خروج ۴۲ بسته هروئین از شکم یک مرد


خروج 42 بسته هروئین از شکم یک مرد

ماموران مرزبانی هنگ مرزی تایباد، در بازرسی و کنترل مسافران به داخل کشور، از یک تبعه بیگانه بیش از 40 بسته هروئین کشف وضبط شد.

 به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد گل میرصادق ، فرمانده هنگ مرزی تایباد در مورد این خبر ، گفت: در راستای طرح برخورد با حمل و ورود مواد مخدر به داخل کشور، مرزبانان این هنگ در حین کنترل مسافران، به یک تبعه بیگانه با نام «کمال‌الدین» مشکوک می‌شوند.

وی افزود: ماموران پس از بازرسی بدنی، به حرکات وی مشکوک شده و در بازرسی بیشتر از داخل دستگاه گوارش «کمال‌الدین» مقداری مواد مخدر که به صورت بلع و انباری حمل می‌کرد ، کشف شد.

میرصادق تصریح کرد: ماموران پس از بررسی، 42 بسته مواد مخدر از نوع هروئین فشرده به مقدار 800 گرم و یکدستگاه گوشی همراه و سه عدد سیم کارت و مقادیری وجه نقد را کشف کردند.

DrPhil - دانمارک - نوبغو
همه ی اینا تو شکمش بوده؟ لابد کل چمدونش رو قورت داده با تخت خواب و وسایل آشپزخونه. خوبه دیگه آدم خونه ی سیار داشته باشه. هر وقت خواست بخوابه یا غذا درست کنه, یه تخواب خواب و دو تا دیگ بالا میاره.
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
ده ، دوازده سال پیش در فرودگاه زاهدان مسافری را بازداشت کردند که یک کیلو و سیصد گرم تریاک انباری زده بود که میگفتند رکورد دار بوده! از طرفی آدم شرمنده میشود که کشورش بدین شکل رکورد دار باشد و از طرف دیگر ناراحت از این که یک انسان از روی استیصال این خطر را برای مقداری ناچیز پول به جان میخرد ، آن هم شهروند کشوری با این همه ثروتهای خدادادی !
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
DrPhil - دانمارک - نوبغو ...جناب نابغه اخه گوشی تو شکم کی جا میشه.بهتره یکم فسفر بسوزونی...منظورشون این بوده که در یازرسی ازش گوشیم کشف شده.لابد اگه نوشته بود اسلحه هم پیدا کردن تو میگفتی لابد اونم تو شیکمش بوده؟شوخی کردم.ناراحت نشی.خواستم روشنت کنم دوست من
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

DrPhil - دانمارک - نوبغو
monga287 - ایران - تهران متاسفم که باعث شدم شما فسفر بسوزونی. البته فکر کنم زیادی فسفر سوزوندی چون متوجه نشدی که من دارم شوخی می کنم!!
چهار‌شنبه 24 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
اخه مگه میشه چطوری؟
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

pesar shoja - استرالیا - استرالیا
هنر نزد ما ایرانیان است و بس
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

ali81_uk - انگلستان - منچستر
DrPhil - دانمارک - نوبغو ..monga287 - ایران - تهران : آخه مگه گوشی موبایل و سیم کارت و وجه نقد! هم کشف کردنیه!؟؟ جلوی هر کی رو تو خیابون بگیرن و جیبهاشو بگردن اینها رو کشف میکنند.
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

pesar shoja - استرالیا - استرالیا
این که چیزی نیست ما یه همسایه بسیجی داشتیم که شکمش اینقدر گنده بود که 500 تا از این بسته ها هم توش میکردی هنوز هم جا داشت
پنج‌شنبه 25 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.