان در این مورد گفت: «تروریست ها چند نفر بودند که یک نفر از آنها جلیقه انفجاری مخفی شده زیر لباس خود را در مسیر هیات عزاداری منفجر کرد.»

جلال سیاح افزود: «بعد از انفجار اول، تروریست دوم قصد نزدیک شدن به محل ازدحام جمعیت را داشت اما توسط ماموران شناسایی و قبل از هر اقدامی به هلاکت رسید.»

محمد یعقوب جدگال نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی نیز در گفت وگو با ایرنا با اشاره به عملیات تروریستی امروز در این شهرستان تصریح کرد: «هنوز آماری از تعداد شهیدان در دست نیست، اما حدود ۵۰ تا ۶۰ نفر به مراکز درمانی منتقل شده اند.»

فرماندار و رئیس شورای تامین چابهار اعلام کرده است که انتشار برخی خبرها مبنی بر اینکه ترویست‌ها سه نفر بوده‌اند و یا انفجار دو مورد بوده است، صحیح نیست و افزوده است که «عامل اصلی اقدام تروریستی» امروز چابهار دستگیر شده است.

معاون امنیتی وزارت کشور، آمریکا و کشورهای منطقه را به دست داشتن در حملات انتحاری چابهار متهم کرد.

تلویزیون العربیه که مقرش در دوبی است چهارشنبه اعلام کرد گروه جندالله مسئولیت حملات انتحاری امروز را بر عهده گرفته است.

گروه جندالله اقدامات خود را در راستای دفاع از شهروندان سنی ‌مذهب در سیستان و بلوچستان می‌داند.

وزارت خارجه آمریکا  اخیرا گروه جندالله را به فهرست سازمان ها و گروههای تروریستی
اضافه کرده است.

دولت های ایران و پاکستان جندالله را یک سازمان تروریستی می دانند و مقام های جمهوری اسلامی بارها ایالات متحده را به حمایت از این گروه متهم کرده اند.

دادسری انقلاب اسلامی در سی خردادماه سال جاری اعلام کرد :عبدالمالک ریگی، رهبر گروه جندالله، به اتهام «محاربه و افساد فی الارض» در زندان اوین به
دار آویخته شده است.

دادسرای انقلاب اسلامی درباره اقدامات گروه جندالله گفته بود این گروه به رهبری عبدالمالک ریگی از سال ۱۳۸۲، «۳۵ مورد گروگانگیری از اتباع داخلی و خارجی ، ‪  ۲۵‬مورد اخاذی و بیش از ‪ ۴۰‬ فقره عملیات راه بندی مسلحانه توام با انفجار انجام داده است.»
romano - ایران - تهران
خدایا به کافری و مسلمان بودنم به درگاهت شرمنده‌ام که از هر دو طایفه جز خطا ندیدم. چه کنم عشقت بماند.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

فرارسی دیجیتال - ایالات متحده آمریکا - واشینگتن دی سی
خوانندگان عزیز،حملات تروریستی در هر مکان و علیه هر کسی محکوم و غلط است. هنگامی که چنین عملیاتی حین مراسمی مذهبی و یا در محلهای عبادت رخ می دهد زشت تر و مشمئز کننده تر است. ما اندیشه ها و دعاهای خود را راهی کسانی می کنیم که در حملات تروریستی امروز ایران مجروح شده اند و یا عزیزان خود را از دست داده اند.اتهامات بی اساس علیه آمریکا و ادعای اینکه آمریکا در طرح و اجرای این حملات نقش داشته است کاملا کذب هستند. هیچ کشور و ملتی از ناآرامی در این منطقه منتفع نمی شود. حکومت ایران همواره آمریکا را در مشکلات داخلی و خارجی خود مقصر معرفی می کند در حالی که در اکثر قریب به اتفاق موارد این مشکلات نتیجه مستقیم سوء مدیریت حکومت ایران است.دولت آمریکا و همراهانش در سرتا سر دنیا در جنگ با تروریسم هستند و تلاش می کنند آن را شکست دهند. زمان آن فرا رسیده است که حکومت ایران نیز دست از حمایت از خشونت و افراطی گری در دو کشور همسایه اش بردارد و به این تلاش جهانی بپیوندد. فراموش نکنیم که هنگامی که آتش به راه می افتد خشک و تر را با هم می سوزاند.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

shirmardan - ایران - تهران
از هر زاویه که نگاه می کنئ باز هم مسبب همه اینها حکوت دیکتاتوری اخوندی است.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

YAho0DA - امارات - دبی
سمت راستیه تابلو که تو زندگیش رنج زیاد کشیده .. این ادم 3 روز دیگه بیشتر تو شکم مادرش میموند جانور جالبی میشود . lol حیف !!! اما به جز کودکان بقیه به درک واصل شدن.... عرب پرستان بدبخت ..
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
پیروان عمر وابوبکر.......!??یک مشت حیوان
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

afshin7174 - ایران - تهران
خوب چشماتونو باز کنید. مبارزه حسین هنوز ادامه داره. هنوز کسانی هستند که ضد امام حسین هستند. بکشید ما را شیعه رو تو تاریخ خیلی کشتند امام حسینشو سر بریدند. اما شیعه موند و ادامه پیدا کرد نه با کشتن بلکه با مظلومیتش و خون بر زمین ریختش. انشالله که شهدای چابهار با شهدای کربلا مهشور بشن.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

msforugh - ایران - تهران
اقایون جمهوری اسلامی خوب ببینید که اگر انتحاری خوبه پس نباید شکایتی داشته باشید و اگر بده که بیخود کردید بصورت کارتون به بچه های طفل معصوم نشان میدهید که دو روز دیگه تروریست بار میان و یکسری ادم بیگناه هم تو این وسط بمیرن
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
رژیم تروریستی و تروریست پرور جمهوری آخوندی - و باز هم دست پاسداری جنایتکار از آستین رهبر تروریست ها بیرون آمد تا مشکلات داخلی را به گردن امریکا و انگلیس و صهیونیست و مجاهدین و معاندین و ضد انقلاب و و و بیاندازد و لاکن دیگر این ترفندهای اشغال آخوندها و پاسداران جنایت - خیانت پیشه در بین ملت مظلوم ایران رنگی ندارد و همانطوری که اعلام کردند که ریشه ی جندالله را کنده اند پس دروغ هایشان دیگر جائی در باور مردم ایران نمیگذارد .
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

Amir irani - انگلیس - لندن
اون سمت راستی باید خودشو منفجر میکرد اخرش بقول بهروز وثوقی الان تو بهشت حوری ها دا رن بادش میزنن
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

sheipor - قبرس - لارناکا
قرن بیستم، قرن بیداری و آزادیخواهی ملتهای جهان بود و استعمارگران به این نتیجه رسیدند که دیگر غارت ثروت هویت فرهنگی ملتهای عقب مانده با سرنیزه و نیروی نظامی امکانپذیر نیست. از این رو، برای حفظ منافع و نفوذ خود باید راه دیگری برگزینند. آنان بر آن شدند تا برای رسیدن به اهداف شوم خود، با سر دادن شعار اصلاحات، ترقی، آزادی، تمدن، عدالت و ...، مردم، آزادیخواهان، کارگران و دهقانان را فریب دهند و با امیدوار ساختن آنان به فردایی روشن، راه را بر شورش آنان ببندند. حال باید چه کنیم با این دلقک بازیها ما نتیجه نخواهیم گرفت (پا فشاری بر کلمه رفراندوم هرکی با من موافق اول کامنت [ رفراندوم)
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

عرفان کریمی - ایران - تبریز
لعنت خدا بر تروریست های وهابی که امروزی بزرگترین خطربرای مسلمانان هستند وبردولتهای هامی انهاازجمله دولت عربستان و
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

manenarenji - المان - اسن
عزای حسینی را تبدیل به عزای حزب الهی ها کردن من که دلم خنک شد هر چی از این طرفداران چماقدار کمتر بشه. مرگ بر رژیم نجس جمهوری اسلامی.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
اگر رژیم آخوندی خللی در کارش نیست چرا مثل عکس همین 2 نفر عکسهایی که از اعدام ریگی و بقیه تروریستها مرتکب شده منتشر نمیکند,, تا مردم بیشتر پی به واقعیت ببرند,, با این وضع خیلی مشکل است که آدم عاقل این سناریوی از قبل تهیه شده را باور و قبول کند .. عاقلان دانند.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
بنیادگرایان فریب خورده وهابی
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
در عین حالی که مسبب همه فجایع در ایران حکومت ولایت وقیح است اما این جانوران جندالشیطان هم که دست کمی از حکومت ندارند با این کارشان ثابت کردند که تفاوتی با جانوران درنده ندارند. بیچاره مردم ایران که باید به اتش هر دو طرف بسوزند. لعنت بر ادمکشان.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
منشا تروریسم همین دین اسلام است و همه ی شاخه های ان مولد جنایت ماله نکشید.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

yas21 - امریکا - نشویل
فرارسی دیجیتال - ایالات متحده آمریکا - واشینگتن دی سی . سلام فرارسی. ببخشید من یک سوال خصوصی از شما داشتم. من یک مقدار اطلاعات در مورد شهر واشنگتن میخواستم. اینکه در صد ایرانیها چقدر هست؟ و ایا این که میگن اونجا همه چی گران هست مثل خونه اجار خونه ؟ ایا صحت دارد؟ و در کل . ممنون میشم اگه جوابم رو بدین
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
bluestar - ایران - تهران ,,بله حق با شماست وهابیها در ایران و شیعه ها در عراق و کنار ساختمانهای حسن و حسین و بقیه انتحاری میکنند این همه تفرقه نشانه سیاست رژیم آخوندیسم که برای طول عمر کثیف خودشان از هیچ راه و هیچ کسی و هیچ پولی دریغ نمیکنند چون بر روی سرمایه ملی ایران لنگر انداخته اند اگر خدایی هست انتقام این مصیبتها را از باعث و بانیش بگیرد
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

بچه تهرون - ایران - تهران
afshin7174 - ایران - تهران . وقتی نوشته چنین شخصی رو میخونم به یاد ترور میافتم اونم از بدترین نوعش. ترور مغزی .
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

sara_hakha - سوئد - استکهلم
yahoda امارات...دبی تو حرف نزنی کسی نمی گه لالی.سوئد استکهلم
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
فرارسی جان.ویکی لیکس نشون داد چقدر راست میگید وحق به جانبید و دموکراسی وازادی مطبوعاتتون بی نقصه.بچرخ تا بچرخیم.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

lord.araz - سوئد - شوپینگ
سمت راستیه اخرشه قیافش بغیر از بمب وانفجار به چیز دیگه نمیخوره
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

mashkok - ایران - تهران
manenarenji - المان - اسن تو که از ایران فرار کردی و داری جیره شبتو از دست بیگانه میگری... میدونی اینهای که مردن یک سری مردوم عادی بودند .. انوقت میگی دلم خنک شد مرگ بر اخوند مرگ بر وطن فروش
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

choke_bander - امارات - دبی
YAho0DA - امارات - دبی لعنت بر تو اگه اینها عرب پرستن پس تو توی شهر عربا جیکار میکنی ؟ تو که از عربا بدت میاد اینجا داری کفشاشونو واکس میزنی مثلا ؟ در ضمن همه اینایی که شهید شدن مردم بیگناهی بودن که اومده بودن تو مراسم عزاداری چه جوری میگی به درک واصل شدن بی وجدان ؟
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

azoure - انگلیس - نیوکاسل
با سلام ، آقای سامان 911 از تهران درست حرف بزن ، شما که دیگران را حیوان و خودت رو انسان میدانی چرا دم از حق و حقانیت نمیزنی ، شما که فکر میکنی بیشتر از حیوان می فهمی - که نمی فهمی - به این فکر نکردی که شاید این کار خود آخوندای کثیف باشه برای بقا و تثبیت حکومتشون تا این و آن را محکوم کنند و سنی و شیعه را به جان هم اندازند . دوما ، شما که در تهران نشستی و دم از نا حیوان بودنت میزنی ، آیا تا به حال شده که به یکی از مرزهای این کشور بری تا ببینی مردم چگونه با زندگی دست و پنجه نرم میکنند ، آیا شنیده ای که در مرزهای کردستان اسب و الاغ ها ی بی زبان را به جرم اینکه کوله بار مردمی را که نان آور خانواده اشان هستند ، میکشند تا مردم به محتاج این دولت باشند و به نیروی بسیج و سپاه بپیوندند ، به نظر من از هر زاویه ای نگاه کنی مسبب این حرکتها خود حکومت آخوندی است ، لطفا قبل از حرف زدنت فکر کن بعد نظر بده
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

zentor - انگلیس - لندن
یهودا از دوبی واقعا واست متاسفم که از کشته شدن افراد بیگناه ککت هم نمیگزه و میگی بجز بچه ها همه به درک واصل شدند و میخندی..
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

Arash Aazad - آلمان - هامبورگ
هر چه بکاری همان میدروی ! البته اگر کسی واقعا مهفوم این جمله ساده را بفهمد. دوستان عزیز، سالها جمهوری اسلامی تروریست و آدمکش به دنیا صادر کرده، تروریستهای انتحاری در اسراییل، عراق، لبنان، افغانستان، ترکیه،افریقا و .. همه تربیت شده جمهوری اسلامی هستند، حالا هم خوداین رژیم مزه ترور را دارد میکشد، البته مردم بیگناه کشته می شوند نه سران خونخوار رژیم. بعید نیست این تنها یک نقشه خود رژیم باشد برای بهانه و سرکوبی بلوچهاخوصوصا و سنیهادر کل.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

ARAMESH2 - استرالیا - سیدنی
saman911 - ایران - تهران . ..., اخه چه ربطی به عمر و ابوبکر داره? ای فتنه.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
ما همه فرزندان ایران هستیم.این جوانان بخشی از پیکر ایران هستند.بقدر کافی دکتر ومهندس ومتخصص را فراری دادیم.شنیدم چندسال قبل یکی از مقامات کانادا از ایران بخاطر صدور مغزها به کانادا تشکر کرد. آیا نباید ما ایرانیان خون گریه کنیم.؟ اکنون با رادیکال نمودن جو جامعه ایران , شاهد این اتفاقات ناگوار هستیم. جوانانی که تا دیروز به رقص وپایکوبی وخواندن آهنگهای ستار وداریوش وحمیرا مشغول ودر دنیای ساده روستائی شان , خودرا سعیدکنگرانی می پنداشتند ودر رویاهایشان خواب گوگوش وفیلم در امتدادشب را به تصویر میکشیدند نه به سمت کانادا , بلکه به دام گروه جندالله افتاده.این تندروهای مذهبی بدون هیچ رحم وشفقتی این جوانان ساده دل را برای کشتن بزرگترین دشمن بشریت , یعنی ما , به میانمان میفرستند وهموطن ماخون ما را مباح تر از خون کفارحربی میداند.با این طرز برخورد ضرر میکنیم عاقلانه بیندیشیم.فتیله مذهب را پائین بکشیم وفتیله ایران سکولار را بر بکشیم. صلاح دین ودولت را بدست کارشناسان امور اجتماعی بیطرف بسپاریم..
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

arashfarnod - کانادا - ونکور
بنظر من چیزی به اسم گروه جنداله بصورت مستقل وجود ندارد و این گروه 100 درصد تحت نظارت و کنترل وزارت اطلاعات این حکومت فعالیت می کند. این رژیم وطن فروش دست به هرکاری می زند تا فکر مردم منحرف بکند.فکر می کنید حکومتی که در مقبره امام هشتم شیعیان در مشهد بمب گذاری می کند ,هراسی از بمب گذاری در مسا جد ,خیابانها و جاهای دیگر را دارد؟توجه بفرمائید که بعد از اعدام عبدالمالک ریگی این دومین عملیات انتحاری است که عکس این افراد قبل از عملیات (در هر دو عملیات )گرفته شده و در اینتر نت بخش می گردد.هسته مر کزی این گروه از عوامل جمهوری اسلامی هستند ---->
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

arashfarnod - کانادا - ونکور
<-------. و مجریان این عملیات ها آدم های فریب خورده هستند.اگر فردی از این گروه این متن را می خواند بداند خواسته و یا ناخواسته جزء عوامل رژیم شده است.حکومت با ایجاد وحشت در میان مردم فرصت نفس کشیدن به خودش می دهد و در این فضای بوجود آمده عده ای از مردم را می کشد و خودش را مظلوم قلمداد می کند و البته تبلیغ اینکه این حکومت خودش قربانی ترور در جهان معرفی می کند را نیز فراموش نکنید.ننگ و نفرین بر حکومت وطن فروش جمهوری اسلامی.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

mordef - امارات - دبی
شک نکنید همش کار حکومت مموتی
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
من اصلا نمیفهمم مردم برای چه اشک می‌ریزند و عزاداری میکنند. اگر خود امام حسین امروز زنده میشد، شب عاشورا غیر از تفریح کاری نمیکرد!.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

assyria_power - امریکا - مدستو
بین اقدامات شهادت طلبانه و تروریستی چه فرقی هست من که نفهمیدم مگه جایزه هردو حوری نیست.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

pegahsr - امارات - دبی
خدا ازشون نگذره
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس
این وهابی های نجس فکر می کنن با این بمب گذاری ها میتونند چراغ مجالس حسینی رو خاموش کنن ولی کور خوندن تا بوده و هست چراغ امام حسین(ع) ان شاءالله روشنه تا ظهور امام زمان که بیاد و انتقام تمام این خونها رو از این بی دین ها بگیره. اللهم عجل لولیک الفرج
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

bg_m - بلغارستان - صوفیا
من میمیرم واسه سیاست خارجی ایران . پاکستان واسه ما انتهاری تربیت میکنه و میفرسته اون و قت ما واسه پاکستان تو سیل و زلزله کمک مردمی جمع میکنیم و میفرستیم و رهبر واسه حق پاکستان تو کشمیر هند فتواح میده ... نمیدونم چرا هرچی خدا سر این پاکستان میره بسشون نیست . مردم افغانستان و هند ۵۰ ساله از دست اینها روزخوش ندارن با این که همه چیزیشون رو چین میده به شورشیای اونجاه هم کمک میکنن از امریکا وتمام دنیا هم که باج میگیرن و حالا هم که به ایران گیر داده. کسی میتونه بگه که تو دنیا میشه یک عمل تروریستی بشه و پای پاکستان توش نباشه
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

niagara - ایران - تهران
MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف ویکی لیکس خیلی چیزا هم درباره اربابات نشون داد.نکنه هرچی درمورد آمریکا گفته درسته ولی واسه علی گدا و انتری نژاد سند سازی کرده؟برو بابا.برو این دام بر مرغ دگر نه.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
عرفان کریمی - ایران - تبریز ..حق با شماست همینطور لعنت بر شیعه های تروریست- عراق- لبنان- پاکستان -و هر جایی که هستند. نمونه اش. چند روز پیش بود که در استکهلم همین عمل وحشیانه را انجام داده شیعه عراق بوده .
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
saman911 - ایران - تهران ,,حتما پیروان علی و حسن و حسین یک مشت .......!??بیشتر حیوانند (در مردم را نزن با انگشت. که درت را میزنند با مشت)
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
arashfarnod - کانادا - ونکور ,,هموطن منهم با شما موافقم, ولی افسوس که یکسری بیسواد افراطی بر عکس این سناریو قضاوت بیخود میکنند و چرت و پرت مینویسند حتما اینها هم از خاندان آخوندا و مغزشان را از بچگی شستشو داده اند (چاه مکن بهر کسی ، اول خودت بعداً کسی). -.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
afshin7174 - ایران - تهران ..چرا باید هنوز خواب باشیم و از روی روایت آخوندا و باد معده هزیون بگیم, دیگه بسته کدوم کربلا. کدوم سر بریده. کدوم خونریخته. کدوم شهید. اینها همه اش مفته چون اون دوره قدیم هم هر کسی برای مال و مقام خود با همدیگر جنگیده اند .تنها چیزی که هست از اول عن قلاب ملایان برای بازار گرمی و پشتوانه خود این همه کتاب شیعه, روایت امامان شیعه و سنی, را نوشتند تبلیغ کردند و مردم را البته شیعه ها را گول زدند ,چرا یک آخوندی در این مصیبتهای پر فیض شهید نمیشود چون خرافاتی و این فیلم از قبل پشت صحنه داشته
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

yeza - امریکا - نیویورک
خدا ازشون نگذره
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
خل و چلهای اسلامی هر عمل زشتی که اتفاق می افتد مثل طوطی حرف ملا ها را تکرار می کنند وهابی وهابی وهابی...مگر جلادانی که 100000 تفر را در ایران اعدام و قاتلان جوانان در انتخابات و ندا و ترانه و شکنجه گران اوین وهابی هستند?????در این سایت همه مثل شما هالو و بی سواد نیستند جیره خواران ملا و ارتش ساببری اخوندها!!!!!
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

عرفان کریمی - ایران - تبریز
خانه به دوش-سوئد لهنت بردشمنان شیعه
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

YAho0DA - امارات - دبی
choke_bander - امارات - دبی .. من به شغل شما و خانواتون کار ندارم ترس راه نده به خودت من اینجام واسه کسب علم ان هم نه در دانشگاه اعراب .. جایی درس میخونم که خانوادت اگه بخوان با همون شغل شریف واکس زنی تورو واسه درس خوندن بفرستن حالا حالاهاااااااااااا باید تلاش کنن.. ا
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس ..این شیعه ها فکر میکنند که با این رجزخوانیها حسن و حسین زنده میشن یا که داش مهدی. به کمکشان مییاد جمش کن بابا اینها کیلویی چندن. این مردم فریب خورده باید به فکر نان و رفاه و آزادی از چنگ رژیم جنایتکار آخوندی باشند به فکر. آینده فرزندانشان نه اینکه سراپا خود را گل و کثافت بگیرند و ملتهای متمدن هیچی حتی عربهای سوسمارخور به فرهنگ و تاریخ ایرانی پوز خند بزنند. تا چه مدت خودت را گول میزنی .من یادمه محرم سال 1380 بود میدان تجریش در یکی از راه پیمایی حسین رفتم و خودم شنیدم که این را دوستان میگفتند بیشتر برای حال کردن میرویم و به قول مارمولک یک غذای توپی بخوریم,, خودت اینها را بهتر میدونی فقط کمی جراًت میخواد که اقرار کنی .
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

1qaz - استرالیا - سیدنی
شیعه,سونی,پاناسونیک,امام حسین,حسن,زمان,خامنه ای,همشون business هستش, مردم تو جان هم افتاده اند,مسلمانان وحشی
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
نیاگارا.من اربابی ندارم.از کتابها وعقلم پیروی می کنم.ویکی لیکس هرچی گفته در مورد هرکس -معلومات ودانسته های من در حدی نیست که بگم کجا راست گفته کجا دروغ.اما اینقدر می بینم ومی فهمم کسانی که داعیه ازادی بیان رو دارن اونجا که به نفعشون نیست بهتان می زنن-پرونده می سازن-زندان می کنن ووووو.مشکل من با ادعای دموکراسی شیشه ای وشکننده غرب.از هیروشیما وویتنام گرفته تا گوانتانامووویکی لیکس.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
هر چی میکشیم از معرفان دین مبین اسلام میکشیم.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
هر دو طرف نادان و ابله هستند چه انهایی که سوگواری هزار ساله میکنند چه انهایی که بمب میگذارند. هر دولیاقت همدیگر را دارند!
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
خانه به دوش - سوئد - استکهلم .میدونی خوب پای نحس امثال تو در ایران نیست,(سگ زرد برادر شغال)دیگه هم برای من پیغام نذار وگرنه قهوه ایت میکنم??
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس .درود بر شما اللهم عجل لولیک الفرج
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
ARAMESH2 - استرالیا - سیدنی :این فرقه ضاله عمری که به نام اسلام خون مردم بیگناه میریزه.اگه به یه گوسفند هم بگی خودت منفجر کنی میری بهشت بهت میخنده,این چه طرز فکری که شماها دارید!! مگر جز این که مولوی هاتون بهتون میگن!!
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

gogoli - ایران - تهران
من تو چهره عامل سمت راستی یه نور معرفت و ذکاوتی میبینم که نگو و نپرس! .. شنیده بوده که القاعده و جندالله برای عملیات انتحاری از افراد عقب مونده ذهنی استفاده میکنن، اما تا این عتیقه ها رو ندیدم باورم نشد.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

mahdi1988 - اتریش - وین
ایول...اینا حتما جاشون طبقه اول بهشته!!!! اصلا تو بهشت یه طبقه هست مخصوص کسانی که عملیات انتحاری انجام می دن!!! باور کنید...!!!!
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

YAho0DA - امارات - دبی
saman911 - ایران - تهران وحشییییییییییییییی شده. لول
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
saman911 - ایران - تهران ,,کاشک مثل خودت بودی.شخصی که سابقه دوستی با بهلول داشت روزی مقداری گندم به آسیاب برد،چون آرد نمود بر الاغ خود نمود و چون نزدیک منزل بهلول رسید اتفاقا" خرش لنگ شد و به زمین افتاد آن شخص با سابقه دوستی که با بهلول داشت بهلول را صدا زد و درخواست نمود تا الاغش را به او بدهد و بارش را به منزل به رساند.چون بهلول قبلا" قسم خورده بود که الاغش را به کسی ندهد به آن مرد گفت:. الاغ من نیست . اتفاقا" صدای الاغ بلند شد و بنای عر عر کردن را گذارد. آن مرد به بهلول گفت الاغ تو در خانه است و می گویی نیست. بهلول گفت عجب دوست احمقی هستی تو ، پنجاه سال با من رفیقی ، حرف مرا باور نداری ولی حرف الاغ را باور می نمایی؟. شماهایی مثل تو درست بشو نیستند.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
تمام این ترورها نتیجه جنایتها و ظلمیست که حکومت ولی وقیح میکنه. تا این حکومت سر کاره وضع ایران هم همینطوره.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
عرفان کریمی - ایران - تبریز ..الحق الانصاف همینطوره.کسی که دشمن شیعه نیست فقط خواستم نه سیخ بسوزه نه کباب,, راستی این دوستتsaman911 - ایران - تهران. اونهم مثل تو خیلی دلش خونه از دست این روزگار خرافاتی طفلکی..میسوزه. شماها زبان همدیگر را بهتر می فهمید..کمکش کن یا ببرش زیارت و دست بوس امام چلاغ علی بلکم شفاش بده (در ضمن ساندیس زیاد براش خوب نیست) .
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس
خانه به دوش - سوئد - استکهلم اینهایی که گفتی همش توجیه. یه راه فرار واسه خودتون درست می کنید. امثال تو خودتونو به اون راه می زنید تا راه گناه را واسه خودتون باز کنید. لعنت بر شیطان که سوارتون شده. واقعا که اللهم عجل لولیک الفرج.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
سلام.ازهموطنانی که اگاهی کامل ازمذهب ,,سنی وشیعه,,ندارند.همدیگرراموردتوهین وبی هرمتی قرارندهند.چون این انفجارهامربوط به یک گروه اقلیت,,وهابی ,,که سلفی هم گفته میشود.ومرکز انهاعربستان سعودی می باشد.این گروه,,گمراه,,تقریباصدوسی سال پیش از طرف دشمنان اسلام برای نفاق ایجادشد.اگرچه ازمسلمانان اهل,,سنت,,منشعب شد.ولی مسلمانان اهل سنت مطلقاانهاراقبول ندارند.والقاعد ازهمین,,سلفی های,,لعنتی هستند.که اسلام رابه نابودی.وچهره زشت وخشنی جلوه گرمیکنند.و,,جندالله,,یکی ازشعبات انهااست.واین انفجارراکل مسلمانان اعم ازشیعه وسنی بسیارشنیع وغیرانسانی اعلام کردند.که سرمایه انهاراکلاوهابیت سعودی تامین میکند.وابرویمسلمانان رامیبرد.لعنت برعبدالوهاب سلفی.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس
خانه به دوش - سوئد - استکهلم آدمهای حقیری مثل تو باید هم اینجوری حرف بزنن که تموم شرف و انسانیت خودتو به خاطر به اصطلاح آزادی فروختید. خدایا به برکت این ایام مقدس محرم ریشه وهابیت و امثال این مردک بی دین رو که در حقیقت کافر واقعی هست رو بکن. کافر یعنی کسی که میدونه اسلام حقه و عمدا علیه او تبلیغ می کنه. تو هیچ درک و فهمی از اسلام نداری که اگه می داشتی روز و حالت الان این نبود. اللهم عجل لولیک الفرج
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
خانه به دوش - سوئد - استکهلم - کاملا در اشتباه هستید. بمبگذاریهای عراق هم کار وهابیهاست. عملیات انتحاری در مذهب تشیع خودکشی و حرامه. به علاوه این چه شیعیانی هستند که در کنار حرم امامان خود انتحار میکنند و هم مذهبهای خود را به قتل میرسانند؟!!!!
جمعه 26 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس ,,تو چی اگر شرف و آبرو دارشتید پناهنده ها را به سفارت جاسوسی نمیفروختی برای اینکه پیش نماز مسجد شوی,,تحویل گرفتی اراجیف مموتی که میگه حسین در تمام سلولها و اتمها وجود دارد آیا این گفته به نظر تو که طلاب حوزه هستید کفر و گناه یا زیاده خواری نیست ,این جمله و صحنه دوربینی که در بیشتر کشورهای مسلمان پخش میشود .............. قضاوت وجدانت با خودت.
جمعه 26 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
زیاد به خودت فشار نیار که شیرت خشک میشه طفلکی از بین میره.یعنی ماه عزای شما. ماتم شما. گل به سرکردن شما. قمه زدن .ساطور زدن .کشتن. و بریدن مقدسه یا از دنیای روشن عقب ماندگی.اگر تو خیلی مسلمان مومنی بودی وقت دست نماز و طهارت اصول درست را به جا می آوردی.در ضمن اسلام حقه ولی چیزهای شما حق نیست و خودتان به زور تحمیلش میکنید به همنوع های امثالهم. خدا فرزندان شما را به راه راست هدایت کند بگو آمین ,تو هم دارید دعای مموتی اللهم عجل لولیک الفرج را بلغور میکنی یعنی تو هم ساندیسخوری,یا که از مزدوران سفارتی, بالا رفتیم ماست بود پایین آمدیم دوغ بود همه این نوشته ها دروغ بود,, زیاد خرافاتی نباش که زود از دنیا میری ,,با تشکر از مسعولین زحمتکش .
جمعه 26 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
saman911 - ایران - تهران ,,تو ساندیسی دیگه ..., تا بخواهی بارت میکنم ,این چه بلغوریه که کرده ای ,قهوه ای کیلویی چنده, دیگه گذشت ملت همه سبزه, درون نظام تعدادی سبزند ,بهار زندگانی همه جانداران سبز است. همینطور شال پیغمبر و سیدالشهدا حسین سبز است, تو هم مجبوری سبز بشی.
جمعه 26 آذر 1389

KSD91022 - ایران - تهران
میشه یکی توضیح بده وهابی کیه وچه اعتقاداتی داره.؟مرسی.
جمعه 26 آذر 1389

KSD91022 - ایران - تهران
میبینم که...همه بچه های سایت افتادن به جون هم.
جمعه 26 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکلم
bluestar - ایران - تهران ,,روتو برم بابا. همین چند روز پیش یک جوان شیعه اهل بغداد خودش را بدرک واصل کرد و در مرکز شهر استکهلم کمر بند انتحاری خودش خودش راکشید. ولی خوشبختانه برای هیچ کس از شهروندان سوئدی اتفاق خاصی نیفتاد..
جمعه 26 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
ترور را شیعیان پایه گذاری کردند وتاریخچه آن به زمان حسن صباح برمیگردد.
شنبه 27 آذر 1389

agha sina - ایران - اهواز
دوستان آخه این مسائل چه ربطی به آخوندا و رژیم ایران داره.با این طرز فکر اظهار نظرتون خوبتون توی زمینه های دیگه زیر سوال میره. علمای بزرگ وهابی مانند ابن جبرین شیعیان را رافضی مینامند و قتل آنان را مباح می‌دانند. تشیع را به مراتب بدتر از سایر ادیان می‌دانند و مال و جان آنان را حلال می‌دانند.رژیم ایران هر چیزیش بد باشه برای از بین بردن این وهابی ها تمام تلاش خوشو داره میکنه.نحوه دستگیری عبدالمالک ریگی رو به یاد بیارید و مقایسه کنید با اون بن لادنی که امریکا با اون دبدبه و کبکبه اش نتونسته بعد این همه سال دستگیر کنه.
شنبه 27 آذر 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
خانه به دوش - سوئد - استکهلم/ بچه تازی عمر پرست!! ایرانیها دل خوشی از شیعه ندارند و بزودی بیاری خدا اینقدر اگاه میشوند که به راستی و ریشه ایرانی و اعتقادهای انسانی خود باز میگردند و عرب و اعتقادش را به گورستان میفرستند ولی این را هم بدان که بینهایت از ان عمر متنفرند....با همان زبان تازی با هم دینانت مراوده کن و ایرانیان را با اعتقادات ....نیازار
شنبه 27 آذر 1389

mellita - کردستان عراق - اربیل
شما اگه اینقدر متمدن بودید یه بدبخت عراقی رو توو اصفهوون بخاطره این کة اسمش عمر بوود و نمیکشتید، عصر حجر نیست اقاجوون بیدار شید قرن 21 ،حیززن اونییه که توو مملکتی که ماله همست نمیشدن اقا بالاسره بقیه برید حقوق مسیحى و یهودى و بهایى و سنىهاتوون و بدید بعدا حرف بزنید کدوم کشور عمر و ابوبکرى دیدی که بة مذهباى دیگه هیچ حقى رو نداده باشه؟ حالا شمام هى دم از گفتگوى تمدنها بزنید جمع کنید خودتونو .
شنبه 27 آذر 1389

mellita - کردستان عراق - اربیل
saman911ایران-تهران-به عمر و ابوبکر چیکار دارى ..تویی نه ما. این اشییه که خودتوون پختید پس بخورید این همه تروریست مبفرستید کشوراى همسایه حالا یه بارم ماله شما باشه اشکالى داره؟ شما شیعه ها تا یه جایی کم میارید گیر میدید بة عمر و ابوبکر نه عزیزم ایما عمر و ابوبکر نیستن خودتونید.
شنبه 27 آذر 1389

gogoli - ایران - تهران
Pezhman - اتریش - وین .. شما هیچ میدونی که حسن صباح و جنبش اسماعیلیه، گرایشهای ملی گرایانه و ضد خلفای ناخلف عباسی داشتند؟ اما چون امثال شما اون زمان هم فراوون بودن، اسماعیلیان ایران توان براندازی مستقیم خلفای عباسی و نجات ایران رو نداشتند. .
شنبه 27 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
mellita - موجود نمک نشناس دروغزن، آن زمان که همین صدام عرب، کردها را تکه پاره میکرد و بمب شیمیایی بر سرشان میریخت، ایرانیها به شما پناه دادند، کجا بودند بحرین و سوریه و ترکیه و اردن؟!!!! چرا آنجا راهتان ندادند؟ آمدید به ایران مفت مفت از سفره ایرانیها خوردید تن به هیچ کاری هم ندادید، حالا که آبها از آسیاب افتاد برای ایرانیها زبان درازی کرده و ماله کشی اعراب را میکنی؟ مگر نه همین اعراب پشت صدام، دشمن خونی شماها بودند؟ کردها در سوریه چه حقی دارند؟ با انها حتی مانند شهروند درجه سه هم برخورد نمیشوند، شناسنامه هم ندارند! ترکها کم با کردها بدرفتاری کرده و میکنند؟ من فکر نمیکردم آدم تا این اندازه نادان و قدر نشناس در میان کردها باشد. بی چشم و رویی هم حدی دارد. ضمنا این آخرین بارت است که به ایرانیان میپری. واقعا برازنده امثال شما همان صدام بود.
شنبه 27 آذر 1389

benjamin86 - - کردستان
arashbehdin - امریکا - اتلانتا اقای محترم اولن با احترام حرف بزن , ثانیا چی داری میگی برا خودت میبافی ؟ یه عهدنامه هست به اسم الجزایر در سال 1974 امضا شده برو و قشنگ ببین داستانش چی بوده بعد بیا اینجا اراجیف سر هم کن , بعد بگو پناه دادیم , در ضمن ایران هر روز مرزهای کردستان رو داره به توپ میبنده , میدونستی ؟ یا میدونستی هر روز داره مواد قضایی فاسد شده میفرسته ؟ یا اصلا میدونستی که تا حالا چندین نفر رو گرفتن به اتهام جاسوسی و بمب گذاری در کردستان ؟ ایران اولین کشوریه که دشمن کردهاست این رو یادت نره. نژادپرست آمریکایی دنیا ندیده, لیاقتتون همون هاله نور
یکشنبه 28 آذر 1389

benjamin86 - - اربیل
saman911ایران-تهران شنیدم برا امام حسین چاقو میزنید و بدن رو خط خطی میکنید ؟
یکشنبه 28 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
gogoli - ایران - تهران ..بخش نخست نوستراداموس, هم اینجوری پیش بینی نمیکرد.که شما کردید.!! .ایرانیان برای زیر بار نرفتن حکومت عرب شیعه شدند واز علی ودم ودستگاهش حمایت کردند.نباید وقایع تاریخی را با شرایط امروزی محک زد وسیاه وسفید دید.حسن صباح قصد بدست آوردن قدرت را داشت. درست مثل مسعود رجوی.بله اگر قرار باشد این تروریست بیاید,برخلاف میلم مثل اکثریت ملت ایران. بنده پشت سر امثال کروبی ومنتظری سینه خواهم زد.حسن صباح با ترور وایجاد وحشت ونشان دادن بهشت به فدائیانش قصدایجاد یک حکومت دمکراتیک رانداشت اگر چنین بود مطمئن باشیدترور نمیکرد .آنهم با دادن حشیش ومواد افیونی.وهیبنوتیزم کردن افراد. چنگز هم قهرمان مغولهاست.اما من بعوان یک مغول خواهم گفت:چنگیز تروریست و وحشت افکن بوده.از انسانهایی مانند گاندی ونلسون ماندلا باید دفاع وبهشان افتخار کرد ویا مصدق وکورش و نه مسعود رجوی وحسن صباح.
یکشنبه 28 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
gogoli - ایران - تهران ..بخش دوم ماآنقدر شاعر وهنرمند , شاهان مقتدر ورجال سیاسی مانند مرحوم قوام السلطنه داریم که مجبور به تعریف از هرکس وناکس نشویم مغولها وفامیلاشون به هر خس وخاشاکی توسل میجویند واز آنها انتقاد نمیکنند , زیرا باکمبود فرهنگی وقحطی رجال سیاسی مواجه هستند.ولی ما نباید ترس داشته باشیم مثلا" راجب رضا شاه کبیر صحبت کنیم. والبته عیب هایش راهم بگوئیم.حسن صباح مردی بود که باسلطه عرب میجنگیدبقیه ماجرا را همه میدانیم. مانند مبارزات شیعیان که قصدشان نه مسلمان شدن بلکه دروحله اول زیربار نرفتن حکومت عرب بود وفرهنگ خودرابه علی تزریق وعلی یا بهتر بگویم: امیر عجم را خلق کردن.تاریخ مصرف شیعه سرآمده ومانند دراویش باید دستشان را کوتاه وبه مرخصی دائمی بفرستیمشان.شیعه گری روزی روگاری , سنگرخوبی بود برای معرب نشدن.امروز مزاحمی بیش نیست.
یکشنبه 28 آذر 1389

gogoli - ایران - تهران
Pezhman - اتریش - وین . حسین کرد هم نمیتونست تو دو تا کامنت اینقدر سیر آفاق و انفس کنه که شما کردید! خیلی از شایعات درباره حسن صباح، توطئه سلجوقیان و عباسیان بود که ضد ایرانیان بودند. ماجرای بهشت مصنوعی و افیون، با تعالیم سختگیرانه او منافات داشت. ضمنا او تنها به ترور متوسل نمیشد. بارها پیروانش با دشمنان رودررو جنگیدند و پیروز هم شدند. با توجه به اینکه دموکراسی چند صد سال بعد از او مورد توجه قرار گرفت، فکر نکنم چندان بشه ایشون رو مقصر دونست! ضدیت با تشیع، مذهب شیعه رو در ایران ریشه کن نمیکنه، فقط تنش رو در جامعه بیشتر میکنه.
یکشنبه 28 آذر 1389

yashainiran - ایران - ایران
به این لینک سر بزنید و ببینید که انسانهای بدون تفکر و مقدس مآب که کورکورانه بازیچۀ دست بعضی از افراد به اصطلاح عالم شده اند دست به این کارها می زنند تا با انجام دستورات آن مغرضین به بهشت راه یابند . هردو نفر سن و سال کمی دارند و خدا میداند چگونه مغزشان را شستشو داده اند که اینگونه خود و چندین بی گناه را نابود می کنند؟. https://totallycoolpix.com/2010/12/muharram-and-ashura/
یکشنبه 28 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
فعلا هرچه دارید از امریکا دارید، اگر امریکا نبود که صدام همه تان را قصابی کرده بود. ضمنا رییس جمهورتان تا کمر جلوی امریکاییها خم شده و دستشان را میبوسد و چاپلوسی میکند.
یکشنبه 28 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ضمنا یکی نیست به این آدم مانند ملیتا بگوید اگر اصفهان بد بود و مردم عمر کشی میکردند، چرا برنگشتی همان ولایت خودت تا با صدام بجنگی و مانند دیگران با افتخار کشته شوی؟ امنیت ایران خوب بود مردمش بد؟ میرفتید با صدام میجنگیدید تا مردمتان با آن وضع فجیع کشته نشوند! ترسو بودن که شاخ و دم ندارد. باز هم درود به شرف آن اعرابی که با صدام جنگیده و در زندانها کشته شدند.
یکشنبه 28 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
benjamin86 - شما ظاهرا یک روز کردستان هستی یک روز آکسفورد. کامنت من در پاسخ به آن ادم نادان بود که از اعراب دفاع کرد. یکبار دیگر کامنت ها را بخوان بعد بیا میان بحث دیگران. ضمنا این اعراب خوب و دوستدار! کردها کجا بودند در زمان جنگ، چرا به شما پناه ندادند؟ آیا واقعا خود را به نادانی میزنید یا میترسید واقعیت را بگویید که اعراب از کردها منتفرند،ان از صدام آن هم از رژیم بعثی سوریه، و ترکها هم از سوی دیگر؟!! تنها جایی که به شما پناه داد ایران بود، وگرنه بدست صدام کشته میشدید! حالا به ایرانیان توهین هم میکنید. ننگ بر ج.ا که مرزها را باز کرد و امثال شما را به ایران راه داد. سد رحمت به افغانی دست کم کار کردند و در ساخت و ساز مشارکت کردند.
یکشنبه 28 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این هم اراجیف آقای کرد عراقی درباره ایرانیان که در تاپیک بچه عرب سوسمار باز نوشته است:........ mellit- کردستان عراق - اربیل-دیان. (((شما ایرانیا خیلی دارید تند میرید که ازارتون به یه بچه عرب رسیده خوبه بیشتراتون خارجید, عرب وترک و کرد و اروپایی وامریکاییام از شما خوششو ن نمیاد ولی بی احترامی به ملیتتونم نمیکنن یعنی بیکار نیستن.اونقدکه توو اصفهون مارمولک و وحشیگری دیدم حداقل توو عراق وقطر وبحرین و سوریه و ترکیه ندیدم..............))) این آدم در عراق وحشی گری ندیده، یعنی کسی مانند صدام وجود نداشته و هیچ جنایتی هم رخ نداده است!!!.
یکشنبه 28 آذر 1389

mellita - کردستان عراق - دیانا
arashbehdinامریکا-اتلانتا احترامتو نگهدار,رییس جمهوره ما هرچى باشه از ماله شما بهتره,قبل اینکه امریکا حمله کنه به عراق خود صدام به کردها خودمختارى داده بوود امریکاییها کاره خاصى واسه ما نکردن حالا واسه عربام نمیدوونم, قبل حمله امریکام پارلمان و حکومتمونو داشتیم عزیز, رییس جمهوره ما اگه کارى کرده واسه خاطر مردم بیگناه عراق بوده وگرنه ملت خودش توو خوشى بسر میبرن منتى هم به کسى ندارن, این اقا احمدى نژادتوون چرا نمیومد شیعه هارو از دست صدام نجات بده کجا بود اون ادم پر ادعا؟ حالام تروریست میفرسته کربلا مردم خودشو به کشتن میده تا به همه بگه خامووش کار کاره امریکاست.
یکشنبه 28 آذر 1389

mellita - کردستان عراق - دیانا
اقاى محترم خودت که اینقد سنگ ایرانو به سینه میزنى چرا نمیرى کشورت؟ بابام خودش تو ارتش کردستان بوده تا دلتم بخواد با صدام جنگیده, صدامم به حق خودش رسید امیدوارم بقیه هم به حقشوون برسن, من از شخص سیاسى دفاع نکردم از ملتها دفاع کردم بیخودى کسى رو تروریست قلمداد نکنید خوبه ما اینجا میبینیم که کى اوضاع کشورمونو بهم ریخته,توو عراق هنوز نه سنى و نه شیعه و نه مسیحى به کسى توهین نکرده اسم هیچ ملیتى رو هم رو تروریستا نذاشتن فقط میگن تروریست همین و بس. دیگه به امام و خلیفه طرف کار ندارن اقایونه بافرهنگ. از اوضاع کردهاى ایرانم خبر دارم درجه 3 هم حساب نیستن
یکشنبه 28 آذر 1389

mellita - کردستان عراق - اربیل-دیانا
arashbehdinامریکا -اتلانتا, دعواى من سر عمر و ابوبکر از عرب دفاع نکردم ولى هر چى باشن و هر چى داشتة باشن از رویه ما کردها از همه ظلم دیدیم و کسى رو هم دوستاى خودمون نمیدویم حالا ملیتى کة میخواد باشه,اگه ایرانم بوودیم تحت حمایت سازمان ملل بودیم نه ایران, مفت که اونجا نبوودیم پولشو میگرفتید.
یکشنبه 28 آذر 1389

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.